Přehled přihlášek
Podzimní cena Motorletu
Přihlášeno lidí: | 16 |
Počet startů: | 60 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BŘEZINA Tomáš (2003) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 02:23,73 | 26. 5. 2017 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 100 m motýlek | 01:08,63 | 7. 10. 2017 | Plzeň - Radbuza |
2 | 16 | 100 m polohový závod | 01:22,40 | 11. 11. 2016 | Praha - Zelený Pruh |
2 | 18 | 200 m motýlek | - | - | - |
CARDA Jan (2005) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 02:43,55 | 25. 3. 2017 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 100 m motýlek | 01:26,73 | 7. 10. 2017 | Plzeň - Radbuza |
2 | 16 | 100 m polohový závod | 01:26,30 | 11. 4. 2017 | Praha - Vinohrady |
2 | 24 | 100 m volný způsob | 01:10,19 | 7. 10. 2017 | Plzeň - Radbuza |
FIŠÁRKOVÁ Marie (2005) | |||||
1 | 5 | 200 m znak | 03:07,09 | 27. 5. 2017 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 100 m motýlek | 01:43,45 | 25. 3. 2017 | Praha - Radlice |
2 | 17 | 200 m motýlek | - | - | - |
2 | 19 | 100 m znak | 01:27,25 | 25. 3. 2017 | Praha - Radlice |
FUČEKOVÁ Karolína Eugénia (2007) | |||||
2 | 19 | 100 m znak | 01:50,50 | 28. 5. 2017 | Praha - Eden |
2 | 23 | 100 m volný způsob | 01:41,66 | 28. 5. 2017 | Praha - Eden |
GACEK Natalie (2006) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | - | - | - |
1 | 3 | 100 m prsa | - | - | - |
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 02:15,64 | 26. 5. 2017 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 200 m znak | 02:23,20 | 27. 5. 2017 | Praha - Radlice |
2 | 18 | 200 m motýlek | 02:37,27 | 26. 5. 2017 | Praha - Radlice |
2 | 20 | 100 m znak | 01:07,80 | 27. 5. 2017 | Praha - Radlice |
KREJČÍKOVÁ Mariana (2006) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 03:03,92 | 28. 5. 2017 | Praha - Eden |
1 | 3 | 100 m prsa | 01:33,88 | 7. 10. 2017 | Plzeň - Radbuza |
2 | 15 | 100 m polohový závod | 01:30,70 | 28. 5. 2017 | Praha - Eden |
2 | 21 | 200 m prsa | 03:17,61 | 17. 6. 2017 | Plzeň - Slovany |
KUDRNÁČOVÁ Eliška (2007) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 03:13,85 | 28. 5. 2017 | Praha - Eden |
1 | 3 | 100 m prsa | 01:53,67 | 28. 5. 2017 | Praha - Eden |
2 | 19 | 100 m znak | 01:33,50 | 28. 5. 2017 | Praha - Eden |
2 | 23 | 100 m volný způsob | 01:25,58 | 28. 5. 2017 | Praha - Eden |
NOVÁKOVÁ Soňa (2005) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 03:09,50 | 26. 9. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 200 m znak | - | - | - |
2 | 19 | 100 m znak | - | - | - |
2 | 23 | 100 m volný způsob | 01:28,30 | 26. 9. 2017 | Praha - Vinohrady |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 03:10,60 | 25. 3. 2017 | Litvínov |
1 | 8 | 100 m motýlek | 01:50,18 | 7. 10. 2017 | Plzeň - Radbuza |
2 | 18 | 200 m motýlek | - | - | - |
2 | 20 | 100 m znak | 01:39,52 | 28. 5. 2017 | Praha - Eden |
ŠKOPOVÁ Karla (2008) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 03:40,90 | 26. 9. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 100 m motýlek | - | - | - |
2 | 15 | 100 m polohový závod | - | - | - |
2 | 23 | 100 m volný způsob | 01:24,46 | 7. 10. 2017 | Kolín |
STRELKOVSKYY Dmytriy (2008) | |||||
1 | 4 | 100 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 100 m motýlek | - | - | - |
2 | 20 | 100 m znak | 01:41,92 | 10. 6. 2017 | Kutná Hora |
2 | 22 | 200 m prsa | - | - | - |
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | - | - | - |
1 | 9 | 200 m polohový závod | - | - | - |
2 | 21 | 200 m prsa | - | - | - |
2 | 23 | 100 m volný způsob | 01:08,64 | 7. 10. 2017 | Plzeň - Radbuza |
TIKOVSKÝ Denis (2005) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 02:27,76 | 23. 9. 2017 | Chomutov |
1 | 6 | 200 m znak | 02:49,25 | 11. 6. 2017 | Zlín |
2 | 16 | 100 m polohový závod | 01:26,82 | 26. 5. 2017 | Praha - Radlice |
2 | 20 | 100 m znak | 01:19,15 | 10. 6. 2017 | Zlín |
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 03:11,45 | 8. 10. 2016 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 200 m znak | - | - | - |
2 | 19 | 100 m znak | 01:33,50 | 28. 5. 2017 | Praha - Eden |
2 | 23 | 100 m volný způsob | 01:22,50 | 5. 11. 2016 | Kralupy nad Vltavou |
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007) | |||||
1 | 3 | 100 m prsa | 01:38,72 | 18. 6. 2017 | Mladá Boleslav |
1 | 5 | 200 m znak | - | - | - |
2 | 15 | 100 m polohový závod | 01:35,89 | 6. 5. 2017 | Mladá Boleslav |
2 | 21 | 200 m prsa | - | - | - |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
BŘEZINOVÁ Veronika (2006) | |||||
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
DUBA Tainara (2005) | |||||
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
KUKAČKOVÁ Laura (2006) | |||||
SEDLÁČEK Max (2006) | |||||
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
ŠRÁMEK Antonín (2006) | |||||
STRELKOVSKYY Bogdan (2004) | |||||
STRELKOVSKYY Yaroslav (2006) | |||||
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
SVOBODOVÁ Klára (2005) | |||||
SVOBODOVÁ Nikol (2007) | |||||
SVOBODOVÁ Elen (2007) | |||||
VASILJEV Adam (2007) | |||||
VODIČKOVÁ Veronika (2005) |
Sobotní trénink v Podolí
27.4. je od 7:00 a vede jej trenér Srb.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |