Přehled přihlášek
Jarní KP žactva 96-98
Přihlášeno lidí: | 31 |
Počet startů: | 156 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BACHTÍKOVÁ Jana (1998) | |||||
1 | 4 | 100 m prsa | 02:03,50 | 16. 4. 2010 | Praha - Vinohrady |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:53,08 | 24. 4. 2010 | Praha - Podolí |
3 | 29 | 100 m volný způsob | 02:07,60 | 19. 3. 2010 | Praha - Vinohrady |
BERINGEROVÁ Kristýna (1996) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 02:17,30 | 20. 3. 2010 | Louny |
1 | 4 | 100 m prsa | 01:26,10 | 1. 5. 2010 | Nymburk |
1 | 12 | 800 m volný způsob | 10:10,70 | 6. 2. 2010 | Praha - Strahov |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:29,40 | 20. 3. 2010 | Louny |
2 | 17 | 100 m znak | 01:13,18 | 17. 4. 2010 | Jihlava |
2 | 19 | 400 m volný způsob | 04:50,00 | 20. 3. 2010 | Louny |
3 | 23 | 200 m znak | 02:36,80 | 27. 3. 2010 | Praha - Radlice |
3 | 29 | 100 m volný způsob | 01:02,81 | 17. 4. 2010 | Jihlava |
BERINGEROVÁ Simona (1998) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 03:08,60 | 20. 3. 2010 | Louny |
1 | 8 | 100 m polohový závod | 01:39,00 | 1. 5. 2010 | Nymburk |
1 | 12 | 800 m volný způsob | 14:48,44 | 5. 12. 2009 | Tábor |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:38,30 | 15. 5. 2010 | Mladá Boleslav |
2 | 15 | 200 m polohový závod | 03:27,00 | 15. 5. 2010 | Mladá Boleslav |
2 | 19 | 400 m volný způsob | 06:45,30 | 20. 3. 2010 | Louny |
3 | 23 | 200 m znak | 04:10,64 | 25. 4. 2009 | Praha - Podolí |
3 | 29 | 100 m volný způsob | 01:27,90 | 15. 5. 2010 | Mladá Boleslav |
BORSKÝ Daniel (1996) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 02:51,53 | 24. 10. 2009 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 400 m volný způsob | 06:08,02 | 25. 10. 2009 | Praha - Radlice |
2 | 18 | 100 m znak | 01:30,74 | 24. 10. 2009 | Praha - Radlice |
3 | 24 | 200 m znak | 03:19,90 | 24. 10. 2009 | Praha - Radlice |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:19,00 | 24. 10. 2009 | Praha - Radlice |
BRABEC Antonín (1996) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 02:59,00 | 22. 5. 2009 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 400 m volný způsob | 06:58,20 | 21. 11. 2009 | Praha - Strahov |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:37,40 | 23. 5. 2009 | Praha - Radlice |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:23,60 | 23. 5. 2009 | Praha - Radlice |
BUROŇ Vít (1998) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | - | - | - |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:37,16 | 24. 4. 2010 | Praha - Podolí |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:31,10 | 21. 11. 2009 | Praha - Radlice |
CHURÁ Pavla (1997) | |||||
1 | 4 | 100 m prsa | 01:40,10 | 21. 11. 2009 | Praha - Strahov |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:38,30 | 22. 11. 2009 | Praha - Strahov |
2 | 17 | 100 m znak | 01:37,20 | 22. 11. 2009 | Praha - Strahov |
3 | 27 | 200 m prsa | 03:40,30 | 22. 11. 2009 | Praha - Strahov |
3 | 29 | 100 m volný způsob | 01:27,50 | 2. 5. 2009 | Nymburk |
ČUHEL Petr (1996) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 02:42,50 | 21. 11. 2009 | Praha - Strahov |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:30,00 | 6. 2. 2010 | Praha - Strahov |
2 | 16 | 200 m polohový závod | 03:20,50 | 10. 1. 2010 | Praha - Vinohrady |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:09,50 | 6. 2. 2010 | Praha - Strahov |
FEDOROV Michail (1996) | |||||
1 | 3 | 100 m prsa | 01:38,20 | 20. 3. 2010 | Plzeň - Radbuza |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:36,42 | 5. 6. 2009 | Praha - Podolí |
2 | 18 | 100 m znak | 01:40,40 | 31. 3. 2010 | Praha - Vinohrady |
3 | 28 | 200 m prsa | 03:37,07 | 20. 3. 2010 | Plzeň - Radbuza |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:20,70 | 19. 3. 2010 | Praha - Vinohrady |
GURZHIY Ioann (1996) | |||||
2 | 14 | 50 m volný způsob | - | - | - |
3 | 30 | 100 m volný způsob | - | - | - |
HORSKÁ Kristýna (1997) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | - | - | - |
1 | 4 | 100 m prsa | 01:21,64 | 24. 6. 2009 | Tábor |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:29,30 | 15. 5. 2010 | Mladá Boleslav |
2 | 15 | 200 m polohový závod | 02:30,40 | 15. 5. 2010 | Mladá Boleslav |
2 | 17 | 100 m znak | 01:10,90 | 15. 5. 2010 | Mladá Boleslav |
3 | 25 | 100 m motýlek | 01:15,10 | 15. 5. 2010 | Mladá Boleslav |
3 | 27 | 200 m prsa | 02:51,94 | 13. 12. 2009 | Prostějov |
3 | 31 | 400 m polohový závod | 05:28,00 | 13. 12. 2009 | Prostějov |
JIROUŠEK Jakub (1996) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 02:14,37 | 12. 12. 2009 | Kladno |
1 | 9 | 400 m volný způsob | 04:52,40 | 26. 2. 2010 | Praha - Vinohrady |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:28,10 | 21. 12. 2009 | Praha - Vinohrady |
2 | 18 | 100 m znak | 01:15,00 | 31. 3. 2010 | Praha - Vinohrady |
3 | 24 | 200 m znak | 02:43,32 | 7. 5. 2010 | Praha - Podolí |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:01,10 | 6. 2. 2010 | Praha - Strahov |
JIROUŠEK Jakub (1997) | |||||
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:40,20 | 22. 11. 2009 | Praha - Strahov |
2 | 18 | 100 m znak | 01:48,90 | 22. 11. 2009 | Praha - Strahov |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:42,30 | 21. 11. 2009 | Praha - Strahov |
KLINKOVÁ Michaela (1996) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | - | - | - |
1 | 4 | 100 m prsa | 01:46,93 | 8. 5. 2010 | Praha - Podolí |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:37,28 | 7. 5. 2010 | Praha - Podolí |
3 | 27 | 200 m prsa | - | - | - |
3 | 29 | 100 m volný způsob | 01:22,64 | 8. 5. 2010 | Praha - Podolí |
KOZUBEK Matěj (1996) | |||||
1 | 5 | 200 m motýlek | 02:39,97 | 24. 4. 2010 | Praha - Podolí |
1 | 9 | 400 m volný způsob | 04:49,90 | 6. 2. 2010 | Praha - Strahov |
2 | 16 | 200 m polohový závod | 02:32,67 | 17. 4. 2010 | Jihlava |
2 | 22 | 1500 m volný způsob | 19:31,27 | 12. 12. 2009 | Kladno |
3 | 24 | 200 m znak | 02:37,53 | 13. 12. 2009 | Kladno |
3 | 32 | 400 m polohový závod | 05:36,55 | 13. 12. 2009 | Kladno |
KOZUBEK Tomáš (1998) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 02:47,72 | 24. 4. 2010 | Praha - Podolí |
1 | 9 | 400 m volný způsob | 05:51,20 | 20. 3. 2010 | Louny |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:35,30 | 21. 12. 2009 | Praha - Vinohrady |
2 | 18 | 100 m znak | 01:29,40 | 2. 5. 2010 | Nymburk |
2 | 22 | 1500 m volný způsob | 23:48,75 | 27. 2. 2010 | Plzeň - Slovany |
3 | 24 | 200 m znak | 03:09,17 | 27. 3. 2010 | Praha - Radlice |
3 | 32 | 400 m polohový závod | - | - | - |
LAMACZ Patrik (1996) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 02:31,00 | 20. 3. 2010 | Louny |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:29,50 | 6. 2. 2010 | Praha - Strahov |
2 | 18 | 100 m znak | 01:16,90 | 6. 2. 2010 | Praha - Strahov |
3 | 26 | 100 m motýlek | 01:25,90 | 25. 10. 2009 | Praha - Radlice |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:06,27 | 27. 3. 2010 | Praha - Radlice |
LUPÍNEK Šimon (1997) | |||||
1 | 3 | 100 m prsa | - | - | - |
2 | 14 | 50 m volný způsob | - | - | - |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 02:02,70 | 19. 3. 2010 | Praha - Vinohrady |
PAŘÍZEK Šimon (1998) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 04:19,40 | 21. 11. 2009 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 100 m prsa | 01:55,00 | 20. 11. 2009 | Praha - Radlice |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:45,21 | 24. 4. 2010 | Praha - Podolí |
3 | 28 | 200 m prsa | 04:03,90 | 20. 11. 2009 | Praha - Radlice |
PAVLOV Lukas (1996) | |||||
1 | 3 | 100 m prsa | 01:21,90 | 15. 5. 2010 | Mladá Boleslav |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:28,65 | 24. 4. 2010 | Praha - Podolí |
2 | 18 | 100 m znak | 01:14,70 | 15. 5. 2010 | Mladá Boleslav |
3 | 28 | 200 m prsa | 03:00,52 | 13. 12. 2009 | Kladno |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:03,70 | 17. 4. 2010 | Jihlava |
POŠ Lukáš (1996) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 02:28,40 | 20. 3. 2010 | Louny |
1 | 3 | 100 m prsa | 01:29,25 | 17. 4. 2010 | Jihlava |
1 | 9 | 400 m volný způsob | 05:15,80 | 20. 3. 2010 | Louny |
2 | 16 | 200 m polohový závod | 02:45,41 | 17. 4. 2010 | Jihlava |
2 | 18 | 100 m znak | 01:16,60 | 2. 5. 2010 | Nymburk |
3 | 24 | 200 m znak | 02:48,70 | 6. 2. 2010 | Praha - Strahov |
3 | 28 | 200 m prsa | 03:11,33 | 27. 3. 2010 | Praha - Radlice |
3 | 32 | 400 m polohový závod | 05:55,50 | 6. 2. 2010 | Praha - Strahov |
PULMANOVÁ Barbora (1998) | |||||
1 | 4 | 100 m prsa | 02:04,90 | 9. 10. 2009 | Praha - Vinohrady |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:41,38 | 24. 4. 2010 | Praha - Podolí |
3 | 29 | 100 m volný způsob | 01:51,40 | 19. 3. 2010 | Praha - Vinohrady |
ROZMAROVÁ Marie (1996) | |||||
1 | 4 | 100 m prsa | 01:48,90 | 16. 4. 2010 | Praha - Vinohrady |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:41,10 | 24. 4. 2010 | Praha - Podolí |
3 | 29 | 100 m volný způsob | 01:48,20 | 19. 3. 2010 | Praha - Vinohrady |
ŠRAM Kryštof (1997) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | - | - | - |
1 | 9 | 400 m volný způsob | - | - | - |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:36,30 | 24. 4. 2010 | Praha - Podolí |
2 | 16 | 200 m polohový závod | - | - | - |
2 | 18 | 100 m znak | 01:36,00 | 31. 3. 2010 | Praha - Vinohrady |
ŠTĚCHOVÁ Andrea (1997) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 02:42,31 | 27. 3. 2010 | Praha - Radlice |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:31,66 | 24. 4. 2010 | Praha - Podolí |
2 | 17 | 100 m znak | 01:30,63 | 27. 3. 2010 | Praha - Radlice |
3 | 23 | 200 m znak | 03:18,00 | 22. 11. 2009 | Praha - Strahov |
3 | 29 | 100 m volný způsob | 01:12,40 | 27. 3. 2010 | Praha - Radlice |
VANÍČKOVÁ Olga (1997) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 02:27,20 | 20. 3. 2010 | Louny |
1 | 4 | 100 m prsa | 01:29,40 | 15. 5. 2010 | Mladá Boleslav |
1 | 6 | 200 m motýlek | 03:15,60 | 6. 2. 2010 | Praha - Strahov |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:29,80 | 15. 5. 2010 | Mladá Boleslav |
2 | 15 | 200 m polohový závod | 02:43,03 | 17. 4. 2010 | Jihlava |
2 | 17 | 100 m znak | 01:16,93 | 17. 4. 2010 | Jihlava |
3 | 23 | 200 m znak | 02:48,67 | 24. 4. 2010 | Praha - Podolí |
3 | 25 | 100 m motýlek | 01:17,20 | 15. 5. 2010 | Mladá Boleslav |
3 | 29 | 100 m volný způsob | 01:06,50 | 20. 3. 2010 | Louny |
VELEK David (1998) | |||||
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:45,00 | 24. 5. 2009 | Praha - Eden |
3 | 28 | 200 m prsa | - | - | - |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:47,40 | 24. 5. 2009 | Praha - Eden |
VRBICKÝ Damián (1998) | |||||
1 | 3 | 100 m prsa | 02:02,70 | 9. 10. 2009 | Praha - Vinohrady |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:39,85 | 24. 4. 2010 | Praha - Podolí |
3 | 28 | 200 m prsa | - | - | - |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:39,90 | 19. 3. 2010 | Praha - Vinohrady |
ZAHRÁDKA Ladislav (1997) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 02:44,40 | 20. 3. 2010 | Louny |
1 | 9 | 400 m volný způsob | 05:54,00 | 20. 3. 2010 | Louny |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:34,66 | 23. 1. 2010 | Neratovice |
2 | 22 | 1500 m volný způsob | - | - | - |
3 | 26 | 100 m motýlek | 01:42,55 | 24. 4. 2010 | Praha - Podolí |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:14,40 | 20. 3. 2010 | Louny |
ZLÁMAL Oliver (1997) | |||||
1 | 3 | 100 m prsa | 01:35,30 | 16. 4. 2010 | Praha - Vinohrady |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:31,27 | 24. 4. 2010 | Praha - Podolí |
3 | 26 | 100 m motýlek | 01:27,24 | 24. 4. 2010 | Praha - Podolí |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:14,70 | 22. 11. 2009 | Praha - Strahov |
ZVĚŘINOVÁ Adéla (1997) | |||||
1 | 4 | 100 m prsa | 01:35,33 | 24. 10. 2009 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 200 m motýlek | 03:38,50 | 24. 10. 2009 | Praha - Radlice |
1 | 12 | 800 m volný způsob | - | - | - |
2 | 17 | 100 m znak | 01:25,26 | 27. 3. 2010 | Praha - Radlice |
3 | 23 | 200 m znak | 03:08,84 | 27. 3. 2010 | Praha - Radlice |
3 | 25 | 100 m motýlek | 01:40,50 | 1. 5. 2010 | Nymburk |
3 | 27 | 200 m prsa | 03:26,60 | 6. 2. 2010 | Praha - Strahov |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
JANOŠ Jakub (1998) | |||||
SVOBODA Dominik (1996) |
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Termínová listina 2024 - 1. pololetí
zveřejněna v menu Závody.
Ještě vybereme nějaké závody mimo Prahu.
Má-li někdo nějaký tip, ozvěte se trenérům.
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |