Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Jarní cena Prahy (13. 4. 2019 - 13. 4. 2019)
Poznámka:největší žákovské závody v ČR
Kompletní výsledky:1709.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
BERANOVÁ Anna (2006)
50 m volný způsob 00:40,81 18513. 4. 2019195OR
50 m znak00:53,67 16413. 4. 2019128OR
BERANOVÁ Kateřina (2009)
50 m volný způsob 00:48,48 20513. 4. 2019116OR
50 m znak00:53,49 16213. 4. 2019129OR
BIELECKÁ Tereza (2009)
50 m volný způsob 00:47,58 20313. 4. 2019123OR
50 m znak00:57,50 17013. 4. 2019104OR
BOHÁČ Patrik (2009)
50 m volný způsob 00:38,46 17213. 4. 2019161OR
50 m znak00:44,48 12713. 4. 2019158OR
BOUČEK Jan (2010)
50 m volný způsob 01:02,06 21613. 4. 201938OR
50 m znak01:06,50 17813. 4. 201947OR
BOUČKOVÁ Eliška (2008)
50 m volný způsob 00:36,97 15913. 4. 2019262OR
50 m volný způsob 00:40,97 *013. 4. 20190
50 m znak00:45,13 *013. 4. 20190OR
50 m znak00:45,37 13113. 4. 2019212
100 m volný způsob01:25,88 6113. 4. 2019218
100 m znak01:35,59 4013. 4. 2019225OR
BŘEZINA Tomáš (2003)
50 m volný způsob 00:26,87 913. 4. 2019471
50 m volný způsob 00:28,20 *013. 4. 20190
50 m volný způsob 00:29,70 *013. 4. 20190
50 m motýlek00:29,84 *013. 4. 20190OR
50 m motýlek00:31,19 *013. 4. 20190
100 m volný způsob00:57,76 413. 4. 2019536OR
100 m volný způsob01:02,23 *013. 4. 20190
100 m motýlek01:03,25 513. 4. 2019489OR
100 m motýlek01:07,15 *013. 4. 20190
200 m volný způsob02:07,28 513. 4. 2019515OR
200 m motýlek02:23,97 413. 4. 2019465OR
CARDA Jan (2005)
50 m volný způsob 00:30,40 *013. 4. 20190
50 m motýlek00:32,41 *013. 4. 20190OR
50 m motýlek00:32,81 *013. 4. 20190
50 m motýlek00:33,41 *013. 4. 20190
50 m znak00:33,43 2613. 4. 2019372OR
50 m znak00:36,00 *013. 4. 20190
100 m volný způsob01:01,96 713. 4. 2019434
100 m motýlek01:09,79 913. 4. 2019364OR
100 m znak01:12,49 813. 4. 2019366OR
100 m motýlek01:13,50 *013. 4. 20190
200 m polohový závod02:31,00 613. 4. 2019430OR
200 m motýlek02:39,28 313. 4. 2019343OR
CHÁRA Jakub (2006)
50 m volný způsob 00:31,18 *013. 4. 20190
50 m volný způsob 00:33,17 *013. 4. 20190
50 m znak00:35,60 *013. 4. 20190
50 m motýlek00:36,20 *013. 4. 20190
50 m znak00:38,42 *013. 4. 20190
100 m volný způsob01:04,54 1613. 4. 2019384OR
100 m volný způsob01:10,14 *013. 4. 20190
100 m znak01:12,95 1113. 4. 2019359OR
100 m motýlek01:17,13 1713. 4. 2019269OR
100 m znak01:19,85 *013. 4. 20190
200 m volný způsob02:22,49 1913. 4. 2019367
200 m znak02:41,83 1513. 4. 2019331
CHÁROVÁ Lucie (2009)
50 m volný způsob 00:39,61 17513. 4. 2019213OR
ČMEJLOVÁ Julie (2006)
50 m volný způsob 00:31,50 7513. 4. 2019424OR
50 m znak00:38,08 6413. 4. 2019359OR
50 m motýlek00:39,36 *013. 4. 20190
50 m motýlek00:39,50 *013. 4. 20190
50 m prsa00:43,85 *013. 4. 20190
50 m prsa00:45,97 *013. 4. 20190
100 m motýlek01:25,29 2513. 4. 2019275OR
100 m motýlek01:28,15 *013. 4. 20190
100 m prsa01:33,87 2713. 4. 2019319
100 m prsa01:38,66 *013. 4. 20190
200 m motýlek03:10,42 913. 4. 2019262OR
200 m prsa03:22,81 1513. 4. 2019323OR
DRAČKA Vojtěch (2003)
50 m volný způsob 00:30,43 7413. 4. 2019324OR
50 m motýlek00:31,94 *013. 4. 20190OR
50 m volný způsob 00:32,83 *013. 4. 20190
50 m znak00:38,08 7013. 4. 2019252
100 m volný způsob01:08,75 4013. 4. 2019318OR
200 m polohový závod02:41,09 1613. 4. 2019354OR
DUBA Aracy Mahulena (2009)
50 m volný způsob 00:41,70 19013. 4. 2019183OR
50 m znak00:49,46 15313. 4. 2019164
DUBA Kauana Slavka (2009)
50 m volný způsob 00:40,44 18313. 4. 2019201OR
50 m znak00:45,74 13313. 4. 2019207OR
EYBL Václav (2006)
50 m volný způsob 00:31,33 9113. 4. 2019297OR
50 m volný způsob 00:33,37 *013. 4. 20190
50 m znak00:37,37 6013. 4. 2019266OR
50 m motýlek00:40,36 *013. 4. 20190
100 m volný způsob01:08,04 3613. 4. 2019328OR
100 m motýlek01:28,05 3213. 4. 2019181OR
FIŠÁREK Vojtěch (2009)
50 m volný způsob 00:53,76 21313. 4. 201959OR
FIŠÁRKOVÁ Marie (2005)
50 m volný způsob 00:33,97 12613. 4. 2019338OR
50 m znak00:38,24 6813. 4. 2019354
50 m znak00:39,48 *013. 4. 20190
50 m znak00:40,83 *013. 4. 20190
100 m znak01:21,06 2813. 4. 2019368
100 m znak01:25,39 *013. 4. 20190
200 m znak02:54,39 2413. 4. 2019360OR
FUČEKOVÁ Karolína Eugénia (2007)
50 m volný způsob 00:39,33 17313. 4. 2019218OR
50 m znak00:48,64 14713. 4. 2019172OR
GACEK Natalie (2006)
50 m volný způsob 00:33,18 11513. 4. 2019363OR
50 m znak00:39,53 8413. 4. 2019321OR
50 m prsa00:40,20 *013. 4. 20190OR
50 m prsa00:41,38 *013. 4. 20190
100 m volný způsob01:12,83 5413. 4. 2019358OR
100 m prsa01:24,98 713. 4. 2019430OR
100 m prsa01:27,33 *013. 4. 20190
200 m prsa03:01,10 813. 4. 2019453OR
HÁJEK Michal (2003)
50 m volný způsob 00:27,78 2513. 4. 2019426OR
50 m volný způsob 00:29,37 *013. 4. 20190
50 m motýlek00:31,85 *013. 4. 20190OR
50 m prsa00:33,77 *013. 4. 20190
50 m prsa00:37,48 *013. 4. 20190
100 m volný způsob01:01,41 2513. 4. 2019446OR
100 m prsa01:10,87 213. 4. 2019524OR
100 m prsa01:19,76 *013. 4. 20190
200 m polohový závod02:27,77 713. 4. 2019459OR
200 m prsa02:43,47 513. 4. 2019465
HÁJEK Richard (2009)
50 m volný způsob 00:48,60 20513. 4. 201980OR
50 m znak01:00,95 17613. 4. 201961OR
HEJNÁ Julie (2010)
50 m volný způsob 00:47,02 20113. 4. 2019128OR
50 m znak00:50,01 15513. 4. 2019158OR
HEJNÝ Jan (2006)
50 m volný způsob 00:41,37 19213. 4. 2019129OR
50 m znak00:48,57 15513. 4. 2019121OR
HOLEČKOVÁ Barbora (2008)
50 m volný způsob 00:45,48 19913. 4. 2019141OR
50 m znak01:02,43 17313. 4. 201981OR
HOLEČKOVÁ Tereza (2011)
50 m znak00:58,82 17113. 4. 201997OR
50 m volný způsob 01:07,14 21113. 4. 201944OR
HORSKÝ Kryštof (2003)
50 m volný způsob 00:28,00 3113. 4. 2019416OR
50 m motýlek00:29,76 *013. 4. 20190OR
50 m volný způsob 00:30,25 *013. 4. 20190
50 m znak00:31,48 813. 4. 2019445OR
50 m motýlek00:31,76 *013. 4. 20190
100 m volný způsob01:01,07 2113. 4. 2019453
100 m motýlek01:03,90 713. 4. 2019474
100 m motýlek01:08,65 *013. 4. 20190
200 m motýlek02:26,86 613. 4. 2019438
HRADIL Matěj (2009)
50 m volný způsob 00:49,89 20713. 4. 201974OR
50 m znak00:59,28 17313. 4. 201967OR
HUBIČKA Richard (2003)
50 m volný způsob 00:29,79 6313. 4. 2019346OR
50 m volný způsob 00:30,49 *013. 4. 20190
50 m motýlek00:31,79 *013. 4. 20190OR
50 m motýlek00:34,26 *013. 4. 20190OR
50 m znak00:36,39 5113. 4. 2019288
50 m prsa00:41,15 *013. 4. 20190
100 m volný způsob01:04,13 3613. 4. 2019391OR
100 m motýlek01:12,10 2913. 4. 2019330OR
100 m motýlek01:16,58 *013. 4. 20190OR
100 m prsa01:27,77 *013. 4. 20190
200 m motýlek02:49,48 1513. 4. 2019285OR
200 m prsa03:04,82 1413. 4. 2019322
JUDICKIJ Michal (2004)
50 m motýlek00:30,25 *013. 4. 20190OR
50 m motýlek00:30,30 *013. 4. 20190
50 m znak00:30,81 513. 4. 2019475OR
50 m znak00:31,34 *013. 4. 20190OR
50 m znak00:31,61 *013. 4. 20190
50 m prsa00:35,08 *013. 4. 20190OR
100 m znak01:04,00 113. 4. 2019532OR
100 m motýlek01:04,61 *013. 4. 20190OR
100 m znak01:05,65 *013. 4. 20190
100 m prsa01:14,50 *013. 4. 20190OR
200 m znak02:15,02 113. 4. 2019570OR
200 m motýlek02:15,59 113. 4. 2019556OR
200 m polohový závod02:19,16 113. 4. 2019550OR
200 m prsa02:32,77 113. 4. 2019570OR
JURČÁKOVÁ Hana (2008)
50 m volný způsob 00:41,67 18813. 4. 2019183OR
50 m znak00:48,08 14613. 4. 2019178OR
KALIVODOVÁ Nikita (2007)
50 m volný způsob 00:36,31 15513. 4. 2019277OR
50 m volný způsob 00:40,62 *013. 4. 20190
50 m znak00:44,76 *013. 4. 20190OR
50 m znak00:45,16 12913. 4. 2019215
50 m prsa00:48,38 *013. 4. 20190OR
100 m volný způsob01:24,29 5813. 4. 2019231OR
100 m znak01:31,97 3613. 4. 2019252OR
100 m prsa01:42,61 2813. 4. 2019244OR
KOČÍKOVÁ Karolína (2008)
50 m volný způsob 00:40,18 18013. 4. 2019204OR
50 m znak00:51,68 15813. 4. 2019144OR
KOTT Šimon (2010)
50 m znak01:03,70 17713. 4. 201954OR
50 m volný způsob 01:12,89 21713. 4. 201924OR
KREJČÍKOVÁ Mariana (2006)
50 m volný způsob 00:32,42 9913. 4. 2019389OR
50 m znak00:37,63 5913. 4. 2019372
50 m motýlek00:37,91 *013. 4. 20190
50 m znak00:39,33 *013. 4. 20190
50 m prsa00:40,88 *013. 4. 20190OR
50 m prsa00:42,26 *013. 4. 20190
100 m znak01:22,53 3513. 4. 2019349OR
100 m motýlek01:26,86 2613. 4. 2019261OR
100 m prsa01:27,57 1313. 4. 2019393OR
100 m prsa01:29,88 *013. 4. 20190
200 m prsa03:07,83 1113. 4. 2019406OR
KUDRNÁČ Adam (2010)
50 m volný způsob 00:48,84 20613. 4. 201978
50 m znak00:50,09 15813. 4. 2019111OR
KUDRNÁČOVÁ Eliška (2007)
50 m volný způsob 00:32,47 10013. 4. 2019387OR
50 m volný způsob 00:37,34 *013. 4. 20190
50 m volný způsob 00:37,89 *013. 4. 20190
50 m znak00:38,80 7713. 4. 2019339OR
50 m znak00:40,40 *013. 4. 20190
50 m znak00:44,26 *013. 4. 20190
100 m volný způsob01:16,20 3213. 4. 2019313
100 m volný způsob01:20,17 *013. 4. 20190
100 m znak01:22,01 713. 4. 2019356OR
100 m znak01:30,80 *013. 4. 20190
200 m volný způsob02:42,25 1613. 4. 2019338OR
200 m znak02:57,53 913. 4. 2019341OR
LIPŠ Václav (2003)
50 m volný způsob 00:28,72 4313. 4. 2019386OR
50 m volný způsob 00:30,46 *013. 4. 20190
50 m motýlek00:34,11 *013. 4. 20190
50 m motýlek00:34,33 *013. 4. 20190
100 m volný způsob01:02,80 3213. 4. 2019417OR
100 m motýlek01:11,83 2713. 4. 2019334OR
100 m motýlek01:15,76 *013. 4. 20190OR
200 m motýlek02:41,37 1013. 4. 2019330OR
LIVERSAGE Sophie (2003)
50 m volný způsob 00:31,18 6513. 4. 2019437
50 m volný způsob 00:32,12 *013. 4. 20190
50 m volný způsob 00:33,12 *013. 4. 20190
50 m motýlek00:34,84 *013. 4. 20190
50 m motýlek00:36,49 *013. 4. 20190
50 m znak00:38,83 7813. 4. 2019338OR
100 m volný způsob01:05,31 1113. 4. 2019496
100 m volný způsob01:10,14 *013. 4. 20190
100 m motýlek01:13,28 1013. 4. 2019434
100 m motýlek01:20,28 *013. 4. 20190
200 m volný způsob02:23,31 713. 4. 2019490
200 m motýlek02:48,52 713. 4. 2019378
MERHOUT Marek (2007)
50 m volný způsob 00:47,54 20413. 4. 201985OR
50 m znak00:53,53 16413. 4. 201991OR
MICHU Sofia Michaela (2009)
50 m volný způsob 00:47,64 20413. 4. 2019123OR
50 m znak00:54,82 16813. 4. 2019120OR
MIŠÁKOVÁ Nina (2008)
50 m volný způsob 00:40,08 17813. 4. 2019206OR
50 m znak00:49,43 15213. 4. 2019164OR
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)
50 m volný způsob 00:30,81 5213. 4. 2019453OR
50 m znak00:37,56 5713. 4. 2019374OR
50 m znak00:38,66 *013. 4. 20190
100 m volný způsob01:08,29 3313. 4. 2019434OR
100 m znak01:19,84 2613. 4. 2019385OR
100 m znak01:23,29 *013. 4. 20190
50 m znak02:07,71 *013. 4. 20190
200 m znak02:50,99 2113. 4. 2019382OR
PEŠTOVÁ Andrea (2005)
50 m volný způsob 00:31,60 7713. 4. 2019420
50 m znak00:37,56 5713. 4. 2019374OR
50 m motýlek00:39,99 *013. 4. 20190
50 m prsa00:42,17 *013. 4. 20190OR
100 m volný způsob01:10,48 4513. 4. 2019395OR
100 m motýlek01:23,44 2013. 4. 2019294
100 m prsa01:30,17 2013. 4. 2019360OR
PRZECZEK Jakub Karel (2010)
50 m znak00:59,32 17413. 4. 201967OR
50 m volný způsob 01:01,26 21513. 4. 201940OR
SEIDLOVÁ Veronika (2005)
50 m volný způsob 00:29,73 2113. 4. 2019505OR
50 m volný způsob 00:31,67 *013. 4. 20190
50 m motýlek00:34,80 *013. 4. 20190OR
100 m volný způsob01:06,55 *013. 4. 20190OR
200 m volný způsob02:19,38 513. 4. 2019533OR
200 m polohový závod02:39,71 713. 4. 2019492OR
SHARIFOV Eldar (2008)
50 m volný způsob 00:36,68 15913. 4. 2019185OR
ŠIMSA Ondřej (2006)
50 m volný způsob 00:33,55 12613. 4. 2019242OR
50 m znak00:40,02 8813. 4. 2019217OR
50 m znak00:42,59 *013. 4. 20190
100 m znak01:28,30 4013. 4. 2019202
ŠIMSA Radek (2006)
50 m volný způsob 00:32,04 10513. 4. 2019278OR
50 m volný způsob 00:34,11 *013. 4. 20190
50 m znak00:40,12 9013. 4. 2019215OR
50 m znak00:41,01 *013. 4. 20190
50 m motýlek00:44,82 *013. 4. 20190OR
100 m volný způsob01:10,21 4313. 4. 2019298
100 m znak01:24,76 3813. 4. 2019229OR
100 m motýlek01:37,04 *013. 4. 20190OR
200 m motýlek03:22,10 1313. 4. 2019168OR
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)
50 m volný způsob 00:36,00 15113. 4. 2019284OR
50 m znak00:40,34 9213. 4. 2019302OR
SPUSTA Simon (2010)
50 m volný způsob 00:52,58 21213. 4. 201963OR
50 m znak00:54,59 16613. 4. 201985OR
SRB Štěpán (2004)
50 m volný způsob 00:29,60 6013. 4. 2019353OR
50 m volný způsob 00:31,51 *013. 4. 20190
50 m znak00:36,07 5013. 4. 2019296OR
50 m znak00:38,14 *013. 4. 20190
100 m volný způsob01:05,82 3813. 4. 2019362
100 m znak01:17,12 2313. 4. 2019304OR
SRBOVÁ Helena (2007)
50 m volný způsob 00:42,22 19113. 4. 2019176OR
50 m znak00:49,37 15013. 4. 2019165
SRBOVÁ Mia (2010)
50 m volný způsob 00:46,40 20013. 4. 2019133OR
50 m znak00:53,60 16313. 4. 2019129OR
ŠTVERÁK Jakub (2008)
50 m volný způsob 00:35,90 14513. 4. 2019198OR
50 m volný způsob 00:37,97 *013. 4. 20190
50 m volný způsob 00:39,70 *013. 4. 20190
50 m znak00:42,69 10613. 4. 2019179OR
50 m motýlek00:50,05 *013. 4. 20190OR
100 m volný způsob01:19,23 3213. 4. 2019208OR
100 m volný způsob01:25,26 *013. 4. 20190OR
100 m motýlek01:47,93 2113. 4. 201998OR
200 m volný způsob02:52,59 2013. 4. 2019206OR
ŠVEHLOVÁ Kateřina (2003)
50 m volný způsob 00:32,34 *013. 4. 20190
50 m motýlek00:33,72 *013. 4. 20190OR
50 m motýlek00:34,98 *013. 4. 20190OR
50 m prsa00:40,72 *013. 4. 20190OR
100 m volný způsob01:06,49 2213. 4. 2019470
100 m motýlek01:12,31 613. 4. 2019452OR
100 m motýlek01:15,83 *013. 4. 20190OR
100 m prsa01:27,42 1313. 4. 2019395OR
200 m motýlek02:44,93 613. 4. 2019403OR
SVOBODOVÁ Anežka (2007)
50 m volný způsob 00:42,80 19313. 4. 2019169OR
50 m prsa00:51,15 *013. 4. 20190OR
50 m znak00:54,38 16713. 4. 2019123OR
100 m prsa01:44,48 3013. 4. 2019231OR
SVOBODOVÁ Elen (2007)
50 m volný způsob 00:38,14 16913. 4. 2019239OR
50 m volný způsob 00:40,35 *013. 4. 20190
50 m znak00:42,90 11013. 4. 2019251OR
50 m znak00:43,90 *013. 4. 20190OR
50 m znak00:45,96 *013. 4. 20190
100 m volný způsob01:25,10 5913. 4. 2019224
100 m znak01:30,53 3213. 4. 2019264OR
100 m znak01:34,39 *013. 4. 20190
200 m znak03:11,45 2313. 4. 2019272OR
SVOBODOVÁ Klára (2005)
50 m volný způsob 00:31,07 5913. 4. 2019442OR
50 m volný způsob 00:32,36 *013. 4. 20190
50 m volný způsob 00:32,60 *013. 4. 20190
50 m znak00:37,81 6113. 4. 2019367OR
50 m znak00:39,09 *013. 4. 20190
100 m volný způsob01:07,33 2613. 4. 2019453OR
100 m volný způsob01:09,32 *013. 4. 20190
100 m znak01:22,10 3413. 4. 2019354OR
200 m volný způsob02:26,73 1613. 4. 2019457OR
SVOBODOVÁ Magdaléna (2005)
50 m volný způsob 00:35,21 14013. 4. 2019304OR
50 m znak00:44,01 11913. 4. 2019232OR
50 m prsa00:47,94 *013. 4. 20190OR
100 m prsa01:42,29 3013. 4. 2019246OR
SVOBODOVÁ Nikol (2007)
50 m volný způsob 00:39,38 17413. 4. 2019217OR
50 m volný způsob 00:41,69 *013. 4. 20190
50 m znak00:45,52 13213. 4. 2019210OR
50 m prsa00:49,40 *013. 4. 20190
100 m volný způsob01:26,01 6213. 4. 2019217OR
100 m prsa01:42,48 2713. 4. 2019245OR
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)
50 m volný způsob 00:30,77 5013. 4. 2019455OR
50 m volný způsob 00:31,58 *013. 4. 20190
50 m volný způsob 00:31,74 *013. 4. 20190
50 m motýlek00:35,22 *013. 4. 20190
50 m prsa00:39,92 *013. 4. 20190
100 m volný způsob01:04,86 1113. 4. 2019507OR
100 m volný způsob01:05,87 *013. 4. 20190OR
100 m prsa01:24,70 *013. 4. 20190
200 m volný způsob02:15,59 413. 4. 2019579OR
200 m polohový závod02:34,24 313. 4. 2019547OR
200 m prsa02:52,35 213. 4. 2019526OR
TICHÝ Václav (2010)
50 m znak00:56,88 17113. 4. 201975OR
50 m volný způsob 00:58,91 21413. 4. 201945OR
TIKOVSKÝ Denis (2005)
50 m volný způsob 00:30,76 8013. 4. 2019314OR
50 m volný způsob 00:33,24 *013. 4. 20190
50 m motýlek00:36,13 *013. 4. 20190OR
100 m volný způsob01:08,86 *013. 4. 20190
200 m volný způsob02:18,35 1413. 4. 2019401
200 m polohový závod02:42,48 1413. 4. 2019345OR
TIKOVSKÝ Dominik (2009)
50 m volný způsob 00:37,30 16513. 4. 2019176
50 m znak00:43,92 11713. 4. 2019164OR
VASILJEV Adam (2007)
50 m volný způsob 00:38,64 17613. 4. 2019158OR
50 m znak00:48,10 15313. 4. 2019125OR
VODIČKOVÁ Kateřina (2009)
50 m volný způsob 00:42,71 19213. 4. 2019170OR
50 m znak00:51,22 15713. 4. 2019147OR
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
50 m volný způsob 00:32,57 10313. 4. 2019384OR
50 m znak00:39,82 8813. 4. 2019314OR
50 m prsa00:44,03 *013. 4. 20190
100 m volný způsob01:10,72 4813. 4. 2019391OR
100 m prsa01:31,40 2113. 4. 2019345OR
VOJTKOVÁ Adéla (2007)
50 m volný způsob 00:35,47 14613. 4. 2019297OR
50 m volný způsob 00:39,47 *013. 4. 20190
50 m znak00:40,97 9713. 4. 2019288OR
50 m prsa00:44,59 *013. 4. 20190OR
50 m prsa00:48,05 *013. 4. 20190
100 m volný způsob01:19,59 4713. 4. 2019274OR
100 m prsa01:33,10 1113. 4. 2019327OR
100 m prsa01:40,49 *013. 4. 20190
200 m prsa03:24,77 1213. 4. 2019314OR
VOŽENÍLEK Daniel (2009)
50 m volný způsob 00:51,39 20913. 4. 201967OR
50 m znak00:57,26 17213. 4. 201974OR
VRÁTNÝ Vladimír (2008)
50 m volný způsob 00:51,82 21013. 4. 201966OR
50 m znak00:55,24 16713. 4. 201982OR
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)
50 m volný způsob 00:30,58 7713. 4. 2019320OR
50 m volný způsob 00:33,05 *013. 4. 20190
50 m znak00:35,66 4313. 4. 2019306OR
50 m znak00:37,55 *013. 4. 20190
50 m znak00:39,26 *013. 4. 20190
100 m volný způsob01:07,63 3913. 4. 2019334OR
100 m znak01:17,47 2413. 4. 2019300OR
100 m znak01:22,66 *013. 4. 20190
200 m znak02:47,59 1513. 4. 2019298OR
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)
50 m volný způsob 00:44,30 19713. 4. 2019105OR
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)
50 m volný způsob 00:32,18 8913. 4. 2019398OR
50 m volný způsob 00:35,58 *013. 4. 20190
50 m volný způsob 00:36,71 *013. 4. 20190
50 m znak00:39,31 8113. 4. 2019326OR
50 m znak00:40,68 *013. 4. 20190
50 m znak00:43,54 *013. 4. 20190
100 m volný způsob01:12,84 1413. 4. 2019358OR
100 m volný způsob01:16,82 *013. 4. 20190
100 m znak01:22,65 1013. 4. 2019347OR
100 m znak01:29,47 *013. 4. 20190
200 m volný způsob02:36,44 813. 4. 2019377OR
200 m znak02:56,59 713. 4. 2019347OR
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)
50 m volný způsob 00:32,55 10113. 4. 2019385OR
50 m znak00:36,74 4613. 4. 2019400OR
50 m motýlek00:39,44 *013. 4. 20190
50 m znak00:40,95 *013. 4. 20190
50 m prsa00:41,77 *013. 4. 20190
50 m prsa00:43,88 *013. 4. 20190
100 m znak01:24,40 *013. 4. 20190
100 m prsa01:28,88 413. 4. 2019376OR
100 m prsa01:33,08 *013. 4. 20190
200 m polohový závod02:50,76 513. 4. 2019403OR
200 m znak02:53,72 513. 4. 2019364OR
200 m prsa03:14,59 713. 4. 2019365OR
* takto jsou označené mezičasy
Nábor nováčků

proběhne první zářijový týden.
Více info v menu Pro rodiče.
Nově:
kurzy úterý i čtvrtek 18:45-19:30
přípravka úterý a čtvrtek 16:30-17:20 nebo pokročilí 17:20-18:45 + pondělí a další tréninky
NOVÉ "ODB" závodní B družstvo s tréninky v pondělí a čtvrtek večer.

Přihlášky na dálkoplavecké závody

byly otevřeny přihlášky na letošní závody ČP v dálkovém plavání. Neváhejte se hlásit. Obhájíme pohár?

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal Sport a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů