Jarní cena Prahy

příprava bazénu

příprava bazénu

stavba velkoplošné projekční stěny

stavba velkoplošné projekční stěny

sbor rozhodčích na nástupu

sbor rozhodčích na nástupu

.

.

obrátková stěna

obrátková stěna

Peťan Tomášek

Peťan Tomášek

trenér Aleš Zenáhlík

trenér Aleš Zenáhlík

čekání na začátek závodů

čekání na začátek závodů

Bohemácké ležení

Bohemácké ležení

vyhlášení 50K mladší dorostenci - 1. Tomáš Dvořák

vyhlášení 50K mladší dorostenci - 1. Tomáš Dvořák

vyhlášení 100Z starší žačky - 3. Kamila Blažková

vyhlášení 100Z starší žačky - 3. Kamila Blažková

vyhlášení 100P mladší dorostenky - 1. Adéla Tomášková

vyhlášení 100P mladší dorostenky - 1. Adéla Tomášková

tabule na obrátkové stěně

tabule na obrátkové stěně

startovní plošina

startovní plošina

obrátková stěna

obrátková stěna

Terka S.

Terka S.

Adéla T.

Adéla T.

Kuba J.

Kuba J.

vyhlášení 50Z starší žačky - 2. Kamila Blažková

vyhlášení 50Z starší žačky - 2. Kamila Blažková

vyhlášení 50Z starší žáci - 3. Jakub Jiroušek

vyhlášení 50Z starší žáci - 3. Jakub Jiroušek

vyhlášení nejlepší nejmladší žačka - Michaela Trnková (MoP)

vyhlášení nejlepší nejmladší žačka - Michaela Trnková (MoP)

vyhlášení nejlepší nejmladší žák - Michal Přibyl (DuP)

vyhlášení nejlepší nejmladší žák - Michal Přibyl (DuP)

vyhlášení nejlepší mladší žák - Michael Bláha (LoBe)

vyhlášení nejlepší mladší žák - Michael Bláha (LoBe)

vyhlášení nejlepší mladší žačka - Anna Kolářová (MoP)

vyhlášení nejlepší mladší žačka - Anna Kolářová (MoP)

vyhlášení nejlepší starší žák - Martin Švec (RPl)

vyhlášení nejlepší starší žák - Martin Švec (RPl)

vyhlášení nejlepší starší žačka - Tereza Kocmoudová (RPl)

vyhlášení nejlepší starší žačka - Tereza Kocmoudová (RPl)

vyhlášení nejlepší mladší dorostenec - Tomáš Dvořák (Boh)

vyhlášení nejlepší mladší dorostenec - Tomáš Dvořák (Boh)

vyhlášení nejlepší mladší dorostenka - Veronika Malá (LoNy)

vyhlášení nejlepší mladší dorostenka - Veronika Malá (LoNy)

vyhlášení nejlepší družstvo - USK

vyhlášení nejlepší družstvo - USK

vyhlášení třech nejlepších bodových výkonů závodů

vyhlášení třech nejlepších bodových výkonů závodů

Úvodní soustředění od 24. 8.

ještě jsme otevřeli možnost se nahlásit.
Poslali jsme mail s podrobnostmi. (není ve spamu?) Po výborné zkušenosti s našimi příměšťáky, uděláme něco podobného i na konci prázdnin. A protáhneme program do odpoledne a bude i společný oběd. Čekáme na Vaše rezervace v Intranetu (rezervace na akci vpravo nahoře pod menu) nebo pošlete jen mail. :-)

Nábor nováčků do přípravky a kurzu a pokračování v kurzu plavání

Od září přijímáme nové plavce do kurzů (nezávodního plavání) a přípravky (závodního) plavání. Zájemci o kurzy se hlásí i ti co pokračují.
Máte-li zájem o přihlášení, dejte nám o sobě vědět do formuláře a my se Vám ozveme
[ODKAZ]
Do přípravky praktické vyzkoušení 1. a 3. září nebo o týden později dle dohody.
Informace u hlavního trenéra Jana Srba 777852196.

Závody v Intranetu

je možné se hlásit na zbylé DP závody (ale stále není rozpis na některé, ačkoliv se uskuteční) a nově je závod 31. 8.

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku