Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Podzimní cena Motorletu (13. 10. 2018 - 13. 10. 2018)
Poznámka:vedoucí akce Martin Břenda a Petr Greipel
hlásit se smí jen na dva starty za půlden!
Kompletní výsledky:1661.pdf


Filtrovat


JménoČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
50 m volný způsob
JUDICKIJ Michal (2004)00:28,58 *013. 10. 2018496
JUDICKIJ Michal (2004)00:28,78 *013. 10. 20180
LAHODA David (2005)00:29,32 *013. 10. 20180OR
TIKOVSKÝ Denis (2005)00:31,15 *013. 10. 2018373
CARDA Jan (2005)00:31,79 *013. 10. 2018393
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:31,93 *013. 10. 20180
CHÁRA Jakub (2006)00:32,14 *013. 10. 20180
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:32,19 *013. 10. 2018516
ČMEJLOVÁ Julie (2006)00:33,05 *013. 10. 20180
CHÁRA Jakub (2006)00:33,68 *013. 10. 2018298
SVOBODOVÁ Klára (2005)00:34,20 *013. 10. 2018368
SVOBODOVÁ Klára (2005)00:34,31 *013. 10. 20180
EYBL Václav (2006)00:35,39 *013. 10. 20180
ČMEJLOVÁ Julie (2006)00:35,61 *013. 10. 20180
EYBL Václav (2006)00:35,94 *013. 10. 2018262
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:36,41 *013. 10. 20180
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:36,94 *013. 10. 20180
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:37,32 *013. 10. 20180
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:37,92 *013. 10. 2018192
SVOBODOVÁ Elen (2007)00:40,07 *013. 10. 20180
TIKOVSKÝ Dominik (2009)00:43,26 *013. 10. 20180
BOUČKOVÁ Eliška (2008)00:45,14 *013. 10. 20180OR
DUBA Aracy Mahulena (2009)00:50,84 *013. 10. 20180
50 m prsa
LAHODA David (2005)00:37,37 *013. 10. 20180OR
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:41,06 *013. 10. 20180
ČMEJLOVÁ Julie (2006)00:42,28 *013. 10. 20180
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:43,54 *013. 10. 20180
ČMEJLOVÁ Julie (2006)00:43,82 *013. 10. 20180
50 m motýlek
LAHODA David (2005)00:31,64 *013. 10. 20180
JUDICKIJ Michal (2004)00:31,70 *013. 10. 20180
LAHODA David (2005)00:32,43 *013. 10. 20180
CARDA Jan (2005)00:35,29 *013. 10. 20180
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:38,47 *013. 10. 20180
ČMEJLOVÁ Julie (2006)00:40,22 *013. 10. 20180
EYBL Václav (2006)00:42,15 *013. 10. 20180
SVOBODOVÁ Klára (2005)00:43,02 *013. 10. 20180
FIŠÁRKOVÁ Marie (2005)00:43,05 *013. 10. 20180
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:46,64 *013. 10. 20180
50 m znak
JUDICKIJ Michal (2004)00:30,91 *013. 10. 20180
JUDICKIJ Michal (2004)00:31,15 *013. 10. 20180
JUDICKIJ Michal (2004)00:31,15 *013. 10. 20180
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)00:37,07 *013. 10. 20180OR
TIKOVSKÝ Denis (2005)00:37,59 *013. 10. 20180
FIŠÁRKOVÁ Marie (2005)00:38,21 *013. 10. 20180
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:38,68 *013. 10. 20180
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)00:38,81 *013. 10. 20180
CHÁRA Jakub (2006)00:39,40 *013. 10. 20180
SVOBODOVÁ Elen (2007)00:42,95 *013. 10. 20180OR
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:45,61 *013. 10. 20180OR
TIKOVSKÝ Dominik (2009)00:48,54 *013. 10. 20180
BOUČKOVÁ Eliška (2008)00:50,63 *013. 10. 20180OR
100 m prsa
LAHODA David (2005)01:17,80 213. 10. 2018365OR
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)01:25,52 *013. 10. 20180
ČMEJLOVÁ Julie (2006)01:29,09 913. 10. 2018343OR
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:32,76 1713. 10. 2018304OR
ČMEJLOVÁ Julie (2006)01:34,63 *013. 10. 20180
100 m volný způsob
JUDICKIJ Michal (2004)00:59,99 *013. 10. 2018496
JUDICKIJ Michal (2004)01:00,74 *013. 10. 20180
TIKOVSKÝ Denis (2005)01:06,42 *013. 10. 2018373
CARDA Jan (2005)01:06,49 *013. 10. 2018393
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)01:06,59 *013. 10. 20180
CHÁRA Jakub (2006)01:06,73 2613. 10. 2018305OR
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)01:06,75 *013. 10. 2018516
CHÁRA Jakub (2006)01:11,19 *013. 10. 2018298
SVOBODOVÁ Klára (2005)01:11,31 2913. 10. 2018364
EYBL Václav (2006)01:11,65 4513. 10. 2018247
SVOBODOVÁ Klára (2005)01:13,17 *013. 10. 2018368
ČMEJLOVÁ Julie (2006)01:15,06 4413. 10. 2018312
EYBL Václav (2006)01:15,79 *013. 10. 2018262
ŠTVERÁK Jakub (2008)01:18,82 6113. 10. 2018185
ŠTVERÁK Jakub (2008)01:22,19 *013. 10. 20180
ŠTVERÁK Jakub (2008)01:22,53 *013. 10. 2018192
SVOBODOVÁ Elen (2007)01:24,34 6813. 10. 2018220OR
TIKOVSKÝ Dominik (2009)01:33,02 8113. 10. 2018113OR
BOUČKOVÁ Eliška (2008)01:39,57 8313. 10. 2018134OR
DUBA Aracy Mahulena (2009)01:50,05 8913. 10. 201899
100 m znak
JUDICKIJ Michal (2004)01:03,19 113. 10. 2018464OR
JUDICKIJ Michal (2004)01:04,70 *013. 10. 20180
TIKOVSKÝ Denis (2005)01:17,45 *013. 10. 20180
FIŠÁRKOVÁ Marie (2005)01:19,19 2013. 10. 2018336OR
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)01:19,20 2113. 10. 2018335OR
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)01:19,66 *013. 10. 20180
CHÁRA Jakub (2006)01:22,58 *013. 10. 20180
SVOBODOVÁ Elen (2007)01:29,78 4113. 10. 2018230OR
TIKOVSKÝ Dominik (2009)01:40,69 4013. 10. 2018115OR
BOUČKOVÁ Eliška (2008)01:41,02 5313. 10. 2018162OR
100 m motýlek
JUDICKIJ Michal (2004)01:07,18 *013. 10. 20180
LAHODA David (2005)01:10,97 *013. 10. 20180
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)01:21,58 *013. 10. 20180
ČMEJLOVÁ Julie (2006)01:28,61 1713. 10. 2018234OR
EYBL Václav (2006)01:33,79 2713. 10. 2018135OR
SVOBODOVÁ Klára (2005)01:33,92 2513. 10. 2018197
FIŠÁRKOVÁ Marie (2005)01:37,81 2713. 10. 2018174OR
ŠTVERÁK Jakub (2008)01:44,90 3113. 10. 201896
100 m polohový závod
TIKOVSKÝ Denis (2005)01:15,32 1113. 10. 2018298OR
CHÁRA Jakub (2006)01:20,60 2113. 10. 2018243OR
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)01:22,15 2413. 10. 2018328OR
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:22,82 2613. 10. 2018320OR
SVOBODOVÁ Klára (2005)01:24,06 2813. 10. 2018306
ŠTVERÁK Jakub (2008)01:35,19 4213. 10. 2018148
200 m prsa
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)02:56,05 513. 10. 2018447
ČMEJLOVÁ Julie (2006)03:16,05 1113. 10. 2018323
200 m motýlek
JUDICKIJ Michal (2004)02:19,41 213. 10. 2018472OR
LAHODA David (2005)02:32,18 413. 10. 2018363OR
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)02:48,92 413. 10. 2018355OR
200 m polohový závod
LAHODA David (2005)02:28,21 313. 10. 2018405OR
CARDA Jan (2005)02:35,12 613. 10. 2018353OR
200 m volný způsob
JUDICKIJ Michal (2004)02:03,72 513. 10. 2018518OR
JUDICKIJ Michal (2004)02:05,54 013. 10. 2018496OR
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)02:14,02 413. 10. 2018565OR
CARDA Jan (2005)02:15,68 1413. 10. 2018393OR
TIKOVSKÝ Denis (2005)02:18,09 1713. 10. 2018373
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)02:18,11 013. 10. 2018516
CHÁRA Jakub (2006)02:28,84 3213. 10. 2018298OR
SVOBODOVÁ Klára (2005)02:34,61 3313. 10. 2018368
EYBL Václav (2006)02:35,24 3913. 10. 2018262OR
ŠTVERÁK Jakub (2008)02:51,60 613. 10. 2018194OR
ŠTVERÁK Jakub (2008)02:52,15 013. 10. 2018192OR
200 m znak
JUDICKIJ Michal (2004)02:14,44 113. 10. 2018485
TIKOVSKÝ Denis (2005)02:38,45 913. 10. 2018296
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)02:41,63 1313. 10. 2018401OR
CHÁRA Jakub (2006)02:50,21 1513. 10. 2018239OR
* takto jsou označené mezičasy
Nábor nováčků

proběhne první zářijový týden.
Více info v menu Pro rodiče.
Nově:
kurzy úterý i čtvrtek 18:45-19:30
přípravka úterý a čtvrtek 16:30-17:20 nebo pokročilí 17:20-18:45 + pondělí a další tréninky
NOVÉ "ODB" závodní B družstvo s tréninky v pondělí a čtvrtek večer.

Přihlášky na dálkoplavecké závody

byly otevřeny přihlášky na letošní závody ČP v dálkovém plavání. Neváhejte se hlásit. Obhájíme pohár?

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal Sport a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů