Přehled přihlášek
Zimní Mistrovství ČR dorostu
Přihlášeno lidí: | 11 |
Počet startů: | 53 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
DELMOTTE Tereza (1992) | |||||
1 | 5 | 50 m prsa | 00:34,70 | 12. 6. 2009 | Ostrava |
1 | 13 | 50 m motýlek | 00:31,50 | 22. 6. 2009 | Praha - Vinohrady |
2 | 27 | 100 m prsa | 01:16,32 | 14. 11. 2009 | Roudnice nad Labem |
2 | 41 | 100 m polohový závod | 01:08,73 | 14. 11. 2009 | Roudnice nad Labem |
4 | 49 | 200 m prsa | 02:46,35 | 14. 11. 2009 | Roudnice nad Labem |
4 | 65 | 200 m polohový závod | 02:31,92 | 14. 11. 2009 | Roudnice nad Labem |
DVOŘÁK Tomáš (1994) | |||||
1 | 3 | 50 m volný způsob | 00:26,07 | 25. 4. 2009 | Praha - Podolí |
1 | 15 | 50 m motýlek | 00:28,91 | 7. 2. 2009 | Chomutov |
2 | 25 | 200 m volný způsob | 02:05,00 | 31. 10. 2009 | Kladno |
2 | 37 | 100 m motýlek | 01:04,71 | 25. 10. 2009 | Praha - Radlice |
4 | 59 | 100 m volný způsob | 00:56,60 | 31. 10. 2009 | Kladno |
FRITSCHEOVÁ Aneta (1992) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:29,41 | 20. 2. 2009 | České Budějovice |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:34,27 | 20. 2. 2009 | České Budějovice |
2 | 27 | 100 m prsa | 01:16,37 | 27. 6. 2009 | Praha - Podolí |
4 | 49 | 200 m prsa | 02:43,40 | 25. 10. 2009 | Praha - Radlice |
4 | 65 | 200 m polohový závod | 02:28,44 | 28. 11. 2009 | Zlín |
KANDUSOVÁ Jana (1994) | |||||
2 | 27 | 100 m prsa | 01:25,20 | 18. 1. 2009 | Praha - Strahov |
4 | 65 | 200 m polohový závod | 02:44,90 | 17. 10. 2009 | Plzeň - Slovany |
KUČERA Josef (1991) | |||||
1 | 18 | 800 m volný způsob | 09:09,04 | 21. 2. 2009 | České Budějovice |
2 | 22 | 400 m polohový závod | 05:03,40 | 31. 10. 2009 | Kladno |
2 | 40 | 400 m volný způsob | 04:23,10 | 28. 3. 2009 | Louny |
4 | 55 | 200 m motýlek | 02:17,26 | 24. 10. 2009 | Innsbruck (AUT) |
4 | 67 | 1500 m volný způsob | 17:20,97 | 3. 10. 2009 | Plzeň - Radbuza |
LEDL Michal (1991) | |||||
1 | 3 | 50 m volný způsob | 00:22,92 | 29. 11. 2009 | Vídeň (AUT) |
1 | 15 | 50 m motýlek | 00:23,83 | 28. 11. 2009 | Vídeň (AUT) |
2 | 37 | 100 m motýlek | 00:53,53 | 27. 11. 2009 | Vídeň (AUT) |
2 | 43 | 100 m polohový závod | 00:55,66 | 22. 11. 2009 | Brno - Lesná |
4 | 59 | 100 m volný způsob | 00:51,79 | 25. 10. 2009 | Praha - Radlice |
ŘEHOŘKOVÁ Alžběta (1992) | |||||
1 | 9 | 50 m znak | 00:30,11 | 22. 11. 2009 | Brno - Lesná |
1 | 13 | 50 m motýlek | 00:28,33 | 21. 11. 2009 | Brno - Lesná |
2 | 21 | 400 m polohový závod | 05:01,92 | 25. 10. 2009 | Praha - Radlice |
2 | 35 | 100 m motýlek | 01:02,55 | 27. 11. 2009 | Vídeň (AUT) |
2 | 41 | 100 m polohový závod | 01:05,33 | 22. 11. 2009 | Brno - Lesná |
4 | 53 | 100 m znak | 01:04,15 | 29. 11. 2009 | Vídeň (AUT) |
4 | 65 | 200 m polohový závod | 02:23,62 | 17. 10. 2009 | Plzeň - Slovany |
SCHOVALOVÁ Tereza (1994) | |||||
1 | 17 | 800 m volný způsob | 10:41,92 | 17. 10. 2009 | Plzeň - Slovany |
2 | 21 | 400 m polohový závod | 05:49,28 | 8. 5. 2009 | Praha - Podolí |
2 | 39 | 400 m volný způsob | 05:13,76 | 7. 5. 2009 | Praha - Podolí |
2 | 41 | 100 m polohový závod | 01:18,00 | 1. 5. 2009 | Nymburk |
4 | 49 | 200 m prsa | 03:02,27 | 14. 11. 2009 | Roudnice nad Labem |
4 | 65 | 200 m polohový závod | 02:44,54 | 14. 11. 2009 | Roudnice nad Labem |
4 | 68 | 1500 m volný způsob | 20:36,19 | 8. 5. 2009 | Praha - Podolí |
ŠVANDELÍKOVÁ Simona (1992) | |||||
1 | 9 | 50 m znak | 00:30,66 | 27. 11. 2009 | Vídeň (AUT) |
2 | 31 | 200 m znak | 02:22,44 | 27. 11. 2009 | Vídeň (AUT) |
2 | 41 | 100 m polohový závod | 01:09,91 | 29. 11. 2009 | Vídeň (AUT) |
4 | 53 | 100 m znak | 01:05,44 | 28. 11. 2009 | Vídeň (AUT) |
TOMÁŠKOVÁ Adéla (1994) | |||||
1 | 5 | 50 m prsa | 00:37,61 | 7. 5. 2009 | Praha - Podolí |
2 | 27 | 100 m prsa | 01:23,06 | 25. 4. 2009 | Praha - Podolí |
VANĚČEK Viktor (1991) | |||||
1 | 7 | 50 m prsa | 00:30,09 | 29. 11. 2009 | Vídeň (AUT) |
2 | 29 | 100 m prsa | 01:06,21 | 28. 11. 2009 | Vídeň (AUT) |
2 | 43 | 100 m polohový závod | 00:58,87 | 22. 11. 2009 | Brno - Lesná |
4 | 47 | 200 m prsa | 02:19,09 | 28. 11. 2009 | Vídeň (AUT) |
4 | 63 | 200 m polohový závod | 02:11,30 | 21. 11. 2009 | Brno - Lesná |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
ZMÁTLO Adam (1992) |
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Termínová listina 2024 - 1. pololetí
zveřejněna v menu Závody.
Ještě vybereme nějaké závody mimo Prahu.
Má-li někdo nějaký tip, ozvěte se trenérům.
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |