Jarní Krajský přebor na dlouhé tratě - hodnocení (21. 4. 2024)

výsledky v menu Závody, foto od Martina Sieberta
4 plavci získali medaili, 14 z 15 zaplavalo osobák (= M číslo 93).

--- Luc DELMOTTE ---

Mistrovství ČR v plavání Masters - hodnocení (21. 4. 2024)

Ve výborné formě se představili naši masters plavci na Mistrovství ČR na dlouhém bazénu ve Zlíně.
25 zlatých, 12 stříbrných, 4 bronzových!

--- Jan SRB ---

DRoP cup 2024 žactva ve všestrannosti - hodnocení (20. 4. 2024)

--- Martin BŘENDA ---

Jarní Krajský přebor nejmladšího žactva Praha - hodnocení (20. 4. 2024)

Jarního Krajského přeboru nejmladších se zúčastnilo 13 klokánků. V pražském Edenu naši plavci vylovili osobní rekordy a někteří si poprvé zkusili větší závody.
Na stupně vítězů dosáhli:
Emča Peštová (50z-3.místo, 100vz-2.misto, 100z-2. místo)
František Tichý (50z-3.místo, 100vz-1.misto, 100z-2.misto
Julča Fučíková (25vz-3.místo, 25p-1.místo, 25z-3.místo)
Pepa Vlk (25vz-3. místo, 25z-1.místo
Majda Pirková (100z-3. Místo)
Všechny děti se snažily a snad si odnesly ze závodů nejen pěkné časy, ale i zážitky, které jim dají chuť do dalšího tréninku.
Všem gratulujeme k předvedeným výkonům.
Foto od Martina Sieberta.
--- Kateřina HOLUBOVÁ ---

Západočeský pohár - hodnocení (16. 4. 2024)

Na Západočeském poháru startovalo 7 Bohemáků. Všichni nastoupili do závodu s nadšením a snahou podat co nejlepší výkon. U některých padaly i osobáky, Bohemáci nechyběli ani na stupních vítězů. Nejcennější kov vybojovala Terka Čermáková a to v disciplínách 200 motýl a 400 kraul. Páťa Boháč se na 200 kraul umístil na skvělém 2.místě a stříbrnou medaili získala i Elen Svobodová na 1500 kraul.
Výsledky menu Závody.
--- Natalie GACEK ---

Dvoje multiutkání juniorů a Stockholm open - hodnocení (9. 4. 2024)

Hned na třech závodech jsme měli o víkendu zastoupení klokanů.
Starší junioři závodili na Multiutkání v Grazu a Natálka Zápotocká si veze bronz a přiblížení k dalšímu limitu na MEJ!
Mladší junioři ve Skopje a svou reprezentační premiéru má za sebou Patrik Boháč. Z Makedonie si veze 3 osobáky a nové zkušenosti.
Nejzkušenější z našich Michl Judickij byl na prestižních závodech ve Švédsku a ze své polohovky si veze pěkný čas a stříbro.

Zimní Mistrovství ČR v DP - hodnocení (7. 4. 2024)

Na startu nedělní mistrovské pětky se nakonec představilo 12 klokanů. Vinou nemocí a generační obměny, byla šance získat medaile pro nové plavce.
Nejvíce se dařilo Tomáši Reissmüllerovi, který půlku závodu byl dokonce na prvním průběžném místě. Vybojoval stříbro mezi muži a zlato mezi staršími dorostenci v novém osobáku. Je vidět, že cílená příprava a plán dovedl ke kýženému výsledku a to limitu na MEJ DP. Perfektní výkon předvedla Josefína Pistulková, která je 2. starší žákyně 2012! Bronz v mladších dorostenkách vybojovala Tereza Čermáková, stejně jako Jakub Štverák a mezi staršími dorostenci Radek Šimsa. Pěkný osobák zaplaval Dan Dolín, Vašek Tichý, Elen Svobodová a za osobák si připsala bramborovou medaili Laura Siebertová. Do cíle doplavali ještě Vojko Štěrba, Kája Weisser a Ondra Šimsa.
Fotky budou :-)

Jarní cena Prahy - hodnocení (7. 4. 2024)

O víkendu proběhl v Podolí tradiční závod Jarní cena Prahy, který pořádal náš plavecký oddíl Bohemians.
Mladší žáci si vyzkoušeli první závody na dlouhém bazéně a nasbírali nové zkušenosti.
Plavci staršího žactva plavali v osobních rekordech, ale přesto se to neobešlo bez technických chyb a nedostatků, které v tréninku budeme nadále pilovat.
Výkony mladšího dorostu byly i v podobě medailových umístění,,o které se zasloužily děvčata: Karla Škopová, Barča Škopová a Hanča Jurčáková.
Nejvíce bodů získala v disciplíně 50 znak Karla Škopová a byla vyhlášena jako nejlepší mladší dorostenka a hned za ní skončila její sestra Barča ve stejné disciplíně.
Všem zúčastněným plavcům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci.
Příště bychom byli rádi, kdyby se povinných závodů zúčastnili všichni přihlášení plavci.
Poděkování si zaslouží Vašek Tichý a Simon Spusta, kteří na konci závodů pomohli s úklidem. Děkujeme.
Výsledky v menu Závody. Fotky budou. :-)
Sobotní trénink v Podolí

27.4. je od 7:00 a vede jej trenér Srb.

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).