Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Podzimní Krajský přebor na dlouhé tratě (21. 10. 2018 - 21. 10. 2018)
Poznámka:Vedoucí akce všichni trenéři.
Doporučená akce pro všechny z ST a přípravka T, A, B1, B2.
Kompletní výsledky:1666.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
BOUČKOVÁ Eliška (2008)
100 m volný způsob01:39,24 *021. 10. 20180OR
200 m volný způsob03:36,67 *021. 10. 20180OR
400 m volný způsob07:43,53 *021. 10. 20180OR
800 m volný způsob15:40,47 721. 10. 2018137OR
CHÁRA Jakub (2006)
50 m volný způsob 00:36,54 *021. 10. 20180
100 m volný způsob01:16,04 *021. 10. 20180
200 m volný způsob02:37,74 *021. 10. 20180
400 m volný způsob05:24,44 *021. 10. 20180
800 m volný způsob11:01,69 *021. 10. 20180OR
1500 m volný způsob20:39,79 121. 10. 2018347OR
DRAČKA Vojtěch (2003)
50 m volný způsob 00:35,36 *021. 10. 20180
100 m volný způsob01:14,17 *021. 10. 20180
200 m volný způsob02:34,48 *021. 10. 20180
400 m volný způsob05:15,36 *021. 10. 20180
800 m volný způsob10:37,45 *021. 10. 20180
1500 m volný způsob19:54,52 021. 10. 2018388
EYBL Václav (2006)
100 m volný způsob01:20,59 *021. 10. 20180
200 m volný způsob02:48,19 *021. 10. 20180
400 m volný způsob05:42,41 *021. 10. 20180OR
800 m volný způsob11:32,21 *021. 10. 20180OR
1500 m volný způsob21:45,53 421. 10. 2018297OR
FIŠÁRKOVÁ Marie (2005)
100 m volný způsob01:26,76 *021. 10. 20180
200 m volný způsob03:01,61 *021. 10. 20180
400 m volný způsob06:14,17 *021. 10. 20180OR
800 m volný způsob12:49,24 *021. 10. 20180
1500 m volný způsob24:19,23 821. 10. 2018255OR
GACEK Natalie (2006)
50 m volný způsob 00:39,28 *021. 10. 20180
100 m volný způsob01:24,10 *021. 10. 20180
200 m volný způsob02:54,72 *021. 10. 20180
400 m volný způsob05:55,29 *021. 10. 20180
800 m volný způsob11:57,42 *021. 10. 20180
1500 m volný způsob22:20,92 521. 10. 2018329OR
JUDICKIJ Michal (2004)
50 m volný způsob 00:30,87 *021. 10. 20180
100 m volný způsob01:03,86 *021. 10. 20180
200 m volný způsob02:10,61 *021. 10. 20180
400 m volný způsob04:25,27 *021. 10. 20180
800 m volný způsob08:57,26 *021. 10. 20180OR
1500 m volný způsob16:56,96 121. 10. 2018628OR
KALIVODOVÁ Nikita (2007)
50 m volný způsob 00:44,24 *021. 10. 20180
100 m volný způsob01:35,05 *021. 10. 20180OR
200 m volný způsob03:23,56 *021. 10. 20180OR
400 m volný způsob07:05,39 *021. 10. 20180OR
800 m volný způsob14:33,19 1221. 10. 2018171OR
KREJČÍKOVÁ Mariana (2006)
100 m volný způsob01:18,95 *021. 10. 20180
200 m volný způsob02:49,17 *021. 10. 20180
400 m volný způsob05:52,18 *021. 10. 20180
800 m volný způsob12:02,56 *021. 10. 20180OR
1500 m volný způsob22:46,68 721. 10. 2018311OR
KUDRNÁČOVÁ Eliška (2007)
50 m volný způsob 00:42,01 *021. 10. 20180
100 m volný způsob01:29,46 *021. 10. 20180
200 m volný způsob03:07,29 *021. 10. 20180
400 m volný způsob06:23,15 *021. 10. 20180OR
800 m volný způsob12:36,30 521. 10. 2018263OR
LAHODA David (2005)
50 m volný způsob 00:32,70 *021. 10. 20180
100 m volný způsob01:08,51 *021. 10. 20180
200 m volný způsob02:20,93 *021. 10. 20180OR
400 m volný způsob04:48,19 *021. 10. 20180OR
800 m volný způsob09:46,61 *021. 10. 20180OR
1500 m volný způsob18:18,64 321. 10. 2018498OR
LAJČUK Leonard (2000)
100 m volný způsob01:06,40 *021. 10. 20180
200 m volný způsob02:15,65 *021. 10. 20180
400 m volný způsob04:36,78 *021. 10. 20180
800 m volný způsob09:26,85 *021. 10. 20180
1500 m volný způsob17:58,72 021. 10. 2018526
LIPŠ Václav (2003)
50 m volný způsob 00:33,15 *021. 10. 20180
100 m volný způsob01:08,50 *021. 10. 20180
200 m volný způsob02:21,48 *021. 10. 20180OR
400 m volný způsob04:51,88 *021. 10. 20180OR
800 m volný způsob09:56,93 *021. 10. 20180OR
1500 m volný způsob18:51,46 021. 10. 2018456OR
SEDLÁČEK Max (2006)
50 m volný způsob 00:38,16 *021. 10. 20180
100 m volný způsob01:20,60 *021. 10. 20180
200 m volný způsob02:48,39 *021. 10. 20180
400 m volný způsob05:50,15 *021. 10. 20180
800 m volný způsob12:04,49 *021. 10. 20180
1500 m volný způsob22:56,84 1121. 10. 2018253
SEMANOVÁ Anna (2006)
50 m volný způsob 00:40,53 *021. 10. 20180
100 m volný způsob01:26,62 *021. 10. 20180
200 m volný způsob02:58,08 *021. 10. 20180
400 m volný způsob06:00,45 *021. 10. 20180
800 m volný způsob12:14,87 *021. 10. 20180OR
1500 m volný způsob22:57,79 821. 10. 2018303OR
ŠIMSA Ondřej (2006)
100 m volný způsob01:24,31 *021. 10. 20180
200 m volný způsob02:57,40 *021. 10. 20180
400 m volný způsob06:05,24 *021. 10. 20180
800 m volný způsob12:22,55 *021. 10. 20180OR
1500 m volný způsob23:21,60 1221. 10. 2018240OR
ŠIMSA Radek (2006)
50 m volný způsob 00:39,71 *021. 10. 20180
100 m volný způsob01:23,56 *021. 10. 20180
200 m volný způsob02:53,54 *021. 10. 20180
400 m volný způsob05:54,28 *021. 10. 20180
800 m volný způsob11:54,66 *021. 10. 20180OR
1500 m volný způsob22:14,29 621. 10. 2018278OR
SRBOVÁ Helena (2007)
100 m volný způsob01:40,12 *021. 10. 20180OR
200 m volný způsob03:33,22 *021. 10. 20180OR
400 m volný způsob07:26,11 *021. 10. 20180OR
800 m volný způsob15:10,59 1521. 10. 2018151OR
ŠTVERÁK Jakub (2008)
100 m volný způsob01:30,74 *021. 10. 20180
200 m volný způsob03:08,91 *021. 10. 20180
400 m volný způsob06:26,17 *021. 10. 20180OR
800 m volný způsob12:40,81 221. 10. 2018210OR
ŠVEHLOVÁ Kateřina (2003)
50 m volný způsob 00:34,09 *021. 10. 20180
100 m volný způsob01:11,69 *021. 10. 20180
200 m volný způsob02:28,69 *021. 10. 20180
400 m volný způsob05:04,89 *021. 10. 20180
800 m volný způsob10:22,14 *021. 10. 20180
1500 m volný způsob19:31,02 021. 10. 2018494OR
SVOBODOVÁ Anežka (2007)
100 m volný způsob01:51,29 *021. 10. 20180OR
200 m volný způsob04:06,67 *021. 10. 20180OR
400 m volný způsob08:30,57 *021. 10. 20180OR
800 m volný způsob17:13,58 1621. 10. 2018103OR
SVOBODOVÁ Elen (2007)
100 m volný způsob01:28,86 *021. 10. 20180
200 m volný způsob03:08,90 *021. 10. 20180OR
400 m volný způsob06:34,92 *021. 10. 20180OR
800 m volný způsob13:36,26 821. 10. 2018209OR
SVOBODOVÁ Klára (2005)
50 m volný způsob 00:34,55 *021. 10. 20180
100 m volný způsob01:14,55 *021. 10. 20180
200 m volný způsob02:41,18 *021. 10. 20180
400 m volný způsob05:39,61 *021. 10. 20180
800 m volný způsob11:51,11 *021. 10. 20180
1500 m volný způsob22:32,27 421. 10. 2018321
SVOBODOVÁ Magdaléna (2005)
50 m volný způsob 00:43,28 *021. 10. 20180
100 m volný způsob01:31,59 *021. 10. 20180
200 m volný způsob03:09,05 *021. 10. 20180
400 m volný způsob06:24,89 *021. 10. 20180OR
800 m volný způsob13:07,81 *021. 10. 20180OR
1500 m volný způsob24:42,18 1021. 10. 2018243
SVOBODOVÁ Nikol (2007)
100 m volný způsob01:40,09 *021. 10. 20180
200 m volný způsob03:29,34 *021. 10. 20180
400 m volný způsob07:12,08 *021. 10. 20180
800 m volný způsob14:21,65 1021. 10. 2018178
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)
50 m volný způsob 00:33,95 *021. 10. 20180
100 m volný způsob01:09,27 *021. 10. 20180
200 m volný způsob02:20,90 *021. 10. 20180
400 m volný způsob04:46,72 *021. 10. 20180
800 m volný způsob09:44,86 *021. 10. 20180OR
1500 m volný způsob18:32,93 121. 10. 2018575OR
TÁBORSKÁ Adéla (2008)
100 m volný způsob01:59,60 *021. 10. 20180
200 m volný způsob04:16,90 *021. 10. 20180OR
400 m volný způsob08:57,81 *021. 10. 20180OR
800 m volný způsob17:49,50 921. 10. 201893OR
TIKOVSKÝ Denis (2005)
50 m volný způsob 00:32,99 *021. 10. 20180
100 m volný způsob01:08,54 *021. 10. 20180
200 m volný způsob02:21,44 *021. 10. 20180
400 m volný způsob04:48,34 *021. 10. 20180
800 m volný způsob09:40,44 *021. 10. 20180OR
1500 m volný způsob18:17,93 221. 10. 2018499OR
VOJTKOVÁ Adéla (2007)
100 m volný způsob01:28,09 *021. 10. 20180
200 m volný způsob03:08,79 *021. 10. 20180OR
400 m volný způsob06:38,04 *021. 10. 20180OR
800 m volný způsob13:38,63 921. 10. 2018208OR
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)
100 m volný způsob01:14,96 *021. 10. 20180
200 m volný způsob02:37,13 *021. 10. 20180
400 m volný způsob05:20,83 *021. 10. 20180
800 m volný způsob10:51,62 *021. 10. 20180
1500 m volný způsob20:20,76 521. 10. 2018363
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)
50 m volný způsob 00:37,92 *021. 10. 20180
100 m volný způsob01:20,20 *021. 10. 20180
200 m volný způsob02:46,11 *021. 10. 20180
400 m volný způsob05:42,52 *021. 10. 20180OR
800 m volný způsob11:28,55 121. 10. 2018349OR
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)
50 m volný způsob 00:42,39 *021. 10. 20180
100 m volný způsob01:29,06 *021. 10. 20180
200 m volný způsob03:06,10 *021. 10. 20180
400 m volný způsob06:20,32 *021. 10. 20180OR
800 m volný způsob12:23,31 421. 10. 2018277OR
* takto jsou označené mezičasy
Sobotní trénink v Podolí

10.11. VOLNO
17.11. vede P.Greipel
24.11. vede J.Srb

Běžkařské soustředění

17.- 23. 3. 2019
přihlášky byly v Intranetu.
Do 25. 9. se mohly hlásit jen účastníci letošního VT. Pak kdokoliv ODA, ST, přípravka... Přihláška znamená - projevení přání účastnit. O účastnicích rozhodují trenéři především dle docházky.

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal Sport a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme


Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů