Přehled přihlášek
Letní Mistrovství ČR
Přihlášeno lidí: | 16 |
Počet startů: | 56 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BŘENDA Martin (1988) | |||||
1 | 8 | 400 m volný způsob | 04:15,15 | 2. 5. 2009 | České Budějovice |
3 | 18 | 200 m volný způsob | 02:00,45 | 8. 5. 2009 | Praha - Podolí |
3 | 22 | 200 m motýlek | 02:20,51 | 8. 5. 2009 | Praha - Podolí |
5 | 30 | 400 m polohový závod | 04:59,03 | 22. 2. 2009 | České Budějovice |
ČELŮSTKA Jan (1982) | |||||
3 | 24 | 1500 m volný způsob | 17:25,02 | 21. 2. 2009 | České Budějovice |
DELMOTTE Tereza (1992) | |||||
1 | 9 | 100 m motýlek | 01:10,01 | 8. 5. 2009 | Bratislava (SVK) |
3 | 19 | 100 m prsa | 01:18,13 | 13. 6. 2009 | Ostrava |
5 | 27 | 50 m motýlek | 00:31,68 | 9. 5. 2009 | Bratislava (SVK) |
DVOŘÁK Tomáš (1994) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:26,07 | 25. 4. 2009 | Praha - Podolí |
3 | 18 | 200 m volný způsob | 02:05,14 | 7. 2. 2009 | Chomutov |
5 | 28 | 50 m motýlek | 00:28,91 | 7. 2. 2009 | Chomutov |
5 | 32 | 100 m volný způsob | 00:56,67 | 8. 5. 2009 | Praha - Podolí |
FALAŘOVÁ Barbora (1987) | |||||
1 | 9 | 100 m motýlek | 01:06,23 | 20. 2. 2009 | České Budějovice |
3 | 21 | 200 m motýlek | 02:24,05 | 21. 2. 2009 | České Budějovice |
5 | 27 | 50 m motýlek | 00:29,78 | 6. 6. 2009 | Praha - Podolí |
FRITSCHEOVÁ Aneta (1992) | |||||
1 | 3 | 50 m prsa | 00:34,27 | 20. 2. 2009 | České Budějovice |
1 | 11 | 200 m polohový závod | 02:31,35 | 7. 6. 2009 | Praha - Podolí |
3 | 19 | 100 m prsa | 01:16,70 | 13. 6. 2009 | Ostrava |
5 | 33 | 200 m prsa | 02:45,07 | 14. 6. 2009 | Ostrava |
HAGER Tereza (1986) | |||||
1 | 11 | 200 m polohový závod | 02:26,85 | 15. 5. 2009 | Baltimore (USA) |
3 | 15 | 50 m znak | 00:33,00 | 16. 5. 2009 | Baltimore (USA) |
3 | 19 | 100 m prsa | 01:18,26 | 17. 5. 2009 | Baltimore (USA) |
5 | 33 | 200 m prsa | 02:48,04 | 17. 5. 2009 | Baltimore (USA) |
JAROŠOVÁ Lenka (1987) | |||||
1 | 5 | 200 m znak | 02:14,32 | 3. 5. 2009 | České Budějovice |
1 | 9 | 100 m motýlek | 01:02,00 | 3. 5. 2009 | České Budějovice |
3 | 17 | 200 m volný způsob | 02:09,65 | 24. 4. 2009 | Vídeň (AUT) |
5 | 27 | 50 m motýlek | 00:28,63 | 25. 4. 2009 | Vídeň (AUT) |
5 | 35 | 100 m znak | 01:04,45 | 25. 4. 2009 | Vídeň (AUT) |
KUČERA Josef (1991) | |||||
1 | 8 | 400 m volný způsob | 04:29,06 | 13. 6. 2009 | Ostrava |
3 | 24 | 1500 m volný způsob | 17:23,29 | 21. 2. 2009 | České Budějovice |
5 | 30 | 400 m polohový závod | 05:17,58 | 8. 5. 2009 | Bratislava (SVK) |
5 | 38 | 800 m volný způsob | 09:09,04 | 21. 2. 2009 | České Budějovice |
LEDL Michal (1991) | |||||
5 | 28 | 50 m motýlek | 00:25,17 | 30. 5. 2009 | Bratislava (SVK) |
MAJCHEROVÁ Patricie (1989) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:27,16 | 20. 2. 2009 | České Budějovice |
5 | 31 | 100 m volný způsob | 00:58,37 | 22. 2. 2009 | České Budějovice |
PAVELKOVÁ Klára (1990) | |||||
1 | 5 | 200 m znak | 02:26,75 | 20. 2. 2009 | České Budějovice |
3 | 15 | 50 m znak | 00:30,30 | 21. 2. 2009 | České Budějovice |
5 | 35 | 100 m znak | 01:06,16 | 22. 2. 2009 | České Budějovice |
PECHOVÁ Martina (1988) | |||||
1 | 3 | 50 m prsa | 00:33,60 | 15. 5. 2009 | Charlotte (USA) |
1 | 11 | 200 m polohový závod | 02:25,82 | 17. 5. 2009 | Charlotte (USA) |
3 | 19 | 100 m prsa | 01:09,96 | 2. 5. 2009 | Knoxville (USA) |
5 | 33 | 200 m prsa | 02:32,86 | 16. 5. 2009 | Charlotte (USA) |
ŘEHOŘKOVÁ Alžběta (1992) | |||||
1 | 5 | 200 m znak | 02:21,37 | 13. 6. 2009 | Ostrava |
1 | 9 | 100 m motýlek | 01:06,68 | 12. 4. 2009 | Praha - Podolí |
3 | 15 | 50 m znak | 00:30,96 | 7. 2. 2009 | Chomutov |
5 | 27 | 50 m motýlek | 00:28,68 | 31. 5. 2009 | Bratislava (SVK) |
5 | 35 | 100 m znak | 01:06,05 | 14. 6. 2009 | Ostrava |
ŠVANDELÍKOVÁ Simona (1992) | |||||
1 | 5 | 200 m znak | 02:31,54 | 31. 5. 2009 | Bratislava (SVK) |
1 | 11 | 200 m polohový závod | 02:41,48 | 7. 2. 2009 | Chomutov |
3 | 15 | 50 m znak | 00:31,95 | 12. 6. 2009 | Ostrava |
5 | 27 | 50 m motýlek | 00:31,72 | 6. 2. 2009 | Chomutov |
5 | 35 | 100 m znak | 01:10,55 | 30. 5. 2009 | Bratislava (SVK) |
VANĚČEK Viktor (1991) | |||||
1 | 4 | 50 m prsa | 00:31,90 | 31. 5. 2009 | Bratislava (SVK) |
1 | 12 | 200 m polohový závod | 02:15,39 | 20. 2. 2009 | České Budějovice |
3 | 20 | 100 m prsa | 01:08,33 | 31. 5. 2009 | Bratislava (SVK) |
5 | 34 | 200 m prsa | 02:24,68 | 31. 5. 2009 | Bratislava (SVK) |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
HEINITZ Bernard (1991) | |||||
SRB Jan (1976) | |||||
TOMÁŠEK Petr (1985) | |||||
VITVAR František (1987) |
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Termínová listina 2024 - 1. pololetí
zveřejněna v menu Závody.
Ještě vybereme nějaké závody mimo Prahu.
Má-li někdo nějaký tip, ozvěte se trenérům.
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |