Přehled přihlášek
Podzimní KP dorostu a dospělých
Přihlášeno lidí: | 18 |
Počet startů: | 107 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BEJČEK Martin (1998) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:25,84 | 12. 10. 2014 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m prsa | 00:31,15 | 17. 10. 2014 | Plzeň - Slovany |
1 | 12 | 200 m polohový závod | 02:16,40 | 4. 10. 2014 | Litoměřice |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:07,51 | 12. 10. 2014 | Praha - Radlice |
2 | 22 | 100 m polohový závod | 01:02,42 | 17. 10. 2014 | Plzeň - Slovany |
3 | 26 | 50 m motýlek | 00:27,23 | 18. 10. 2014 | Plzeň - Slovany |
3 | 32 | 200 m prsa | 02:22,47 | 12. 10. 2014 | Praha - Radlice |
DRAGÚŇ Marián (1990) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:25,08 | 20. 10. 2013 | Plzeň - Slovany |
1 | 12 | 200 m polohový závod | 02:11,43 | 29. 11. 2013 | Plzeň - Slovany |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:34,89 | 30. 3. 2013 | Plzeň - Slovany |
2 | 22 | 100 m polohový závod | 00:59,69 | 28. 11. 2013 | Plzeň - Slovany |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 00:55,10 | 25. 1. 2014 | Praha - Radlice |
3 | 36 | 800 m volný způsob | 10:39,73 | 30. 3. 2013 | Plzeň - Slovany |
DVOŘÁKOVÁ Alžběta (1961) | |||||
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:42,53 | 8. 9. 2012 | Česká Lípa |
2 | 23 | 1500 m volný způsob | 22:08,60 | 23. 2. 2014 | Vysoké Mýto |
HANZAL Jan (1998) | |||||
1 | 8 | 400 m volný způsob | 04:22,67 | 17. 10. 2014 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | 100 m motýlek | 01:00,80 | 4. 10. 2014 | Litoměřice |
2 | 14 | 50 m znak | 00:27,81 | 18. 10. 2014 | Plzeň - Slovany |
2 | 20 | 200 m motýlek | 02:17,40 | 17. 10. 2014 | Plzeň - Slovany |
2 | 22 | 100 m polohový závod | - | - | - |
3 | 26 | 50 m motýlek | 00:27,31 | 18. 10. 2014 | Plzeň - Slovany |
3 | 34 | 100 m znak | 01:00,50 | 12. 10. 2014 | Praha - Radlice |
HRUNEK Tomáš (2001) | |||||
2 | 18 | 100 m prsa | 01:26,00 | 15. 11. 2013 | Praha - Strahov |
2 | 20 | 200 m motýlek | 02:54,70 | 23. 5. 2014 | Praha - Radlice |
2 | 24 | 1500 m volný způsob | 20:50,60 | 24. 5. 2014 | Praha - Radlice |
3 | 26 | 50 m motýlek | 00:33,30 | 24. 6. 2014 | Praha - Vinohrady |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:05,70 | 24. 5. 2014 | Praha - Radlice |
3 | 32 | 200 m prsa | 03:09,49 | 5. 4. 2014 | Praha - Radlice |
KOTĚŠOVCOVÁ Anna (1996) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:34,60 | 1. 11. 2013 | Kladno |
1 | 7 | 400 m volný způsob | 05:25,10 | 25. 1. 2014 | Praha - Radlice |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:37,80 | 25. 1. 2014 | Praha - Radlice |
2 | 23 | 1500 m volný způsob | 22:35,80 | 2. 11. 2013 | Kladno |
3 | 29 | 100 m volný způsob | 01:14,20 | 2. 11. 2013 | Kladno |
3 | 35 | 800 m volný způsob | 11:32,50 | 25. 1. 2014 | Praha - Radlice |
KOTĚŠOVCOVÁ Pavla (2000) | |||||
1 | 3 | 50 m prsa | 00:43,70 | 2. 11. 2013 | Kladno |
1 | 7 | 400 m volný způsob | 05:15,60 | 24. 5. 2014 | Praha - Radlice |
1 | 11 | 200 m polohový závod | 02:53,75 | 5. 4. 2014 | Praha - Radlice |
2 | 13 | 50 m znak | 00:38,90 | 24. 6. 2014 | Praha - Vinohrady |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:33,40 | 2. 11. 2013 | Kladno |
2 | 23 | 1500 m volný způsob | 21:23,62 | 5. 10. 2013 | Plzeň - Radbuza |
3 | 27 | 400 m polohový závod | 06:04,60 | 12. 10. 2014 | Praha - Radlice |
3 | 35 | 800 m volný způsob | 10:50,60 | 23. 5. 2014 | Praha - Radlice |
KOZUBEK Matěj (1996) | |||||
1 | 8 | 400 m volný způsob | 04:05,80 | 12. 10. 2014 | Praha - Radlice |
1 | 10 | 100 m motýlek | 01:02,80 | 21. 12. 2013 | Zlín |
1 | 12 | 200 m polohový závod | 02:20,30 | 2. 11. 2012 | Kladno |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 01:56,72 | 18. 10. 2014 | Plzeň - Slovany |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:13,07 | 5. 10. 2013 | Plzeň - Radbuza |
2 | 22 | 100 m polohový závod | 01:03,96 | 18. 1. 2014 | Neratovice |
3 | 28 | 400 m polohový závod | 04:47,50 | 1. 12. 2013 | Plzeň - Slovany |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 00:56,60 | 23. 3. 2013 | Louny |
3 | 34 | 100 m znak | 01:04,43 | 6. 10. 2012 | Plzeň - Radbuza |
3 | 36 | 800 m volný způsob | 08:22,52 | 18. 10. 2014 | Plzeň - Slovany |
KOZUBEK Tomáš (1998) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:27,30 | 24. 6. 2014 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 400 m volný způsob | 04:23,86 | 12. 10. 2014 | Praha - Radlice |
1 | 12 | 200 m polohový závod | 02:23,40 | 12. 10. 2014 | Praha - Radlice |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:03,61 | 18. 10. 2014 | Plzeň - Slovany |
2 | 20 | 200 m motýlek | 02:22,01 | 12. 10. 2014 | Praha - Radlice |
2 | 24 | 1500 m volný způsob | 17:27,51 | 18. 10. 2014 | Plzeň - Slovany |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 00:57,60 | 25. 1. 2014 | Praha - Radlice |
3 | 36 | 800 m volný způsob | 09:07,12 | 4. 10. 2014 | Plzeň - Radbuza |
KUČERA Petr (1990) | |||||
2 | 14 | 50 m znak | 00:30,43 | 18. 10. 2014 | Plzeň - Slovany |
2 | 22 | 100 m polohový závod | 01:06,04 | 1. 12. 2012 | Zlín |
3 | 28 | 400 m polohový závod | 05:10,31 | 14. 10. 2012 | Praha - Radlice |
3 | 34 | 100 m znak | 01:04,20 | 26. 1. 2013 | Praha - Radlice |
LIPOVSKÁ Vanesa (2000) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:33,01 | 11. 10. 2014 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 200 m znak | 02:47,49 | 11. 10. 2014 | Praha - Radlice |
2 | 13 | 50 m znak | 00:37,79 | 11. 10. 2014 | Praha - Radlice |
2 | 21 | 100 m polohový závod | 01:23,83 | 5. 4. 2014 | Praha - Radlice |
3 | 29 | 100 m volný způsob | 01:11,19 | 4. 10. 2014 | Plzeň - Radbuza |
3 | 33 | 100 m znak | 01:19,10 | 12. 10. 2014 | Praha - Radlice |
MAREŠOVÁ Karolína (1997) | |||||
1 | 3 | 50 m prsa | 00:34,40 | 2. 11. 2013 | Jihlava |
1 | 9 | 100 m motýlek | 01:06,87 | 17. 11. 2013 | Brno - Lesná |
2 | 13 | 50 m znak | 00:31,27 | 19. 10. 2013 | Plzeň - Slovany |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:14,50 | 20. 10. 2013 | Plzeň - Slovany |
2 | 21 | 100 m polohový závod | 01:07,63 | 2. 11. 2013 | Jihlava |
3 | 25 | 50 m motýlek | 00:30,86 | 17. 11. 2013 | Brno - Lesná |
3 | 31 | 200 m prsa | 02:42,29 | 22. 2. 2014 | Plzeň - Radbuza |
MOLINARO Davide (1995) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:27,70 | 2. 11. 2012 | Kladno |
1 | 8 | 400 m volný způsob | 04:20,40 | 1. 11. 2013 | Kladno |
1 | 12 | 200 m polohový závod | 02:17,20 | 1. 11. 2013 | Kladno |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:05,57 | 18. 10. 2014 | Plzeň - Slovany |
2 | 20 | 200 m motýlek | 02:20,40 | 2. 11. 2013 | Kladno |
3 | 28 | 400 m polohový závod | 04:49,50 | 2. 11. 2013 | Kladno |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 00:58,30 | 2. 11. 2012 | Kladno |
SCHOVALOVÁ Tereza (1994) | |||||
1 | 7 | 400 m volný způsob | 05:02,69 | 16. 12. 2011 | Chomutov |
1 | 11 | 200 m polohový závod | 02:42,52 | 20. 12. 2009 | Plzeň - Slovany |
2 | 19 | 200 m motýlek | 02:50,80 | 2. 11. 2012 | Kladno |
2 | 23 | 1500 m volný způsob | 19:52,95 | 22. 10. 2011 | Plzeň - Slovany |
3 | 27 | 400 m polohový závod | 05:39,34 | 19. 12. 2009 | Plzeň - Slovany |
3 | 35 | 800 m volný způsob | 10:22,40 | 15. 12. 2011 | Chomutov |
ŠKOCH Jan (1978) | |||||
3 | 30 | 100 m volný způsob | 00:55,30 | 31. 12. 1998 | - |
SMETANA Ondřej (1988) | |||||
2 | 20 | 200 m motýlek | 02:13,74 | 15. 12. 2012 | Plzeň - Slovany |
3 | 26 | 50 m motýlek | 00:27,53 | 20. 10. 2012 | Plzeň - Slovany |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 00:58,92 | 20. 12. 2008 | Zlín |
ŠOLÍNOVÁ Kamila (2000) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:34,10 | 24. 5. 2014 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:45,30 | 24. 6. 2014 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 400 m volný způsob | 05:50,90 | 24. 5. 2014 | Praha - Radlice |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:43,50 | 5. 4. 2014 | Praha - Radlice |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:37,21 | 13. 10. 2013 | Praha - Radlice |
3 | 29 | 100 m volný způsob | 01:14,92 | 5. 4. 2014 | Praha - Radlice |
3 | 31 | 200 m prsa | 03:21,30 | 24. 5. 2014 | Praha - Radlice |
ŠRAM Kryštof (1997) | |||||
2 | 14 | 50 m znak | 00:33,90 | 2. 11. 2012 | Kladno |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:23,20 | 23. 3. 2013 | Louny |
2 | 22 | 100 m polohový závod | 01:18,80 | 2. 11. 2012 | Kladno |
3 | 26 | 50 m motýlek | 00:32,50 | 24. 6. 2014 | Praha - Vinohrady |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:05,10 | 23. 3. 2013 | Louny |
3 | 34 | 100 m znak | 01:13,40 | 2. 11. 2012 | Kladno |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
DALZIEL Elizabeth (1994) | |||||
GOLEMBIEWSKI Tadeusz (1985) | |||||
KRASTELEVA Anastasiia (1996) |
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Termínová listina 2024 - 1. pololetí
zveřejněna v menu Závody.
Ještě vybereme nějaké závody mimo Prahu.
Má-li někdo nějaký tip, ozvěte se trenérům.
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |