Jarní KP dorostu a dospělých

vyhlášení 50K - 1. Alžběta Řehořková

vyhlášení 50K - 1. Alžběta Řehořková

vyhlášení 50P - 3. Adéla Tomášková

vyhlášení 50P - 3. Adéla Tomášková

vyhlášení 100Z - 1. Simona Švandelíková

vyhlášení 100Z - 1. Simona Švandelíková

vyhlášení 400K - 2. Martin Břenda

vyhlášení 400K - 2. Martin Břenda

vyhlášení 100M - 2. Simona Švandelíková

vyhlášení 100M - 2. Simona Švandelíková

vyhlášení 200PZ - 1. Alžběta Řehořková

vyhlášení 200PZ - 1. Alžběta Řehořková

vyhlášení 200K - 1. Martin Břenda

vyhlášení 200K - 1. Martin Břenda

vyhlášení 100P - 1. Adéla Tomášková, 3. Alžběta Řehořková (na fotografii ji zastoupil Peťa Tomášek)

vyhlášení 100P - 1. Adéla Tomášková, 3. Alžběta Řehořková (na fotografii ji zastoupil Peťa Tomášek)

vyhlášení 200M - 2. Martin Břenda

vyhlášení 200M - 2. Martin Břenda

vyhlášení 50M - 3. Simona Švandelíková

vyhlášení 50M - 3. Simona Švandelíková

vyhlášení 50M - 3. Franta Vitvar

vyhlášení 50M - 3. Franta Vitvar

vyhlášení 400PZ - 2. Martin Břenda

vyhlášení 400PZ - 2. Martin Břenda

vyhlášení 200P - 3. Tereza Skuhrová

vyhlášení 200P - 3. Tereza Skuhrová

vyhlášení 100K - 2. Tomáš Dvořák

vyhlášení 100K - 2. Tomáš Dvořák

vyhlášení 100Z - 1. Simona Švandelíková

vyhlášení 100Z - 1. Simona Švandelíková

vyhlášení 800K - 2. Martin Břenda

vyhlášení 800K - 2. Martin Břenda

Vybíráme legitky od Podolí

po odevzdání dostanete zpět zálohu.
Nutné odevzdat do 3.7.

Kondiční soustředění v polovině srpna

se uskuteční.

2007-2011 Annín (14.- 20. 8.) - vedoucí trenér Míra Vrána. Info byly poslány mailem rodičům.
2000-2006 Veľký Meder - posun na od 15., vedoucí Jan Dolejš (Carda). Přihlášené osloví přímo.
1997-2006 Ramsau - změna termínu na 8.-14.8. Vedoucí kondiční trenér Jiří Král. Přihlášení dostali info mailem.

Plavci ST, ODA, G

se v Intranetu v Rezervacích na akci přihlásí na týdenní tréninkové bloky během prázdnin.
O podrobnostech budume informovat přihlášené.

Podporují nás

   

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku