Přehled přihlášek
Zimní Mistrovství ČR
Přihlášeno lidí: | 15 |
Počet startů: | 79 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BŘENDA Martin (1988) | |||||
1 | 6 | 1500 m volný způsob | 17:58,31 | 8. 10. 2011 | Plzeň - Radbuza |
2 | 12 | 400 m volný způsob | 04:20,70 | 4. 11. 2011 | Kladno |
4 | 22 | 200 m volný způsob | 02:03,66 | 12. 11. 2011 | Roudnice nad Labem |
4 | 26 | 200 m motýlek | 02:22,20 | 5. 11. 2011 | Kladno |
6 | 39 | 400 m polohový závod | 04:56,50 | 5. 11. 2011 | Kladno |
CAGAŇ Štěpán (1988) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:25,70 | 12. 11. 2011 | Roudnice nad Labem |
1 | 4 | 100 m polohový závod | 01:02,15 | 20. 11. 2011 | Brno - Lesná |
2 | 10 | 200 m znak | 02:15,56 | 19. 11. 2011 | Brno - Lesná |
2 | 14 | 100 m motýlek | 01:02,07 | 6. 11. 2011 | Bolzano (ITA) |
4 | 20 | 50 m znak | 00:28,16 | 19. 11. 2011 | Brno - Lesná |
6 | 31 | 50 m motýlek | 00:28,20 | 22. 10. 2011 | Plzeň - Slovany |
6 | 37 | 100 m znak | 01:00,10 | 20. 11. 2011 | Brno - Lesná |
DELMOTTE Tereza (1992) | |||||
1 | 5 | 100 m polohový závod | 01:07,10 | 5. 11. 2011 | Bolzano (ITA) |
2 | 7 | 50 m prsa | 00:32,19 | 5. 11. 2011 | Bolzano (ITA) |
4 | 23 | 100 m prsa | 01:11,04 | 6. 11. 2011 | Bolzano (ITA) |
6 | 34 | 200 m prsa | 02:33,65 | 19. 11. 2011 | Brno - Lesná |
FRITSCHEOVÁ Aneta (1992) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:29,89 | 22. 10. 2011 | Plzeň - Slovany |
2 | 7 | 50 m prsa | 00:35,60 | 8. 7. 2011 | Praha - Podolí |
4 | 21 | 200 m volný způsob | 02:16,41 | 22. 10. 2011 | Plzeň - Slovany |
6 | 34 | 200 m prsa | 02:48,53 | 22. 10. 2011 | Plzeň - Slovany |
GURZHIY Evfrosinia (1995) | |||||
1 | 5 | 100 m polohový závod | 01:14,86 | 23. 10. 2011 | Plzeň - Slovany |
2 | 9 | 200 m znak | 02:24,41 | 22. 10. 2011 | Plzeň - Slovany |
4 | 19 | 50 m znak | 00:31,48 | 22. 10. 2011 | Plzeň - Slovany |
6 | 38 | 100 m znak | 01:07,13 | 22. 10. 2011 | Plzeň - Slovany |
HAVRÁNEK Tomáš (1994) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:23,62 | 19. 11. 2011 | Brno - Lesná |
1 | 4 | 100 m polohový závod | 00:58,01 | 23. 10. 2011 | Plzeň - Slovany |
2 | 14 | 100 m motýlek | 00:55,63 | 23. 10. 2011 | Plzeň - Slovany |
4 | 22 | 200 m volný způsob | 01:52,80 | 25. 11. 2011 | Wiener Neustadt (AUT) |
6 | 31 | 50 m motýlek | 00:25,69 | 22. 10. 2011 | Plzeň - Slovany |
6 | 35 | 100 m volný způsob | 00:51,17 | 20. 11. 2011 | Brno - Lesná |
JAROŠOVÁ Lenka (1987) | |||||
2 | 9 | 200 m znak | 02:12,93 | 19. 11. 2011 | Brno - Lesná |
2 | 13 | 100 m motýlek | 01:03,00 | 17. 8. 2011 | Shenzen (CHN) |
4 | 21 | 200 m volný způsob | 02:06,77 | 5. 11. 2011 | Jihlava |
4 | 25 | 200 m motýlek | 02:19,47 | 9. 7. 2011 | Praha - Podolí |
6 | 32 | 50 m motýlek | 00:29,36 | 17. 8. 2011 | Shenzen (CHN) |
6 | 38 | 100 m znak | 01:03,31 | 5. 11. 2011 | Jihlava |
KOZUBEK Matěj (1996) | |||||
1 | 6 | 1500 m volný způsob | 16:59,37 | 26. 11. 2011 | Zlín |
2 | 12 | 400 m volný způsob | 04:22,65 | 26. 11. 2011 | Zlín |
4 | 26 | 200 m motýlek | 02:21,25 | 26. 11. 2011 | Zlín |
4 | 28 | 800 m volný způsob | 08:56,23 | 26. 11. 2011 | Zlín |
6 | 39 | 400 m polohový závod | 05:02,46 | 27. 11. 2011 | Zlín |
NOVÁK Petr (1996) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:25,27 | 5. 11. 2011 | Jihlava |
2 | 14 | 100 m motýlek | 00:59,53 | 25. 11. 2011 | Wiener Neustadt (AUT) |
4 | 22 | 200 m volný způsob | 01:57,47 | 19. 11. 2011 | Brno - Lesná |
4 | 26 | 200 m motýlek | 02:10,15 | 27. 11. 2011 | Wiener Neustadt (AUT) |
6 | 31 | 50 m motýlek | 00:27,28 | 5. 11. 2011 | Jihlava |
6 | 35 | 100 m volný způsob | 00:54,24 | 26. 11. 2011 | Wiener Neustadt (AUT) |
PECHOVÁ Martina (1988) | |||||
2 | 7 | 50 m prsa | 00:31,82 | 8. 7. 2011 | Praha - Podolí |
4 | 23 | 100 m prsa | 01:09,29 | 9. 7. 2011 | Praha - Podolí |
6 | 34 | 200 m prsa | 02:30,53 | 10. 7. 2011 | Praha - Podolí |
ŘEHOŘKOVÁ Alžběta (1992) | |||||
1 | 5 | 100 m polohový závod | 01:04,08 | 23. 10. 2011 | Plzeň - Slovany |
2 | 13 | 100 m motýlek | 01:03,07 | 25. 11. 2011 | Wiener Neustadt (AUT) |
4 | 19 | 50 m znak | 00:28,38 | 20. 11. 2011 | Brno - Lesná |
6 | 32 | 50 m motýlek | 00:27,76 | 26. 11. 2011 | Wiener Neustadt (AUT) |
6 | 38 | 100 m znak | 01:01,30 | 26. 11. 2011 | Wiener Neustadt (AUT) |
SCHOVALOVÁ Tereza (1994) | |||||
1 | 3 | 1500 m volný způsob | 19:52,95 | 22. 10. 2011 | Plzeň - Slovany |
2 | 9 | 200 m znak | 02:48,60 | 1. 10. 2011 | Litoměřice |
2 | 11 | 400 m volný způsob | 05:08,90 | 16. 10. 2011 | Praha - Radlice |
2 | 15 | 200 m polohový závod | 02:45,63 | 12. 11. 2011 | Roudnice nad Labem |
4 | 21 | 200 m volný způsob | 02:26,07 | 12. 11. 2011 | Roudnice nad Labem |
4 | 25 | 200 m motýlek | 02:52,60 | 5. 11. 2011 | Kladno |
4 | 27 | 400 m polohový závod | 05:45,00 | 5. 11. 2011 | Kladno |
6 | 34 | 200 m prsa | 03:03,16 | 16. 10. 2011 | Praha - Radlice |
6 | 40 | 800 m volný způsob | 10:33,82 | 22. 10. 2011 | Plzeň - Slovany |
SMETANA Ondřej (1988) | |||||
2 | 14 | 100 m motýlek | 01:02,17 | 12. 11. 2011 | Roudnice nad Labem |
4 | 26 | 200 m motýlek | 02:16,80 | 5. 11. 2011 | Kladno |
6 | 31 | 50 m motýlek | 00:28,70 | 5. 11. 2011 | Kladno |
ŠVANDELÍKOVÁ Simona (1992) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:28,20 | 19. 11. 2011 | Brno - Lesná |
1 | 5 | 100 m polohový závod | 01:09,58 | 20. 11. 2011 | Brno - Lesná |
2 | 9 | 200 m znak | 02:23,52 | 19. 11. 2011 | Brno - Lesná |
4 | 19 | 50 m znak | 00:30,87 | 19. 11. 2011 | Brno - Lesná |
6 | 32 | 50 m motýlek | 00:29,80 | 5. 11. 2011 | Kladno |
6 | 38 | 100 m znak | 01:06,38 | 16. 10. 2011 | Praha - Radlice |
TUČKOVÁ Tereza (1995) | |||||
1 | 5 | 100 m polohový závod | - | - | - |
2 | 7 | 50 m prsa | 00:34,65 | 19. 11. 2011 | Brno - Lesná |
2 | 15 | 200 m polohový závod | 02:25,33 | 26. 11. 2011 | Wiener Neustadt (AUT) |
4 | 23 | 100 m prsa | 01:15,22 | 5. 11. 2011 | Jihlava |
4 | 27 | 400 m polohový závod | 05:03,64 | 25. 11. 2011 | Wiener Neustadt (AUT) |
6 | 34 | 200 m prsa | 02:36,80 | 26. 11. 2011 | Wiener Neustadt (AUT) |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
HORSKÁ Kristýna (1997) | |||||
KOZUBEK Tomáš (1998) | |||||
KUČERA Petr (1990) | |||||
LAMACZ Patrik (1996) | |||||
ŠTĚCHOVÁ Andrea (1997) |
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Termínová listina 2024 - 1. pololetí
zveřejněna v menu Závody.
Ještě vybereme nějaké závody mimo Prahu.
Má-li někdo nějaký tip, ozvěte se trenérům.
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |