Oddílové rekordy

Filtrovat

disc.pohl.bazénjménopříjmeníčasdatummísto
50 M M 50 Petr NOVÁK 00:24,15 25. 05. 2018 Pardubice
100 M M 50 Petr NOVÁK 00:53,56 27. 05. 2018 Pardubice
200 M M 50 Tomáš HAVRÁNEK 01:58,27 28. 05. 2016 Bergen (NOR)
50 Z M 50 Jan HANZAL 00:27,23 22. 06. 2019 České Budějovice
100 Z M 50 Pavel VOKOUN 00:57,58 1988 -
200 Z M 50 Pavel VOKOUN 02:04,63 24. 07. 1988 -
50 P M 50 Marián DRAGÚŇ 00:29,74 11. 07. 2014 Praha - Podolí
100 P M 50 Marián DRAGÚŇ 01:05,07 29. 06. 2013 Pardubice
200 P M 50 Martin BEJČEK 02:17,21 30. 04. 2016 Bratislava (SVK)
50 VZ M 50 Michal LEDL 00:23,77 30. 07. 2008 Belgrade (SRB)
100 VZ M 50 Petr NOVÁK 00:51,13 08. 07. 2017 Praha - Podolí
200 VZ M 50 Petr NOVÁK 01:49,57 26. 05. 2018 Pardubice
400 VZ M 50 Petr NOVÁK 03:57,57 06. 07. 2017 Praha - Podolí
800 VZ M 50 Matěj KOZUBEK 08:23,72 17. 05. 2019 Pardubice
1500 VZ M 50 Matěj KOZUBEK 15:54,52 17. 05. 2019 Pardubice
200 PZ M 50 Jakub LAHODA 02:02,88 05. 07. 2018 Helsinki (FIN)
400 PZ M 50 Jakub LAHODA 04:27,37 15. 07. 2018 Praha - Podolí
3 km M 50 Matěj KOZUBEK 33:07,50 02. 04. 2017 Praha - Podolí
5 km M 50 Matěj KOZUBEK 55:08,90 03. 06. 2015 Strakonice
10 km M 50 Matěj KOZUBEK 1:56:23,20 13. 09. 2014 Jaroměř
15 km M 50 Matěj KOZUBEK 3:01:27,60 13. 09. 2014 Jaroměř
20 km M 50 Pavel SRB 4:06:23,40 2001 -
25 km M 50 Matěj KOZUBEK 5:14:01,00 01. 04. 2018 Zlín

disc.pohl.bazénjménopříjmeníčasdatummísto
50 M Ž 50 Anna KOLÁŘOVÁ 00:26,84 09. 07. 2017 Praha - Podolí
100 M Ž 50 Lenka JAROŠOVÁ 01:01,19 26. 07. 2009 Řím (ITA)
200 M Ž 50 Lenka JAROŠOVÁ 02:19,47 09. 07. 2011 Praha - Podolí
50 Z Ž 50 Ilona HLAVÁČKOVÁ 00:27,63 18. 01. 2005 Stockholm (SWE)
100 Z Ž 50 Alžběta ŘEHOŘKOVÁ 01:03,58 23. 05. 2012 Debrecen (HUN)
200 Z Ž 50 Lenka JAROŠOVÁ 02:14,32 03. 05. 2009 České Budějovice
50 P Ž 50 Martina PECHOVÁ 00:31,45 23. 08. 2014 Berlín (GER)
100 P Ž 50 Martina PECHOVÁ 01:07,69 24. 07. 2017 Budapešť (HUN)
200 P Ž 50 Martina PECHOVÁ 02:25,26 27. 07. 2017 Budapešť (HUN)
50 VZ Ž 50 Anna KOLÁŘOVÁ 00:25,35 06. 11. 2015 Dubai (UAE)
100 VZ Ž 50 Anna KOLÁŘOVÁ 00:55,26 06. 08. 2015 Kazaň (RUS)
200 VZ Ž 50 Anna KOLÁŘOVÁ 02:00,24 04. 08. 2015 Kazaň (RUS)
400 VZ Ž 50 Kristýna HORSKÁ 04:27,29 05. 05. 2019 Ostrava
800 VZ Ž 50 Julie PLESKOTOVÁ 09:06,19 28. 04. 2019 Bratislava (SVK)
1500 VZ Ž 50 Julie PLESKOTOVÁ 17:21,23 21. 06. 2019 České Budějovice
200 PZ Ž 50 Kristýna HORSKÁ 02:14,13 29. 05. 2016 Bergen (NOR)
400 PZ Ž 50 Kristýna HORSKÁ 04:48,56 12. 10. 2019 Berlín (GER)
3 km Ž 50 Lenka ŠTĚRBOVÁ 35:46,30 14. 04. 2019 Praha - Podolí
5 km Ž 50 Lenka ŠTĚRBOVÁ 59:44,50 14. 04. 2019 Praha - Podolí
10 km Ž 50 Šárka LANDSMANNOVÁ 2:28:41,90 11. 05. 2014 Plzeň - Slovany
15 km Ž 50 Simona ŠVANDELÍKOVÁ 3:57:44,00 17. 09. 2011 Jaroměř
20 km Ž 50 Simona ŠVANDELÍKOVÁ 5:21:00,00 17. 09. 2011 Jaroměř
25 km Ž 50 Simona ŠVANDELÍKOVÁ 6:42:34,00 17. 09. 2011 Jaroměř

disc.pohl.bazénjménopříjmeníčasdatummísto
50 M M 25 Michal LEDL 00:23,60 18. 12. 2009 Plzeň - Slovany
100 M M 25 Michal LEDL 00:52,53 19. 12. 2009 Plzeň - Slovany
200 M M 25 Tomáš HAVRÁNEK 01:55,39 19. 11. 2016 Graz (AUT)
50 Z M 25 Petr NOVÁK 00:25,78 16. 12. 2017 Zlín
100 Z M 25 Tomáš HAVRÁNEK 00:55,66 14. 10. 2018 Praha - Radlice
200 Z M 25 Jakub LAHODA 01:58,78 15. 12. 2018 Plzeň - Slovany
50 P M 25 Martin BEJČEK 00:28,78 15. 12. 2016 Plzeň - Slovany
100 P M 25 Martin BEJČEK 01:02,03 12. 12. 2015 Plzeň - Slovany
200 P M 25 Martin BEJČEK 02:13,85 14. 10. 2016 Plzeň - Slovany
50 VZ M 25 Michal LEDL 00:22,37 18. 12. 2009 Plzeň - Slovany
100 VZ M 25 Michal LEDL 00:49,44 20. 12. 2009 Plzeň - Slovany
200 VZ M 25 Tomáš HAVRÁNEK 01:46,04 16. 12. 2018 Plzeň - Slovany
400 VZ M 25 David NOLL 03:48,65 23. 11. 2017 Plzeň - Slovany
800 VZ M 25 Jan HANZAL 08:00,79 24. 11. 2017 Plzeň - Slovany
1500 VZ M 25 Matěj KOZUBEK 15:29,02 16. 12. 2018 Plzeň - Slovany
100 PZ M 25 Tomáš HAVRÁNEK 00:54,00 25. 11. 2017 Plzeň - Slovany
200 PZ M 25 Tomáš HAVRÁNEK 01:56,50 23. 11. 2017 Plzeň - Slovany
400 PZ M 25 Jakub LAHODA 04:16,04 16. 12. 2018 Plzeň - Slovany
3 km M 25 Matěj KOZUBEK 32:10,64 07. 10. 2017 Levice (SVK)
5 km M 25 Matěj KOZUBEK 53:47,57 07. 10. 2017 Levice (SVK)
4 boj M 25 Tomáš HAVRÁNEK 01:46,95 19. 12. 2019 Praha - Vinohrady

disc.pohl.bazénjménopříjmeníčasdatummísto
50 M Ž 25 Anna KOLÁŘOVÁ 00:26,74 19. 10. 2019 Plzeň - Slovany
100 M Ž 25 Lenka JAROŠOVÁ 00:59,64 12. 12. 2009 Istambul (TUR)
200 M Ž 25 Kristýna HORSKÁ 02:11,38 14. 12. 2019 Plzeň - Slovany
50 Z Ž 25 Ilona HLAVÁČKOVÁ 00:27,06 13. 12. 2001 Antverpy (BEL)
100 Z Ž 25 Ilona HLAVÁČKOVÁ 00:57,75 2001 -
200 Z Ž 25 Lenka JAROŠOVÁ 02:06,05 13. 12. 2009 Istambul (TUR)
50 P Ž 25 Martina PECHOVÁ 00:31,05 06. 12. 2016 Windsor (CAN)
100 P Ž 25 Martina PECHOVÁ 01:06,86 09. 12. 2016 Windsor (CAN)
200 P Ž 25 Martina PECHOVÁ 02:23,20 06. 12. 2015 Netanya (ISR)
50 VZ Ž 25 Anna KOLÁŘOVÁ 00:24,93 15. 11. 2014 Brno - Lesná
100 VZ Ž 25 Anna KOLÁŘOVÁ 00:54,33 21. 12. 2014 Plzeň - Slovany
200 VZ Ž 25 Anna KOLÁŘOVÁ 01:58,67 16. 10. 2015 Plzeň - Slovany
400 VZ Ž 25 Kristýna HORSKÁ 04:13,95 13. 12. 2019 Plzeň - Slovany
800 VZ Ž 25 Julie PLESKOTOVÁ 08:51,40 14. 12. 2019 Plzeň - Slovany
1500 VZ Ž 25 Julie PLESKOTOVÁ 16:49,09 14. 12. 2018 Plzeň - Slovany
100 PZ Ž 25 Kristýna HORSKÁ 01:00,36 15. 12. 2019 Plzeň - Slovany
200 PZ Ž 25 Kristýna HORSKÁ 02:09,80 16. 12. 2017 Kodaň (DEN)
400 PZ Ž 25 Kristýna HORSKÁ 04:38,59 04. 12. 2019 Glasgow (GBR)
3 km Ž 25 Lenka ŠTĚRBOVÁ 34:59,35 04. 06. 2020 Praha - Vinohrady
5 km Ž 25 Carmen MIKUŠOVÁ 1:03:59,30 06. 10. 2018 Levice (SVK)
4 boj Ž 25 Anna KOLÁŘOVÁ 02:02,90 17. 12. 2015 Praha - Vinohrady
Poslední aktualizace: 7. 7. 2020 05:01:50
Přihlášky na příměstské tábory

jsou na prázdniny otevřeny v Intranetu, nová volba "Rezervace na akci".
POZOR! Z důvodu neočekávané a nutné rekonstrukce technologií bazénu na začátku srpna, jsou termíny č. 5, 6 a 7. bohužel ZRUŠENY. Informace byly zaslány rodičům na email.

Nábor nováčků do přípravky a kurzu a pokračování v kurzu plavání

Od září přijímáme nové plavce do kurzů (nezávodního plavání) a přípravky (závodního) plavání. Zájemci o kurzy se hlásí i ti co pokračují.
Máte-li zájem o přihlášení, dejte nám o sobě vědět do formuláře a my se Vám ozveme
[ODKAZ]
Do přípravky praktické vyzkoušení 1. a 3. září nebo o týden později dle dohody.
Informace u hlavního trenéra Jana Srba 777852196.

Přihlášky na Úvodní soustředění

klasicky v Intranetu v menu Závody.
Rádi bychom jej udělali na Vinohradech, ale možná bude změna do Podolí. Záleží na rychlosti rekonstrukce Vinohrad.

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů