Přehled přihlášek
Vánoční čtyřboj
Přihlášeno lidí: | 77 |
Počet startů: | 255 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
AMBROŽOVÁ Klára (2006) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
AMBROŽOVÁ Markéta (2003) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
BŘEZINA Tomáš (2003) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
BUDINOVÁ Nicol (2004) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
CAGAŇ Štěpán (1988) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
CARDA Jan (2005) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
CHALUPA Jakub (2001) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
CIELECKÁ Nicol (2006) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
ČMEJLOVÁ Julie (2006) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
DALZIEL Elizabeth (1994) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
DANA Martin (2006) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
DOLEJŠ Jakub (2004) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
DRAGÚŇ Marián (1990) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
DVOŘÁKOVÁ Alžběta (1961) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
EJEM Matyáš (2004) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
FIŠÁRKOVÁ Marie (2005) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
GRÉCOVÁ Klára (2004) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
GRÉCOVÁ Tamara (2001) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
HACKL Petr (1988) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
HAGER Kristián (2007) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
HAGER Matteo (2003) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
HESS David (2003) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
HORKÁ Danuše (2000) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
HORKÁ Nela (2005) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
HORSKÁ Kristýna (1997) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
HRUNEK Tomáš (2001) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
HUBIČKA Richard (2003) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
JAREŠOVÁ Michaela (2003) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
KLESSY Erik (2001) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
KOTĚŠOVCOVÁ Anna (1996) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
KOTĚŠOVCOVÁ Pavla (2000) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
KOVÁŘ Daniel (2005) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
KOZUBEK Matěj (1996) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
KOZUBEK Tomáš (1998) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
KRASTELEVA Anastasiia (1996) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
KREJČÍKOVÁ Mariana (2006) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
KUDRNÁČOVÁ Eliška (2007) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
LEISKÝ Leander (2005) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
LIPOVSKÁ Vanesa (2000) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
LIPŠ Václav (2003) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
LUNIN Daniil (2005) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
MAAMRI Adam Alexander (2006) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
MAREK Matyáš (2004) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
MARTINŮ Magdalena (2005) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
MOLINARO Davide (1995) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
MÜLLER Petr (2006) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
MUSELOVÁ Veronika (2004) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
NAMYSLOV Jiří (1992) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
NOVOTNÝ Marek (2003) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
PEŠTOVÁ Andrea (2005) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
PIDLUŽNÝ David (2003) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
PLESKOTOVÁ Julie (2002) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
SEDLÁČEK Max (2006) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
SEMANOVÁ Anna (2006) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
ŠKOCH Jan (1978) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
SMETANA Ondřej (1988) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
ŠRAMOVÁ Viktorie (2000) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
SRB Štěpán (2004) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
ŠTEFAŇÁK Václav (2005) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
ŠTEMBERK Tatsuya (2005) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
STRELKOVSKYY Dmytriy (2008) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
STRELKOVSKYY Yaroslav (2006) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
SVOBODA Tobiáš (2002) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
SVOBODOVÁ Klára (2005) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
TÁBORSKÝ Matyáš (2005) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
TOMEK Gabriel (2002) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
TRČKA Vojtěch (2002) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
VODIČKOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
VRÁNA Miroslav (2001) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
ZAŇKOVÁ Tereza (2002) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
ZÁSTĚRA Matouš (2005) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
ZOUHAR Adam (2007) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
CHERNICHENKO Maksym (2003) | |||||
FELGROVÁ Ivana (1942) | |||||
GEORGIEV Denis (2005) | |||||
HAGER Eliáš (2005) | |||||
JAROŠOVÁ Eva (1936) | |||||
KLÁPA Adam (2002) | |||||
KLÁPA Matyáš (2005) | |||||
KLÁPA Jakub (2006) | |||||
KLESSY Natálie (2000) | |||||
KONOPÁSEK Martin (2001) | |||||
LÖFFELMANN Petr (1981) | |||||
MARTINČA David (2004) | |||||
PĚGŘIM Marko (2002) | |||||
PĚGŘIM Kristian (2005) | |||||
PEŠTA Richard (2007) | |||||
SRBOVÁ Helena (2007) | |||||
ŠŤASTNÁ Marcela (1937) | |||||
STRELKOVSKYY Bogdan (2004) | |||||
ŠTVERÁKOVÁ Marie (1946) | |||||
ŠVANDELÍKOVÁ Simona (1992) | |||||
TARHONIY Oleksandr (2001) | |||||
TICHÁČKOVÁ Stella (2003) | |||||
VERCHIERE Didier (1983) | |||||
VÍT Maxmilián (2003) | |||||
VOTRUBOVÁ Jaroslava (1946) |
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Termínová listina 2024 - 1. pololetí
zveřejněna v menu Závody.
Ještě vybereme nějaké závody mimo Prahu.
Má-li někdo nějaký tip, ozvěte se trenérům.
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |