Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Semifinále Mistrovství ČR družstev (16. 2. 2019 - 17. 2. 2019)
Poznámka:Semifinále MČR a v roce 2019 nově I. a II. liga, takže do semifinále postoupí 24 družstev a to je šance mít i B družstvo.
Kompletní výsledky:1707.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
BEJČEK Martin (1998)
50 m volný způsob 00:25,45 417. 2. 2019555
100 m prsa01:09,57 717. 2. 2019554
100 m prsa01:13,73 *016. 2. 20190
200 m prsa02:38,19 1216. 2. 2019513
BŘENDA Martin (1988)
50 m volný způsob 00:32,99 2217. 2. 2019255
100 m prsa01:31,19 2417. 2. 2019246
200 m polohový závod03:16,61 2317. 2. 2019195
GRÉCOVÁ Tamara (2001)
50 m volný způsob 00:30,31 1317. 2. 2019476
100 m volný způsob01:04,34 1016. 2. 2019519
HÁJEK Michal (2003)
50 m volný způsob 00:27,90 1717. 2. 2019421OR
100 m prsa01:10,95 1117. 2. 2019522OR
100 m prsa01:17,29 *016. 2. 20190OR
200 m prsa02:39,55 1416. 2. 2019500OR
HOLUBOVÁ Kateřina (1998)
100 m znak01:11,70 416. 2. 2019532OR
100 m znak01:18,01 *017. 2. 20190
100 m prsa01:24,62 1417. 2. 2019435OR
200 m znak02:39,78 1117. 2. 2019468OR
HORSKÁ Kristýna (1997)
100 m volný způsob01:00,27 *017. 2. 20190
100 m volný způsob01:04,43 *017. 2. 20190
100 m motýlek01:08,31 *016. 2. 20190
100 m prsa01:15,26 *016. 2. 20190
200 m volný způsob02:09,74 117. 2. 2019660
200 m polohový závod02:20,73 117. 2. 2019720
200 m motýlek02:22,99 116. 2. 2019618
200 m prsa02:37,33 116. 2. 2019691OR
HORSKÝ Kryštof (2003)
100 m volný způsob00:59,52 *017. 2. 20190OR
100 m motýlek01:02,87 1617. 2. 2019498OR
100 m znak01:07,29 *016. 2. 20190OR
100 m motýlek01:07,88 *016. 2. 20190
100 m znak01:09,68 1316. 2. 2019412OR
100 m znak01:13,05 *017. 2. 20190
200 m motýlek02:26,43 1516. 2. 2019442OR
200 m znak02:31,90 1817. 2. 2019400OR
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)
50 m volný způsob 00:27,69 117. 2. 2019625
100 m volný způsob00:58,87 116. 2. 2019678
LAHODA Jakub (2000)
100 m volný způsob00:54,26 *017. 2. 20190OR
100 m volný způsob00:57,57 *017. 2. 20190
100 m motýlek01:01,43 *016. 2. 20190
100 m znak01:04,75 *017. 2. 20190
200 m volný způsob01:56,59 417. 2. 2019670
200 m polohový závod02:09,61 117. 2. 2019680
200 m znak02:10,16 217. 2. 2019636
400 m polohový závod04:36,99 216. 2. 2019682
LAJČUK Leonard (2000)
100 m volný způsob01:06,05 *017. 2. 20190
100 m motýlek01:08,22 2017. 2. 2019389OR
100 m motýlek01:09,63 *016. 2. 20190OR
200 m volný způsob02:18,41 *017. 2. 20190
400 m volný způsob04:46,36 1817. 2. 2019454
400 m polohový závod05:16,13 1916. 2. 2019459OR
LIPŠ Václav (2003)
100 m motýlek01:16,29 *016. 2. 20190OR
200 m polohový závod02:39,73 2017. 2. 2019364OR
200 m motýlek02:44,26 2216. 2. 2019313OR
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)
100 m volný způsob01:05,63 *017. 2. 20190
100 m volný způsob01:05,66 *016. 2. 20190
100 m motýlek01:07,87 *016. 2. 20190
100 m motýlek01:08,12 517. 2. 2019540
200 m volný způsob02:15,60 *016. 2. 20190
200 m volný způsob02:15,82 717. 2. 2019576
200 m motýlek02:23,35 216. 2. 2019614
400 m volný způsob04:37,85 316. 2. 2019616
NOLL David (1999)
50 m volný způsob 00:25,26 317. 2. 2019567
100 m volný způsob00:52,94 116. 2. 2019696
100 m volný způsob00:56,06 *017. 2. 20190
100 m motýlek00:58,15 417. 2. 2019629
200 m volný způsob01:55,11 217. 2. 2019696
NOVÁK Petr (1996)
100 m motýlek00:56,23 217. 2. 2019696
100 m volný způsob00:58,11 *017. 2. 20190
100 m motýlek00:58,91 *016. 2. 20190
100 m volný způsob01:00,85 *016. 2. 20190
200 m volný způsob02:01,04 *017. 2. 20190
200 m volný způsob02:06,16 *016. 2. 20190
200 m motýlek02:08,24 416. 2. 2019657
400 m volný způsob04:05,28 417. 2. 2019722
400 m volný způsob04:17,88 *016. 2. 20190
800 m volný způsob08:44,37 *016. 2. 20190
1500 m volný způsob16:35,10 316. 2. 2019671
PLESKOTOVÁ Julie (2002)
100 m volný způsob01:07,32 *016. 2. 20190
100 m volný způsob01:08,23 *017. 2. 20190
100 m motýlek01:09,35 *016. 2. 20190
200 m volný způsob02:17,71 *016. 2. 20190
200 m volný způsob02:20,51 *017. 2. 20190
200 m polohový závod02:31,53 217. 2. 2019577
400 m volný způsob04:36,18 116. 2. 2019628
400 m volný způsob04:44,72 *017. 2. 20190
400 m polohový závod05:14,78 116. 2. 2019606OR
800 m volný způsob09:26,36 117. 2. 2019627
RENC Jakub (1999)
100 m volný způsob00:55,08 616. 2. 2019618OR
100 m znak01:00,53 116. 2. 2019629OR
100 m znak01:01,36 *016. 2. 20190
100 m motýlek01:05,52 *016. 2. 20190
100 m znak01:05,56 *017. 2. 20190
200 m znak02:14,67 517. 2. 2019574
400 m polohový závod04:58,89 1016. 2. 2019543
RENC Matěj (2002)
100 m volný způsob00:56,99 1016. 2. 2019558OR
100 m volný způsob01:00,04 *017. 2. 20190
100 m znak01:03,04 616. 2. 2019556OR
200 m volný způsob02:03,55 1017. 2. 2019563
ŠTĚRBA Vojislav (2001)
100 m volný způsob01:01,25 *016. 2. 20190
100 m motýlek01:04,64 *016. 2. 20190
100 m prsa01:17,61 *016. 2. 20190
200 m volný způsob02:06,35 *016. 2. 20190
200 m motýlek02:17,78 1016. 2. 2019530OR
200 m prsa02:43,35 1716. 2. 2019466
400 m volný způsob04:19,34 *016. 2. 20190
800 m volný způsob08:47,03 *016. 2. 20190OR
1500 m volný způsob16:37,07 516. 2. 2019667OR
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)
100 m motýlek01:07,82 417. 2. 2019547OR
100 m znak01:09,57 216. 2. 2019582OR
100 m znak01:10,00 *016. 2. 20190
100 m znak01:14,05 *017. 2. 20190
200 m znak02:31,11 117. 2. 2019553OR
ŠVEHLOVÁ Kateřina (2003)
100 m motýlek01:18,94 *016. 2. 20190OR
400 m polohový závod05:47,50 1516. 2. 2019450OR
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)
100 m volný způsob01:09,76 *017. 2. 20190
100 m prsa01:22,39 617. 2. 2019472OR
200 m volný způsob02:22,93 *017. 2. 20190OR
200 m prsa02:56,34 916. 2. 2019491OR
400 m volný způsob04:53,20 *017. 2. 20190OR
800 m volný způsob09:54,40 917. 2. 2019543OR
TIKOVSKÝ Daniel (2001)
100 m znak01:03,68 816. 2. 2019540OR
100 m volný způsob01:04,03 *017. 2. 20190
100 m prsa01:08,46 617. 2. 2019581OR
100 m prsa01:14,91 *016. 2. 20190
200 m volný způsob02:13,35 *017. 2. 20190
200 m prsa02:36,77 916. 2. 2019528
400 m volný způsob04:34,96 1417. 2. 2019513OR
TIKOVSKÝ Denis (2005)
100 m volný způsob01:06,42 *017. 2. 20190OR
100 m volný způsob01:07,40 *016. 2. 20190OR
200 m volný způsob02:17,99 *017. 2. 20190OR
200 m volný způsob02:20,19 *016. 2. 20190OR
400 m volný způsob04:43,14 1617. 2. 2019470OR
400 m volný způsob04:48,64 *016. 2. 20190
800 m volný způsob09:48,22 *016. 2. 20190OR
1500 m volný způsob18:31,52 1616. 2. 2019481OR
* takto jsou označené mezičasy
Sobotní trénink v Podolí

16.3. sobota není, jsme na lize a nebo balíme na hory.
23.3. sobota není, vracíme se z hor.

Běžkařské soustředění

17.- 23. 3. 2019
přihlášky byly v Intranetu.
Do 25. 9. se mohly hlásit jen účastníci letošního VT. Pak kdokoliv ODA, ST, přípravka... Přihláška znamená - projevení přání účastnit. O účastnicích rozhodují trenéři především dle docházky.

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal Sport a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů