Podzimní cena SK Motorlet

pohled na startovní plošinu

pohled na startovní plošinu

předzávodní pohoda

předzávodní pohoda

vyhlášení 100P žačky 97-8 - 1. Kristýna Horská

vyhlášení 100P žačky 97-8 - 1. Kristýna Horská

vyhlášení 200Z žačky 95-6 - 3. Kristýna Beringerová

vyhlášení 200Z žačky 95-6 - 3. Kristýna Beringerová

vyhlášení 100M žačky 95-6 - 2. Evrosinia Gurzhiy

vyhlášení 100M žačky 95-6 - 2. Evrosinia Gurzhiy

vyhlášení 200PZ žačky 97-8 - 1. Kristýna Horská, 3. Olga Vaníčková

vyhlášení 200PZ žačky 97-8 - 1. Kristýna Horská, 3. Olga Vaníčková

vyhlášení 4x50K žačky - 1. a 3. je Bohemka

vyhlášení 4x50K žačky - 1. a 3. je Bohemka

vyhlášení 4x50K žáci - 3. je Bohemka

vyhlášení 4x50K žáci - 3. je Bohemka

vyhlášení 100PZ žačky 97-8 - 1. Kristýna Horská

vyhlášení 100PZ žačky 97-8 - 1. Kristýna Horská

vyhlášení 100Z žačky 95-6 - 3. Kamila Blažková

vyhlášení 100Z žačky 95-6 - 3. Kamila Blažková

vyhlášení 200P žačky 97-8 - 1. Kristýna Horská

vyhlášení 200P žačky 97-8 - 1. Kristýna Horská

rozplavání

rozplavání

dohled na rozplavání

dohled na rozplavání

předzávodní pokyny

předzávodní pokyny

předzávodní pohoda

předzávodní pohoda

Matěj Kozubek

Matěj Kozubek

předzávodní pokyny

předzávodní pokyny

předzávodní čekání

předzávodní čekání

Kamila Blažková

Kamila Blažková

Kamila Blažková

Kamila Blažková

Kamila Blažková

Kamila Blažková

Efrosinia

Efrosinia

Efrosinia

Efrosinia

Kikina Beringerová

Kikina Beringerová

povzbuzování kamarádů

povzbuzování kamarádů

Kikina

Kikina

rozbor časů

rozbor časů

Lukas Pavlov

Lukas Pavlov

Patrik Lamacz

Patrik Lamacz

Patrik

Patrik

Patrik

Patrik

Dan Borský

Dan Borský

Dan a Patrik

Dan a Patrik

Patrik

Patrik

Patrik

Patrik

Andrea Štěchová

Andrea Štěchová

Andrea

Andrea

Andrea

Andrea

Kamila Blažková

Kamila Blažková

Kamila

Kamila

Kamila

Kamila

Adéla Zvěřinová

Adéla Zvěřinová

Olga Vaníčková

Olga Vaníčková

Olga

Olga

Adéla

Adéla

Kíťa a Olga

Kíťa a Olga

start

start

Matěj se rozcvičuje

Matěj se rozcvičuje

zaujetí trenérů

zaujetí trenérů

Lukas Pavlov

Lukas Pavlov

Lukas

Lukas

Kikina

Kikina

Kikina

Kikina

Patrik

Patrik

Dan

Dan

Tomáš Kozubek

Tomáš Kozubek

Kíťa, Adéla, Kikina

Kíťa, Adéla, Kikina

Kíťa

Kíťa

zasněné pohledy :)

zasněné pohledy :)

Andrea

Andrea

Julie Krejčová

Julie Krejčová

Efrosinia Gurzhiy

Efrosinia Gurzhiy

Julča

Julča

Julča

Julča

Efrosinia

Efrosinia

Julča

Julča

Olga Vaníčková

Olga Vaníčková

Olga

Olga

Tomáš Kozubek

Tomáš Kozubek

Tomáš

Tomáš

Lukáš Poš

Lukáš Poš

vrchní rozhodčí Petr Dvořák z Bohemky

vrchní rozhodčí Petr Dvořák z Bohemky

Matěj

Matěj

holky před štafetou

holky před štafetou

Kikina

Kikina

start

start

Julča

Julča

Matěj

Matěj

Lukas

Lukas

radost z medaile

radost z medaile

radost z medaile

radost z medaile

unavený Kubíček

unavený Kubíček

finále 200K žačky

finále 200K žačky

start

start

Kamila a za ní Kikina

Kamila a za ní Kikina

Kubíček Jiroušek

Kubíček Jiroušek

Tomáš

Tomáš

Mates

Mates

Mates

Mates

Adéla

Adéla

Trénink sobota 25.11.

se koná v Podolí 7:00-8:30 a vede jej trenér Jan Srb.

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal sportem a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů