Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Velká cena Brna (20. 10. 2018 - 21. 10. 2018)
Poznámka:výběrová akce
vedoucí Martin Břenda
Kompletní výsledky:1669.pdf


Filtrovat


JménoČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
50 m volný způsob
TIKOVSKÝ Daniel (2001)00:24,29 2220. 10. 2018580OR
RENC Jakub (1999)00:24,39 2420. 10. 2018573OR
NOLL David (1999)00:24,61 *021. 10. 20180
TIKOVSKÝ Daniel (2001)00:25,10 *021. 10. 20180
NOLL David (1999)00:25,41 *020. 10. 20180
NOLL David (1999)00:26,20 *020. 10. 20180
NOLL David (1999)00:26,97 *021. 10. 20180
NOLL David (1999)00:27,02 *021. 10. 20180
KOZUBEK Matěj (1996)00:27,06 *020. 10. 20180
TIKOVSKÝ Daniel (2001)00:27,45 *020. 10. 20180
RENC Matěj (2002)00:27,80 *020. 10. 20180
KOZUBEK Matěj (1996)00:28,31 *020. 10. 20180
KOZUBEK Matěj (1996)00:28,44 *021. 10. 20180
GRÉCOVÁ Tamara (2001)00:28,82 5320. 10. 2018524
ULIPOVÁ Michaela (1997)00:28,82 5320. 10. 2018524OR
PLESKOTOVÁ Julie (2002)00:29,06 *021. 10. 20180
RENC Matěj (2002)00:29,20 *021. 10. 20180
GRÉCOVÁ Tamara (2001)00:29,34 *021. 10. 20180
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)00:29,67 *020. 10. 20180
PLESKOTOVÁ Julie (2002)00:30,10 *020. 10. 20180
PLESKOTOVÁ Julie (2002)00:30,55 *021. 10. 20180
PLESKOTOVÁ Julie (2002)00:30,80 *021. 10. 20180
GRÉCOVÁ Tamara (2001)00:30,90 *020. 10. 20180
ULIPOVÁ Michaela (1997)00:31,19 *021. 10. 20180
ULIPOVÁ Michaela (1997)00:31,27 *020. 10. 20180
PLESKOTOVÁ Julie (2002)00:32,46 *020. 10. 20180
50 m prsa
TIKOVSKÝ Daniel (2001)00:30,35 2520. 10. 2018576OR
TIKOVSKÝ Daniel (2001)00:31,32 *021. 10. 20180
50 m motýlek
NOVÁK Petr (1996)00:23,73 220. 10. 2018775OR
NOVÁK Petr (1996)00:24,00 020. 10. 2018749
NOVÁK Petr (1996)00:24,31 *021. 10. 20180
HAVRÁNEK Tomáš (1994)00:25,17 *020. 10. 20180
NOVÁK Petr (1996)00:25,36 *021. 10. 20180
NOLL David (1999)00:25,48 *021. 10. 20180
NOLL David (1999)00:25,52 1620. 10. 2018623
HAVRÁNEK Tomáš (1994)00:25,72 *021. 10. 20180
HAVRÁNEK Tomáš (1994)00:25,82 *020. 10. 20180
RENC Jakub (1999)00:26,49 *021. 10. 20180OR
NOLL David (1999)00:26,63 *021. 10. 20180
RENC Matěj (2002)00:27,62 5720. 10. 2018492OR
TIKOVSKÝ Daniel (2001)00:28,09 *020. 10. 20180
KOZUBEK Matěj (1996)00:28,86 *020. 10. 20180
RENC Matěj (2002)00:28,92 *021. 10. 20180
HORSKÁ Kristýna (1997)00:28,97 *020. 10. 20180
HORSKÁ Kristýna (1997)00:29,04 *020. 10. 20180
KOZUBEK Matěj (1996)00:29,59 *021. 10. 20180
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)00:30,33 *021. 10. 20180
HORSKÁ Kristýna (1997)00:30,49 *021. 10. 20180
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)00:30,55 *020. 10. 20180
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)00:30,76 *020. 10. 20180
HORSKÁ Kristýna (1997)00:30,98 *021. 10. 20180
GRÉCOVÁ Tamara (2001)00:31,07 3620. 10. 2018483
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)00:31,34 *021. 10. 20180
PLESKOTOVÁ Julie (2002)00:31,84 *021. 10. 20180
GRÉCOVÁ Tamara (2001)00:31,98 *021. 10. 20180
ULIPOVÁ Michaela (1997)00:32,05 5320. 10. 2018440OR
ULIPOVÁ Michaela (1997)00:33,30 *021. 10. 20180
50 m znak
RENC Jakub (1999)00:26,75 620. 10. 2018573OR
RENC Jakub (1999)00:27,08 020. 10. 2018552OR
RENC Jakub (1999)00:27,70 *021. 10. 20180
RENC Jakub (1999)00:27,71 *721. 10. 20180
RENC Matěj (2002)00:28,46 2120. 10. 2018476OR
RENC Jakub (1999)00:28,76 *020. 10. 20180OR
RENC Matěj (2002)00:28,86 *021. 10. 20180
PLESKOTOVÁ Julie (2002)00:34,65 *020. 10. 20180
ULIPOVÁ Michaela (1997)00:34,99 *020. 10. 20180OR
100 m prsa
TIKOVSKÝ Daniel (2001)01:06,58 2421. 10. 2018583OR
100 m volný způsob
NOLL David (1999)00:51,81 1021. 10. 2018653
NOLL David (1999)00:52,57 *020. 10. 20180
TIKOVSKÝ Daniel (2001)00:52,79 1921. 10. 2018617OR
NOLL David (1999)00:54,81 *020. 10. 20180
NOLL David (1999)00:56,41 *021. 10. 20180
KOZUBEK Matěj (1996)00:56,56 *020. 10. 20180
NOLL David (1999)00:56,63 *021. 10. 20180
TIKOVSKÝ Daniel (2001)00:57,21 *020. 10. 20180
RENC Matěj (2002)00:58,61 *020. 10. 20180
KOZUBEK Matěj (1996)00:58,92 *021. 10. 20180
KOZUBEK Matěj (1996)00:58,97 *020. 10. 20180
PLESKOTOVÁ Julie (2002)00:59,32 1721. 10. 2018632
GRÉCOVÁ Tamara (2001)01:01,11 4321. 10. 2018578OR
PLESKOTOVÁ Julie (2002)01:02,16 *020. 10. 20180
RENC Matěj (2002)01:02,35 *021. 10. 20180
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)01:02,42 *020. 10. 20180
PLESKOTOVÁ Julie (2002)01:03,06 *021. 10. 20180
PLESKOTOVÁ Julie (2002)01:04,28 *021. 10. 20180
GRÉCOVÁ Tamara (2001)01:04,51 *020. 10. 20180
ULIPOVÁ Michaela (1997)01:05,08 *020. 10. 20180
ULIPOVÁ Michaela (1997)01:05,67 *021. 10. 20180
PLESKOTOVÁ Julie (2002)01:06,37 *020. 10. 20180
ULIPOVÁ Michaela (1997)01:07,43 *020. 10. 20180
100 m znak
RENC Jakub (1999)00:56,91 021. 10. 2018635OR
RENC Jakub (1999)00:56,95 721. 10. 2018634
RENC Matěj (2002)01:00,43 1821. 10. 2018531OR
RENC Jakub (1999)01:00,53 *020. 10. 20180
PLESKOTOVÁ Julie (2002)01:10,89 *020. 10. 20180
ULIPOVÁ Michaela (1997)01:12,31 *020. 10. 20180OR
100 m motýlek
NOVÁK Petr (1996)00:52,81 221. 10. 2018755
NOVÁK Petr (1996)00:54,34 021. 10. 2018693
HAVRÁNEK Tomáš (1994)00:54,74 021. 10. 2018678
NOLL David (1999)00:55,36 721. 10. 2018655
NOLL David (1999)00:56,17 021. 10. 2018627
RENC Jakub (1999)00:56,72 1521. 10. 2018609OR
KOZUBEK Matěj (1996)01:02,07 *020. 10. 20180
RENC Matěj (2002)01:02,12 6421. 10. 2018464
KOZUBEK Matěj (1996)01:03,58 *021. 10. 20180
HORSKÁ Kristýna (1997)01:05,20 *021. 10. 20180
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)01:05,29 *020. 10. 20180
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)01:05,88 1321. 10. 2018570
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)01:06,27 *020. 10. 20180
HORSKÁ Kristýna (1997)01:06,95 *021. 10. 20180
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)01:07,83 *021. 10. 20180
PLESKOTOVÁ Julie (2002)01:08,37 *021. 10. 20180
GRÉCOVÁ Tamara (2001)01:08,87 2821. 10. 2018499OR
ULIPOVÁ Michaela (1997)01:11,81 *021. 10. 20180OR
100 m polohový závod
HAVRÁNEK Tomáš (1994)00:54,65 421. 10. 2018780
HAVRÁNEK Tomáš (1994)00:55,09 021. 10. 2018761
RENC Jakub (1999)00:58,82 1121. 10. 2018625OR
TIKOVSKÝ Daniel (2001)00:59,17 1421. 10. 2018614OR
HORSKÁ Kristýna (1997)01:02,45 221. 10. 2018747
RENC Matěj (2002)01:03,08 5021. 10. 2018507OR
HORSKÁ Kristýna (1997)01:04,34 021. 10. 2018683
200 m motýlek
KOZUBEK Matěj (1996)02:09,26 1520. 10. 2018592OR
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)02:17,85 520. 10. 2018653OR
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)02:20,84 020. 10. 2018613
200 m polohový závod
HAVRÁNEK Tomáš (1994)01:57,33 120. 10. 2018816
HAVRÁNEK Tomáš (1994)01:59,38 020. 10. 2018774
TIKOVSKÝ Daniel (2001)02:10,23 1220. 10. 2018597OR
HORSKÁ Kristýna (1997)02:11,17 020. 10. 2018802
HORSKÁ Kristýna (1997)02:12,33 220. 10. 2018781
200 m volný způsob
NOLL David (1999)01:48,80 420. 10. 2018762
NOLL David (1999)01:51,43 020. 10. 2018709
NOLL David (1999)01:56,93 *021. 10. 20180
NOLL David (1999)01:56,98 *021. 10. 20180
TIKOVSKÝ Daniel (2001)01:57,57 3220. 10. 2018604OR
KOZUBEK Matěj (1996)01:58,60 4120. 10. 2018588
KOZUBEK Matěj (1996)01:59,68 *021. 10. 20180
RENC Matěj (2002)02:00,35 4820. 10. 2018563OR
KOZUBEK Matěj (1996)02:01,06 *020. 10. 20180
PLESKOTOVÁ Julie (2002)02:07,78 1720. 10. 2018652
RENC Matěj (2002)02:09,37 *021. 10. 20180
PLESKOTOVÁ Julie (2002)02:09,65 *021. 10. 20180
GRÉCOVÁ Tamara (2001)02:10,64 3420. 10. 2018610OR
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)02:11,32 3720. 10. 2018600
PLESKOTOVÁ Julie (2002)02:12,21 *021. 10. 20180
ULIPOVÁ Michaela (1997)02:13,88 5320. 10. 2018567OR
PLESKOTOVÁ Julie (2002)02:14,83 *020. 10. 20180
ULIPOVÁ Michaela (1997)02:16,28 *021. 10. 20180
ULIPOVÁ Michaela (1997)02:18,52 *020. 10. 20180
200 m znak
RENC Jakub (1999)02:04,56 920. 10. 2018610OR
PLESKOTOVÁ Julie (2002)02:24,76 1120. 10. 2018559OR
ULIPOVÁ Michaela (1997)02:28,15 1720. 10. 2018521OR
400 m volný způsob
NOLL David (1999)03:58,82 521. 10. 2018702
NOLL David (1999)03:58,92 021. 10. 2018701
KOZUBEK Matěj (1996)04:02,84 1521. 10. 2018668
KOZUBEK Matěj (1996)04:06,85 *020. 10. 20180
RENC Matěj (2002)04:18,22 4321. 10. 2018555OR
PLESKOTOVÁ Julie (2002)04:21,42 521. 10. 2018722OR
PLESKOTOVÁ Julie (2002)04:23,73 021. 10. 2018703
PLESKOTOVÁ Julie (2002)04:31,69 *020. 10. 20180
ULIPOVÁ Michaela (1997)04:38,48 2921. 10. 2018597OR
ULIPOVÁ Michaela (1997)04:44,24 *020. 10. 20180
400 m polohový závod
HORSKÁ Kristýna (1997)04:48,03 321. 10. 2018731
HORSKÁ Kristýna (1997)04:53,25 421. 10. 2018693
KOZUBEK Matěj (1996)04:55,73 2521. 10. 2018505
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)05:06,84 1321. 10. 2018605OR
PLESKOTOVÁ Julie (2002)05:08,76 1621. 10. 2018593OR
ULIPOVÁ Michaela (1997)05:14,51 2321. 10. 2018561OR
800 m volný způsob
KOZUBEK Matěj (1996)08:21,36 *020. 10. 20180
PLESKOTOVÁ Julie (2002)09:03,19 920. 10. 2018687OR
ULIPOVÁ Michaela (1997)09:33,78 2120. 10. 2018583OR
1500 m volný způsob
KOZUBEK Matěj (1996)15:47,25 320. 10. 2018718
* takto jsou označené mezičasy
Nábor nováčků

proběhne první zářijový týden.
Více info v menu Pro rodiče.
Nově:
kurzy úterý i čtvrtek 18:45-19:30
přípravka úterý a čtvrtek 16:30-17:20 nebo pokročilí 17:20-18:45 + pondělí a další tréninky
NOVÉ "ODB" závodní B družstvo s tréninky v pondělí a čtvrtek večer.

Přihlášky na dálkoplavecké závody

byly otevřeny přihlášky na letošní závody ČP v dálkovém plavání. Neváhejte se hlásit. Obhájíme pohár?

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal Sport a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů