Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Litvínovský pohár (13. 10. 2018 - 13. 10. 2018)
Poznámka:povinný celý čtyřboj, PZ je jako finále pro TOP6
vedoucí akce Jan Srb
Kompletní výsledky:1662.pdf


Filtrovat


JménoČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
50 m volný způsob
BŘEZINA Tomáš (2003)00:28,84 *013. 10. 20180
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)00:33,75 *013. 10. 20180
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:35,53 *013. 10. 20180
VODIČKOVÁ Veronika (2005)00:36,19 *013. 10. 20180
ŠIMSA Radek (2006)00:36,27 *013. 10. 20180
ŠIMSA Ondřej (2006)00:37,12 *013. 10. 20180
KALIVODOVÁ Nikita (2007)00:46,58 *013. 10. 20180
FUČEKOVÁ Karolína Eugénia (2007)00:47,82 *013. 10. 20180
SRBOVÁ Helena (2007)00:49,10 *013. 10. 20180
50 m prsa
BŘEZINA Tomáš (2003)00:35,61 *013. 10. 20180OR
VODIČKOVÁ Veronika (2005)00:42,57 *013. 10. 20180
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)00:43,90 *013. 10. 20180
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:47,07 *013. 10. 20180
ŠIMSA Ondřej (2006)00:51,89 *013. 10. 20180
ŠIMSA Radek (2006)00:52,17 *013. 10. 20180
KALIVODOVÁ Nikita (2007)00:52,50 *013. 10. 20180
SRBOVÁ Helena (2007)00:56,52 *013. 10. 20180
FUČEKOVÁ Karolína Eugénia (2007)01:00,51 *013. 10. 20180
50 m motýlek
BŘEZINA Tomáš (2003)00:31,01 *013. 10. 20180
BŘEZINA Tomáš (2003)00:31,35 *013. 10. 20180
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)00:37,55 *013. 10. 20180
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:41,57 *013. 10. 20180
VODIČKOVÁ Veronika (2005)00:42,28 *013. 10. 20180
ŠIMSA Radek (2006)00:45,47 *013. 10. 20180
ŠIMSA Ondřej (2006)00:46,21 *013. 10. 20180
SRBOVÁ Helena (2007)00:54,80 *013. 10. 20180OR
FUČEKOVÁ Karolína Eugénia (2007)00:58,04 *013. 10. 20180
KALIVODOVÁ Nikita (2007)00:58,52 *013. 10. 20180
50 m znak
BŘEZINA Tomáš (2003)00:33,87 *013. 10. 20180
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)00:37,95 *013. 10. 20180
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:41,22 *013. 10. 20180
ŠIMSA Ondřej (2006)00:41,33 *013. 10. 20180
VODIČKOVÁ Veronika (2005)00:41,55 *013. 10. 20180
ŠIMSA Radek (2006)00:42,75 *013. 10. 20180
FUČEKOVÁ Karolína Eugénia (2007)00:53,94 *013. 10. 20180
KALIVODOVÁ Nikita (2007)00:54,58 *013. 10. 20180
SRBOVÁ Helena (2007)00:54,76 *013. 10. 20180
100 m prsa
BŘEZINA Tomáš (2003)01:14,07 713. 10. 2018423OR
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)01:30,72 1213. 10. 2018230OR
VODIČKOVÁ Veronika (2005)01:31,39 1313. 10. 2018318
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)01:38,52 2113. 10. 2018254OR
ŠIMSA Ondřej (2006)01:49,78 2913. 10. 2018130OR
ŠIMSA Radek (2006)01:51,24 3013. 10. 2018125OR
KALIVODOVÁ Nikita (2007)01:53,00 3813. 10. 2018168
SRBOVÁ Helena (2007)02:01,37 4113. 10. 2018136
FUČEKOVÁ Karolína Eugénia (2007)02:08,09 4413. 10. 2018115OR
100 m volný způsob
BŘEZINA Tomáš (2003)00:59,05 713. 10. 2018441
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)01:08,52 1313. 10. 2018282
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)01:14,56 1213. 10. 2018318OR
VODIČKOVÁ Veronika (2005)01:14,88 3013. 10. 2018314
ŠIMSA Radek (2006)01:16,02 1713. 10. 2018207
ŠIMSA Ondřej (2006)01:17,20 1813. 10. 2018197
KALIVODOVÁ Nikita (2007)01:36,65 4213. 10. 2018146
FUČEKOVÁ Karolína Eugénia (2007)01:40,07 4413. 10. 2018132
SRBOVÁ Helena (2007)01:46,05 4613. 10. 2018111
100 m znak
BŘEZINA Tomáš (2003)01:09,36 813. 10. 2018351OR
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)01:16,61 1013. 10. 2018260OR
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)01:23,77 1613. 10. 2018283OR
VODIČKOVÁ Veronika (2005)01:24,36 2813. 10. 2018278OR
ŠIMSA Ondřej (2006)01:25,97 1613. 10. 2018184OR
ŠIMSA Radek (2006)01:27,07 1813. 10. 2018177
FUČEKOVÁ Karolína Eugénia (2007)01:47,74 4213. 10. 2018133OR
KALIVODOVÁ Nikita (2007)01:48,78 4313. 10. 2018129
SRBOVÁ Helena (2007)01:52,46 4613. 10. 2018117
100 m motýlek
BŘEZINA Tomáš (2003)01:05,50 713. 10. 2018396OR
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)01:23,66 1313. 10. 2018190OR
VODIČKOVÁ Veronika (2005)01:33,77 2813. 10. 2018198OR
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)01:35,99 2213. 10. 2018184OR
ŠIMSA Radek (2006)01:38,52 2013. 10. 2018116OR
ŠIMSA Ondřej (2006)01:41,26 2213. 10. 2018107OR
FUČEKOVÁ Karolína Eugénia (2007)02:04,02 4113. 10. 201885OR
SRBOVÁ Helena (2007)02:11,73 4313. 10. 201871OR
KALIVODOVÁ Nikita (2007)02:12,09 4413. 10. 201871OR
200 m polohový závod
BŘEZINA Tomáš (2003)02:23,59 613. 10. 2018445OR
* takto jsou označené mezičasy
Nábor nováčků

proběhne první zářijový týden.
Více info v menu Pro rodiče.
Nově:
kurzy úterý i čtvrtek 18:45-19:30
přípravka úterý a čtvrtek 16:30-17:20 nebo pokročilí 17:20-18:45 + pondělí a další tréninky
NOVÉ "ODB" závodní B družstvo s tréninky v pondělí a čtvrtek večer.

Přihlášky na dálkoplavecké závody

byly otevřeny přihlášky na letošní závody ČP v dálkovém plavání. Neváhejte se hlásit. Obhájíme pohár?

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal Sport a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů