Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:ČESKÉ BUDĚJOVICE 2019 (2. 3. 2019 - 3. 3. 2019)
Poznámka:nově dvojdenní akce
pokud využijete přihlášky - hlásí trenéři, počítáme se startem jen v sobotu
předběžně vedoucí sobota J.Srb, v neděli Martin Břenda, oba dny Tomáš Kozubek
Kompletní výsledky:1732.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
BIELECKÁ Tereza (2009)
50 m volný způsob 00:53,20 1452. 3. 201989OR
50 m znak00:57,52 1122. 3. 2019104OR
50 m znak01:01,31 *02. 3. 20190OR
100 m znak02:12,25 1002. 3. 201985OR
BOHÁČ Patrik (2009)
50 m volný způsob 00:42,30 *02. 3. 20190OR
50 m znak00:45,36 462. 3. 2019149OR
50 m znak00:49,46 *02. 3. 20190OR
100 m volný způsob01:32,57 *02. 3. 20190OR
100 m znak01:40,77 652. 3. 2019136OR
200 m volný způsob03:16,62 762. 3. 2019140OR
BOUČKOVÁ Eliška (2008)
50 m volný způsob 00:37,46 932. 3. 2019254OR
50 m volný způsob 00:41,03 *03. 3. 20190
50 m znak00:45,98 742. 3. 2019204OR
50 m znak00:48,43 *02. 3. 20190OR
50 m prsa00:49,50 483. 3. 2019211OR
100 m volný způsob01:24,90 873. 3. 2019231OR
100 m znak01:39,49 752. 3. 2019199OR
CARDA Jan (2005)
50 m volný způsob 00:30,53 *03. 3. 20190
50 m volný způsob 00:33,15 *02. 3. 20190
50 m motýlek00:33,22 102. 3. 2019308OR
50 m motýlek00:33,48 *02. 3. 20190OR
50 m motýlek00:33,56 *03. 3. 20190
50 m motýlek00:36,29 *02. 3. 20190
50 m znak00:37,80 *02. 3. 20190
50 m prsa00:38,68 63. 3. 2019319OR
50 m prsa00:40,85 *02. 3. 20190OR
100 m volný způsob01:01,92 163. 3. 2019435OR
100 m volný způsob01:09,14 *02. 3. 20190
100 m motýlek01:11,42 73. 3. 2019339OR
100 m znak01:15,73 112. 3. 2019321OR
100 m motýlek01:20,73 *02. 3. 20190
100 m prsa01:26,94 82. 3. 2019284OR
200 m volný způsob02:18,41 112. 3. 2019400OR
200 m polohový závod02:35,78 102. 3. 2019392OR
200 m motýlek02:53,76 72. 3. 2019264
CHÁRA Jakub (2006)
50 m volný způsob 00:30,47 182. 3. 2019323OR
50 m volný způsob 00:31,61 *03. 3. 20190
50 m znak00:34,11 52. 3. 2019350OR
50 m volný způsob 00:34,29 *02. 3. 20190
50 m volný způsob 00:35,71 *02. 3. 20190
50 m motýlek00:36,47 *03. 3. 20190
50 m znak00:37,18 *02. 3. 20190OR
50 m znak00:39,21 *03. 3. 20190
100 m volný způsob01:05,18 313. 3. 2019373OR
100 m volný způsob01:12,75 *02. 3. 20190
100 m znak01:14,10 52. 3. 2019343OR
100 m volný způsob01:15,02 *02. 3. 20190
100 m motýlek01:18,60 173. 3. 2019255OR
100 m znak01:21,35 *03. 3. 20190
200 m volný způsob02:25,78 242. 3. 2019343OR
200 m volný způsob02:34,54 *02. 3. 20190OR
200 m znak02:42,42 93. 3. 2019327OR
200 m polohový závod02:43,72 172. 3. 2019338OR
400 m volný způsob05:07,67 202. 3. 2019366OR
CHÁROVÁ Lucie (2009)
50 m volný způsob 00:46,37 *03. 3. 20190OR
50 m znak00:47,68 852. 3. 2019183OR
50 m prsa00:51,03 603. 3. 2019193OR
50 m prsa00:55,55 *02. 3. 20190OR
50 m znak00:55,94 *02. 3. 20190
50 m motýlek00:56,52 782. 3. 201981OR
100 m volný způsob01:36,03 1103. 3. 2019159OR
100 m znak01:50,12 882. 3. 2019147OR
100 m prsa01:53,99 812. 3. 2019180OR
DUBA Aracy Mahulena (2009)
50 m volný způsob 00:42,36 1262. 3. 2019176OR
50 m volný způsob 00:46,40 *03. 3. 20190
50 m znak00:48,10 882. 3. 2019178OR
50 m znak00:53,40 *02. 3. 20190
50 m motýlek00:56,05 762. 3. 201983OR
50 m prsa01:05,52 843. 3. 201991OR
100 m volný způsob01:38,14 1133. 3. 2019149OR
100 m znak01:48,50 862. 3. 2019154OR
DUBA Kauana Slavka (2009)
50 m volný způsob 00:43,39 1302. 3. 2019164OR
50 m znak00:47,03 812. 3. 2019190OR
50 m volný způsob 00:47,34 *03. 3. 20190
50 m znak00:50,63 *02. 3. 20190OR
50 m motýlek00:54,85 752. 3. 201988OR
50 m prsa00:58,96 793. 3. 2019125OR
100 m volný způsob01:39,57 1143. 3. 2019143OR
100 m znak01:42,11 812. 3. 2019184OR
EYBL Václav (2006)
50 m volný způsob 00:32,24 362. 3. 2019273OR
50 m volný způsob 00:35,33 *02. 3. 20190
50 m volný způsob 00:36,31 *02. 3. 20190
50 m motýlek00:39,14 322. 3. 2019188OR
50 m motýlek00:41,86 *02. 3. 20190
100 m volný způsob01:14,59 *02. 3. 20190
100 m volný způsob01:17,58 *02. 3. 20190
200 m volný způsob02:34,38 382. 3. 2019288OR
200 m volný způsob02:40,73 *02. 3. 20190OR
200 m polohový závod02:59,96 512. 3. 2019254OR
400 m volný způsob05:23,34 302. 3. 2019315OR
FUČEKOVÁ Karolína Eugénia (2007)
50 m volný způsob 00:43,87 *03. 3. 20190
50 m znak00:48,73 922. 3. 2019171OR
50 m motýlek00:50,42 672. 3. 2019114OR
50 m znak00:53,14 *03. 3. 20190
100 m volný způsob01:32,47 1073. 3. 2019178OR
100 m znak01:52,80 *03. 3. 20190OR
200 m znak03:44,57 523. 3. 2019169OR
KALIVODOVÁ Nikita (2007)
50 m volný způsob 00:38,16 1012. 3. 2019240OR
50 m volný způsob 00:42,40 *03. 3. 20190
50 m znak00:45,62 702. 3. 2019209OR
50 m znak00:48,63 *03. 3. 20190
50 m prsa00:48,81 423. 3. 2019220OR
50 m prsa00:51,20 *02. 3. 20190OR
100 m volný způsob01:30,76 1043. 3. 2019189OR
100 m znak01:41,37 *03. 3. 20190OR
100 m prsa01:49,02 702. 3. 2019206OR
200 m znak03:22,39 463. 3. 2019230OR
KHOMKO Zlata (2009)
50 m volný způsob 00:52,04 1442. 3. 201995OR
50 m znak00:57,24 *02. 3. 20190OR
50 m prsa01:00,92 *02. 3. 20190OR
100 m znak02:01,47 962. 3. 2019110OR
100 m prsa02:06,66 892. 3. 2019131OR
KOČÍKOVÁ Josefína (2010)
50 m volný způsob 01:05,38 1542. 3. 201948OR
50 m volný způsob 01:06,44 *03. 3. 20190
50 m znak01:09,99 1192. 3. 201958OR
100 m volný způsob02:24,99 1243. 3. 201946OR
KOČÍKOVÁ Karolína (2008)
50 m volný způsob 00:41,81 1242. 3. 2019183OR
50 m volný způsob 00:50,14 *03. 3. 20190
50 m znak00:52,70 1052. 3. 2019135OR
50 m prsa00:54,09 703. 3. 2019162OR
100 m volný způsob01:43,14 1173. 3. 2019129OR
KREJČÍKOVÁ Mariana (2006)
50 m volný způsob 00:32,66 412. 3. 2019384OR
50 m znak00:37,28 162. 3. 2019382OR
50 m motýlek00:37,39 272. 3. 2019279OR
50 m motýlek00:37,77 *02. 3. 20190OR
50 m prsa00:41,95 *02. 3. 20190
50 m prsa00:42,18 *02. 3. 20190
100 m prsa01:28,20 142. 3. 2019388
100 m prsa01:29,85 *02. 3. 20190OR
200 m polohový závod02:53,52 342. 3. 2019384OR
200 m prsa03:08,61 162. 3. 2019401OR
KUDRNÁČ Adam (2010)
50 m volný způsob 00:48,51 *03. 3. 20190OR
50 m volný způsob 00:53,03 1182. 3. 201961OR
50 m znak00:54,33 652. 3. 201987OR
50 m znak00:55,24 *02. 3. 20190OR
100 m volný způsob01:53,63 1123. 3. 201970OR
100 m znak01:59,30 792. 3. 201982OR
KUDRNÁČOVÁ Eliška (2007)
50 m volný způsob 00:33,32 562. 3. 2019361OR
50 m volný způsob 00:35,96 *03. 3. 20190
50 m znak00:39,17 302. 3. 2019330OR
50 m volný způsob 00:39,70 *02. 3. 20190
50 m znak00:41,93 *02. 3. 20190OR
50 m znak00:43,88 *03. 3. 20190
50 m motýlek00:43,98 *02. 3. 20190OR
50 m prsa00:48,65 413. 3. 2019223OR
100 m volný způsob01:14,18 553. 3. 2019346OR
100 m znak01:24,53 352. 3. 2019325OR
100 m volný způsob01:25,13 *02. 3. 20190
100 m znak01:32,35 *03. 3. 20190
200 m volný způsob02:56,56 *02. 3. 20190OR
200 m znak03:02,47 323. 3. 2019314OR
200 m polohový závod03:09,22 612. 3. 2019296OR
400 m volný způsob05:52,42 392. 3. 2019302OR
LAHODA David (2005)
50 m motýlek00:30,73 *02. 3. 20190OR
50 m motýlek00:30,76 42. 3. 2019388
50 m volný způsob 00:30,82 192. 3. 2019312OR
50 m motýlek00:31,04 *02. 3. 20190
50 m motýlek00:32,45 *02. 3. 20190
50 m volný způsob 00:33,52 *02. 3. 20190
50 m znak00:35,37 *02. 3. 20190OR
100 m volný způsob01:10,41 *02. 3. 20190OR
100 m motýlek01:11,44 *02. 3. 20190OR
100 m znak01:13,12 42. 3. 2019357OR
200 m volný způsob02:25,31 222. 3. 2019346OR
200 m polohový závod02:28,60 42. 3. 2019452OR
200 m polohový závod02:29,57 52. 3. 2019443OR
200 m motýlek02:30,10 32. 3. 2019410OR
MIŠÁKOVÁ Nina (2008)
50 m volný způsob 00:43,57 1332. 3. 2019162OR
50 m znak00:49,95 972. 3. 2019159OR
PEŠTOVÁ Andrea (2005)
50 m volný způsob 00:32,10 322. 3. 2019404
50 m volný způsob 00:34,39 *03. 3. 20190
50 m motýlek00:36,61 212. 3. 2019297OR
50 m motýlek00:36,84 *02. 3. 20190OR
50 m motýlek00:37,59 *03. 3. 20190
50 m znak00:38,03 222. 3. 2019360
50 m znak00:40,72 *02. 3. 20190
50 m prsa00:43,35 *02. 3. 20190OR
100 m volný způsob01:11,10 393. 3. 2019393OR
100 m motýlek01:22,75 193. 3. 2019301OR
100 m znak01:24,11 332. 3. 2019330OR
100 m prsa01:32,22 292. 3. 2019340OR
200 m polohový závod02:55,15 382. 3. 2019373OR
ŠIMSA Ondřej (2006)
50 m volný způsob 00:37,77 *03. 3. 20190
50 m znak00:41,08 292. 3. 2019200OR
50 m motýlek00:42,87 362. 3. 2019143OR
50 m znak00:42,88 *02. 3. 20190
50 m motýlek00:44,97 *03. 3. 20190
50 m motýlek00:46,48 *02. 3. 20190
100 m volný způsob01:16,08 723. 3. 2019234OR
100 m znak01:27,06 382. 3. 2019211OR
100 m motýlek01:39,00 383. 3. 2019127OR
100 m motýlek01:41,77 *02. 3. 20190OR
200 m polohový závod03:06,94 622. 3. 2019227OR
200 m motýlek03:39,70 162. 3. 2019131OR
ŠIMSA Radek (2006)
50 m volný způsob 00:33,12 532. 3. 2019252OR
50 m volný způsob 00:33,65 *03. 3. 20190
50 m znak00:40,97 282. 3. 2019202OR
50 m motýlek00:45,02 *02. 3. 20190OR
50 m motýlek00:46,02 *03. 3. 20190
50 m motýlek00:46,67 432. 3. 2019111
100 m volný způsob01:10,09 493. 3. 2019300OR
100 m motýlek01:40,69 403. 3. 2019121OR
200 m polohový závod03:09,22 642. 3. 2019219OR
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)
50 m volný způsob 00:36,69 882. 3. 2019271OR
50 m volný způsob 00:41,05 *02. 3. 20190
50 m znak00:41,73 492. 3. 2019273OR
50 m znak00:44,20 *02. 3. 20190
50 m znak00:45,55 *03. 3. 20190
50 m prsa00:50,99 593. 3. 2019193OR
100 m znak01:27,19 442. 3. 2019296OR
100 m volný způsob01:28,68 *02. 3. 20190OR
100 m znak01:34,94 *03. 3. 20190
200 m volný způsob03:02,87 612. 3. 2019236OR
200 m znak03:10,04 373. 3. 2019278OR
ŠKOPOVÁ Karla (2008)
50 m volný způsob 00:33,15 502. 3. 2019367OR
50 m motýlek00:36,45 202. 3. 2019301OR
50 m volný způsob 00:38,10 *03. 3. 20190
50 m znak00:38,58 242. 3. 2019345OR
50 m motýlek00:39,81 *03. 3. 20190
50 m motýlek00:40,28 *02. 3. 20190
100 m volný způsob01:18,47 743. 3. 2019292OR
100 m motýlek01:25,26 213. 3. 2019276OR
200 m polohový závod03:07,21 602. 3. 2019306OR
SVOBODOVÁ Elen (2007)
50 m volný způsob 00:39,44 *03. 3. 20190
50 m volný způsob 00:40,24 1182. 3. 2019205
50 m volný způsob 00:41,78 *02. 3. 20190
50 m volný způsob 00:42,57 *02. 3. 20190
50 m motýlek00:44,28 552. 3. 2019168OR
50 m znak00:44,66 622. 3. 2019222
50 m znak00:45,30 *02. 3. 20190
50 m znak00:46,41 *03. 3. 20190
50 m prsa00:52,68 663. 3. 2019175OR
100 m volný způsob01:24,54 863. 3. 2019234OR
100 m volný způsob01:29,32 *02. 3. 20190
100 m volný způsob01:30,59 *02. 3. 20190
100 m znak01:32,25 622. 3. 2019250OR
100 m znak01:35,52 *03. 3. 20190
200 m volný způsob03:09,52 672. 3. 2019212OR
200 m volný způsob03:10,72 *02. 3. 20190
200 m znak03:13,35 403. 3. 2019264OR
400 m volný způsob06:33,11 502. 3. 2019218OR
SVOBODOVÁ Klára (2005)
50 m volný způsob 00:31,32 202. 3. 2019435OR
50 m volný způsob 00:32,55 *03. 3. 20190
50 m volný způsob 00:33,51 *02. 3. 20190
50 m znak00:39,85 352. 3. 2019313
50 m motýlek00:40,39 432. 3. 2019221
50 m znak00:41,81 *02. 3. 20190
50 m prsa00:45,07 303. 3. 2019280
50 m prsa00:46,90 *02. 3. 20190
100 m volný způsob01:07,93 213. 3. 2019450OR
100 m volný způsob01:11,90 *02. 3. 20190
100 m znak01:25,60 362. 3. 2019313OR
100 m prsa01:39,42 492. 3. 2019271OR
200 m volný způsob02:31,78 292. 3. 2019412OR
SVOBODOVÁ Nikol (2007)
50 m volný způsob 00:40,00 1162. 3. 2019209OR
50 m volný způsob 00:42,93 *03. 3. 20190
50 m znak00:47,83 872. 3. 2019181OR
50 m prsa00:49,34 473. 3. 2019213OR
50 m prsa00:50,50 *02. 3. 20190OR
50 m prsa00:51,27 *02. 3. 20190
50 m motýlek00:51,65 *02. 3. 20190OR
100 m volný způsob01:28,70 993. 3. 2019202OR
100 m prsa01:42,87 582. 3. 2019245
100 m prsa01:46,45 *02. 3. 20190OR
200 m polohový závod03:26,47 752. 3. 2019228OR
200 m prsa03:32,47 402. 3. 2019281OR
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)
50 m volný způsob 00:32,03 *02. 3. 20190OR
50 m volný způsob 00:33,49 *02. 3. 20190
50 m volný způsob 00:33,93 652. 3. 2019342
50 m motýlek00:36,64 *02. 3. 20190
50 m motýlek00:36,75 *02. 3. 20190
50 m prsa00:40,70 *02. 3. 20190
100 m volný způsob01:06,43 *02. 3. 20190OR
100 m volný způsob01:09,34 *02. 3. 20190
100 m prsa01:26,06 *02. 3. 20190
200 m volný způsob02:16,42 22. 3. 2019568OR
200 m volný způsob02:22,62 *02. 3. 20190
200 m polohový závod02:37,92 42. 3. 2019509OR
200 m polohový závod02:43,20 82. 3. 2019462
200 m prsa02:57,64 62. 3. 2019480
400 m volný způsob04:48,43 22. 3. 2019551OR
VODIČKOVÁ Kateřina (2009)
50 m volný způsob 00:43,53 1322. 3. 2019162OR
50 m prsa00:55,86 743. 3. 2019147OR
50 m prsa00:56,54 *02. 3. 20190OR
100 m prsa02:03,42 872. 3. 2019142OR
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
50 m volný způsob 00:33,30 552. 3. 2019362
50 m volný způsob 00:34,51 *03. 3. 20190
50 m motýlek00:41,22 *02. 3. 20190OR
50 m prsa00:43,93 253. 3. 2019302
50 m prsa00:43,97 *02. 3. 20190
50 m prsa00:45,64 *02. 3. 20190
100 m volný způsob01:11,98 443. 3. 2019378OR
100 m prsa01:33,61 *02. 3. 20190OR
100 m prsa01:37,74 402. 3. 2019285
200 m polohový závod03:04,39 522. 3. 2019320OR
200 m prsa03:13,73 242. 3. 2019370OR
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)
50 m volný způsob 00:32,56 372. 3. 2019387OR
50 m motýlek00:37,32 *02. 3. 20190OR
50 m znak00:37,56 182. 3. 2019374OR
50 m znak00:40,02 *02. 3. 20190
50 m prsa00:40,06 123. 3. 2019399OR
50 m motýlek00:40,33 *03. 3. 20190
50 m znak00:42,30 *03. 3. 20190
50 m prsa00:44,69 *02. 3. 20190OR
50 m prsa00:44,99 *02. 3. 20190
100 m znak01:20,98 232. 3. 2019370OR
50 m motýlek01:24,11 *02. 3. 20190OR
100 m znak01:26,89 *03. 3. 20190
100 m motýlek01:29,10 293. 3. 2019241OR
100 m prsa01:34,37 352. 3. 2019317
100 m prsa01:34,68 *02. 3. 20190OR
200 m polohový závod02:54,54 72. 3. 2019377OR
200 m znak02:57,50 293. 3. 2019341OR
200 m polohový závod02:57,89 472. 3. 2019356OR
200 m prsa03:17,42 282. 3. 2019350OR
* takto jsou označené mezičasy
Nábor nováčků

proběhne první zářijový týden.
Více info v menu Pro rodiče.
Nově:
kurzy úterý i čtvrtek 18:45-19:30
přípravka úterý a čtvrtek 16:30-17:20 nebo pokročilí 17:20-18:45 + pondělí a další tréninky
NOVÉ "ODB" závodní B družstvo s tréninky v pondělí a čtvrtek večer.

Přihlášky na dálkoplavecké závody

byly otevřeny přihlášky na letošní závody ČP v dálkovém plavání. Neváhejte se hlásit. Obhájíme pohár?

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal Sport a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů