Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Kontrolní test DRoP - 1500 K (26. 2. 2019 - 26. 2. 2019)
Poznámka:celostátní srovnávací test
Kompletní výsledky:1768.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
BERANOVÁ Anna (2006)
1500 m volný způsob32:03,00 3726. 2. 20190OR
BERANOVÁ Julie (2007)
800 m volný způsob15:33,30 1226. 2. 20190OR
BERANOVÁ Kateřina (2009)
100 m volný způsob02:05,20 *028. 2. 20190OR
200 m volný způsob04:32,60 *028. 2. 20190OR
400 m volný způsob09:24,80 628. 2. 20190OR
BOHÁČ Patrik (2009)
100 m volný způsob01:43,00 *028. 2. 20190
200 m volný způsob03:41,10 *028. 2. 20190OR
400 m volný způsob07:13,60 128. 2. 20190OR
BOUČKOVÁ Eliška (2008)
800 m volný způsob15:45,60 1426. 2. 20190
BŘEZINA Tomáš (2003)
1500 m volný způsob19:13,70 1226. 2. 20190
CARDA Jan (2005)
1500 m volný způsob20:45,00 2126. 2. 20190
CHÁRA Jakub (2006)
1500 m volný způsob20:07,00 1726. 2. 20190
CHÁROVÁ Lucie (2009)
100 m volný způsob01:54,00 *028. 2. 20190
200 m volný způsob04:02,00 *028. 2. 20190
400 m volný způsob08:14,10 428. 2. 20190OR
ČMEJLOVÁ Julie (2006)
400 m volný způsob05:50,30 *026. 2. 20190
800 m volný způsob11:53,00 *026. 2. 20190OR
1500 m volný způsob22:44,00 3126. 2. 20190OR
DRAČKA Vojtěch (2003)
1500 m volný způsob20:00,00 1526. 2. 20190
DUBA Aracy Mahulena (2009)
100 m volný způsob01:47,30 *028. 2. 20190
200 m volný způsob03:47,80 *028. 2. 20190OR
400 m volný způsob07:41,00 228. 2. 20190OR
DUBA Kauana Slavka (2009)
100 m volný způsob01:47,20 *028. 2. 20190
200 m volný způsob03:47,80 *028. 2. 20190OR
400 m volný způsob07:41,00 228. 2. 20190OR
EYBL Václav (2006)
400 m volný způsob05:53,70 *026. 2. 20190
800 m volný způsob11:50,00 *026. 2. 20190
1500 m volný způsob22:03,00 2726. 2. 20190
FUČEKOVÁ Karolína Eugénia (2007)
800 m volný způsob15:38,40 1326. 2. 20190OR
HEJNÝ Jan (2006)
1500 m volný způsob32:06,00 3826. 2. 20190OR
HORSKÝ Kryštof (2003)
1500 m volný způsob19:12,20 1026. 2. 20190
HUBIČKA Richard (2003)
1500 m volný způsob20:38,00 2026. 2. 20190OR
JUDICKIJ Michal (2004)
1500 m volný způsob17:57,10 426. 2. 20190
KALIVODOVÁ Nikita (2007)
800 m volný způsob13:37,50 726. 2. 20190OR
KREJČÍKOVÁ Mariana (2006)
400 m volný způsob05:52,42 *026. 2. 20190
800 m volný způsob11:57,00 *026. 2. 20190OR
1500 m volný způsob22:17,00 2926. 2. 20190OR
KUDRNÁČOVÁ Eliška (2007)
100 m volný způsob01:29,00 *026. 2. 20190
200 m volný způsob03:02,00 *026. 2. 20190
800 m volný způsob12:22,38 226. 2. 20190OR
LAHODA David (2005)
1500 m volný způsob19:27,00 1326. 2. 20190
LAJČUK Leonard (2000)
1500 m volný způsob18:02,60 626. 2. 20190
LIPŠ Václav (2003)
1500 m volný způsob20:03,00 1626. 2. 20190
LIVERSAGE Sophie (2003)
1500 m volný způsob22:00,20 2626. 2. 20190
MERHOUT Marek (2007)
100 m volný způsob02:08,00 *026. 2. 20190
200 m volný způsob04:20,00 *026. 2. 20190OR
400 m volný způsob08:58,00 *026. 2. 20190OR
800 m volný způsob18:55,40 1626. 2. 20190OR
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)
1500 m volný způsob18:47,70 926. 2. 20190
MIŠÁKOVÁ Nina (2008)
100 m volný způsob01:59,70 *028. 2. 20190OR
200 m volný způsob04:11,70 *028. 2. 20190OR
400 m volný způsob08:31,60 528. 2. 20190OR
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)
1500 m volný způsob23:52,00 3326. 2. 20190
PEŠTOVÁ Andrea (2005)
1500 m volný způsob21:33,00 2426. 2. 20190
PLESKOTOVÁ Julie (2002)
1500 m volný způsob18:02,20 526. 2. 20190
RATAJSKÁ Beáta (2007)
800 m volný způsob21:51,30 1826. 2. 20190
RENC Jakub (1999)
1500 m volný způsob17:50,70 326. 2. 20190
RENC Matěj (2002)
1500 m volný způsob17:45,70 226. 2. 20190
ŘEZNÍČKOVÁ Alžběta (2006)
1500 m volný způsob32:01,00 3626. 2. 20190OR
SEIDLOVÁ Veronika (2005)
400 m volný způsob05:01,00 *026. 2. 20190OR
800 m volný způsob10:10,00 *026. 2. 20190OR
1500 m volný způsob19:29,00 1426. 2. 20190OR
SHARIFOV Eldar (2008)
100 m volný způsob02:08,00 *026. 2. 20190
200 m volný způsob04:25,00 *026. 2. 20190OR
400 m volný způsob09:02,00 *026. 2. 20190OR
800 m volný způsob19:51,90 1726. 2. 20190OR
ŠIMSA Ondřej (2006)
400 m volný způsob05:55,30 *026. 2. 20190
800 m volný způsob11:48,00 *026. 2. 20190OR
1500 m volný způsob22:13,00 2826. 2. 20190OR
ŠIMSA Radek (2006)
400 m volný způsob05:54,07 *026. 2. 20190
800 m volný způsob11:58,00 *026. 2. 20190
1500 m volný způsob22:21,00 3026. 2. 20190
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)
800 m volný způsob14:20,40 1026. 2. 20190OR
ŠKOPOVÁ Karla (2008)
100 m volný způsob01:30,00 *026. 2. 20190
200 m volný způsob03:03,00 *026. 2. 20190OR
800 m volný způsob12:29,89 326. 2. 20190OR
ŠRÁMEK Antonín (2006)
1500 m volný způsob25:44,00 3526. 2. 20190
SRB Štěpán (2004)
1500 m volný způsob20:26,00 1826. 2. 20190
SRBOVÁ Helena (2007)
800 m volný způsob15:32,70 1126. 2. 20190
ŠTĚRBOVÁ Lenka (1994)
1500 m volný způsob17:43,20 126. 2. 20190OR
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)
1500 m volný způsob19:12,20 1126. 2. 20190OR
ŠTVERÁK Jakub (2008)
100 m volný způsob01:31,00 *026. 2. 20190
800 m volný způsob13:54,46 926. 2. 20190
ŠVEHLOVÁ Kateřina (2003)
400 m volný způsob05:34,00 *026. 2. 20190
800 m volný způsob11:24,00 *026. 2. 20190
1500 m volný způsob21:33,90 2526. 2. 20190
SVOBODOVÁ Elen (2007)
100 m volný způsob01:28,00 *026. 2. 20190
800 m volný způsob13:14,19 526. 2. 20190OR
SVOBODOVÁ Klára (2005)
1500 m volný způsob21:31,00 2326. 2. 20190OR
SVOBODOVÁ Magdaléna (2005)
1500 m volný způsob24:29,00 3426. 2. 20190OR
SVOBODOVÁ Nikol (2007)
100 m volný způsob01:32,00 *026. 2. 20190
800 m volný způsob13:30,96 626. 2. 20190OR
TIKOVSKÝ Daniel (2001)
1500 m volný způsob18:05,10 726. 2. 20190
TIKOVSKÝ Denis (2005)
400 m volný způsob04:52,00 *026. 2. 20190
800 m volný způsob09:51,00 *026. 2. 20190
1500 m volný způsob18:41,40 826. 2. 20190
VASILJEV Adam (2007)
100 m volný způsob01:45,00 *026. 2. 20190
200 m volný způsob03:53,00 *026. 2. 20190OR
400 m volný způsob08:43,00 *026. 2. 20190
800 m volný způsob17:44,20 1526. 2. 20190
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
1500 m volný způsob23:08,00 3226. 2. 20190
VOJTKOVÁ Adéla (2007)
100 m volný způsob01:36,00 *026. 2. 20190
800 m volný způsob13:42,41 826. 2. 20190
VRÁNA Miroslav (2001)
1500 m volný způsob20:53,00 2226. 2. 20190
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)
1500 m volný způsob20:34,00 1926. 2. 20190
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)
100 m volný způsob01:27,00 *026. 2. 20190
200 m volný způsob03:00,00 *026. 2. 20190
400 m volný způsob06:10,45 *026. 2. 20190
800 m volný způsob12:13,37 126. 2. 20190
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)
100 m volný způsob01:28,00 *026. 2. 20190
200 m volný způsob03:04,00 *026. 2. 20190
800 m volný způsob12:44,64 426. 2. 20190
* takto jsou označené mezičasy
Sobotní trénink v Podolí

16.3. sobota není, jsme na lize a nebo balíme na hory.
23.3. sobota není, vracíme se z hor.

Běžkařské soustředění

17.- 23. 3. 2019
přihlášky byly v Intranetu.
Do 25. 9. se mohly hlásit jen účastníci letošního VT. Pak kdokoliv ODA, ST, přípravka... Přihláška znamená - projevení přání účastnit. O účastnicích rozhodují trenéři především dle docházky.

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal Sport a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů