Podzimní KP žactva 94-96

Majka Rajtrová

Majka Rajtrová

Adéla Tomášková

Adéla Tomášková

Terka Skuhrová

Terka Skuhrová

vyhlášení 200K žáci 94 - 1. Tomáš Dvořák, 3. Patrik Jirát

vyhlášení 200K žáci 94 - 1. Tomáš Dvořák, 3. Patrik Jirát

vyhlášení 200K žáci 96 - 2. Jakub Jiroušek, 3. Matěj Kozubek

vyhlášení 200K žáci 96 - 2. Jakub Jiroušek, 3. Matěj Kozubek

vyhlášení 200K žačky 94 - 3. Jana Kandusová

vyhlášení 200K žačky 94 - 3. Jana Kandusová

vyhlášení 200K žačky 96 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 200K žačky 96 - 1. Kristýna Beringerová

Adéla Tomášková

Adéla Tomášková

Dan Červenka

Dan Červenka

Matěj Kozubek

Matěj Kozubek

Tereza Čudová

Tereza Čudová

vyhlášení 100P žáci 94 - 1. Tomáš Podborský

vyhlášení 100P žáci 94 - 1. Tomáš Podborský

vyhlášení 100P žáci 95 - 1. Daniel Červenka

vyhlášení 100P žáci 95 - 1. Daniel Červenka

vyhlášení 100P žáci 96 - 3. Lukas Pavlov

vyhlášení 100P žáci 96 - 3. Lukas Pavlov

vyhlášení 200M žáci 94 - 3. Patrik Jirát

vyhlášení 200M žáci 94 - 3. Patrik Jirát

vyhlášení 100P žačky 94 - 1. Adéla Tomášková

vyhlášení 100P žačky 94 - 1. Adéla Tomášková

Terka Skuhrová přebírá medaili

Terka Skuhrová přebírá medaili

vyhlášení 200M žačky 94 - 3. Jana Kandusová

vyhlášení 200M žačky 94 - 3. Jana Kandusová

vyhlášení 100PZ žáci 96 - 1. Matěj Kozubek

vyhlášení 100PZ žáci 96 - 1. Matěj Kozubek

vyhlášení 100PZ žáci 95 - 3. Daniel Červenka

vyhlášení 100PZ žáci 95 - 3. Daniel Červenka

vyhlášení 100PZ žáci 94 - 2. Tomáš Dvořák, 3. Tomáš Podborský

vyhlášení 100PZ žáci 94 - 2. Tomáš Dvořák, 3. Tomáš Podborský

Tomáš Podborský plave netradičně znak v polohové štafetě

Tomáš Podborský plave netradičně znak v polohové štafetě

a Patrik Jirát prsa

a Patrik Jirát prsa

David Pitipáč se vlní při motýlkovém úseku

David Pitipáč se vlní při motýlkovém úseku

vyhlášení 100PZ žačky 94 - 2. Jana Kandusová

vyhlášení 100PZ žačky 94 - 2. Jana Kandusová

vyhlášení 100PZ žačky 95 - 3. Kamila Blažková

vyhlášení 100PZ žačky 95 - 3. Kamila Blažková

vyhlášení 100PZ žačky 96 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 100PZ žačky 96 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení štafeta 4x50K - 1. Jana, Adéla, Kamila a Julča

vyhlášení štafeta 4x50K - 1. Jana, Adéla, Kamila a Julča

vyhlášení štafeta 4x50PŠ - 2. Tom Pod, Patrik, Piti a Dvořka

vyhlášení štafeta 4x50PŠ - 2. Tom Pod, Patrik, Piti a Dvořka

vyhlášení 400K žáci 94 - 2. Tomáš Dvořák, 3. Patrik Jirát

vyhlášení 400K žáci 94 - 2. Tomáš Dvořák, 3. Patrik Jirát

vyhlášení 400K žáci 96 - 2. Matěj Kozubek

vyhlášení 400K žáci 96 - 2. Matěj Kozubek

vyhlášení 800K žačky 94 - 3. Terka Skuhrová

vyhlášení 800K žačky 94 - 3. Terka Skuhrová

vyhlášení 800K žačky 96 - Kristýna Beringerová

vyhlášení 800K žačky 96 - Kristýna Beringerová

vyhlášení 50K žačky 95 - 2. Kamila Blažková

vyhlášení 50K žačky 95 - 2. Kamila Blažková

vyhlášení 50K žačky 96 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 50K žačky 96 - 1. Kristýna Beringerová

naše prsařky Adéla a Terka

naše prsařky Adéla a Terka

Jana Kandusová

Jana Kandusová

vyhlášení 50K žáci 94 - 1. Tomáš Dvořák, 3. David Pitipáč

vyhlášení 50K žáci 94 - 1. Tomáš Dvořák, 3. David Pitipáč

vyhlášení 200PZ žačky 94 - 2. Jana Kandusová

vyhlášení 200PZ žačky 94 - 2. Jana Kandusová

Tereza Skuhrová

Tereza Skuhrová

Kamila Blažková

Kamila Blažková

vyhlášení 200PZ žáci 94 - 2. Tomáš Dvořák, 3. Tomáš Podborský

vyhlášení 200PZ žáci 94 - 2. Tomáš Dvořák, 3. Tomáš Podborský

vyhlášení mladší žáci 200PZ - 3. Matěj Kozubek

vyhlášení mladší žáci 200PZ - 3. Matěj Kozubek

vyhlášení 100Z žačky 94 - 2. Jana Kandusová

vyhlášení 100Z žačky 94 - 2. Jana Kandusová

vyhlášení 100Z žačky 95 - 3. Kamila Blažková

vyhlášení 100Z žačky 95 - 3. Kamila Blažková

vyhlášení 100Z žačky 96 - 2. Kristýna Beringerová

vyhlášení 100Z žačky 96 - 2. Kristýna Beringerová

vyhlášení štafeta 4x50PŠ - 2. Bohemka A a 3. Bohemka B

vyhlášení štafeta 4x50PŠ - 2. Bohemka A a 3. Bohemka B

chalpci jsou veselí a hraví

chalpci jsou veselí a hraví

vyhlášení štafeta 4x50K - 1. Tom Pod, Patrik, Piti a Dvořka

vyhlášení štafeta 4x50K - 1. Tom Pod, Patrik, Piti a Dvořka

vyhlášení 1500K žáci 96 - 1. Matěj Kozubek, 2. Jakub Jiroušek

vyhlášení 1500K žáci 96 - 1. Matěj Kozubek, 2. Jakub Jiroušek

vyhlášení 200Z žačky 94 - 1. Terka Skuhrová, 2. Jana Kandusová

vyhlášení 200Z žačky 94 - 1. Terka Skuhrová, 2. Jana Kandusová

vyhlášení 200Z žačky 96 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 200Z žačky 96 - 1. Kristýna Beringerová

Tereza Čudová

Tereza Čudová

Tomáš Dvořák

Tomáš Dvořák

Mája Rozmarová

Mája Rozmarová

Majka Rajtrová

Majka Rajtrová

Terka Skuhrová

Terka Skuhrová

Adéla Tomášková

Adéla Tomášková

vyhlášení 100M žačky 94 - 3. Jana Kandusová

vyhlášení 100M žačky 94 - 3. Jana Kandusová

vyhlášení 100M žáci 94 - 2. Tomáš Dvořák, 3. Tomáš Podborský

vyhlášení 100M žáci 94 - 2. Tomáš Dvořák, 3. Tomáš Podborský

Tomáš Podborský

Tomáš Podborský

Tomáš Podborský

Tomáš Podborský

vyhlášení 200P žačky 94 - 2. Adéla Tomášková

vyhlášení 200P žačky 94 - 2. Adéla Tomášková

vyhlášení 200P žačky 95 - 3. Majka Rajtrová

vyhlášení 200P žačky 95 - 3. Majka Rajtrová

Jana Kandusová

Jana Kandusová

Adéla Tomášková

Adéla Tomášková

Kristýna Beringerová

Kristýna Beringerová

Tomáš Podborský

Tomáš Podborský

vyhlášení 200P žáci 94 - 1. Tomáš Podborský

vyhlášení 200P žáci 94 - 1. Tomáš Podborský

vyhlášení 200P žáci 95 - 1. Daniel Červenka

vyhlášení 200P žáci 95 - 1. Daniel Červenka

vyhlášení 200P žáci 96 - 3. Lukas Pavlov

vyhlášení 200P žáci 96 - 3. Lukas Pavlov

vyhlášení 100K žačky 96 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 100K žačky 96 - 1. Kristýna Beringerová

Tereza Skuhrová

Tereza Skuhrová

Jana Kandusová

Jana Kandusová

Jana Kandusová

Jana Kandusová

Janina radost v cíli

Janina radost v cíli

už se těší na výhru :)

už se těší na výhru :)

vyhlášení 100K žáci 94 - 1. Tomáš Dvořák, 3. David Pitipáč

vyhlášení 100K žáci 94 - 1. Tomáš Dvořák, 3. David Pitipáč

vyhlášení 100K žáci 95 - Daniel Červenka

vyhlášení 100K žáci 95 - Daniel Červenka

vyhlášení 100K žáci 96 - 1. Jakub Jiroušek

vyhlášení 100K žáci 96 - 1. Jakub Jiroušek

Matěj Kozubek

Matěj Kozubek

Patrik Jirát

Patrik Jirát

Tomáš Podborský

Tomáš Podborský

Tomáš Podborský

Tomáš Podborský

vyhlášení 200PZ žačky 94 - 2. Jana Kandusová, 3. Terka Skuhrová

vyhlášení 200PZ žačky 94 - 2. Jana Kandusová, 3. Terka Skuhrová

vyhlášení 400PZ žačky 96 - 2. Kristýna Beringerová

vyhlášení 400PZ žačky 96 - 2. Kristýna Beringerová

nový hlasatel - Peťan Tomášků

nový hlasatel - Peťan Tomášků

vyhlášení 400PZ žáci 96 - 2. Matěj Kozubek

vyhlášení 400PZ žáci 96 - 2. Matěj Kozubek

Trénink pátek 17. 11. a soboty

se koná jen odpoledne v Podolí. Účastníci MČR o týden později mají účast hodně nutnou.
Sobota 18.11. Podolí, vede M.Břenda
Sobota 25.11. Podolí, vede J.Srb

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal sportem a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů