Přehled přihlášek

Vánoční čtyřboj

Přihlášeno lidí:128
Počet startů:507

PůldenPořadíDisciplínaČasDatumMísto
AMBROŽOVÁ Tereza (2010)
1125 m volný způsob 00:39,8125. 3. 2018Praha - Zelený pruh
BEJČEK Martin (1998)
1250 m motýlek00:26,6017. 11. 2018Plzeň - Slovany
1450 m znak00:26,9723. 11. 2017Plzeň - Slovany
1650 m prsa00:29,8524. 11. 2018Zlín
1850 m volný způsob 00:24,5223. 11. 2017Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)01:53,8921. 6. 2018Praha - Vinohrady
BERANOVÁ Julie (2007)
1150 m motýlek00:53,1521. 6. 2018Praha - Vinohrady
1350 m znak00:51,0321. 6. 2018Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:50,1912. 11. 2017Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:38,6214. 4. 2018Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)03:19,7921. 6. 2018Praha - Vinohrady
BIELECKÁ Tereza (2009)
00nominovaný(á) na soutěž, disciplíny trenéři rozmýšlejí---
BOHÁČ Patrik (2009)
1250 m motýlek---
1450 m znak00:50,8620. 10. 2018Praha - Radlice
1650 m prsa01:02,5020. 10. 2018Praha - Radlice
1850 m volný způsob 00:42,3420. 10. 2018Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)04:33,2021. 12. 2017Praha - Vinohrady
BOUČEK Jan (2010)
00nominovaný(á) na soutěž, disciplíny trenéři rozmýšlejí---
BOUČKOVÁ Eliška (2008)
1150 m motýlek00:50,6011. 11. 2018Praha - Radlice
1350 m znak00:49,3614. 4. 2018Praha - Podolí
1550 m prsa00:55,3120. 5. 2018Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:39,7411. 11. 2018Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)03:36,9521. 6. 2018Praha - Vinohrady
BŘEZINA Tomáš (2003)
1250 m motýlek00:29,6317. 11. 2018Plzeň - Slovany
1450 m znak00:31,4824. 11. 2018Zlín
1650 m prsa00:33,3724. 11. 2018Zlín
1850 m volný způsob 00:26,5024. 11. 2018Zlín
110Čtyřboj (4x50)02:08,6221. 6. 2018Praha - Vinohrady
CARDA Jan (2005)
1250 m motýlek00:32,2227. 10. 2018Kladno
1450 m znak00:32,3727. 10. 2018Kladno
1650 m prsa00:38,3526. 10. 2018Kladno
1850 m volný způsob 00:28,7710. 11. 2018Praha - Zelený pruh
110Čtyřboj (4x50)02:19,7321. 6. 2018Praha - Vinohrady
CHÁRA Jakub (2006)
1250 m motýlek00:34,9321. 6. 2018Praha - Vinohrady
1450 m znak00:36,5421. 6. 2018Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:42,8821. 6. 2018Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:29,711. 12. 2018Prostějov
110Čtyřboj (4x50)02:25,8921. 6. 2018Praha - Vinohrady
CHÁROVÁ Lucie (2009)
1150 m motýlek01:01,5321. 6. 2018Praha - Vinohrady
1350 m znak00:51,226. 10. 2018Kolín
1550 m prsa00:51,5820. 10. 2018Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:41,1220. 10. 2018Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)03:42,0321. 6. 2018Praha - Vinohrady
CIGLEROVÁ Karolína (2012)
1125 m volný způsob ---
ČMEJLOVÁ Julie (2006)
1150 m motýlek00:39,076. 10. 2018Beroun
1350 m znak00:39,5121. 6. 2018Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:41,4421. 6. 2018Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:32,0714. 4. 2018Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)02:35,3221. 6. 2018Praha - Vinohrady
DRAČKA Vojtěch (2003)
1250 m motýlek00:32,0124. 11. 2018Zlín
1450 m znak00:36,1021. 6. 2018Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:41,1014. 10. 2018Praha - Radlice
1850 m volný způsob 00:30,0024. 11. 2018Zlín
110Čtyřboj (4x50)02:23,1321. 6. 2018Praha - Vinohrady
DUBA Aracy Mahulena (2009)
1150 m motýlek01:00,3021. 6. 2018Praha - Vinohrady
1350 m znak00:49,1416. 6. 2018Kutná Hora
1550 m prsa01:10,9221. 6. 2018Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:46,8521. 4. 2018Chomutov
19Čtyřboj (4x50)03:57,5221. 6. 2018Praha - Vinohrady
DUBA Kauana Slavka (2009)
1150 m motýlek01:09,5121. 6. 2018Praha - Vinohrady
1350 m znak00:50,0320. 10. 2018Praha - Radlice
1550 m prsa01:12,4221. 6. 2018Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:44,3720. 10. 2018Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)04:01,8821. 6. 2018Praha - Vinohrady
EYBL Václav (2006)
1250 m motýlek00:40,8721. 6. 2018Praha - Vinohrady
1450 m znak00:40,1521. 6. 2018Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:47,1921. 6. 2018Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:31,7510. 11. 2018Praha - Zelený pruh
110Čtyřboj (4x50)02:42,3721. 6. 2018Praha - Vinohrady
FIŠÁREK Vojtěch (2009)
00nominovaný(á) na soutěž, disciplíny trenéři rozmýšlejí---
FIŠÁRKOVÁ Marie (2005)
1150 m motýlek00:41,4210. 11. 2018Praha - Zelený pruh
1350 m znak00:37,1314. 4. 2018Praha - Podolí
1550 m prsa00:46,449. 11. 2018Praha - Zelený pruh
1750 m volný způsob 00:34,469. 11. 2018Praha - Zelený pruh
19Čtyřboj (4x50)02:43,8821. 6. 2018Praha - Vinohrady
FUČEKOVÁ Karolína Eugénia (2007)
1150 m motýlek00:52,7821. 6. 2018Praha - Vinohrady
1350 m znak00:48,8414. 4. 2018Praha - Podolí
1550 m prsa00:53,5422. 6. 2017Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:41,3314. 4. 2018Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)03:23,5021. 6. 2018Praha - Vinohrady
GACEK Natalie (2006)
1150 m motýlek---
1350 m znak00:41,416. 10. 2018Plzeň - Radbuza
1550 m prsa00:39,141. 12. 2018Prostějov
1750 m volný způsob 00:34,546. 10. 2018Plzeň - Radbuza
19Čtyřboj (4x50)---
GRÉCOVÁ Tamara (2001)
1150 m motýlek00:30,8015. 7. 2018Praha - Podolí
1350 m znak00:36,8420. 1. 2018Praha - Radlice
1550 m prsa00:38,8515. 10. 2017Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:28,4722. 10. 2017Plzeň - Slovany
19Čtyřboj (4x50)02:21,1621. 6. 2018Praha - Vinohrady
GREGOŘICA Václav (2008)
1450 m znak00:57,5921. 12. 2017Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:59,1621. 12. 2017Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:52,4820. 1. 2018Neratovice
110Čtyřboj (4x50)04:32,8020. 1. 2018Neratovice
GREGOŘICOVÁ Johana (2010)
1350 m znak---
1750 m volný způsob ---
19Čtyřboj (4x50)---
HÁJEK Michal (2003)
1250 m motýlek---
1450 m znak00:30,3927. 10. 2018Kladno
1650 m prsa00:30,6816. 11. 2018Plzeň - Slovany
1850 m volný způsob 00:26,5818. 11. 2018Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)---
HÁJEK Richard (2009)
00nominovaný(á) na soutěž, disciplíny trenéři rozmýšlejí---
HANZAL Jan (1998)
1250 m motýlek00:26,7919. 5. 2017Pardubice
1450 m znak00:26,3223. 11. 2017Plzeň - Slovany
1650 m prsa00:31,4416. 12. 2017Zlín
1850 m volný způsob 00:24,9016. 12. 2017Zlín
110Čtyřboj (4x50)01:56,5921. 6. 2018Praha - Vinohrady
HAVLÍN Vincent (2008)
00nominovaný(á) na soutěž, disciplíny trenéři rozmýšlejí---
HAVRÁNEK Tomáš (1994)
1250 m motýlek00:24,818. 12. 2017Graz (AUT)
1450 m znak00:26,2224. 11. 2018Zlín
1650 m prsa00:28,8923. 9. 2017Chomutov
1850 m volný způsob 00:23,2023. 9. 2017Chomutov
110Čtyřboj (4x50)01:49,3021. 12. 2017Praha - Vinohrady
HEJNÁ Julie (2010)
00nominovaný(á) na soutěž, disciplíny trenéři rozmýšlejí---
HEJNÝ Jan (2006)
1250 m motýlek01:01,6821. 6. 2018Praha - Vinohrady
1450 m znak00:52,7114. 4. 2018Praha - Podolí
1650 m prsa00:51,559. 11. 2018Praha - Zelený pruh
1850 m volný způsob 00:43,3024. 11. 2018Praha - Vinohrady
110Čtyřboj (4x50)03:52,5621. 6. 2018Praha - Vinohrady
HOLEČKOVÁ Barbora (2008)
1350 m znak---
1550 m prsa---
1750 m volný způsob 00:51,1611. 11. 2018Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)---
HOLEČKOVÁ Tereza (2011)
00nominovaný(á) na soutěž, disciplíny trenéři rozmýšlejí---
HOLUBOVÁ Kateřina (1998)
1150 m motýlek00:31,2717. 11. 2018Plzeň - Slovany
1350 m znak00:33,8927. 10. 2018Kladno
1550 m prsa00:37,6326. 10. 2018Kladno
1750 m volný způsob 00:30,0226. 10. 2018Kladno
19Čtyřboj (4x50)---
HORSKÁ Kristýna (1997)
1150 m motýlek00:28,5816. 12. 2017Kodaň (DEN)
1350 m znak00:29,1920. 10. 2017Plzeň - Slovany
1550 m prsa00:32,7320. 10. 2017Plzeň - Slovany
1750 m volný způsob 00:27,9822. 1. 2017Geneve (SUI)
19Čtyřboj (4x50)---
HORSKÝ Kryštof (2003)
1250 m motýlek00:28,6917. 11. 2018Plzeň - Slovany
1450 m znak00:29,5917. 11. 2018Plzeň - Slovany
1650 m prsa00:37,252. 6. 2018Praha - Podolí
1850 m volný způsob 00:26,6018. 11. 2018Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)02:07,3521. 12. 2017Praha - Vinohrady
HOTOVCOVÁ Natálie (2008)
1350 m znak00:54,7311. 11. 2018Praha - Radlice
1550 m prsa---
1750 m volný způsob 00:49,1011. 11. 2018Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)---
HRADIL Matěj (2009)
00nominovaný(á) na soutěž, disciplíny trenéři rozmýšlejí---
HUBIČKA Richard (2003)
1250 m motýlek00:32,4524. 11. 2018Zlín
1450 m znak00:35,906. 10. 2018Plzeň - Radbuza
1650 m prsa00:38,0210. 11. 2017Praha - Zelený pruh
1850 m volný způsob 00:30,4127. 4. 2018Praha - Podolí
110Čtyřboj (4x50)02:26,9321. 12. 2017Praha - Vinohrady
JUDICKIJ Michal (2004)
1250 m motýlek00:29,201. 12. 2018Nový Jičín
1450 m znak00:30,686. 10. 2018Plzeň - Radbuza
1650 m prsa00:33,942. 12. 2018Nový Jičín
1850 m volný způsob 00:27,8110. 11. 2018Praha - Zelený pruh
110Čtyřboj (4x50)02:08,7521. 6. 2018Praha - Vinohrady
JURČÁKOVÁ Hana (2008)
00nominovaný(á) na soutěž, disciplíny trenéři rozmýšlejí---
KALIVODOVÁ Nikita (2007)
1150 m motýlek00:57,2924. 2. 2018České Budějovice
1350 m znak00:50,5314. 4. 2018Praha - Podolí
1550 m prsa00:51,3021. 4. 2018Plzeň - Radbuza
1750 m volný způsob 00:42,4811. 11. 2018Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)03:30,2721. 6. 2018Praha - Vinohrady
KHOMKO Zlata (2009)
00nominovaný(á) na soutěž, disciplíny trenéři rozmýšlejí---
KOČÍKOVÁ Josefína (2010)
00nominovaný(á) na soutěž, disciplíny trenéři rozmýšlejí---
KOČÍKOVÁ Karolína (2008)
1150 m motýlek---
1350 m znak00:58,9121. 6. 2018Praha - Vinohrady
1550 m prsa01:00,2320. 5. 2018Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:49,7821. 6. 2018Praha - Vinohrady
19Čtyřboj (4x50)04:38,9621. 6. 2018Praha - Vinohrady
KOTT Štěpán (2007)
00nominovaný(á) na soutěž, disciplíny trenéři rozmýšlejí---
KOZUBEK Matěj (1996)
1250 m motýlek00:28,8620. 10. 2018Brno - Lužánky
1450 m znak00:29,7522. 6. 2017Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:33,4622. 6. 2017Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:26,8122. 6. 2017Praha - Vinohrady
110Čtyřboj (4x50)01:59,0022. 6. 2017Praha - Vinohrady
KOZUBEK Tomáš (1998)
1250 m motýlek00:27,6117. 11. 2018Plzeň - Slovany
1450 m znak00:30,6022. 6. 2017Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:31,4120. 10. 2017Plzeň - Slovany
1850 m volný způsob 00:24,5023. 11. 2017Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)01:58,1022. 6. 2017Praha - Vinohrady
KREJČÍ Petr (2009)
1450 m znak00:54,5220. 10. 2018Praha - Radlice
1650 m prsa01:05,4521. 12. 2017Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:47,7120. 10. 2018Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)04:30,3921. 6. 2018Praha - Vinohrady
KREJČÍKOVÁ Mariana (2006)
1150 m motýlek00:36,9910. 11. 2018Praha - Zelený pruh
1350 m znak00:38,0721. 12. 2017Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:38,609. 11. 2018Praha - Zelený pruh
1750 m volný způsob 00:33,0010. 11. 2018Praha - Zelený pruh
19Čtyřboj (4x50)02:30,9321. 12. 2017Praha - Vinohrady
KUBAČKOVÁ Šarlota (2010)
00nominovaný(á) na soutěž, disciplíny trenéři rozmýšlejí---
KUDRNÁČ Adam (2010)
1450 m znak00:55,0921. 6. 2018Praha - Vinohrady
1650 m prsa01:10,8521. 6. 2018Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:49,436. 10. 2018Kolín
110Čtyřboj (4x50)04:42,0521. 6. 2018Praha - Vinohrady
KUDRNÁČOVÁ Eliška (2007)
1150 m motýlek00:45,7021. 12. 2017Praha - Vinohrady
1350 m znak00:41,2021. 6. 2018Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:50,5121. 6. 2018Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:34,5920. 5. 2018Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)02:54,2021. 6. 2018Praha - Vinohrady
LAHODA David (2005)
1250 m motýlek00:30,721. 12. 2018Mladá Boleslav
1450 m znak00:33,0417. 11. 2018Plzeň - Slovany
1650 m prsa00:37,349. 11. 2018Praha - Zelený pruh
1850 m volný způsob 00:28,6110. 11. 2018Praha - Zelený pruh
110Čtyřboj (4x50)---
LAHODA Jakub (2000)
1250 m motýlek00:26,3821. 10. 2017Plzeň - Slovany
1450 m znak00:26,7717. 11. 2018Plzeň - Slovany
1650 m prsa00:31,1425. 5. 2018Pardubice
1850 m volný způsob 00:24,4924. 11. 2017Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)01:54,7521. 6. 2018Praha - Vinohrady
LAJČUK Leonard (2000)
1250 m motýlek00:31,2817. 11. 2018Plzeň - Slovany
1450 m znak00:33,4521. 10. 2017Plzeň - Slovany
1650 m prsa00:37,9315. 10. 2017Praha - Radlice
1850 m volný způsob 00:27,9422. 10. 2017Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)02:13,7521. 12. 2017Praha - Vinohrady
LIPŠ Václav (2003)
1250 m motýlek00:31,8317. 11. 2018Plzeň - Slovany
1450 m znak00:33,2524. 11. 2018Zlín
1650 m prsa00:37,8624. 11. 2018Zlín
1850 m volný způsob 00:28,1118. 11. 2018Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)02:20,8421. 6. 2018Praha - Vinohrady
LIVERSAGE Sophie (2003)
1150 m motýlek00:32,173. 6. 2018Praha - Podolí
1350 m znak00:38,2621. 6. 2018Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:44,177. 10. 2017Plzeň - Radbuza
1750 m volný způsob 00:29,072. 6. 2018Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)02:26,9021. 12. 2017Praha - Vinohrady
MARTÍNKOVÁ Tereza (1992)
1150 m motýlek00:28,8816. 11. 2018Montpellier (FRA)
1350 m znak00:32,0221. 10. 2018Fourmies (FRA)
1550 m prsa00:32,0115. 11. 2018Montpellier (FRA)
1750 m volný způsob 00:27,343. 11. 2018Saint-Pol-Sur-MerR (FRA)
19Čtyřboj (4x50)02:06,9721. 12. 2017Praha - Vinohrady
MERHOUT Marek (2007)
1250 m motýlek01:02,8421. 6. 2018Praha - Vinohrady
1450 m znak00:46,8928. 5. 2017Praha - Eden
1650 m prsa01:06,8021. 12. 2017Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:49,4711. 11. 2018Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)04:05,0721. 12. 2017Praha - Vinohrady
MICHU Sofia Michaela (2009)
00nominovaný(á) na soutěž, disciplíny trenéři rozmýšlejí---
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)
1150 m motýlek00:29,2026. 11. 2017Šamorín (SVK)
1350 m znak00:33,9927. 10. 2018Kladno
1550 m prsa00:40,3026. 10. 2018Kladno
1750 m volný způsob 00:27,5925. 11. 2017Šamorín (SVK)
19Čtyřboj (4x50)---
MIŠÁKOVÁ Nina (2008)
1150 m motýlek---
1350 m znak00:55,6411. 11. 2018Praha - Radlice
1550 m prsa---
1750 m volný způsob 00:44,5411. 11. 2018Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)---
MLYNÁŘÍKOVÁ Květuše (1966)
1150 m motýlek---
1350 m znak00:47,9829. 9. 2018Kulmbach (GER)
1550 m prsa---
1750 m volný způsob 00:37,676. 10. 2018Žilina (SVK)
19Čtyřboj (4x50)---
NIKOLAEVA ZONN Anastasia (2008)
00nominovaný(á) na soutěž, disciplíny trenéři rozmýšlejí---
NOLL David (1999)
1250 m motýlek00:24,7026. 11. 2017Plzeň - Slovany
1450 m znak00:29,3614. 1. 2017Neratovice
1650 m prsa00:31,3216. 12. 2017Zlín
1850 m volný způsob 00:23,7725. 11. 2017Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)02:00,8021. 12. 2017Praha - Vinohrady
NOVÁK Petr (1996)
1250 m motýlek00:23,7320. 10. 2018Brno - Lužánky
1450 m znak00:25,7816. 12. 2017Zlín
1650 m prsa---
1850 m volný způsob 00:22,9724. 11. 2017Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)---
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)
1150 m motýlek00:38,0927. 10. 2018Kladno
1350 m znak00:37,0713. 10. 2018Praha - Radlice
1550 m prsa00:45,8026. 10. 2018Kladno
1750 m volný způsob 00:32,0914. 10. 2018Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)02:37,9921. 6. 2018Praha - Vinohrady
PEŠTOVÁ Andrea (2005)
1150 m motýlek00:35,7421. 6. 2018Praha - Vinohrady
1350 m znak00:37,5121. 6. 2018Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:43,209. 11. 2018Praha - Zelený pruh
1750 m volný způsob 00:31,4714. 4. 2018Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)02:28,6221. 6. 2018Praha - Vinohrady
PÍPLA Vojtěch Otto (2010)
00nominovaný(á) na soutěž, disciplíny trenéři rozmýšlejí---
PLESKOTOVÁ Julie (2002)
1150 m motýlek00:29,8717. 11. 2018Plzeň - Slovany
1350 m znak00:32,3516. 12. 2017Zlín
1550 m prsa00:37,6221. 12. 2017Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:27,9223. 11. 2017Plzeň - Slovany
19Čtyřboj (4x50)02:09,4021. 12. 2017Praha - Vinohrady
PRZECZEK Jakub Karel (2010)
00nominovaný(á) na soutěž, disciplíny trenéři rozmýšlejí---
RATAJSKÁ Beáta (2007)
1150 m motýlek---
1350 m znak00:55,6921. 6. 2018Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:55,1511. 11. 2018Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:47,7811. 11. 2018Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)04:26,4621. 6. 2018Praha - Vinohrady
RENC Jakub (1999)
1250 m motýlek00:26,153. 11. 2018Jihlava
1450 m znak00:26,7520. 10. 2018Brno - Lužánky
1650 m prsa00:33,2226. 10. 2018Kladno
1850 m volný způsob 00:24,0316. 11. 2018Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)01:56,5721. 6. 2018Praha - Vinohrady
RENC Matěj (2002)
1250 m motýlek00:27,3817. 11. 2018Plzeň - Slovany
1450 m znak00:28,0117. 11. 2018Plzeň - Slovany
1650 m prsa00:35,5926. 10. 2018Kladno
1850 m volný způsob 00:25,8618. 11. 2018Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)02:01,9521. 6. 2018Praha - Vinohrady
ŘEZNÍČKOVÁ Alžběta (2006)
1150 m motýlek00:58,6021. 12. 2017Praha - Vinohrady
1350 m znak00:45,1914. 4. 2018Praha - Podolí
1550 m prsa00:55,7521. 6. 2018Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:36,0914. 4. 2018Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)03:28,3821. 12. 2017Praha - Vinohrady
SEDLÁČEK Max (2006)
1250 m motýlek00:37,5710. 11. 2018Praha - Zelený pruh
1450 m znak00:38,221. 12. 2018Prostějov
1650 m prsa00:50,2921. 6. 2018Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:32,2810. 11. 2018Praha - Zelený pruh
110Čtyřboj (4x50)02:43,9921. 6. 2018Praha - Vinohrady
SHARIFOV Eldar (2008)
1250 m motýlek---
1450 m znak00:50,2211. 11. 2018Praha - Radlice
1650 m prsa---
1850 m volný způsob 00:41,8911. 11. 2018Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)---
ŠIMSA Ondřej (2006)
1250 m motýlek00:43,1621. 6. 2018Praha - Vinohrady
1450 m znak00:40,0221. 6. 2018Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:51,5321. 6. 2018Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:34,9914. 10. 2018Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)02:50,2721. 6. 2018Praha - Vinohrady
ŠIMSA Radek (2006)
1250 m motýlek00:43,229. 11. 2018Praha - Zelený pruh
1450 m znak00:39,531. 12. 2018Prostějov
1650 m prsa00:51,9221. 6. 2018Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:32,771. 12. 2018Prostějov
110Čtyřboj (4x50)02:53,5321. 6. 2018Praha - Vinohrady
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)
1150 m motýlek00:43,8121. 4. 2018Chomutov
1350 m znak00:42,0814. 4. 2018Praha - Podolí
1550 m prsa00:53,4121. 6. 2018Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:38,3714. 4. 2018Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)03:01,5621. 6. 2018Praha - Vinohrady
ŠKOPOVÁ Karla (2008)
1150 m motýlek00:36,5321. 4. 2018Chomutov
1350 m znak00:38,7024. 6. 2018Mladá Boleslav
1550 m prsa00:47,0321. 6. 2018Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:32,7523. 6. 2018Mladá Boleslav
19Čtyřboj (4x50)02:39,2821. 6. 2018Praha - Vinohrady
ŠMEHIL Damián (2012)
1125 m volný způsob ---
ŠPERKOVÁ Nela (2011)
00nominovaný(á) na soutěž, disciplíny trenéři rozmýšlejí---
SPUSTA Simon (2010)
00nominovaný(á) na soutěž, disciplíny trenéři rozmýšlejí---
ŠRÁMEK Antonín (2006)
1250 m motýlek00:40,7421. 6. 2018Praha - Vinohrady
1450 m znak00:41,7921. 6. 2018Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:49,7921. 6. 2018Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:36,1121. 6. 2018Praha - Vinohrady
110Čtyřboj (4x50)02:48,4321. 6. 2018Praha - Vinohrady
ŠRÁMKOVÁ Dora (2010)
00nominovaný(á) na soutěž, disciplíny trenéři rozmýšlejí---
SRB Niko (2013)
1125 m volný způsob ---
SRB Štěpán (2004)
1250 m motýlek00:35,9321. 6. 2018Praha - Vinohrady
1450 m znak00:36,1221. 6. 2018Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:42,8421. 6. 2018Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:29,0518. 11. 2018Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)02:25,1421. 6. 2018Praha - Vinohrady
SRBOVÁ Helena (2007)
1150 m motýlek00:54,8013. 10. 2018Litvínov
1350 m znak00:49,3514. 4. 2018Praha - Podolí
1550 m prsa00:53,5721. 6. 2018Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:42,4514. 4. 2018Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)03:25,7921. 6. 2018Praha - Vinohrady
SRBOVÁ Mia (2010)
1350 m znak00:56,3125. 3. 2018Praha - Zelený pruh
1550 m prsa01:27,0721. 6. 2018Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:53,8714. 4. 2018Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)05:06,2321. 6. 2018Praha - Vinohrady
ŠŤASTNÁ Marcela (1937)
1150 m motýlek00:49,442. 12. 2017Jihlava
1350 m znak00:50,8011. 3. 2017Brno - Lesná
1550 m prsa00:54,0011. 3. 2017Brno - Lesná
1750 m volný způsob 00:47,0011. 3. 2017Brno - Lesná
19Čtyřboj (4x50)03:33,2322. 6. 2017Praha - Vinohrady
STEHLÍK Jan (2009)
00nominovaný(á) na soutěž, disciplíny trenéři rozmýšlejí---
STEHLÍKOVÁ Sofie (2007)
1150 m motýlek---
1350 m znak00:50,6714. 4. 2018Praha - Podolí
1550 m prsa01:00,6720. 5. 2018Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:45,1220. 5. 2018Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)---
ŠTĚRBA Pavel (1954)
1250 m motýlek00:39,2511. 11. 2017Česká Lípa
1450 m znak00:40,8711. 11. 2017Česká Lípa
1650 m prsa00:41,7621. 12. 2017Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:33,7610. 3. 2018Brno - Lesná
110Čtyřboj (4x50)02:36,9121. 12. 2017Praha - Vinohrady
ŠTĚRBOVÁ Lenka (1994)
1150 m motýlek---
1350 m znak---
1550 m prsa---
1750 m volný způsob ---
19Čtyřboj (4x50)---
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)
1150 m motýlek00:30,9827. 10. 2018Kladno
1350 m znak00:32,5427. 10. 2018Kladno
1550 m prsa00:37,1726. 10. 2018Kladno
1750 m volný způsob 00:29,4526. 10. 2018Kladno
19Čtyřboj (4x50)---
STRÁNÍK Daniel (2011)
1125 m volný způsob ---
ŠTVERÁK Jakub (2008)
1250 m motýlek00:42,796. 10. 2018Beroun
1450 m znak00:45,6113. 10. 2018Praha - Radlice
1650 m prsa00:58,4621. 12. 2017Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:35,346. 10. 2018Beroun
110Čtyřboj (4x50)03:17,2921. 12. 2017Praha - Vinohrady
ŠUBA Vincent (2006)
1250 m motýlek00:41,0821. 6. 2018Praha - Vinohrady
1450 m znak00:44,5714. 4. 2018Praha - Podolí
1650 m prsa00:57,7621. 6. 2018Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:38,6021. 6. 2018Praha - Vinohrady
110Čtyřboj (4x50)03:08,8421. 6. 2018Praha - Vinohrady
ŠVEHLOVÁ Kateřina (2003)
1150 m motýlek00:32,3522. 6. 2017Praha - Vinohrady
1350 m znak00:36,646. 10. 2018Plzeň - Radbuza
1550 m prsa00:40,176. 10. 2018Plzeň - Radbuza
1750 m volný způsob 00:30,2718. 11. 2018Plzeň - Slovany
19Čtyřboj (4x50)02:23,2721. 6. 2018Praha - Vinohrady
SVOBODOVÁ Anežka (2007)
1150 m motýlek---
1350 m znak00:56,7714. 4. 2018Praha - Podolí
1550 m prsa00:50,7011. 11. 2018Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:46,7014. 4. 2018Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)04:22,0022. 6. 2017Praha - Vinohrady
SVOBODOVÁ Elen (2007)
1150 m motýlek00:44,9521. 6. 2018Praha - Vinohrady
1350 m znak00:42,9513. 10. 2018Praha - Radlice
1550 m prsa00:53,4321. 6. 2018Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:39,1814. 4. 2018Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)03:02,1121. 6. 2018Praha - Vinohrady
SVOBODOVÁ Klára (2005)
1150 m motýlek00:38,5421. 6. 2018Praha - Vinohrady
1350 m znak00:38,2521. 6. 2018Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:44,4327. 10. 2018Kladno
1750 m volný způsob 00:31,1721. 4. 2018Chomutov
19Čtyřboj (4x50)02:34,6821. 6. 2018Praha - Vinohrady
SVOBODOVÁ Magdaléna (2005)
1150 m motýlek00:43,6021. 12. 2017Praha - Vinohrady
1350 m znak00:44,3221. 12. 2017Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:48,969. 11. 2018Praha - Zelený pruh
1750 m volný způsob 00:35,0910. 11. 2018Praha - Zelený pruh
19Čtyřboj (4x50)02:54,0121. 12. 2017Praha - Vinohrady
SVOBODOVÁ Nikol (2007)
1150 m motýlek00:52,2221. 6. 2018Praha - Vinohrady
1350 m znak00:48,5421. 6. 2018Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:49,7611. 11. 2018Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:40,7520. 5. 2018Praha - Radlice
19Čtyřboj (4x50)03:12,7621. 6. 2018Praha - Vinohrady
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)
1150 m motýlek00:35,5321. 6. 2018Praha - Vinohrady
1350 m znak00:36,4121. 6. 2018Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:39,2421. 6. 2018Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:31,326. 10. 2018Plzeň - Radbuza
19Čtyřboj (4x50)02:23,3621. 6. 2018Praha - Vinohrady
TÁBORSKÁ Adéla (2008)
1150 m motýlek00:59,1121. 12. 2017Praha - Vinohrady
1350 m znak00:50,4421. 12. 2017Praha - Vinohrady
1550 m prsa01:04,5820. 5. 2018Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:42,5314. 4. 2018Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)03:41,6721. 12. 2017Praha - Vinohrady
TICHÝ Václav (2010)
00nominovaný(á) na soutěž, disciplíny trenéři rozmýšlejí---
TIKOVSKÝ Daniel (2001)
1250 m motýlek00:26,7721. 9. 2018Chomutov
1450 m znak00:28,1017. 11. 2018Plzeň - Slovany
1650 m prsa00:29,8116. 11. 2018Plzeň - Slovany
1850 m volný způsob 00:24,2920. 10. 2018Brno - Lužánky
110Čtyřboj (4x50)01:54,5921. 6. 2018Praha - Vinohrady
TIKOVSKÝ Denis (2005)
1250 m motýlek00:35,1429. 9. 2018Mladá Boleslav
1450 m znak00:34,6917. 11. 2018Plzeň - Slovany
1650 m prsa00:38,7118. 11. 2018Plzeň - Slovany
1850 m volný způsob 00:29,6118. 11. 2018Plzeň - Slovany
110Čtyřboj (4x50)02:29,3021. 6. 2018Praha - Vinohrady
TIKOVSKÝ Dominik (2009)
1250 m motýlek---
1450 m znak00:42,2520. 10. 2018Praha - Radlice
1650 m prsa00:53,2729. 9. 2018Mladá Boleslav
1850 m volný způsob 00:40,596. 10. 2018Kolín
110Čtyřboj (4x50)---
ULIPOVÁ Michaela (1997)
1150 m motýlek00:32,0520. 10. 2018Brno - Lužánky
1350 m znak00:32,5517. 11. 2018Plzeň - Slovany
1550 m prsa00:38,796. 10. 2018Plzeň - Radbuza
1750 m volný způsob 00:28,8220. 10. 2018Brno - Lužánky
19Čtyřboj (4x50)---
VASILJEV Adam (2007)
1250 m motýlek00:54,1721. 6. 2018Praha - Vinohrady
1450 m znak00:49,7828. 5. 2017Praha - Eden
1650 m prsa00:54,5911. 11. 2018Praha - Radlice
1850 m volný způsob 00:40,9914. 4. 2018Praha - Podolí
110Čtyřboj (4x50)03:20,1621. 6. 2018Praha - Vinohrady
VODIČKOVÁ Kateřina (2009)
1150 m motýlek---
1350 m znak00:58,3320. 10. 2018Praha - Radlice
1550 m prsa00:55,6321. 6. 2018Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:43,4421. 6. 2018Praha - Vinohrady
19Čtyřboj (4x50)04:18,9421. 6. 2018Praha - Vinohrady
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
1150 m motýlek00:37,6321. 6. 2018Praha - Vinohrady
1350 m znak00:40,4621. 12. 2017Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:41,5527. 10. 2018Kladno
1750 m volný způsob 00:32,0210. 11. 2018Praha - Zelený pruh
19Čtyřboj (4x50)02:34,4821. 6. 2018Praha - Vinohrady
VOJTKOVÁ Adéla (2007)
1150 m motýlek00:46,0411. 11. 2018Praha - Radlice
1350 m znak00:43,623. 12. 2017Chomutov
1550 m prsa00:46,7511. 11. 2018Praha - Radlice
1750 m volný způsob 00:38,0314. 4. 2018Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)02:57,3621. 6. 2018Praha - Vinohrady
VOŽENÍLEK Daniel (2009)
00nominovaný(á) na soutěž, disciplíny trenéři rozmýšlejí---
VRÁNA Miroslav (2001)
1250 m motýlek00:30,0225. 11. 2018Zlín
1450 m znak00:34,1121. 6. 2018Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:35,4022. 6. 2017Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:27,3024. 11. 2018Zlín
110Čtyřboj (4x50)02:10,0421. 6. 2018Praha - Vinohrady
VRÁTNÝ Vladimír (2008)
00nominovaný(á) na soutěž, disciplíny trenéři rozmýšlejí---
WARAUSOVÁ Doubravka (2013)
1125 m volný způsob ---
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)
1250 m motýlek00:36,3121. 6. 2018Praha - Vinohrady
1450 m znak00:35,5621. 6. 2018Praha - Vinohrady
1650 m prsa00:43,0124. 11. 2018Praha - Vinohrady
1850 m volný způsob 00:30,4610. 11. 2018Praha - Zelený pruh
110Čtyřboj (4x50)02:26,4921. 6. 2018Praha - Vinohrady
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)
1450 m znak00:54,0520. 10. 2018Praha - Radlice
1650 m prsa01:07,4420. 10. 2018Praha - Radlice
1850 m volný způsob 00:49,4520. 10. 2018Praha - Radlice
110Čtyřboj (4x50)04:41,8421. 6. 2018Praha - Vinohrady
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)
1150 m motýlek00:39,6521. 6. 2018Praha - Vinohrady
1350 m znak00:40,5111. 11. 2018Praha - Radlice
1550 m prsa00:46,8821. 6. 2018Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:34,3314. 4. 2018Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)02:43,3521. 6. 2018Praha - Vinohrady
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012)
1125 m volný způsob ---
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)
1150 m motýlek---
1350 m znak00:51,9621. 12. 2017Praha - Vinohrady
1550 m prsa01:00,3921. 6. 2018Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:46,026. 10. 2018Kolín
19Čtyřboj (4x50)04:27,1621. 6. 2018Praha - Vinohrady
ZAŇKOVÁ Tereza (2002)
1150 m motýlek00:30,6425. 11. 2018Zlín
1350 m znak00:35,0121. 6. 2018Praha - Vinohrady
1550 m prsa00:41,6221. 6. 2018Praha - Vinohrady
1750 m volný způsob 00:29,9025. 3. 2017Litvínov
19Čtyřboj (4x50)02:18,6321. 6. 2018Praha - Vinohrady
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)
1150 m motýlek00:40,3620. 5. 2018Praha - Radlice
1350 m znak00:38,796. 10. 2018Beroun
1550 m prsa00:41,286. 10. 2018Beroun
1750 m volný způsob 00:35,2414. 4. 2018Praha - Podolí
19Čtyřboj (4x50)02:42,8921. 12. 2017Praha - Vinohrady

Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí

Sobotní trénink v Podolí

prosinec VOLNO (pořád jsou nějaké MČR)
5.1. vede Jan Srb

Běžkařské soustředění

17.- 23. 3. 2019
přihlášky byly v Intranetu.
Do 25. 9. se mohly hlásit jen účastníci letošního VT. Pak kdokoliv ODA, ST, přípravka... Přihláška znamená - projevení přání účastnit. O účastnicích rozhodují trenéři především dle docházky.

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal Sport a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů