Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Velká cena města Ústí nad Labem (5. 4. 2019 - 7. 4. 2019)
Poznámka:Pojedeme jen v sobotu.
V pátek jen výjimečně vytrvalci.
vedoucí akce J.Srb.
Kompletní výsledky:1737.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
CHÁRA Jakub (2006)
50 m volný způsob 00:29,81 1106. 4. 2019345
50 m znak00:36,50 *06. 4. 20190
50 m znak00:37,95 *06. 4. 20190
100 m volný způsob01:12,73 *06. 4. 20190
100 m znak01:14,76 646. 4. 2019334
100 m znak01:18,75 *06. 4. 20190
200 m volný způsob02:31,36 *06. 4. 20190
200 m znak02:39,43 356. 4. 2019346
400 m volný způsob05:04,32 556. 4. 2019378
GRÉCOVÁ Tamara (2001)
50 m volný způsob 00:32,08 *06. 4. 20190
100 m volný způsob01:09,42 *06. 4. 20190
200 m volný způsob02:15,95 126. 4. 2019574
400 m volný způsob04:48,39 86. 4. 2019551
HÁJEK Michal (2003)
50 m volný způsob 00:30,97 *06. 4. 20190
50 m prsa00:31,53 126. 4. 2019588
50 m prsa00:34,11 *06. 4. 20190
100 m prsa01:14,13 *06. 4. 20190
200 m volný způsob02:14,82 536. 4. 2019433
200 m prsa02:36,68 136. 4. 2019533
HAVRÁNEK Tomáš (1994)
50 m volný způsob 00:26,90 *06. 4. 20190
50 m volný způsob 00:27,59 *06. 4. 20190
100 m volný způsob00:55,88 *06. 4. 20190
200 m volný způsob01:54,51 26. 4. 2019707
200 m volný způsob01:56,81 36. 4. 2019666
HORSKÁ Kristýna (1997)
50 m motýlek00:28,75 46. 4. 2019614
50 m prsa00:35,03 *06. 4. 20190
50 m prsa00:36,25 *06. 4. 20190
100 m volný způsob01:04,91 *06. 4. 20190
100 m prsa01:14,13 *06. 4. 20190
100 m prsa01:16,50 *06. 4. 20190
200 m prsa02:34,31 16. 4. 2019733
200 m prsa02:39,15 16. 4. 2019668
400 m volný způsob04:27,89 16. 4. 2019688
LAHODA Jakub (2000)
50 m volný způsob 00:28,00 *06. 4. 20190
50 m volný způsob 00:28,37 *06. 4. 20190
50 m prsa00:32,17 186. 4. 2019554
50 m prsa00:33,93 *06. 4. 20190
50 m prsa00:34,57 *06. 4. 20190
100 m volný způsob00:58,93 *06. 4. 20190
100 m prsa01:11,52 *06. 4. 20190
100 m prsa01:12,95 *06. 4. 20190
200 m volný způsob01:58,38 56. 4. 2019640
200 m volný způsob01:59,13 86. 4. 2019628
200 m prsa02:28,37 56. 4. 2019627
200 m prsa02:30,72 66. 4. 2019598
NOVÁK Petr (1996)
50 m motýlek00:24,58 16. 4. 2019760
50 m volný způsob 00:26,57 *06. 4. 20190
50 m volný způsob 00:26,80 *06. 4. 20190
100 m volný způsob00:55,17 *06. 4. 20190
200 m volný způsob01:53,57 16. 4. 2019724
200 m volný způsob01:54,51 16. 4. 2019707
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)
50 m volný způsob 00:32,50 *06. 4. 20190
50 m motýlek00:34,74 *05. 4. 2019569
50 m prsa00:39,80 *06. 4. 20190
100 m volný způsob01:13,38 *05. 4. 20190
100 m motýlek01:15,65 *05. 4. 2019569
100 m prsa01:23,97 *06. 4. 20190
200 m volný způsob02:16,86 136. 4. 2019563
200 m volný způsob02:30,60 *05. 4. 20190
200 m prsa02:53,08 106. 4. 2019519
400 m volný způsob04:43,41 46. 4. 2019581
400 m volný způsob05:08,48 *05. 4. 20190
400 m polohový závod05:21,53 35. 4. 2019569
800 m volný způsob10:25,50 105. 4. 2019466
TIKOVSKÝ Daniel (2001)
50 m volný způsob 00:25,58 106. 4. 2019546
50 m volný způsob 00:29,04 *06. 4. 20190
50 m prsa00:31,01 96. 4. 2019618
200 m volný způsob02:04,35 196. 4. 2019552
TIKOVSKÝ Denis (2005)
50 m znak00:37,91 *06. 4. 20190
50 m znak00:39,09 *06. 4. 20190
100 m volný způsob01:08,19 *05. 4. 20190
100 m volný způsob01:08,32 *06. 4. 20190
100 m volný způsob01:09,21 *05. 4. 20190
100 m znak01:18,56 *06. 4. 20190
100 m znak01:19,44 936. 4. 2019278
200 m volný způsob02:22,02 *06. 4. 20190
200 m volný způsob02:22,28 *05. 4. 20190
200 m volný způsob02:23,03 *05. 4. 20190
200 m znak02:37,62 326. 4. 2019358
400 m volný způsob04:45,94 326. 4. 2019456
400 m volný způsob04:51,90 *05. 4. 20190
400 m volný způsob04:52,96 *05. 4. 20190
800 m volný způsob09:49,15 35. 4. 2019452
800 m volný způsob09:54,28 *05. 4. 20190
1500 m volný způsob18:32,39 115. 4. 2019480
* takto jsou označené mezičasy
Přihlášky na příměstské tábory

jsou na prázdniny otevřeny v Intranetu, nová volba "Rezervace na akci".
POZOR! Z důvodu neočekávané a nutné rekonstrukce technologií bazénu na začátku srpna, jsou termíny č. 5, 6 a 7. bohužel ZRUŠENY. Informace byly zaslány rodičům na email.

Nábor nováčků do přípravky a kurzu a pokračování v kurzu plavání

Od září přijímáme nové plavce do kurzů (nezávodního plavání) a přípravky (závodního) plavání. Zájemci o kurzy se hlásí i ti co pokračují.
Máte-li zájem o přihlášení, dejte nám o sobě vědět do formuláře a my se Vám ozveme
[ODKAZ]
Do přípravky praktické vyzkoušení 1. a 3. září nebo o týden později dle dohody.
Informace u hlavního trenéra Jana Srba 777852196.

Přihlášky na Úvodní soustředění

klasicky v Intranetu v menu Závody.
Rádi bychom jej udělali na Vinohradech, ale možná bude změna do Podolí. Záleží na rychlosti rekonstrukce Vinohrad.

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů