Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Finále Mistrovství ČR družstev (16. 3. 2019 - 17. 3. 2019)
Poznámka:finále I. a II. ligy a hned z něj odjezd na hory
Kompletní výsledky:1708.pdf


Filtrovat


JménoČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
50 m volný způsob
NOLL David (1999)00:24,77 617. 3. 2019602
BEJČEK Martin (1998)00:25,13 917. 3. 2019576OR
RENC Jakub (1999)00:25,82 *017. 3. 20190
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:26,04 117. 3. 2019751
NOLL David (1999)00:26,77 *017. 3. 20190
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:27,11 *016. 3. 20190
HAVRÁNEK Tomáš (1994)00:27,38 *017. 3. 20190
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:27,40 *017. 3. 20190
ŠTĚRBA Vojislav (2001)00:28,11 *017. 3. 20190OR
MARTÍNKOVÁ Tereza (1992)00:28,19 1017. 3. 2019592OR
ŠTĚRBA Vojislav (2001)00:28,31 *016. 3. 20190
KOZUBEK Matěj (1996)00:28,95 *017. 3. 20190
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:30,02 *017. 3. 20190
KOZUBEK Matěj (1996)00:30,12 *016. 3. 20190
GRÉCOVÁ Tamara (2001)00:30,64 *016. 3. 20190
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)00:30,81 *016. 3. 20190
PLESKOTOVÁ Julie (2002)00:31,54 *016. 3. 20190
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)00:31,65 *017. 3. 20190
GRÉCOVÁ Tamara (2001)00:31,73 *017. 3. 20190
PLESKOTOVÁ Julie (2002)00:32,66 *017. 3. 20190
50 m prsa
TIKOVSKÝ Daniel (2001)00:31,77 *017. 3. 20190
BEJČEK Martin (1998)00:32,37 *017. 3. 20190
TIKOVSKÝ Daniel (2001)00:33,70 *016. 3. 20190
HORSKÁ Kristýna (1997)00:34,04 *017. 3. 20190
MARTÍNKOVÁ Tereza (1992)00:34,87 *017. 3. 20190
HORSKÁ Kristýna (1997)00:35,27 *016. 3. 20190
JUDICKIJ Michal (2004)00:35,55 *016. 3. 20190
MARTÍNKOVÁ Tereza (1992)00:39,01 *016. 3. 20190
50 m motýlek
NOLL David (1999)00:26,50 *017. 3. 20190OR
RENC Jakub (1999)00:26,71 *017. 3. 20190OR
HAVRÁNEK Tomáš (1994)00:27,20 *017. 3. 20190
LAHODA Jakub (2000)00:27,63 *017. 3. 20190
LAHODA Jakub (2000)00:28,56 *016. 3. 20190
HORSKÁ Kristýna (1997)00:30,04 *017. 3. 20190
PLESKOTOVÁ Julie (2002)00:30,15 *017. 3. 20190OR
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)00:30,40 *017. 3. 20190OR
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)00:30,93 *017. 3. 20190OR
HORSKÁ Kristýna (1997)00:31,10 *016. 3. 20190
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)00:31,18 *016. 3. 20190
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)00:32,19 *016. 3. 20190OR
PLESKOTOVÁ Julie (2002)00:32,20 *016. 3. 20190
50 m znak
LAHODA Jakub (2000)00:28,88 *016. 3. 20190
RENC Jakub (1999)00:29,12 *016. 3. 20190
LAHODA Jakub (2000)00:30,41 *017. 3. 20190
RENC Jakub (1999)00:30,48 *017. 3. 20190
ŠTĚRBA Vojislav (2001)00:31,00 *016. 3. 20190OR
HORSKÁ Kristýna (1997)00:31,81 *016. 3. 20190
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)00:33,11 *016. 3. 20190OR
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)00:34,30 *017. 3. 20190
HOLUBOVÁ Kateřina (1998)00:34,37 *016. 3. 20190OR
HOLUBOVÁ Kateřina (1998)00:35,86 *017. 3. 20190
100 m prsa
TIKOVSKÝ Daniel (2001)01:07,56 417. 3. 2019605OR
BEJČEK Martin (1998)01:08,92 917. 3. 2019570
HORSKÁ Kristýna (1997)01:12,52 317. 3. 2019692
TIKOVSKÝ Daniel (2001)01:12,61 *016. 3. 20190
MARTÍNKOVÁ Tereza (1992)01:14,98 617. 3. 2019626
HORSKÁ Kristýna (1997)01:15,10 *016. 3. 20190
JUDICKIJ Michal (2004)01:15,15 *016. 3. 20190OR
MARTÍNKOVÁ Tereza (1992)01:23,45 *016. 3. 20190
100 m volný způsob
NOLL David (1999)00:52,67 416. 3. 2019706
RENC Jakub (1999)00:53,80 *017. 3. 20190OR
TIKOVSKÝ Daniel (2001)00:55,24 1316. 3. 2019612OR
NOLL David (1999)00:55,56 *017. 3. 20190
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:56,88 116. 3. 2019751
HAVRÁNEK Tomáš (1994)00:57,15 *017. 3. 20190
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:57,39 *017. 3. 20190
ŠTĚRBA Vojislav (2001)00:59,35 *017. 3. 20190
KOZUBEK Matěj (1996)01:00,15 *017. 3. 20190
ŠTĚRBA Vojislav (2001)01:01,05 *016. 3. 20190
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)01:03,08 *017. 3. 20190
GRÉCOVÁ Tamara (2001)01:03,10 1316. 3. 2019550
KOZUBEK Matěj (1996)01:03,66 *016. 3. 20190
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)01:05,23 *016. 3. 20190
PLESKOTOVÁ Julie (2002)01:05,55 *016. 3. 20190
GRÉCOVÁ Tamara (2001)01:06,63 *017. 3. 20190
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)01:07,07 *017. 3. 20190
PLESKOTOVÁ Julie (2002)01:07,28 *017. 3. 20190
100 m znak
RENC Jakub (1999)00:59,82 516. 3. 2019651OR
LAHODA Jakub (2000)01:00,29 *016. 3. 20190OR
LAHODA Jakub (2000)01:03,11 *017. 3. 20190
RENC Jakub (1999)01:04,00 *017. 3. 20190
ŠTĚRBA Vojislav (2001)01:04,62 1416. 3. 2019517OR
HORSKÁ Kristýna (1997)01:06,23 *016. 3. 20190
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)01:09,10 916. 3. 2019594OR
HOLUBOVÁ Kateřina (1998)01:11,14 1216. 3. 2019545OR
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)01:12,68 *017. 3. 20190
HOLUBOVÁ Kateřina (1998)01:13,73 *017. 3. 20190
100 m motýlek
NOLL David (1999)00:56,27 317. 3. 2019694
RENC Jakub (1999)00:57,40 517. 3. 2019654OR
HAVRÁNEK Tomáš (1994)00:59,94 *016. 3. 20190
LAHODA Jakub (2000)01:00,76 *016. 3. 20190
LAHODA Jakub (2000)01:02,14 *016. 3. 20190
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)01:06,32 817. 3. 2019585OR
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)01:06,40 1017. 3. 2019583
HORSKÁ Kristýna (1997)01:06,74 *016. 3. 20190
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)01:07,39 *016. 3. 20190
PLESKOTOVÁ Julie (2002)01:09,23 *016. 3. 20190
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)01:10,34 *016. 3. 20190
200 m prsa
TIKOVSKÝ Daniel (2001)02:34,43 1216. 3. 2019552
HORSKÁ Kristýna (1997)02:35,59 316. 3. 2019715OR
JUDICKIJ Michal (2004)02:38,91 1616. 3. 2019506
MARTÍNKOVÁ Tereza (1992)02:49,12 816. 3. 2019557
200 m motýlek
HAVRÁNEK Tomáš (1994)02:06,28 516. 3. 2019689
LAHODA Jakub (2000)02:07,03 616. 3. 2019676OR
PLESKOTOVÁ Julie (2002)02:22,25 416. 3. 2019628OR
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)02:24,82 816. 3. 2019595
200 m polohový závod
LAHODA Jakub (2000)02:05,49 117. 3. 2019750
HAVRÁNEK Tomáš (1994)02:09,49 317. 3. 2019682
HORSKÁ Kristýna (1997)02:17,53 117. 3. 2019771
PLESKOTOVÁ Julie (2002)02:27,65 717. 3. 2019623OR
200 m volný způsob
NOLL David (1999)01:53,86 317. 3. 2019719
HAVRÁNEK Tomáš (1994)01:56,01 617. 3. 2019680
ŠTĚRBA Vojislav (2001)02:03,79 *017. 3. 20190
KOZUBEK Matěj (1996)02:05,38 *017. 3. 20190
ŠTĚRBA Vojislav (2001)02:05,83 *016. 3. 20190
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)02:08,47 217. 3. 2019680
PLESKOTOVÁ Julie (2002)02:13,49 *016. 3. 20190
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)02:15,93 *016. 3. 20190
PLESKOTOVÁ Julie (2002)02:16,47 *017. 3. 20190
GRÉCOVÁ Tamara (2001)02:17,25 1417. 3. 2019558
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)02:19,50 *017. 3. 20190
200 m znak
LAHODA Jakub (2000)02:09,25 317. 3. 2019649
RENC Jakub (1999)02:11,24 417. 3. 2019620OR
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)02:30,00 717. 3. 2019566OR
HOLUBOVÁ Kateřina (1998)02:30,65 1117. 3. 2019558OR
400 m volný způsob
ŠTĚRBA Vojislav (2001)04:15,45 1017. 3. 2019639OR
KOZUBEK Matěj (1996)04:16,10 1217. 3. 2019635
ŠTĚRBA Vojislav (2001)04:18,58 *016. 3. 20190
KOZUBEK Matěj (1996)04:26,77 *016. 3. 20190
PLESKOTOVÁ Julie (2002)04:27,92 216. 3. 2019687OR
PLESKOTOVÁ Julie (2002)04:36,09 *017. 3. 20190
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)04:37,95 1016. 3. 2019616
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)04:47,89 *017. 3. 20190
400 m polohový závod
LAHODA Jakub (2000)04:31,14 116. 3. 2019727
HORSKÁ Kristýna (1997)04:55,17 216. 3. 2019735
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)05:21,94 1016. 3. 2019566OR
800 m volný způsob
ŠTĚRBA Vojislav (2001)08:46,74 *016. 3. 20190OR
KOZUBEK Matěj (1996)09:06,63 *016. 3. 20190
PLESKOTOVÁ Julie (2002)09:11,82 117. 3. 2019678OR
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)09:40,04 1017. 3. 2019584OR
1500 m volný způsob
ŠTĚRBA Vojislav (2001)16:43,74 1016. 3. 2019653
KOZUBEK Matěj (1996)17:25,38 1416. 3. 2019578
* takto jsou označené mezičasy
KP žactva

Výběr disciplín na Krajské přebory žactva můžete ovlivnit do středy 30.10. Trenéři udělají ve čtvrtek definitivní volbu disciplín.

Tréninky přes Podzimní prázdniny

se konají všechny!
Jedině v pondělí nejsou Vinohrady. Plave se podle rozvrhu v Podolí.
Sobota 26.10. i 2.11. je v Podolí pod vedením trenéra Greipela.

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal Sport a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů