Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Plzeňský vytrvalec (16. 3. 2018 - 17. 3. 2018)
Poznámka:Závody pro 2004 a mladší.
Pozor: první půlden v pátek od 15:00, a třetí půlden s otazníkem. Protože se někdy musíme zabalit na hory...
Vedoucí Jan Srb.
Kompletní výsledky:1592.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
CARDA Jan (2005)
50 m volný způsob 00:33,55 *017. 3. 20180
50 m motýlek00:36,29 *016. 3. 20180
50 m motýlek00:36,48 3516. 3. 2018232
50 m motýlek00:38,39 *017. 3. 20180
50 m znak00:39,74 *017. 3. 20180
50 m prsa00:42,69 2116. 3. 2018237
50 m prsa00:45,24 *017. 3. 20180
100 m volný způsob01:09,70 2817. 3. 2018305
100 m znak01:22,34 4917. 3. 2018250OR
100 m motýlek01:22,41 2617. 3. 2018221OR
100 m prsa01:33,95 4217. 3. 2018225OR
200 m polohový závod02:51,53 2316. 3. 2018294
CHÁRA Jakub (2006)
50 m volný způsob 00:31,46 2916. 3. 2018294OR
50 m volný způsob 00:34,13 *017. 3. 20180
50 m motýlek00:35,76 2816. 3. 2018247OR
50 m motýlek00:40,16 *016. 3. 20180
50 m motýlek00:41,00 *017. 3. 20180
50 m znak00:41,53 *017. 3. 20180
50 m prsa00:48,39 *017. 3. 20180OR
100 m volný způsob01:09,39 2617. 3. 2018309OR
100 m znak01:22,30 4817. 3. 2018250OR
100 m volný způsob01:22,38 *017. 3. 20180
100 m motýlek01:29,66 3517. 3. 2018172OR
100 m prsa01:41,53 8017. 3. 2018178OR
200 m volný způsob02:51,34 *017. 3. 20180
200 m polohový závod03:01,54 3716. 3. 2018248
400 m volný způsob05:52,24 *017. 3. 20180
800 m volný způsob11:59,06 *017. 3. 20180
1500 m volný způsob22:51,71 5117. 3. 2018256
CHÁROVÁ Lucie (2009)
50 m znak00:54,55 12916. 3. 2018122OR
50 m prsa00:56,07 10516. 3. 2018145OR
DUBA Kauana Slavka (2009)
50 m volný způsob 00:48,52 19516. 3. 2018117
50 m znak00:51,51 10816. 3. 2018145
EYBL Václav (2006)
50 m volný způsob 00:34,80 7516. 3. 2018217
50 m volný způsob 00:36,35 *017. 3. 20180
50 m znak00:42,38 5516. 3. 2018183OR
50 m motýlek00:45,79 *016. 3. 20180
50 m znak00:46,41 *017. 3. 20180
50 m motýlek00:48,86 *017. 3. 20180
50 m prsa00:53,69 *017. 3. 20180OR
100 m volný způsob01:14,36 4617. 3. 2018251OR
100 m znak01:33,08 10717. 3. 2018173OR
100 m motýlek01:45,54 6317. 3. 2018105OR
100 m prsa01:53,32 12517. 3. 2018128OR
200 m polohový závod03:14,96 5116. 3. 2018200OR
FIŠÁRKOVÁ Marie (2005)
50 m znak00:37,78 2016. 3. 2018367OR
50 m volný způsob 00:37,84 *017. 3. 20180
50 m znak00:40,87 *017. 3. 20180
50 m motýlek00:45,15 *017. 3. 20180
50 m prsa00:49,49 6816. 3. 2018211OR
50 m prsa00:51,95 *017. 3. 20180
100 m volný způsob01:20,89 12717. 3. 2018267OR
100 m znak01:23,49 4317. 3. 2018337
100 m motýlek01:41,68 8517. 3. 2018162OR
100 m prsa01:50,95 10317. 3. 2018195OR
200 m polohový závod03:20,18 10016. 3. 20180
JUDICKIJ Michal (2004)
50 m volný způsob 00:30,47 *017. 3. 20180OR
50 m motýlek00:31,67 *016. 3. 20180OR
50 m motýlek00:32,23 1216. 3. 2018337
50 m znak00:32,68 216. 3. 2018398
50 m znak00:32,77 *017. 3. 20180
50 m motýlek00:32,86 *017. 3. 20180
50 m prsa00:37,40 *017. 3. 20180OR
100 m volný způsob01:02,98 817. 3. 2018413
100 m volný způsob01:05,24 *017. 3. 20180
100 m znak01:06,88 417. 3. 2018466
100 m motýlek01:10,26 717. 3. 2018357
100 m prsa01:18,17 617. 3. 2018390OR
200 m volný způsob02:15,00 *017. 3. 20180OR
200 m polohový závod02:21,20 216. 3. 2018526OR
400 m volný způsob04:35,83 *017. 3. 20180OR
800 m volný způsob09:26,56 *017. 3. 20180
1500 m volný způsob17:59,25 217. 3. 2018526
NIKOLAEVA ZONN Anastasia (2008)
50 m znak00:51,57 11016. 3. 2018144OR
50 m volný způsob 00:53,25 20316. 3. 201888OR
SEDLÁČEK Max (2006)
50 m volný způsob 00:37,64 *017. 3. 20180
50 m znak00:41,35 4316. 3. 2018197OR
50 m motýlek00:42,28 6316. 3. 2018149
50 m znak00:42,60 *017. 3. 20180
50 m motýlek00:43,48 *017. 3. 20180
50 m prsa00:55,29 *017. 3. 20180OR
100 m volný způsob01:19,96 8217. 3. 2018202
100 m volný způsob01:24,92 *017. 3. 20180
100 m znak01:27,46 7917. 3. 2018208OR
100 m motýlek01:40,18 5817. 3. 2018123OR
100 m prsa01:53,38 12617. 3. 2018128OR
200 m volný způsob02:57,80 *017. 3. 20180OR
400 m volný způsob06:07,08 *017. 3. 20180OR
800 m volný způsob12:28,57 *017. 3. 20180OR
1500 m volný způsob23:23,84 5817. 3. 2018239OR
ŠIMSA Ondřej (2006)
50 m volný způsob 00:35,10 7716. 3. 2018211OR
50 m volný způsob 00:39,00 *017. 3. 20180
50 m znak00:44,81 *017. 3. 20180
50 m znak00:44,97 7016. 3. 2018153
50 m motýlek00:48,38 *016. 3. 20180
50 m motýlek00:49,11 *017. 3. 20180
50 m prsa00:55,41 *017. 3. 20180OR
100 m volný způsob01:19,45 7717. 3. 2018206
100 m znak01:31,29 10017. 3. 2018183OR
100 m motýlek01:45,59 6417. 3. 2018105OR
100 m prsa01:55,76 13317. 3. 2018120OR
200 m polohový závod03:18,12 5416. 3. 2018191OR
ŠIMSA Radek (2006)
50 m volný způsob 00:38,29 *017. 3. 20180
50 m znak00:45,81 7816. 3. 2018145
50 m znak00:47,28 *017. 3. 20180
50 m motýlek00:49,93 *017. 3. 20180
50 m motýlek00:50,90 *016. 3. 20180
50 m motýlek00:51,33 7916. 3. 201883
50 m prsa00:56,27 *017. 3. 20180OR
100 m volný způsob01:20,21 8317. 3. 2018200
100 m znak01:36,31 12117. 3. 2018156OR
100 m motýlek01:51,98 7717. 3. 201888
100 m prsa01:57,86 13517. 3. 2018114OR
200 m polohový závod03:29,15 5816. 3. 2018162OR
STRELKOVSKYY Bogdan (2004)
50 m volný způsob 00:30,46 2016. 3. 2018323OR
50 m volný způsob 00:33,01 *017. 3. 20180
50 m motýlek00:35,12 *017. 3. 20180OR
50 m motýlek00:35,53 2616. 3. 2018252OR
100 m volný způsob01:11,06 3217. 3. 2018288OR
100 m motýlek01:18,79 2017. 3. 2018253OR
STRELKOVSKYY Dmytriy (2008)
50 m volný způsob 00:36,03 9816. 3. 2018195OR
50 m volný způsob 00:36,77 *017. 3. 20180
50 m znak00:41,41 4416. 3. 2018196OR
50 m znak00:43,22 *017. 3. 20180
100 m volný způsob01:20,99 8617. 3. 2018194OR
100 m znak01:30,97 9617. 3. 2018185OR
STRELKOVSKYY Yaroslav (2006)
50 m volný způsob 00:35,11 7816. 3. 2018211OR
50 m prsa00:45,13 *017. 3. 20180OR
50 m prsa00:45,20 3016. 3. 2018200OR
100 m prsa01:37,37 5717. 3. 2018202OR
SVOBODOVÁ Elen (2007)
50 m volný způsob 00:40,88 14916. 3. 2018196
50 m volný způsob 00:41,55 *017. 3. 20180
50 m znak00:45,44 7416. 3. 2018211OR
50 m znak00:45,93 *017. 3. 20180
50 m motýlek00:49,85 7616. 3. 2018118
50 m prsa00:55,52 *017. 3. 20180OR
100 m volný způsob01:28,32 17017. 3. 2018205OR
100 m znak01:36,03 12417. 3. 2018222OR
100 m prsa01:56,92 12817. 3. 2018167OR
SVOBODOVÁ Klára (2005)
50 m volný způsob 00:32,56 2816. 3. 2018387OR
50 m volný způsob 00:34,48 *017. 3. 20180
50 m motýlek00:40,62 *017. 3. 20180
50 m motýlek00:40,66 *016. 3. 20180
50 m znak00:41,77 *017. 3. 20180
50 m prsa00:47,43 *017. 3. 20180OR
100 m volný způsob01:11,58 3517. 3. 2018385OR
100 m znak01:25,72 5817. 3. 2018312OR
100 m motýlek01:30,67 4417. 3. 2018229OR
100 m prsa01:41,37 6617. 3. 2018256OR
200 m polohový závod03:06,13 3116. 3. 2018311OR
SVOBODOVÁ Nikol (2007)
50 m volný způsob 00:42,44 16316. 3. 2018175OR
50 m volný způsob 00:44,47 *017. 3. 20180
50 m znak00:49,06 9916. 3. 2018168OR
50 m prsa00:51,53 *017. 3. 20180OR
50 m prsa00:51,69 8016. 3. 2018186OR
50 m znak00:54,58 *017. 3. 20180
100 m volný způsob01:35,70 19817. 3. 2018161OR
100 m znak01:48,13 16817. 3. 2018155OR
100 m prsa01:50,12 9817. 3. 2018200OR
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)
50 m volný způsob 00:32,77 3516. 3. 2018380OR
50 m volný způsob 00:34,08 *017. 3. 20180
50 m motýlek00:36,00 *016. 3. 20180OR
50 m znak00:39,17 3116. 3. 2018330OR
50 m prsa00:40,46 *017. 3. 20180OR
100 m volný způsob01:11,98 3817. 3. 2018378OR
100 m prsa01:24,78 617. 3. 2018437OR
200 m volný způsob02:27,08 *317. 3. 20180OR
200 m polohový závod02:41,16 9216. 3. 2018479OR
400 m volný způsob04:59,53 *317. 3. 20180OR
800 m volný způsob09:57,59 317. 3. 2018534OR
TIKOVSKÝ Denis (2005)
50 m volný způsob 00:32,27 4116. 3. 2018272OR
50 m znak00:37,33 1916. 3. 2018267OR
50 m motýlek00:38,14 *016. 3. 20180
50 m znak00:38,14 *017. 3. 20180
50 m prsa00:44,69 *017. 3. 20180
100 m volný způsob01:12,87 *017. 3. 20180
100 m znak01:17,63 2517. 3. 2018298OR
100 m prsa01:32,56 3817. 3. 2018235OR
200 m volný způsob02:28,31 *017. 3. 20180OR
200 m polohový závod02:47,78 2016. 3. 2018314OR
400 m volný způsob05:00,93 *017. 3. 20180OR
800 m volný způsob10:11,27 *017. 3. 20180OR
1500 m volný způsob19:10,18 617. 3. 2018434OR
TIKOVSKÝ Dominik (2009)
50 m volný způsob 00:43,29 14616. 3. 2018113OR
50 m znak00:46,11 8416. 3. 2018142OR
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
50 m volný způsob 00:34,67 7616. 3. 2018321OR
50 m volný způsob 00:37,25 *017. 3. 20180
50 m motýlek00:43,38 *016. 3. 20180
50 m prsa00:45,66 4016. 3. 2018269OR
50 m prsa00:47,40 *017. 3. 20180
100 m volný způsob01:18,17 10317. 3. 2018295OR
100 m prsa01:39,62 5517. 3. 2018270OR
200 m polohový závod03:08,13 3316. 3. 2018301OR
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)
50 m volný způsob 00:47,48 18916. 3. 2018125OR
50 m znak00:53,87 12716. 3. 2018127OR
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)
50 m volný způsob 00:36,03 9216. 3. 2018286
50 m znak00:40,28 3616. 3. 2018303OR
50 m prsa00:45,37 3816. 3. 2018274
* takto jsou označené mezičasy
Sobotní trénink v Podolí

13.10. vede K.Šram
20.10. vede J.Srb

Běžkařské soustředění

17.- 23. 3. 2019
přihlášky byly v Intranetu.
Do 25. 9. se mohly hlásit jen účastníci letošního VT. Pak kdokoliv ODA, ST, přípravka... Přihláška znamená - projevení přání účastnit. O účastnicích rozhodují trenéři především dle docházky.

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal Sport a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme


Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů