Podzimní Krajský přebor dorostu a dospělých

autor fotek

autor fotek

.

.

Smeták

Smeták

klokani

klokani

Míša

Míša

Pták

Pták

Kryštof

Kryštof

Kubík

Kubík

Drak

Drak

Vašek

Vašek

Terka

Terka

Tomík

Tomík

.

.

polohovkáři

polohovkáři

Mates

Mates

letec

letec

.

.

Míra a Kryštof

Míra a Kryštof

Vanes

Vanes

Mates

Mates

Tom

Tom

autor fotek

autor fotek

vyhlášení 200Z ženy - 2. Vanesa Lipovská

vyhlášení 200Z ženy - 2. Vanesa Lipovská

vyhlášení 200Z muži - 3. Tomáš Kozubek

vyhlášení 200Z muži - 3. Tomáš Kozubek

vyhlášení 400K muži - 1. Matěj Kozubek

vyhlášení 400K muži - 1. Matěj Kozubek

vyhlášení 100M muži - 3. Tomáš Hrunek

vyhlášení 100M muži - 3. Tomáš Hrunek

vyhlášení 200PZ muži - 1. Matěj Kozubek

vyhlášení 200PZ muži - 1. Matěj Kozubek

vyhlášení 50Z muži - 2. Tomáš Hrunek

vyhlášení 50Z muži - 2. Tomáš Hrunek

vyhlášení 200K muži - 1. Matěj Kozubek

vyhlášení 200K muži - 1. Matěj Kozubek

vyhlášení 200K ženy - 2. Tereza Zaňková

vyhlášení 200K ženy - 2. Tereza Zaňková

vyhlášení 200M muži - 1. Tomáš Hrunek, 2. Tomáš Kozubek, 3. Ondřej Smetana

vyhlášení 200M muži - 1. Tomáš Hrunek, 2. Tomáš Kozubek, 3. Ondřej Smetana

vyhlášení 100PZ ženy - 3. Tereza Zaňková

vyhlášení 100PZ ženy - 3. Tereza Zaňková

vyhlášení 100PZ muži - 2. Tomáš Hrunek

vyhlášení 100PZ muži - 2. Tomáš Hrunek

ještě jednou vyhlášení 200M muži - 1. Tomáš Hrunek, 2. Tomáš Kozubek, 3. Ondřej Smetana

ještě jednou vyhlášení 200M muži - 1. Tomáš Hrunek, 2. Tomáš Kozubek, 3. Ondřej Smetana

porovnání pupků

porovnání pupků

vyhlášení 1500K ženy - 2. Vanesa Lipovská

vyhlášení 1500K ženy - 2. Vanesa Lipovská

vyhlášení 1500K muži - 1. Matěj Kozubek

vyhlášení 1500K muži - 1. Matěj Kozubek

vyhlášení 50M ženy - 1. Tereza Zaňková

vyhlášení 50M ženy - 1. Tereza Zaňková

vyhlášení 400PZ muži - 1. Matěj Kozubek, 3. Tomáš Hrunek

vyhlášení 400PZ muži - 1. Matěj Kozubek, 3. Tomáš Hrunek

vyhlášení 400PZ ženy - 3. Tereza Zaňková

vyhlášení 400PZ ženy - 3. Tereza Zaňková

vyhlášení 200P muži - 2. Jakub Chalupa, 3. Miroslav Vrána

vyhlášení 200P muži - 2. Jakub Chalupa, 3. Miroslav Vrána

vyhlášení 100K ženy - 1. Tereza Zaňková

vyhlášení 100K ženy - 1. Tereza Zaňková

vyhlášení 800K ženy - 3. Vanesa Lipovská

vyhlášení 800K ženy - 3. Vanesa Lipovská

vyhlášení 800K muži - 1. Matěj Kozubek, 3. Tomáš Kozubek

vyhlášení 800K muži - 1. Matěj Kozubek, 3. Tomáš Kozubek

KP žactva

Výběr disciplín na Krajské přebory žactva můžete ovlivnit do středy 30.10. Trenéři udělají ve čtvrtek definitivní volbu disciplín.

Tréninky přes Podzimní prázdniny

se konají všechny!
Jedině v pondělí nejsou Vinohrady. Plave se podle rozvrhu v Podolí.
Sobota 26.10. i 2.11. je v Podolí pod vedením trenéra Greipela.

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal Sport a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů