Přehled přihlášek
Veselská hodinovka DP
Přihlášeno lidí: | 22 |
Počet startů: | 26 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
DVOŘÁKOVÁ Alžběta (1961) | |||||
1 | 1 | 5000 m volný způsob (5 km) | - | - | - |
GRÉC Ludvík (1966) | |||||
1 | 4 | 10000 m volný způsob (10 km) | - | - | - |
GRÉCOVÁ Klára (2004) | |||||
1 | 5 | 1000 m volný způsob (1 km) | - | - | - |
GRÉCOVÁ Tamara (2001) | |||||
1 | 1 | 5000 m volný způsob (5 km) | - | - | - |
HUBAL Petr (1983) | |||||
1 | 4 | 10000 m volný způsob (10 km) | - | - | - |
KOTĚŠOVCOVÁ Anna (1996) | |||||
1 | 1 | 5000 m volný způsob (5 km) | - | - | - |
KOTĚŠOVCOVÁ Pavla (2000) | |||||
1 | 1 | 5000 m volný způsob (5 km) | 1:16:24,30 | 26. 1. 2014 | Pardubice |
KOZUBEK Matěj (1996) | |||||
1 | 4 | 10000 m volný způsob (10 km) | 1:57:53,20 | 11. 5. 2014 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 1000 m volný způsob (1 km) | - | - | - |
KOZUBEK Tomáš (1998) | |||||
1 | 4 | 10000 m volný způsob (10 km) | 2:09:55,50 | 11. 5. 2014 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 1000 m volný způsob (1 km) | - | - | - |
KYSILKA Josef (1971) | |||||
1 | 4 | 10000 m volný způsob (10 km) | - | - | - |
LANDSMANNOVÁ Šárka (1975) | |||||
1 | 1 | 5000 m volný způsob (5 km) | 1:10:50,00 | 11. 5. 2014 | Plzeň - Slovany |
LIPOVSKÁ Vanesa (2000) | |||||
1 | 5 | 1000 m volný způsob (1 km) | - | - | - |
LITOCHLEB Jan (1973) | |||||
1 | 2 | 5000 m volný způsob (5 km) | - | - | - |
1 | 6 | 1000 m volný způsob (1 km) | - | - | - |
MOLINARO Davide (1995) | |||||
1 | 2 | 5000 m volný způsob (5 km) | - | - | - |
1 | 6 | 1000 m volný způsob (1 km) | - | - | - |
MUSELOVÁ Tereza (2001) | |||||
1 | 1 | 5000 m volný způsob (5 km) | - | - | - |
MUSELOVÁ Veronika (2004) | |||||
1 | 5 | 1000 m volný způsob (1 km) | - | - | - |
SCHOVALOVÁ Tereza (1994) | |||||
1 | 3 | 10000 m volný způsob (10 km) | - | - | - |
SKUHROVÁ Kateřina (1971) | |||||
1 | 1 | 5000 m volný způsob (5 km) | - | - | - |
ŠOLÍNOVÁ Jitka (1972) | |||||
1 | 1 | 5000 m volný způsob (5 km) | - | - | - |
ŠOLÍNOVÁ Kamila (2000) | |||||
1 | 1 | 5000 m volný způsob (5 km) | - | - | - |
ŠRAM Kryštof (1997) | |||||
1 | 4 | 10000 m volný způsob (10 km) | - | - | - |
TÁBORSKÝ Radek (1971) | |||||
1 | 4 | 10000 m volný způsob (10 km) | 2:39:29,90 | 11. 5. 2014 | Plzeň - Slovany |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
KOZUBEK Jan (1970) | |||||
ZAŇKOVÁ Tereza (2002) |
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Termínová listina 2024 - 1. pololetí
zveřejněna v menu Závody.
Ještě vybereme nějaké závody mimo Prahu.
Má-li někdo nějaký tip, ozvěte se trenérům.
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |