Neratovický pohár

čekání na závody

čekání na závody

Peťa a Terka

Peťa a Terka

nástup na zahájení závodů

nástup na zahájení závodů

nástup na zahájení závodů

nástup na zahájení závodů

Lukáš, Matěj a Lukas

Lukáš, Matěj a Lukas

Patrik a Tomáš

Patrik a Tomáš

Tomáš a Peťa

Tomáš a Peťa

start

start

Olga Vaníčková

Olga Vaníčková

Julie a Terka

Julie a Terka

Adéla

Adéla

Kamila

Kamila

Aneta

Aneta

Tomáš Podborský

Tomáš Podborský

Adam Hochmann

Adam Hochmann

Adéla Zvěřinová

Adéla Zvěřinová

Olga Vaníčková

Olga Vaníčková

Tereza Skuhrová

Tereza Skuhrová

Adéla Tomášková

Adéla Tomášková

Tomáš Podborský

Tomáš Podborský

Tomáš Podborský

Tomáš Podborský

trenér Jan Srb

trenér Jan Srb

Peťa Tomášek

Peťa Tomášek

Ben Heinitz

Ben Heinitz

Lukáš Hrdlička

Lukáš Hrdlička

Adam Hochmann

Adam Hochmann

Adéla a Olga

Adéla a Olga

Kamila Blažková

Kamila Blažková

Aneta Fritscheová

Aneta Fritscheová

Lukáš Poš

Lukáš Poš

David Pitipáč

David Pitipáč

Patrik Jirát

Patrik Jirát

ukázkový start - čí asi? :)

ukázkový start - čí asi? :)

Tomáš Podborský

Tomáš Podborský

Petr Tomášek

Petr Tomášek

Adam Hochmann

Adam Hochmann

Adéla Zvěřinová

Adéla Zvěřinová

Olga Vaníčková

Olga Vaníčková

Julie Krejčová

Julie Krejčová

Aneta Fritscheová

Aneta Fritscheová

Terka a Adéla

Terka a Adéla

Terka Skuhrová

Terka Skuhrová

Adéla Tomášková

Adéla Tomášková

Jana Kandusová

Jana Kandusová

Kamila Blažková

Kamila Blažková

Simona Švandelíková

Simona Švandelíková

Lenka Jarošová

Lenka Jarošová

vyhlášení žaček 100M - 1. Julie Krejčová, 2. Jana Kandusová

vyhlášení žaček 100M - 1. Julie Krejčová, 2. Jana Kandusová

vyhlášení 4boje žáků - 3. Tomáš Podborský, 5. Tomáš Dvořák, 6. Patrik Jirát

vyhlášení 4boje žáků - 3. Tomáš Podborský, 5. Tomáš Dvořák, 6. Patrik Jirát

vyhlášení 4boje mladších žáků - 3. Matěj Kozubek

vyhlášení 4boje mladších žáků - 3. Matěj Kozubek

vyhlášení 4boje žen - 4. Simona Švandelíková, 6. Bára Falařová

vyhlášení 4boje žen - 4. Simona Švandelíková, 6. Bára Falařová

vyhlášení 4boje žaček - 3. Adéla Tomášková, 6. Kamila Blažková (na vyhlášení ji zastoupila Terka Skuhrová)

vyhlášení 4boje žaček - 3. Adéla Tomášková, 6. Kamila Blažková (na vyhlášení ji zastoupila Terka Skuhrová)

Přihlášky na příměstské tábory

jsou na prázdniny otevřeny v Intranetu, nová volba "Rezervace na akci".
POZOR! Z důvodu neočekávané a nutné rekonstrukce technologií bazénu na začátku srpna, jsou termíny č. 5, 6 a 7. bohužel ZRUŠENY. Informace byly zaslány rodičům na email.

Nábor nováčků do přípravky a kurzu a pokračování v kurzu plavání

Od září přijímáme nové plavce do kurzů (nezávodního plavání) a přípravky (závodního) plavání. Zájemci o kurzy se hlásí i ti co pokračují.
Máte-li zájem o přihlášení, dejte nám o sobě vědět do formuláře a my se Vám ozveme
[ODKAZ]
Do přípravky praktické vyzkoušení 1. a 3. září nebo o týden později dle dohody.
Informace u hlavního trenéra Jana Srba 777852196.

Přihlášky na Úvodní soustředění

klasicky v Intranetu v menu Závody.
Rádi bychom jej udělali na Vinohradech, ale možná bude změna do Podolí. Záleží na rychlosti rekonstrukce Vinohrad.

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů