Pro rodiče

Infolístek k Jarní Krajský přebor žactva 2013-2014 (14. 5. 2024)

Praha Radlice (bazén u metra B Radlická, Radlická 298/105, Praha 5, GPS: 50°3'29.309"N, 14°23'26.926"E)
neděle 19. 5. 2024 sraz před bazénem v 7:30
Harmonogram:
1. půlden (neděle dopo): Rozplavání: 8:00 - 8:25, Závody: 8:30 -> ? 12:030, disciplíny číslo 1.- 16.
2. půlden (neděle odpo): předběžně R: 13:30 - 13:55, Z: 14:00 -> ? 18:30, disciplíny číslo 17.- 32.
Další informace:
Kategorie: 2013, 2014, avšak štafety dohromady.
S sebou: obvyklé věci na závody (tričko, trenýrky, tepláky, pantofle, více plavek, čepička, brýličky, ...), svačinu, pití. Minci 10Kč na skříňku do dvojice.
Všichni plavci vystupují v oddílovém zeleném tričku a pokud plavou v čepičce, tak v zelené oddílové.
Oddíl hradí startovné ve výši 300 Kč všem plavcům.
Všichni budou sedět společně s trenéry na šířce u okna u dráhy 6, kteří vždy po doplavání hodnotí výkon plavce.
Závod je otevřený pro diváky.
Dopoledne se plavou štafety 15. 4x50PZ mix, odpoledne 31. 4x50K mix.
Nominace do štafet bude provedena na místě při srazu. Počítejte s tím, že postavíme co nejvíce štafet ze všech plavců.
V poledne je čas na oběd a plavce za doprovodu rodičů mohou opustit prostor bazénu.
Případné odhlášky do pátku do 18:00 (trenérovi J. Srbovi 777852196).
Trenéři: Kateřina Holubová, Míša Ulipová a Míla Andres.
Infolístky [ODKAZ]
--- Jan SRB ---

Infolístek k Jarní Krajský přebor žactva 2010-2012 (14. 5. 2024)

Praha Radlice (bazén u metra B Radlická, Radlická 298/105, Praha 5, GPS: 50°3'29.309"N, 14°23'26.926"E)
pátek a sobota 17.- 18. 5. 2024 sraz před bazénem v pátek do 15:30, další půldny přímo na bazéně
Harmonogram:
1. půlden (pátek odpo): R: 16:00 - 16:40, Z: 16:45 -> ? 21:00, disciplíny číslo 1.- 12.
2. půlden (sobota dopo): R: 8:00 - 8:40, Z: 8:45 -> ? 12:30, disciplíny číslo 13.- 22.
3. půlden (sobota odpo): předběžně R: 14:00 bude stanoveno na místě -> 19:00?, disciplíny číslo 23.- 34.
Je přihlášeno velké množství plavců a spousty disciplín. Časový harmonogram se může lehce posunout.
Po dvou na dráze se poplave nejen 800K a 1500K, ale i 400K a asi i 200K.
Další informace:
Kategorie: plave se společně, vyhlašuje odděleně 2010, 2011, 2012 a štafety však společně.
S sebou: obvyklé věci na závody (tričko, trenýrky, tepláky, pantofle, více plavek, čepička, brýličky, ...), svačinu, pití.
Minci 10Kč jako zálohu na skříňku do dvojice.
Všichni plavci vystupují v oddílovém zeleném tričku a pokud plavou v čepičce, tak v zelené oddílové.
Oddíl hradí startovné ve výši 300 Kč všem plavcům.
Všichni budou sedět společně s trenéry na šířce u okna u dráhy 6, kteří vždy po doplavání hodnotí výkon plavce.
Závod je otevřený pro diváky.
Štafety 10. 4x50K žačky, 11. 4x50PZ žáci, 20. 4x50K žáci, 21. 4x50PZ žačky, 23. 4x50PŠ mix, 34. 4x50K mix
Nominace do štafet bude provedena na místě po srazu. Počítejte s tím, že postavíme co nejvíce štafet ze všech plavců.
Všichni plavci zůstávají v sobotu až do konce a fandí ostatním, pátek dle domluvy. O odchodu z bazénu musí vědět trenéři.
Odhlášky z důvodu nemoci trenérovi (J. Srbovi 777852196) do čtvrtka do 18:00.
Vedoucí: Jan Srb a v sobotu navíc Luc Delmotte.
Infolístky [ODKAZ]
--- Jan SRB ---

Středa 8. května (7. 5. 2024)

mají trénink jen:
ODA od 8 (příchod) na Vinohradech,
ST+G od 9:30 (příchod) na Vinohradech.
Před závody plánujeme 1,5h ve vodě.
--- Jan SRB ---

Infolístek k Velká cena Pardubic (7. 5. 2024)

případné odhlášky jen do úterý 22:00!!!

Pardubice (50m, Aquacentrum, Jiráskova 2664, GPS: 50°2'1.628"N, 15°46'56.987"E)
pátek až neděle 10.- 12. 5. 2024 doprava individuální, sraz před bazénem do 7:30 nebo dle dohody
Harmonogram:
1. půlden (pátek dopo): TOP R: 7:30 - 8:20, Z: 8:30->10:53 ?, potom zbytek rozplaveb+-do13:05, disciplíny číslo 1.- 10.
2. půlden (pátek odpo): R: 15:00 - 15:50, Z: 16:00 -> 18:10 ?, finále dopo disc a nejlepší 1500K
3. půlden (sobota dopo): TOP R: 7:30 - 8:20, Z: 8:30->10:45 ?, potom zbytek rozplaveb+-do12:45, disciplíny číslo 11.-23.
4. půlden (sobota odpo): R: 15:00 - 15:50, Z: 16:00 -> 17:50 ?, finále dopo disc
5. půlden (neděle dopo): TOP R: 7:30 - 8:20, Z: 8:30->11:05 ?, potom zbytek rozplaveb+-do13:10, disciplíny číslo 24.-36.
6. půlden (neděle odpo): R: 15:00 - 15:50, Z: 16:00 -> 18:00 ?, finále dopo disc a nejlepší 800K
(* TOP blok = vždy poslední 4 rozplavby, 800K a 1500K 1. a 2. v rychlém, 3. v pomalém, 4. ve finále)
Další informace:
Kategorie: bez rozdílu
S sebou: obvyklé věci na závody (tričko, trenýrky, tepláky, pantofle, více plavek, čepička, brýličky, ...), svačinu, pití.
Všichni plavci vystupují v oddílovém zeleném tričku a pokud plavou v čepičce, tak v zelené oddílové.
Oddíl hradí startovné (200 Kč za start) dle pokynů známých při přihlašování.
Vedoucí akce trenér Jan Srb, v neděli Martin Břenda.
Infolístky [ODKAZ]
--- Jan SRB ---

Středa 1. května (28. 4. 2024)

mají trénink jen:
ODA od 8 (příchod) na Vinohradech,
ST+G od 9:30 (příchod) na Vinohradech.
Před závody plánujeme 1,5h ve vodě.
--- Jan SRB ---

Infolístek k Májový víceboj (28. 4. 2024)

Praha Radlice (bazén u metra B Radlická, Radlická 298/105, Praha 5, GPS: 50°3'29.309"N, 14°23'26.926"E)
neděle 5. 5. 2024 sraz před bazénem do 7:30
Harmonogram:
1. půlden (neděle dopo): R: 8:00 – 8:40, Z: 8:45 -> ? 12:30, disciplíny číslo 1.- 12.
2. půlden (neděle odpo): R: 13:00 – 13:50, Z: 14:00 -> ? 18:00, disciplíny číslo 13.- 24.
Další informace:
Kategorie: 2012, 2013, 2014, 2015
Vyhlašuje se součet hlavního závodu ve čtyřboji (M+Z+P+K) pro každý ročník samostatně.
S sebou: obvyklé věci na závody (tričko, trenýrky, tepláky, pantofle, více plavek, čepička, brýličky, ...), svačinu, pití, oběd.
Všichni plavci vystupují v oddílovém zeleném tričku a pokud plavou v čepičce, tak v zelené oddílové.
Startovné 130 Kč za start platí každý u srazu před bazénem.
Všichni budou sedět společně – pokusíme se zabrat místo jako vždy u oken u dráhy č. 6.
Záloha na skříňku mince 10 Kč.
Pro diváky je k dispozici tribuna.
Případné odhlášky trenérovi J.Srbovi (777852196) do čtvrtka do 19:30.
Vedoucí akce: Káťa Holubová a Klára Svobodová.
Infolístky [ODKAZ]
--- Jan SRB ---

Infolístek k Krajský přebor dorostu a dospělých Prahy a Středočeského kraje (28. 4. 2024)

Praha – Podolí
pátek a sobota 3.- 4. 5. 2024 sraz přímo na bazéně vždy 15 minut před rozplaváním
Harmonogram:
1. půlden (pátek odpo): R: 15:00 - 15:40, Z: 15:45 -> 19:30, disciplíny číslo 1.- 12.
2. půlden (sobota dopo): R: 8:00 - 8:40, Z: 8:45 -> ? 13:00, disciplíny číslo 13.- 22.
3. půlden (sobota odpo): R: 13:30 - 14:10, Z: 14:15 -> 18:35 disciplíny číslo 23.- 34.
Další informace:
Kategorie: bez rozdílu věku. Vyhlašují se odděleně závodníci Prahy a Středočeského kraje.
S sebou: obvyklé věci na závody (tričko, trenýrky, tepláky, pantofle, více plavek, čepička, brýličky, ...), svačinu, pití.
Všichni plavci vystupují v oddílovém zeleném tričku a pokud plavou v čepičce, tak v zelené oddílové.
Oddíl hradí startovné všem plavcům (300Kč za osobu).
Všichni budou sedět společně na obvyklém místě u startovní plošinu až po praporky u dráhy č. 8.
Pro diváky je otevřená tribuna.
Odhlášky se provádí na telefonu trenéra Jana Srba (777852196) nejpozději ve čtvrtek do 18:59.
Všichni zůstáváme fandit ostatním až do konce a na konci, prosíme, o pomoc s úklidem časomíry.
A kdo by nevěděl co před závody, potřebovali bychom pomoc s 16 deskami a 4 kejsy na bazén již ve 13:30.
Vedoucí akce: Martin Břenda a Jan Srb.
Infolístky [ODKAZ]
--- Jan SRB ---

Infolístek k Jarní Krajský přebor nejmladšího žactva (15. 4. 2024)

Praha - Eden (bazén Slavia Praha, Vladivostocká 1460/10, Praha 10, GPS: 50°4'4.762"N, 14°28'44.236"E)
sobota 20. 4. 2024 sraz před bazénem do 7:45, odpoledne 12:45.
Harmonogram:
1. půlden (sobota dopo): Rozplavání: 8:00 - 8:25, Závody: 8:30 -> ? 10:00, disciplíny číslo 1.- 12.
2. půlden (sobota odpo) po závodech starších žáků: R: 13:00 - 13:25, Z: 14:00 -> ? 15:30, disciplíny číslo 13.- 25.
Další informace:
25m tratě jsou určené výhradně pro začátečníky (ale pozor: ne pro 2015), kteří neplavou 50m a opačně.
Jedná se o závody, kdy je šance si vyzkoušet své dovednosti získané z tréninků.
S sebou: obvyklé věci na závody (tričko, trenýrky, tepláky, pantofle, více plavek, čepička, brýličky, ...), svačinu, pití.
Všichni plavci vystupují v oddílovém zeleném tričku a plavou v zelené oddílové čepičce.
Oddíl hradí startovné 200 Kč za všechny plavce, kteří mají společné oddílové oblečení (minimálně tričko, čepičku).
Všichni budou sedět společně, tradičně u okna u dráhy č. 1.
Pro diváky bude vyhrazena část tribuny.
20 Kč mince na zálohu na skříňku.
Případné odhlášky bez nutnosti úhrady startovného do čtvrtka 18. 4. do 19:00 u trenéra Srba 777852196.
Dopoledne se plavou štafety 11. 4x25 VZ mix, 12. 4x50PZ mix, odpoledne 25. 4x50K mix.
Počítáme se startem ve štafetách, takže všichni zůstávají až do konce závodů a budou fandit i ostatním.
V poledne je čas na oběd.
Vedoucí: Káťa Holubová, Nikita Kalivodová, Míla Andres.
Infolístky [ODKAZ]
--- Jan SRB ---
Sobotní trénink v Podolí

až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku