Přehled přihlášek

Vánoční čtyřboj

Přihlášeno lidí:120
Počet startů:535

PůldenPořadíDisciplínaČasDatumMísto
AMBROŽOVÁ Tereza (2010)
1125 m volný způsob 00:39,8125. 3. 2018Praha - Zelený pruh
BEJČEK Martin (1998)
1250 m motýlek00:26,6017. 11. 2018Plzeň - Slovany
1450 m znak00:26,9723. 11. 2017Plzeň - Slovany
1650 m prsa00:29,8524. 11. 2018Zlín
1850 m volný způsob 00:24,5223. 11. 2017Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)01:53,8921. 6. 2018Praha - Vinohrady
BERANOVÁ Julie (2007)
1150 m motýlek00:53,1521. 6. 2018Praha - Vinohrady
1350 m znak00:51,0321. 6. 2018Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:50,1912. 11. 2017Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:38,6214. 4. 2018Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)03:19,7921. 6. 2018Praha - Vinohrady
BIELECKÁ Tereza (2009)
1350 m znak---
1750 m volný způsob ---
19Čtyřboj (4x50)---
BOHÁČ Patrik (2009)
1250 m motýlek---
1450 m znak00:50,8620. 10. 2018Praha - Radlice
1650 m prsa01:02,5020. 10. 2018Praha - Radlice
1850 m volný způsob 00:42,3420. 10. 2018Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)04:33,2021. 12. 2017Praha - Vinohrady
BOUČEK Jan (2010)
1450 m znak---
1850 m volný způsob ---
110Čtyřboj (4x50)---
BOUČKOVÁ Eliška (2008)
1150 m motýlek00:50,6011. 11. 2018Praha - Radlice
1350 m znak00:49,3614. 4. 2018Praha - Podolí
1550 m prsa00:55,3120. 5. 2018Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:39,7411. 11. 2018Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)03:36,9521. 6. 2018Praha - Vinohrady
BŘEZINA Tomáš (2003)
1250 m motýlek00:29,6317. 11. 2018Plzeň - Slovany
1450 m znak00:31,4824. 11. 2018Zlín
1650 m prsa00:33,3724. 11. 2018Zlín
1850 m volný způsob 00:26,5024. 11. 2018Zlín
110Čtyřboj (4x50)02:08,6221. 6. 2018Praha - Vinohrady
CARDA Jan (2005)
1250 m motýlek00:32,2227. 10. 2018Kladno
1450 m znak00:32,3727. 10. 2018Kladno
1650 m prsa00:38,3526. 10. 2018Kladno
1850 m volný způsob 00:28,7710. 11. 2018Praha - Zelený pruh
110Čtyřboj (4x50)02:19,7321. 6. 2018Praha - Vinohrady
CHÁRA Jakub (2006)
1250 m motýlek00:34,9321. 6. 2018Praha - Vinohrady
1450 m znak00:36,5421. 6. 2018Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:42,8821. 6. 2018Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:29,711. 12. 2018Prostějov
110Čtyřboj (4x50)02:25,8921. 6. 2018Praha - Vinohrady
CHÁROVÁ Lucie (2009)
1150 m motýlek01:01,5321. 6. 2018Praha - Vinohrady
1350 m znak00:51,226. 10. 2018Kolín
1550 m prsa00:51,5820. 10. 2018Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:41,1220. 10. 2018Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)03:42,0321. 6. 2018Praha - Vinohrady
ČMEJLOVÁ Julie (2006)
1150 m motýlek00:39,076. 10. 2018Beroun
1350 m znak00:39,5121. 6. 2018Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:41,4421. 6. 2018Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:32,0714. 4. 2018Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)02:35,3221. 6. 2018Praha - Vinohrady
DRAČKA Vojtěch (2003)
1250 m motýlek00:32,0124. 11. 2018Zlín
1450 m znak00:36,1021. 6. 2018Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:41,1014. 10. 2018Praha - Radlice
1850 m volný způsob 00:30,0024. 11. 2018Zlín
110Čtyřboj (4x50)02:23,1321. 6. 2018Praha - Vinohrady
DUBA Aracy Mahulena (2009)
1150 m motýlek01:00,3021. 6. 2018Praha - Vinohrady
1350 m znak00:49,1416. 6. 2018Kutná Hora
1550 m prsa01:10,9221. 6. 2018Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:46,8521. 4. 2018Chomutov
19Čtyřboj (4x50)03:57,5221. 6. 2018Praha - Vinohrady
DUBA Kauana Slavka (2009)
1150 m motýlek01:09,5121. 6. 2018Praha - Vinohrady
1350 m znak00:50,0320. 10. 2018Praha - Radlice
1550 m prsa01:12,4221. 6. 2018Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:44,3720. 10. 2018Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)04:01,8821. 6. 2018Praha - Vinohrady
EYBL Václav (2006)
1250 m motýlek00:40,8721. 6. 2018Praha - Vinohrady
1450 m znak00:40,1521. 6. 2018Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:47,1921. 6. 2018Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:31,7510. 11. 2018Praha - Zelený pruh
110Čtyřboj (4x50)02:42,3721. 6. 2018Praha - Vinohrady
FIŠÁREK Vojtěch (2009)
1450 m znak01:09,9321. 6. 2018Praha - Vinohrady
1650 m prsa---
1850 m volný způsob 01:15,5021. 6. 2018Praha - Vinohrady
110Čtyřboj (4x50)05:45,4321. 6. 2018Praha - Vinohrady
FIŠÁRKOVÁ Marie (2005)
1150 m motýlek00:41,4210. 11. 2018Praha - Zelený pruh
1350 m znak00:37,1314. 4. 2018Praha - Podolí
1550 m prsa00:46,449. 11. 2018Praha - Zelený pruh
1750 m volný způsob 00:34,469. 11. 2018Praha - Zelený pruh
19Čtyřboj (4x50)02:43,8821. 6. 2018Praha - Vinohrady
FUČEKOVÁ Karolína Eugénia (2007)
1150 m motýlek00:52,7821. 6. 2018Praha - Vinohrady
1350 m znak00:48,8414. 4. 2018Praha - Podolí
1550 m prsa00:53,5422. 6. 2017Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:41,3314. 4. 2018Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)03:23,5021. 6. 2018Praha - Vinohrady
GACEK Natalie (2006)
1150 m motýlek---
1350 m znak00:41,416. 10. 2018Plzeň - Radbuza
1550 m prsa00:39,141. 12. 2018Prostějov
1750 m volný způsob 00:34,546. 10. 2018Plzeň - Radbuza
19Čtyřboj (4x50)---
GRÉCOVÁ Tamara (2001)
1150 m motýlek00:30,8015. 7. 2018Praha - Podolí
1350 m znak00:36,8420. 1. 2018Praha - Radlice
1550 m prsa00:38,8515. 10. 2017Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:28,3313. 12. 2018Plzeň - Slovany
19Čtyřboj (4x50)02:21,1621. 6. 2018Praha - Vinohrady
GREGOŘICA Václav (2008)
1450 m znak00:57,5921. 12. 2017Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:59,1621. 12. 2017Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:52,4820. 1. 2018Neratovice
110Čtyřboj (4x50)04:32,8020. 1. 2018Neratovice
GREGOŘICOVÁ Johana (2010)
1350 m znak---
1750 m volný způsob ---
19Čtyřboj (4x50)---
HÁJEK Michal (2003)
1250 m motýlek---
1450 m znak00:30,3927. 10. 2018Kladno
1650 m prsa00:30,5714. 12. 2018Plzeň - Slovany
1850 m volný způsob 00:26,5818. 11. 2018Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)---
HÁJEK Richard (2009)
1450 m znak01:05,3620. 10. 2018Praha - Radlice
1650 m prsa---
1850 m volný způsob 01:06,0520. 10. 2018Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)---
HANZAL Jan (1998)
1250 m motýlek00:26,7919. 5. 2017Pardubice
1450 m znak00:26,3223. 11. 2017Plzeň - Slovany
1650 m prsa00:31,4416. 12. 2017Zlín
1850 m volný způsob 00:24,9016. 12. 2017Zlín
110Čtyřboj (4x50)01:56,5921. 6. 2018Praha - Vinohrady
HAVLÍN Vincent (2008)
1450 m znak01:01,0021. 6. 2018Praha - Vinohrady
1650 m prsa---
1850 m volný způsob 00:53,3620. 5. 2018Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)05:15,1621. 6. 2018Praha - Vinohrady
HAVRÁNEK Tomáš (1994)
1250 m motýlek00:24,818. 12. 2017Graz (AUT)
1450 m znak00:26,2224. 11. 2018Zlín
1650 m prsa00:28,8923. 9. 2017Chomutov
1850 m volný způsob 00:23,2023. 9. 2017Chomutov
110Čtyřboj (4x50)01:49,3021. 12. 2017Praha - Vinohrady
HEJNÁ Julie (2010)
1350 m znak00:54,2621. 6. 2018Praha - Vinohrady
1550 m prsa01:06,6220. 10. 2018Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:51,0124. 11. 2018Praha - Vinohrady
19Čtyřboj (4x50)05:12,4221. 6. 2018Praha - Vinohrady
HEJNÝ Jan (2006)
1250 m motýlek01:01,6821. 6. 2018Praha - Vinohrady
1450 m znak00:52,7114. 4. 2018Praha - Podolí
1650 m prsa00:51,559. 11. 2018Praha - Zelený pruh
1850 m volný způsob 00:43,3024. 11. 2018Praha - Vinohrady
110Čtyřboj (4x50)03:52,5621. 6. 2018Praha - Vinohrady
HOLEČKOVÁ Barbora (2008)
1350 m znak---
1550 m prsa---
1750 m volný způsob 00:51,1611. 11. 2018Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)---
HOLEČKOVÁ Tereza (2011)
1350 m znak---
1750 m volný způsob ---
19Čtyřboj (4x50)---
HOLUBOVÁ Kateřina (1998)
1150 m motýlek00:31,2717. 11. 2018Plzeň - Slovany
1350 m znak00:33,8927. 10. 2018Kladno
1550 m prsa00:37,6326. 10. 2018Kladno
1750 m volný způsob 00:30,0226. 10. 2018Kladno
19Čtyřboj (4x50)---
HORSKÁ Kristýna (1997)
1150 m motýlek00:28,5816. 12. 2017Kodaň (DEN)
1350 m znak00:29,1920. 10. 2017Plzeň - Slovany
1550 m prsa00:32,7320. 10. 2017Plzeň - Slovany
1750 m volný způsob 00:27,9822. 1. 2017Geneve (SUI)
19Čtyřboj (4x50)---
HORSKÝ Kryštof (2003)
1250 m motýlek00:28,6917. 11. 2018Plzeň - Slovany
1450 m znak00:29,5917. 11. 2018Plzeň - Slovany
1650 m prsa00:37,252. 6. 2018Praha - Podolí
1850 m volný způsob 00:26,6018. 11. 2018Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)02:07,3521. 12. 2017Praha - Vinohrady
HOTOVCOVÁ Natálie (2008)
1350 m znak00:54,7311. 11. 2018Praha - Radlice
1550 m prsa---
1750 m volný způsob 00:49,1011. 11. 2018Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)---
HRADIL Matěj (2009)
1450 m znak00:58,0120. 10. 2018Praha - Radlice
1650 m prsa---
1850 m volný způsob 00:57,6920. 10. 2018Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)05:37,0321. 6. 2018Praha - Vinohrady
HUBIČKA Richard (2003)
1250 m motýlek00:32,4524. 11. 2018Zlín
1450 m znak00:35,906. 10. 2018Plzeň - Radbuza
1650 m prsa00:38,0210. 11. 2017Praha - Zelený pruh
1850 m volný způsob 00:30,4127. 4. 2018Praha - Podolí
110Čtyřboj (4x50)02:26,9321. 12. 2017Praha - Vinohrady
JUDICKIJ Michal (2004)
1250 m motýlek00:29,201. 12. 2018Nový Jičín
1450 m znak00:30,0413. 12. 2018Plzeň - Slovany
1650 m prsa00:33,942. 12. 2018Nový Jičín
1850 m volný způsob 00:27,8110. 11. 2018Praha - Zelený pruh
110Čtyřboj (4x50)02:08,7521. 6. 2018Praha - Vinohrady
JURČÁKOVÁ Hana (2008)
1350 m znak00:55,4811. 11. 2018Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:47,4011. 11. 2018Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)---
KALIVODOVÁ Nikita (2007)
1150 m motýlek00:57,2924. 2. 2018České Budějovice
1350 m znak00:50,5314. 4. 2018Praha - Podolí
1550 m prsa00:51,3021. 4. 2018Plzeň - Radbuza
1750 m volný způsob 00:42,4811. 11. 2018Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)03:30,2721. 6. 2018Praha - Vinohrady
KHOMKO Zlata (2009)
1350 m znak---
1550 m prsa---
1750 m volný způsob ---
19Čtyřboj (4x50)---
KOČÍKOVÁ Josefína (2010)
1350 m znak---
1750 m volný způsob ---
19Čtyřboj (4x50)---
KOČÍKOVÁ Karolína (2008)
1150 m motýlek---
1350 m znak00:58,9121. 6. 2018Praha - Vinohrady
1550 m prsa01:00,2320. 5. 2018Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:49,7821. 6. 2018Praha - Vinohrady
19Čtyřboj (4x50)04:38,9621. 6. 2018Praha - Vinohrady
KOTT Štěpán (2007)
1450 m znak---
1650 m prsa---
1850 m volný způsob ---
110Čtyřboj (4x50)---
KOZUBEK Matěj (1996)
1250 m motýlek00:28,8620. 10. 2018Brno - Lužánky
1450 m znak00:29,7522. 6. 2017Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:33,4622. 6. 2017Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:26,8122. 6. 2017Praha - Vinohrady
110Čtyřboj (4x50)01:59,0022. 6. 2017Praha - Vinohrady
KOZUBEK Tomáš (1998)
1250 m motýlek00:27,6117. 11. 2018Plzeň - Slovany
1450 m znak00:30,6022. 6. 2017Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:31,4120. 10. 2017Plzeň - Slovany
1850 m volný způsob 00:24,5023. 11. 2017Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)01:58,1022. 6. 2017Praha - Vinohrady
KREJČÍ Petr (2009)
1450 m znak00:54,5220. 10. 2018Praha - Radlice
1650 m prsa01:05,4521. 12. 2017Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:47,7120. 10. 2018Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)04:30,3921. 6. 2018Praha - Vinohrady
KREJČÍKOVÁ Mariana (2006)
1150 m motýlek00:36,9910. 11. 2018Praha - Zelený pruh
1350 m znak00:38,0721. 12. 2017Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:38,609. 11. 2018Praha - Zelený pruh
1750 m volný způsob 00:33,0010. 11. 2018Praha - Zelený pruh
19Čtyřboj (4x50)02:30,9321. 12. 2017Praha - Vinohrady
KUBAČKOVÁ Šarlota (2010)
1350 m znak---
1750 m volný způsob ---
19Čtyřboj (4x50)---
KUDRNÁČ Adam (2010)
1450 m znak00:55,0921. 6. 2018Praha - Vinohrady
1650 m prsa01:10,8521. 6. 2018Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:49,436. 10. 2018Kolín
110Čtyřboj (4x50)04:42,0521. 6. 2018Praha - Vinohrady
KUDRNÁČOVÁ Eliška (2007)
1150 m motýlek00:45,7021. 12. 2017Praha - Vinohrady
1350 m znak00:41,2021. 6. 2018Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:50,5121. 6. 2018Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:34,5920. 5. 2018Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)02:54,2021. 6. 2018Praha - Vinohrady
LAHODA David (2005)
1250 m motýlek00:30,721. 12. 2018Mladá Boleslav
1450 m znak00:33,0417. 11. 2018Plzeň - Slovany
1650 m prsa00:37,349. 11. 2018Praha - Zelený pruh
1850 m volný způsob 00:28,6110. 11. 2018Praha - Zelený pruh
110Čtyřboj (4x50)---
LAHODA Jakub (2000)
1250 m motýlek00:26,3821. 10. 2017Plzeň - Slovany
1450 m znak00:26,4615. 12. 2018Plzeň - Slovany
1650 m prsa00:31,1425. 5. 2018Pardubice
1850 m volný způsob 00:24,4924. 11. 2017Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)01:54,7521. 6. 2018Praha - Vinohrady
LAJČUK Leonard (2000)
1250 m motýlek00:31,2817. 11. 2018Plzeň - Slovany
1450 m znak00:33,4521. 10. 2017Plzeň - Slovany
1650 m prsa00:37,9315. 10. 2017Praha - Radlice
1850 m volný způsob 00:27,9422. 10. 2017Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)02:13,7521. 12. 2017Praha - Vinohrady
LIPŠ Václav (2003)
1250 m motýlek00:31,8317. 11. 2018Plzeň - Slovany
1450 m znak00:33,2524. 11. 2018Zlín
1650 m prsa00:37,8624. 11. 2018Zlín
1850 m volný způsob 00:28,1118. 11. 2018Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)02:20,8421. 6. 2018Praha - Vinohrady
LIVERSAGE Sophie (2003)
1150 m motýlek00:32,173. 6. 2018Praha - Podolí
1350 m znak00:38,2621. 6. 2018Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:44,177. 10. 2017Plzeň - Radbuza
1750 m volný způsob 00:29,072. 6. 2018Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)02:26,9021. 12. 2017Praha - Vinohrady
MARTÍNKOVÁ Tereza (1992)
1150 m motýlek00:28,8016. 12. 2018Plzeň - Slovany
1350 m znak00:32,0221. 10. 2018Fourmies (FRA)
1550 m prsa00:32,0114. 12. 2018Plzeň - Slovany
1750 m volný způsob 00:27,343. 11. 2018Saint-Pol-Sur-MerR (FRA)
19Čtyřboj (4x50)02:06,9721. 12. 2017Praha - Vinohrady
MERHOUT Marek (2007)
1250 m motýlek01:02,8421. 6. 2018Praha - Vinohrady
1450 m znak00:46,8928. 5. 2017Praha - Eden
1650 m prsa01:06,8021. 12. 2017Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:49,4711. 11. 2018Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)04:05,0721. 12. 2017Praha - Vinohrady
MICHU Sofia Michaela (2009)
1350 m znak00:54,7720. 10. 2018Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:55,2520. 10. 2018Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)04:53,4521. 6. 2018Praha - Vinohrady
MIŠÁKOVÁ Nina (2008)
1150 m motýlek---
1350 m znak00:55,6411. 11. 2018Praha - Radlice
1550 m prsa---
1750 m volný způsob 00:44,5411. 11. 2018Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)---
NIKOLAEVA ZONN Anastasia (2008)
1350 m znak00:51,5214. 4. 2018Praha - Podolí
1550 m prsa01:05,7320. 5. 2018Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:52,0314. 4. 2018Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)04:46,9921. 12. 2017Praha - Vinohrady
NOLL David (1999)
1250 m motýlek00:24,7026. 11. 2017Plzeň - Slovany
1450 m znak00:29,3614. 1. 2017Neratovice
1650 m prsa00:31,3216. 12. 2017Zlín
1850 m volný způsob 00:23,7725. 11. 2017Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)02:00,8021. 12. 2017Praha - Vinohrady
NOVÁK Petr (1996)
1250 m motýlek00:23,7116. 12. 2018Plzeň - Slovany
1450 m znak00:25,7816. 12. 2017Zlín
1650 m prsa---
1850 m volný způsob 00:22,9724. 11. 2017Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)---
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)
1150 m motýlek00:38,0927. 10. 2018Kladno
1350 m znak00:37,0713. 10. 2018Praha - Radlice
1550 m prsa00:45,8026. 10. 2018Kladno
1750 m volný způsob 00:32,0914. 10. 2018Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)02:37,9921. 6. 2018Praha - Vinohrady
PEŠTOVÁ Andrea (2005)
1150 m motýlek00:35,7421. 6. 2018Praha - Vinohrady
1350 m znak00:37,5121. 6. 2018Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:43,209. 11. 2018Praha - Zelený pruh
1750 m volný způsob 00:31,4714. 4. 2018Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)02:28,6221. 6. 2018Praha - Vinohrady
PLESKOTOVÁ Julie (2002)
1150 m motýlek00:29,4414. 12. 2018Plzeň - Slovany
1350 m znak00:32,3516. 12. 2017Zlín
1550 m prsa00:37,6221. 12. 2017Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:27,9223. 11. 2017Plzeň - Slovany
19Čtyřboj (4x50)02:09,4021. 12. 2017Praha - Vinohrady
PRZECZEK Jakub Karel (2010)
1450 m znak00:55,5420. 10. 2018Praha - Radlice
1850 m volný způsob 01:01,3720. 10. 2018Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)---
RATAJSKÁ Beáta (2007)
1150 m motýlek---
1350 m znak00:55,6921. 6. 2018Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:55,1511. 11. 2018Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:47,7811. 11. 2018Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)04:26,4621. 6. 2018Praha - Vinohrady
RENC Jakub (1999)
1250 m motýlek00:26,153. 11. 2018Jihlava
1450 m znak00:26,7520. 10. 2018Brno - Lužánky
1650 m prsa00:33,2226. 10. 2018Kladno
1850 m volný způsob 00:24,0316. 11. 2018Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)01:56,5721. 6. 2018Praha - Vinohrady
RENC Matěj (2002)
1250 m motýlek00:27,3817. 11. 2018Plzeň - Slovany
1450 m znak00:28,0117. 11. 2018Plzeň - Slovany
1650 m prsa00:35,5926. 10. 2018Kladno
1850 m volný způsob 00:25,8618. 11. 2018Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)02:01,9521. 6. 2018Praha - Vinohrady
ŘEZNÍČKOVÁ Alžběta (2006)
1150 m motýlek00:58,6021. 12. 2017Praha - Vinohrady
1350 m znak00:45,1914. 4. 2018Praha - Podolí
1550 m prsa00:55,7521. 6. 2018Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:36,0914. 4. 2018Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)03:28,3821. 12. 2017Praha - Vinohrady
SEDLÁČEK Max (2006)
1250 m motýlek00:37,5710. 11. 2018Praha - Zelený pruh
1450 m znak00:38,221. 12. 2018Prostějov
1650 m prsa00:50,2921. 6. 2018Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:32,2810. 11. 2018Praha - Zelený pruh
110Čtyřboj (4x50)02:43,9921. 6. 2018Praha - Vinohrady
SHARIFOV Eldar (2008)
1250 m motýlek---
1450 m znak00:50,2211. 11. 2018Praha - Radlice
1650 m prsa---
1850 m volný způsob 00:41,8911. 11. 2018Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)---
ŠIMSA Ondřej (2006)
1250 m motýlek00:43,1621. 6. 2018Praha - Vinohrady
1450 m znak00:40,0221. 6. 2018Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:51,5321. 6. 2018Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:34,9914. 10. 2018Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)02:50,2721. 6. 2018Praha - Vinohrady
ŠIMSA Radek (2006)
1250 m motýlek00:43,229. 11. 2018Praha - Zelený pruh
1450 m znak00:39,531. 12. 2018Prostějov
1650 m prsa00:51,9221. 6. 2018Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:32,771. 12. 2018Prostějov
110Čtyřboj (4x50)02:53,5321. 6. 2018Praha - Vinohrady
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)
1150 m motýlek00:43,8121. 4. 2018Chomutov
1350 m znak00:42,0814. 4. 2018Praha - Podolí
1550 m prsa00:53,4121. 6. 2018Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:38,3714. 4. 2018Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)03:01,5621. 6. 2018Praha - Vinohrady
ŠKOPOVÁ Karla (2008)
1150 m motýlek00:36,248. 12. 2018Jablonec nad Nisou
1350 m znak00:37,938. 12. 2018Jablonec nad Nisou
1550 m prsa00:47,0321. 6. 2018Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:32,7523. 6. 2018Mladá Boleslav
19Čtyřboj (4x50)02:39,2821. 6. 2018Praha - Vinohrady
ŠPERKOVÁ Nela (2011)
1350 m znak---
1750 m volný způsob ---
19Čtyřboj (4x50)---
SPUSTA Simon (2010)
1450 m znak01:03,226. 10. 2018Kolín
1850 m volný způsob 00:58,906. 10. 2018Kolín
110Čtyřboj (4x50)---
ŠRÁMEK Antonín (2006)
1250 m motýlek00:40,7421. 6. 2018Praha - Vinohrady
1450 m znak00:41,7921. 6. 2018Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:49,7921. 6. 2018Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:36,1121. 6. 2018Praha - Vinohrady
110Čtyřboj (4x50)02:48,4321. 6. 2018Praha - Vinohrady
ŠRÁMKOVÁ Dora (2010)
1350 m znak---
1750 m volný způsob ---
19Čtyřboj (4x50)---
SRB Niko (2013)
1125 m volný způsob ---
SRB Štěpán (2004)
1250 m motýlek00:35,9321. 6. 2018Praha - Vinohrady
1450 m znak00:36,1221. 6. 2018Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:42,8421. 6. 2018Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:29,0518. 11. 2018Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)02:25,1421. 6. 2018Praha - Vinohrady
SRBOVÁ Helena (2007)
1150 m motýlek00:54,8013. 10. 2018Litvínov
1350 m znak00:49,3514. 4. 2018Praha - Podolí
1550 m prsa00:53,5721. 6. 2018Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:42,4514. 4. 2018Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)03:25,7921. 6. 2018Praha - Vinohrady
SRBOVÁ Mia (2010)
1350 m znak00:56,3125. 3. 2018Praha - Zelený pruh
1550 m prsa01:27,0721. 6. 2018Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:53,8714. 4. 2018Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)05:06,2321. 6. 2018Praha - Vinohrady
ŠŤASTNÁ Marcela (1937)
1150 m motýlek00:49,442. 12. 2017Jihlava
1350 m znak00:50,8011. 3. 2017Brno - Lesná
1550 m prsa00:54,0011. 3. 2017Brno - Lesná
1750 m volný způsob 00:47,0011. 3. 2017Brno - Lesná
19Čtyřboj (4x50)03:33,2322. 6. 2017Praha - Vinohrady
STEHLÍK Jan (2009)
1450 m znak01:01,7821. 6. 2018Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 01:10,7321. 6. 2018Praha - Vinohrady
110Čtyřboj (4x50)05:32,5121. 6. 2018Praha - Vinohrady
STEHLÍKOVÁ Sofie (2007)
1150 m motýlek---
1350 m znak00:50,6714. 4. 2018Praha - Podolí
1550 m prsa01:00,6720. 5. 2018Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:45,1220. 5. 2018Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)---
ŠTĚRBOVÁ Lenka (1994)
1150 m motýlek---
1350 m znak---
1550 m prsa---
1750 m volný způsob ---
19Čtyřboj (4x50)---
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)
1150 m motýlek00:30,9827. 10. 2018Kladno
1350 m znak00:31,8213. 12. 2018Plzeň - Slovany
1550 m prsa00:37,1726. 10. 2018Kladno
1750 m volný způsob 00:29,4526. 10. 2018Kladno
19Čtyřboj (4x50)---
STRÁNÍK Daniel (2011)
1125 m volný způsob ---
ŠTVERÁK Jakub (2008)
1250 m motýlek00:42,796. 10. 2018Beroun
1450 m znak00:45,6113. 10. 2018Praha - Radlice
1650 m prsa00:58,4621. 12. 2017Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:35,346. 10. 2018Beroun
110Čtyřboj (4x50)03:17,2921. 12. 2017Praha - Vinohrady
ŠUBA Vincent (2006)
1250 m motýlek00:41,0821. 6. 2018Praha - Vinohrady
1450 m znak00:44,5714. 4. 2018Praha - Podolí
1650 m prsa00:57,7621. 6. 2018Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:38,6021. 6. 2018Praha - Vinohrady
110Čtyřboj (4x50)03:08,8421. 6. 2018Praha - Vinohrady
ŠVEHLOVÁ Kateřina (2003)
1150 m motýlek00:32,3522. 6. 2017Praha - Vinohrady
1350 m znak00:36,646. 10. 2018Plzeň - Radbuza
1550 m prsa00:40,176. 10. 2018Plzeň - Radbuza
1750 m volný způsob 00:30,2718. 11. 2018Plzeň - Slovany
19Čtyřboj (4x50)02:23,2721. 6. 2018Praha - Vinohrady
SVOBODOVÁ Anežka (2007)
1150 m motýlek---
1350 m znak00:56,7714. 4. 2018Praha - Podolí
1550 m prsa00:50,7011. 11. 2018Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:46,7014. 4. 2018Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)04:22,0022. 6. 2017Praha - Vinohrady
SVOBODOVÁ Elen (2007)
1150 m motýlek00:44,9521. 6. 2018Praha - Vinohrady
1350 m znak00:42,9513. 10. 2018Praha - Radlice
1550 m prsa00:53,4321. 6. 2018Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:39,1814. 4. 2018Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)03:02,1121. 6. 2018Praha - Vinohrady
SVOBODOVÁ Klára (2005)
1150 m motýlek00:38,5421. 6. 2018Praha - Vinohrady
1350 m znak00:38,2521. 6. 2018Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:44,4327. 10. 2018Kladno
1750 m volný způsob 00:31,1721. 4. 2018Chomutov
19Čtyřboj (4x50)02:34,6821. 6. 2018Praha - Vinohrady
SVOBODOVÁ Magdaléna (2005)
1150 m motýlek00:43,6021. 12. 2017Praha - Vinohrady
1350 m znak00:44,3221. 12. 2017Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:48,969. 11. 2018Praha - Zelený pruh
1750 m volný způsob 00:35,0910. 11. 2018Praha - Zelený pruh
19Čtyřboj (4x50)02:54,0121. 12. 2017Praha - Vinohrady
SVOBODOVÁ Nikol (2007)
1150 m motýlek00:52,2221. 6. 2018Praha - Vinohrady
1350 m znak00:48,5421. 6. 2018Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:49,7611. 11. 2018Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:40,7520. 5. 2018Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)03:12,7621. 6. 2018Praha - Vinohrady
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)
1150 m motýlek00:35,5321. 6. 2018Praha - Vinohrady
1350 m znak00:36,4121. 6. 2018Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:39,2421. 6. 2018Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:31,326. 10. 2018Plzeň - Radbuza
19Čtyřboj (4x50)02:23,3621. 6. 2018Praha - Vinohrady
TICHÝ Václav (2010)
1450 m znak---
1650 m prsa---
1850 m volný způsob ---
110Čtyřboj (4x50)---
TIKOVSKÝ Daniel (2001)
1250 m motýlek00:26,7721. 9. 2018Chomutov
1450 m znak00:28,1017. 11. 2018Plzeň - Slovany
1650 m prsa00:29,3914. 12. 2018Plzeň - Slovany
1850 m volný způsob 00:24,2514. 12. 2018Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)01:54,5921. 6. 2018Praha - Vinohrady
TIKOVSKÝ Denis (2005)
1250 m motýlek00:35,1429. 9. 2018Mladá Boleslav
1450 m znak00:34,6917. 11. 2018Plzeň - Slovany
1650 m prsa00:38,7118. 11. 2018Plzeň - Slovany
1850 m volný způsob 00:29,6118. 11. 2018Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)02:29,3021. 6. 2018Praha - Vinohrady
TIKOVSKÝ Dominik (2009)
1250 m motýlek---
1450 m znak00:42,2520. 10. 2018Praha - Radlice
1650 m prsa00:53,2729. 9. 2018Mladá Boleslav
1850 m volný způsob 00:40,596. 10. 2018Kolín
110Čtyřboj (4x50)---
VASILJEV Adam (2007)
1250 m motýlek00:54,1721. 6. 2018Praha - Vinohrady
1450 m znak00:49,7828. 5. 2017Praha - Eden
1650 m prsa00:54,5911. 11. 2018Praha - Radlice
1850 m volný způsob 00:40,9914. 4. 2018Praha - Podolí
110Čtyřboj (4x50)03:20,1621. 6. 2018Praha - Vinohrady
VODIČKOVÁ Kateřina (2009)
1150 m motýlek---
1350 m znak00:58,3320. 10. 2018Praha - Radlice
1550 m prsa00:55,6321. 6. 2018Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:43,4421. 6. 2018Praha - Vinohrady
19Čtyřboj (4x50)04:18,9421. 6. 2018Praha - Vinohrady
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
1150 m motýlek00:37,6321. 6. 2018Praha - Vinohrady
1350 m znak00:40,4621. 12. 2017Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:41,5527. 10. 2018Kladno
1750 m volný způsob 00:32,0210. 11. 2018Praha - Zelený pruh
19Čtyřboj (4x50)02:34,4821. 6. 2018Praha - Vinohrady
VOJTKOVÁ Adéla (2007)
1150 m motýlek00:46,0411. 11. 2018Praha - Radlice
1350 m znak00:43,623. 12. 2017Chomutov
1550 m prsa00:46,7511. 11. 2018Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:38,0314. 4. 2018Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)02:57,3621. 6. 2018Praha - Vinohrady
VOŽENÍLEK Daniel (2009)
1450 m znak---
1650 m prsa---
1850 m volný způsob ---
110Čtyřboj (4x50)---
VRÁNA Miroslav (2001)
1250 m motýlek00:30,0225. 11. 2018Zlín
1450 m znak00:34,1121. 6. 2018Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:35,4022. 6. 2017Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:27,3024. 11. 2018Zlín
110Čtyřboj (4x50)02:10,0421. 6. 2018Praha - Vinohrady
VRÁTNÝ Vladimír (2008)
1450 m znak---
1850 m volný způsob ---
110Čtyřboj (4x50)---
WARAUSOVÁ Doubravka (2013)
1125 m volný způsob ---
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)
1250 m motýlek00:36,3121. 6. 2018Praha - Vinohrady
1450 m znak00:35,5621. 6. 2018Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:43,0124. 11. 2018Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:30,4610. 11. 2018Praha - Zelený pruh
110Čtyřboj (4x50)02:26,4921. 6. 2018Praha - Vinohrady
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)
1450 m znak00:54,0520. 10. 2018Praha - Radlice
1650 m prsa01:07,4420. 10. 2018Praha - Radlice
1850 m volný způsob 00:49,4520. 10. 2018Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)04:41,8421. 6. 2018Praha - Vinohrady
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)
1150 m motýlek00:39,129. 12. 2018Mladá Boleslav
1350 m znak00:40,5111. 11. 2018Praha - Radlice
1550 m prsa00:46,8821. 6. 2018Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:34,3314. 4. 2018Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)02:43,3521. 6. 2018Praha - Vinohrady
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012)
1125 m volný způsob ---
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)
1150 m motýlek---
1350 m znak00:51,9621. 12. 2017Praha - Vinohrady
1550 m prsa01:00,3921. 6. 2018Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:46,026. 10. 2018Kolín
19Čtyřboj (4x50)04:27,1621. 6. 2018Praha - Vinohrady
ZAŇKOVÁ Tereza (2002)
1150 m motýlek00:30,4416. 12. 2018Plzeň - Slovany
1350 m znak00:35,0121. 6. 2018Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:41,6221. 6. 2018Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:29,9025. 3. 2017Litvínov
19Čtyřboj (4x50)02:18,6321. 6. 2018Praha - Vinohrady
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)
1150 m motýlek00:40,3620. 5. 2018Praha - Radlice
1350 m znak00:38,796. 10. 2018Beroun
1550 m prsa00:41,286. 10. 2018Beroun
1750 m volný způsob 00:35,2414. 4. 2018Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)02:42,8921. 12. 2017Praha - Vinohrady

Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí

CIGLEROVÁ Karolína (2012)
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)
MLYNÁŘÍKOVÁ Květuše (1966)
PÍPLA Vojtěch Otto (2010)
ŠMEHIL Damián (2012)
ŠTĚRBA Pavel (1954)
TÁBORSKÁ Adéla (2008)
ULIPOVÁ Michaela (1997)
Přihlášky na dálkoplavecké závody

byly otevřeny přihlášky na letošní závody ČP v dálkovém plavání. Neváhejte se hlásit. Obhájíme pohár?

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal Sport a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů