Přehled přihlášek
Prázdninový čtyřboj
Přihlášeno lidí: | 89 |
Počet startů: | 410 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BEJČEK Martin (1998) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:26,60 | 17. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m znak | 00:27,32 | 17. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:29,85 | 24. 11. 2018 | Zlín |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:24,79 | 18. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 01:53,14 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
BERANOVÁ Anna (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 50 m znak | 00:51,06 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:54,40 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:40,49 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
BERANOVÁ Kateřina (2009) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | 00:53,49 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:48,48 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
BOHÁČ Patrik (2009) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:55,03 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:44,38 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m prsa | 01:00,19 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:38,46 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 03:24,47 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
BOUČEK Jan (2010) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 01:06,50 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 01:02,06 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 05:45,58 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
BOUČKOVÁ Eliška (2008) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:48,00 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:44,39 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:49,50 | 3. 3. 2019 | České Budějovice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:36,97 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 03:02,49 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
BŘEZINA Tomáš (2003) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:29,55 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:30,74 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:33,37 | 24. 11. 2018 | Zlín |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:26,21 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:00,17 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
CARDA Jan (2005) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:30,50 | 27. 4. 2019 | Chomutov |
1 | 4 | 50 m znak | 00:32,37 | 27. 10. 2018 | Kladno |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:38,35 | 26. 10. 2018 | Kladno |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:28,24 | 27. 4. 2019 | Chomutov |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:11,92 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:31,75 | 2. 6. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 4 | 50 m znak | 00:34,11 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:40,66 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:29,48 | 15. 6. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:18,14 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
CHÁROVÁ Lucie (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:50,74 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 50 m znak | 00:47,68 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:44,88 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:37,93 | 8. 6. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 03:16,06 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
DELMOTTE Tereza (1992) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:28,80 | 16. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 3 | 50 m znak | 00:32,02 | 21. 10. 2018 | Fourmies (FRA) |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:32,01 | 14. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:27,34 | 3. 11. 2018 | Saint-Pol-Sur-MerR (FRA) |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:07,49 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
DUBA Aracy Mahulena (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:56,05 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
1 | 3 | 50 m znak | 00:48,10 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
1 | 5 | 50 m prsa | 01:01,12 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:41,70 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 03:41,54 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
DUBA Kauana Slavka (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:54,41 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:45,74 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:58,53 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:40,44 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 03:33,87 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
EYBL Václav (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:38,21 | 9. 2. 2019 | Litoměřice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:37,37 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:47,19 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:30,56 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:42,37 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
FIŠÁREK Vojtěch (2009) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 01:00,78 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m prsa | 01:12,44 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:53,76 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 05:06,59 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
FUČEKOVÁ Karolína Eugénia (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:50,14 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 50 m znak | 00:47,35 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:58,91 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:39,33 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 03:23,50 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
GACEK Natalie (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:37,79 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 50 m znak | 00:39,53 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:38,37 | 27. 4. 2019 | Chomutov |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:33,18 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:35,54 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
GRÉCOVÁ Tamara (2001) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:30,80 | 15. 7. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 3 | 50 m znak | 00:36,84 | 20. 1. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:39,46 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:28,33 | 13. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:21,16 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
GREGOŘICA Václav (2008) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:59,37 | 20. 5. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:59,42 | 20. 1. 2018 | Neratovice |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:52,48 | 20. 1. 2018 | Neratovice |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 04:32,80 | 20. 1. 2018 | Neratovice |
GREGOŘICOVÁ Johana (2010) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
HACKL Petr (1988) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
HÁJEK Richard (2009) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:57,32 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 01:03,26 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:48,60 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 04:44,28 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
HAVLÍN Vincent (2008) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:57,61 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:50,12 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 04:51,80 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
HAVRÁNEK Tomáš (1994) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:25,08 | 25. 5. 2018 | Pardubice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:26,22 | 24. 11. 2018 | Zlín |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:29,94 | 14. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:23,25 | 14. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 01:49,30 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
HEJNÝ Jan (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 01:01,68 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:48,57 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:48,98 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:40,43 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 03:52,56 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
HRADIL Matěj (2009) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:58,01 | 20. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m prsa | 01:00,55 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:49,89 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 04:35,23 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
HUBIČKA Richard (2003) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:31,79 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 4 | 50 m znak | 00:35,50 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:38,52 | 20. 1. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:29,36 | 26. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:16,54 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:29,20 | 1. 12. 2018 | Nový Jičín |
1 | 4 | 50 m znak | 00:30,04 | 13. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:33,77 | 1. 6. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:27,81 | 10. 11. 2018 | Praha - Zelený pruh |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:04,91 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
JURČÁKOVÁ Hana (2008) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | 00:48,08 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m prsa | 01:05,03 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:40,22 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 04:25,65 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:55,55 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:44,76 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:48,10 | 30. 3. 2019 | Jablonec nad Nisou |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:36,31 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 03:18,00 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
KHOMKO Zlata (2009) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | 00:56,56 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:58,83 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:52,04 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 04:43,10 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
KOČÍKOVÁ Josefína (2010) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | 01:06,17 | 11. 5. 2019 | Praha - Eden |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 01:04,72 | 11. 5. 2019 | Praha - Eden |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 05:51,56 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
KOČÍKOVÁ Karolína (2008) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 50 m znak | 00:51,68 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:54,09 | 3. 3. 2019 | České Budějovice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:40,18 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 04:38,96 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
KOZUBEK Matěj (1996) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:28,86 | 20. 10. 2018 | Brno - Lužánky |
1 | 4 | 50 m znak | 00:30,60 | 6. 10. 2018 | Plzeň - Radbuza |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:33,98 | 6. 10. 2018 | Plzeň - Radbuza |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:27,06 | 20. 10. 2018 | Brno - Lužánky |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:04,72 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
KOZUBEK Tomáš (1998) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:27,61 | 17. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m znak | 00:31,33 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:32,70 | 21. 4. 2018 | Plzeň - Radbuza |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:25,10 | 18. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:00,05 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
KREJČÍ Petr (2009) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:54,52 | 20. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m prsa | 01:03,65 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:45,61 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 04:30,39 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
KUČERA Petr (1990) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
KUDRNÁČ Adam (2010) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:48,25 | 11. 5. 2019 | Praha - Eden |
1 | 6 | 50 m prsa | 01:10,85 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:48,27 | 12. 1. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 04:42,05 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
KUDRNÁČOVÁ Eliška (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:41,22 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:38,80 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:47,05 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:32,47 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:42,21 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
LAHODA David (2005) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:29,11 | 2. 6. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 4 | 50 m znak | 00:33,04 | 17. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:37,34 | 9. 11. 2018 | Praha - Zelený pruh |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:28,61 | 10. 11. 2018 | Praha - Zelený pruh |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:16,17 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
LAJČUK Leonard (2000) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:31,23 | 15. 12. 2018 | Trnava (SVK) |
1 | 4 | 50 m znak | 00:33,58 | 14. 12. 2018 | Trnava (SVK) |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:37,93 | 18. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:29,59 | 27. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:16,81 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
MICHU Sofia Michaela (2009) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | 00:51,71 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 01:03,63 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:47,64 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 04:35,13 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
NAMYSLOV Jiří (1992) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:32,11 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:35,21 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:34,63 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:28,04 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:09,90 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
NIKOLAEVA ZONN Anastasia (2008) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | 00:50,49 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 01:00,76 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:47,13 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 04:26,43 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
NOVÁKOVÁ Soňa (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:35,70 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:35,45 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:45,18 | 2. 6. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:30,66 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:30,84 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
PEŠTOVÁ Andrea (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:35,10 | 27. 4. 2019 | Chomutov |
1 | 3 | 50 m znak | 00:37,22 | 9. 2. 2019 | Litoměřice |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:41,35 | 9. 2. 2019 | Litoměřice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:31,47 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:26,48 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
PRZECZEK Jakub Karel (2010) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:55,54 | 20. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 01:01,26 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 05:24,60 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
RATAJSKÁ Beáta (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 50 m znak | 00:52,56 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:51,25 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:41,33 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 04:26,46 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
RENC Jakub (1999) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:26,15 | 3. 11. 2018 | Jihlava |
1 | 4 | 50 m znak | 00:26,75 | 20. 10. 2018 | Brno - Lužánky |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:33,22 | 26. 10. 2018 | Kladno |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:24,03 | 16. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 01:56,52 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
ŘEZNÍČKOVÁ Alžběta (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:52,92 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 50 m znak | 00:45,19 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:55,75 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:35,61 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 03:21,81 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
SEDLÁČEK Max (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:35,76 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:35,31 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:47,14 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:31,25 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:32,08 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
SEIDLOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:34,80 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 3 | 50 m znak | 00:35,89 | 2. 6. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:39,98 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:29,48 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:39,67 | 9. 2. 2019 | Litoměřice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:39,18 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:46,22 | 27. 4. 2019 | Chomutov |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:33,35 | 27. 4. 2019 | Chomutov |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:43,74 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:41,15 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:37,98 | 27. 4. 2019 | Chomutov |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:46,30 | 27. 4. 2019 | Chomutov |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:32,04 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:41,81 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
ŠKOPOVÁ Barbora (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:40,97 | 8. 6. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 50 m znak | 00:39,00 | 8. 6. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:50,28 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:36,00 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:50,96 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
SPUSTA Simon (2010) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:54,59 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:52,58 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 05:26,23 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
ŠRAM Kryštof (1997) | |||||
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:29,05 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
ŠRÁMEK Antonín (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:40,74 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:41,79 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:48,35 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:36,11 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:48,43 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
ŠRÁMKOVÁ Dora (2010) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | 01:11,56 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 01:15,54 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 05:47,10 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
SRB Jan (1976) | |||||
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
SRB Štěpán (2004) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:35,69 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:35,15 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:42,20 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:29,05 | 18. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:22,63 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
SRBOVÁ Helena (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:48,82 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:49,16 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:50,08 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:42,22 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 03:11,46 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
ŠŤASTNÁ Marcela (1937) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:51,63 | 10. 11. 2018 | Česká Lípa |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:56,10 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 03:34,63 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
STEHLÍK Jan (2009) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:58,88 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:56,85 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 05:25,16 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
STEHLÍKOVÁ Sofie (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 50 m znak | 00:50,67 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:52,85 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:39,59 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:40,94 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:42,69 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:57,39 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:34,91 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 03:01,10 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
ŠVEHLOVÁ Kateřina (2003) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:32,85 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:36,06 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:38,46 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:30,27 | 18. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:17,69 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
SVOBODOVÁ Anežka (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:50,14 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:54,38 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:47,49 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:42,80 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 03:19,43 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
SVOBODOVÁ Elen (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:42,15 | 27. 4. 2019 | Chomutov |
1 | 3 | 50 m znak | 00:41,03 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:51,45 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:37,55 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:57,77 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
SVOBODOVÁ Klára (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:38,54 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:37,23 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:44,38 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:30,55 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:34,68 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
SVOBODOVÁ Magdaléna (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:38,63 | 2. 6. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 3 | 50 m znak | 00:44,01 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:47,87 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:35,00 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:46,59 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
SVOBODOVÁ Nikol (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:49,35 | 19. 1. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 50 m znak | 00:45,52 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:47,99 | 27. 4. 2019 | Chomutov |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:37,34 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 03:08,52 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:33,78 | 15. 6. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 3 | 50 m znak | 00:36,41 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:38,46 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:30,43 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:23,36 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
TÁBORSKÁ Adéla (2008) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 01:05,20 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:52,68 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m prsa | 01:04,58 | 20. 5. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:42,53 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 03:52,95 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
TICHÝ Václav (2010) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:56,88 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:54,68 | 11. 5. 2019 | Praha - Eden |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
TIKOVSKÝ Daniel (2001) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:26,77 | 21. 9. 2018 | Chomutov |
1 | 4 | 50 m znak | 00:28,10 | 17. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:29,39 | 14. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:24,25 | 14. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 01:53,33 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
TIKOVSKÝ Denis (2005) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:35,14 | 29. 9. 2018 | Mladá Boleslav |
1 | 4 | 50 m znak | 00:34,69 | 17. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:38,71 | 18. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:29,61 | 18. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:29,30 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
TIKOVSKÝ Dominik (2009) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:52,49 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:41,08 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:49,36 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:37,13 | 8. 3. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 03:11,79 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
VASILJEV Adam (2007) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:54,17 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:48,10 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:54,59 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:38,64 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 03:20,16 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
VODIČKOVÁ Kateřina (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:56,76 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:51,22 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:55,63 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:42,71 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 03:45,57 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
VODIČKOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:36,89 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 50 m znak | 00:39,82 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:41,55 | 27. 10. 2018 | Kladno |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:32,02 | 10. 11. 2018 | Praha - Zelený pruh |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:33,85 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
VOJTKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:43,44 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:40,70 | 1. 6. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:44,59 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:35,45 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:47,35 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
VOŽENÍLEK Daniel (2009) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:56,10 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 01:18,59 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:51,39 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 04:51,36 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
VRÁNA Miroslav (2001) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:30,02 | 25. 11. 2018 | Zlín |
1 | 4 | 50 m znak | 00:34,11 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:35,74 | 24. 11. 2018 | Zlín |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:27,30 | 24. 11. 2018 | Zlín |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:10,04 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍK Matěj (2004) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:33,96 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:35,13 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:41,30 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:30,44 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:20,83 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:54,05 | 20. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m prsa | 01:01,25 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:43,87 | 11. 5. 2019 | Praha - Eden |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 04:23,79 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:37,95 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:38,48 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:44,77 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:32,18 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:34,41 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
ZAŇKOVÁ Jolana (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 01:12,84 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:52,53 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:57,55 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:42,96 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 03:57,16 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:35,75 | 9. 2. 2019 | Litoměřice |
1 | 3 | 50 m znak | 00:36,61 | 27. 4. 2019 | Chomutov |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:40,06 | 3. 3. 2019 | České Budějovice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:31,67 | 27. 4. 2019 | Chomutov |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:30,39 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
BERANOVÁ Julie (2007) | |||||
BIELECKÁ Tereza (2009) | |||||
DRAČKA Vojtěch (2003) | |||||
FIŠÁRKOVÁ Marie (2005) | |||||
HEJNÁ Julie (2010) | |||||
HOLEČKOVÁ Barbora (2008) | |||||
HOLEČKOVÁ Tereza (2011) | |||||
HOLUBOVÁ Kateřina (1998) | |||||
HORSKÝ Kryštof (2003) | |||||
HOTOVCOVÁ Natálie (2008) | |||||
KOTT Šimon (2010) | |||||
KREJČÍKOVÁ Mariana (2006) | |||||
LIPŠ Václav (2003) | |||||
LIVERSAGE Sophie (2003) | |||||
MERHOUT Marek (2007) | |||||
MIKUŠOVÁ Carmen (1998) | |||||
MIŠÁKOVÁ Nina (2008) | |||||
PAVLACKÁ Lenka (1994) | |||||
PÍPLA Vojtěch Otto (2010) | |||||
PLESKOTOVÁ Julie (2002) | |||||
RENC Matěj (2002) | |||||
SRBOVÁ Mia (2010) | |||||
ULIPOVÁ Michaela (1997) | |||||
VRÁTNÝ Vladimír (2008) |
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Termínová listina 2024 - 1. pololetí
zveřejněna v menu Závody.
Ještě vybereme nějaké závody mimo Prahu.
Má-li někdo nějaký tip, ozvěte se trenérům.
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |