Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Finále Mistrovství ČR družstev (16. 3. 2019 - 17. 3. 2019)
Poznámka:finále I. a II. ligy a hned z něj odjezd na hory
Kompletní výsledky:1708.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
BEJČEK Martin (1998)
50 m volný způsob 00:25,13 917. 3. 2019576
50 m prsa00:32,37 *017. 3. 20190
100 m prsa01:08,92 917. 3. 2019570
GRÉCOVÁ Tamara (2001)
50 m volný způsob 00:30,64 *016. 3. 20190
50 m volný způsob 00:31,73 *017. 3. 20190
100 m volný způsob01:03,10 1316. 3. 2019550
100 m volný způsob01:06,63 *017. 3. 20190
200 m volný způsob02:17,25 1417. 3. 2019558
HAVRÁNEK Tomáš (1994)
50 m motýlek00:27,20 *017. 3. 20190
50 m volný způsob 00:27,38 *017. 3. 20190
100 m volný způsob00:57,15 *017. 3. 20190
100 m motýlek00:59,94 *016. 3. 20190
200 m volný způsob01:56,01 617. 3. 2019680
200 m motýlek02:06,28 516. 3. 2019689
200 m polohový závod02:09,49 317. 3. 2019682
HOLUBOVÁ Kateřina (1998)
50 m znak00:34,37 *016. 3. 20190
50 m znak00:35,86 *017. 3. 20190
100 m znak01:11,14 1216. 3. 2019545
100 m znak01:13,73 *017. 3. 20190
200 m znak02:30,65 1117. 3. 2019558
HORSKÁ Kristýna (1997)
50 m motýlek00:30,04 *017. 3. 20190
50 m motýlek00:31,10 *016. 3. 20190
50 m znak00:31,81 *016. 3. 20190
50 m prsa00:34,04 *017. 3. 20190
50 m prsa00:35,27 *016. 3. 20190
100 m znak01:06,23 *016. 3. 20190
100 m motýlek01:06,74 *016. 3. 20190
100 m prsa01:12,52 317. 3. 2019692
100 m prsa01:15,10 *016. 3. 20190
200 m polohový závod02:17,53 117. 3. 2019771
200 m prsa02:35,59 316. 3. 2019715
400 m polohový závod04:55,17 216. 3. 2019735
JUDICKIJ Michal (2004)
50 m prsa00:35,55 *016. 3. 20190
100 m prsa01:15,15 *016. 3. 20190
200 m prsa02:38,91 1616. 3. 2019506
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)
50 m volný způsob 00:26,04 117. 3. 2019751
50 m volný způsob 00:27,11 *016. 3. 20190
50 m volný způsob 00:27,40 *017. 3. 20190
50 m volný způsob 00:30,02 *017. 3. 20190
100 m volný způsob00:56,88 116. 3. 2019751
100 m volný způsob00:57,39 *017. 3. 20190
100 m volný způsob01:03,08 *017. 3. 20190
200 m volný způsob02:08,47 217. 3. 2019680
KOZUBEK Matěj (1996)
50 m volný způsob 00:28,95 *017. 3. 20190
50 m volný způsob 00:30,12 *016. 3. 20190
100 m volný způsob01:00,15 *017. 3. 20190
100 m volný způsob01:03,66 *016. 3. 20190
200 m volný způsob02:05,38 *017. 3. 20190
400 m volný způsob04:16,10 1217. 3. 2019635
400 m volný způsob04:26,77 *016. 3. 20190
800 m volný způsob09:06,63 *016. 3. 20190
1500 m volný způsob17:25,38 1416. 3. 2019578
LAHODA Jakub (2000)
50 m motýlek00:27,63 *017. 3. 20190
50 m motýlek00:28,56 *016. 3. 20190
50 m znak00:28,88 *016. 3. 20190
50 m znak00:30,41 *017. 3. 20190
100 m znak01:00,29 *016. 3. 20190
100 m motýlek01:00,76 *016. 3. 20190
100 m motýlek01:02,14 *016. 3. 20190
100 m znak01:03,11 *017. 3. 20190
200 m polohový závod02:05,49 117. 3. 2019750
200 m motýlek02:07,03 616. 3. 2019676
200 m znak02:09,25 317. 3. 2019649
400 m polohový závod04:31,14 116. 3. 2019727
MARTÍNKOVÁ Tereza (1992)
50 m volný způsob 00:28,19 1017. 3. 2019592
50 m prsa00:34,87 *017. 3. 20190
50 m prsa00:39,01 *016. 3. 20190
100 m prsa01:14,98 617. 3. 2019626
100 m prsa01:23,45 *016. 3. 20190
200 m prsa02:49,12 816. 3. 2019557
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)
50 m motýlek00:30,40 *017. 3. 20190
50 m volný způsob 00:30,81 *016. 3. 20190
50 m motýlek00:31,18 *016. 3. 20190
50 m volný způsob 00:31,65 *017. 3. 20190
100 m volný způsob01:05,23 *016. 3. 20190
100 m motýlek01:06,40 1017. 3. 2019583
100 m volný způsob01:07,07 *017. 3. 20190
100 m motýlek01:07,39 *016. 3. 20190
200 m volný způsob02:15,93 *016. 3. 20190
200 m volný způsob02:19,50 *017. 3. 20190
200 m motýlek02:24,82 816. 3. 2019595
400 m volný způsob04:37,95 1016. 3. 2019616
400 m volný způsob04:47,89 *017. 3. 20190
800 m volný způsob09:40,04 1017. 3. 2019584
NOLL David (1999)
50 m volný způsob 00:24,77 617. 3. 2019602
50 m motýlek00:26,50 *017. 3. 20190
50 m volný způsob 00:26,77 *017. 3. 20190
100 m volný způsob00:52,67 416. 3. 2019706
100 m volný způsob00:55,56 *017. 3. 20190
100 m motýlek00:56,27 317. 3. 2019694
200 m volný způsob01:53,86 317. 3. 2019719
PLESKOTOVÁ Julie (2002)
50 m motýlek00:30,15 *017. 3. 20190
50 m volný způsob 00:31,54 *016. 3. 20190
50 m motýlek00:32,20 *016. 3. 20190
50 m volný způsob 00:32,66 *017. 3. 20190
100 m volný způsob01:05,55 *016. 3. 20190
100 m volný způsob01:07,28 *017. 3. 20190
100 m motýlek01:09,23 *016. 3. 20190
200 m volný způsob02:13,49 *016. 3. 20190
200 m volný způsob02:16,47 *017. 3. 20190
200 m motýlek02:22,25 416. 3. 2019628
200 m polohový závod02:27,65 717. 3. 2019623
400 m volný způsob04:27,92 216. 3. 2019687
400 m volný způsob04:36,09 *017. 3. 20190
800 m volný způsob09:11,82 117. 3. 2019678
RENC Jakub (1999)
50 m volný způsob 00:25,82 *017. 3. 20190
50 m motýlek00:26,71 *017. 3. 20190
50 m znak00:29,12 *016. 3. 20190
50 m znak00:30,48 *017. 3. 20190
100 m volný způsob00:53,80 *017. 3. 20190
100 m motýlek00:57,40 517. 3. 2019654
100 m znak00:59,82 516. 3. 2019651
100 m znak01:04,00 *017. 3. 20190
200 m znak02:11,24 417. 3. 2019620
ŠTĚRBA Vojislav (2001)
50 m volný způsob 00:28,11 *017. 3. 20190
50 m volný způsob 00:28,31 *016. 3. 20190
50 m znak00:31,00 *016. 3. 20190
100 m volný způsob00:59,35 *017. 3. 20190
100 m volný způsob01:01,05 *016. 3. 20190
100 m znak01:04,62 1416. 3. 2019517
200 m volný způsob02:03,79 *017. 3. 20190
200 m volný způsob02:05,83 *016. 3. 20190
400 m volný způsob04:15,45 1017. 3. 2019639
400 m volný způsob04:18,58 *016. 3. 20190
800 m volný způsob08:46,74 *016. 3. 20190
1500 m volný způsob16:43,74 1016. 3. 2019653
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)
50 m motýlek00:30,93 *017. 3. 20190
50 m motýlek00:32,19 *016. 3. 20190
50 m znak00:33,11 *016. 3. 20190
50 m znak00:34,30 *017. 3. 20190
100 m motýlek01:06,32 817. 3. 2019585
100 m znak01:09,10 916. 3. 2019594
100 m motýlek01:10,34 *016. 3. 20190
100 m znak01:12,68 *017. 3. 20190
200 m znak02:30,00 717. 3. 2019566
400 m polohový závod05:21,94 1016. 3. 2019566
TIKOVSKÝ Daniel (2001)
50 m prsa00:31,77 *017. 3. 20190
50 m prsa00:33,70 *016. 3. 20190
100 m volný způsob00:55,24 1316. 3. 2019612
100 m prsa01:07,56 417. 3. 2019605
100 m prsa01:12,61 *016. 3. 20190
200 m prsa02:34,43 1216. 3. 2019552
* takto jsou označené mezičasy
Přihlášky na příměstské tábory

jsou na prázdniny otevřeny v Intranetu, nová volba "Rezervace na akci".
POZOR! Z důvodu neočekávané a nutné rekonstrukce technologií bazénu na začátku srpna, jsou termíny č. 5, 6 a 7. bohužel ZRUŠENY. Informace byly zaslány rodičům na email.

Nábor nováčků do přípravky a kurzu a pokračování v kurzu plavání

Od září přijímáme nové plavce do kurzů (nezávodního plavání) a přípravky (závodního) plavání. Zájemci o kurzy se hlásí i ti co pokračují.
Máte-li zájem o přihlášení, dejte nám o sobě vědět do formuláře a my se Vám ozveme
[ODKAZ]
Do přípravky praktické vyzkoušení 1. a 3. září nebo o týden později dle dohody.
Informace u hlavního trenéra Jana Srba 777852196.

Přihlášky na Úvodní soustředění

klasicky v Intranetu v menu Závody.
Rádi bychom jej udělali na Vinohradech, ale možná bude změna do Podolí. Záleží na rychlosti rekonstrukce Vinohrad.

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů