Jarní KP žactva 95-97

vyhlášení 200K žáci 1996 - 1. Jakub Jiroušek

vyhlášení 200K žáci 1996 - 1. Jakub Jiroušek

vyhlášení 200K žačky 1996 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 200K žačky 1996 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 100P žáci 1995 - 1. Dan Červenka, 3. Vašek Sika

vyhlášení 100P žáci 1995 - 1. Dan Červenka, 3. Vašek Sika

vyhlášení 100P žačky 1997 - 1. Kristýna Horská, 3. Olga Vaníčková

vyhlášení 100P žačky 1997 - 1. Kristýna Horská, 3. Olga Vaníčková

vyhlášení 100PZ žačky 1997 - 1. Kristýna Horská, 2. Olga Vaníčková

vyhlášení 100PZ žačky 1997 - 1. Kristýna Horská, 2. Olga Vaníčková

vyhlášení 400K žáci 1997 - 3. Ladislav Zahrádka

vyhlášení 400K žáci 1997 - 3. Ladislav Zahrádka

vyhlášení 400K žáci 1996 - 3. Jakub Jiroušek

vyhlášení 400K žáci 1996 - 3. Jakub Jiroušek

vyhlášení 4x50K žačky - 2. Majka, Kamča, Julča, Kikina, 3. Kíťa, Olga, Andrea, Adéla

vyhlášení 4x50K žačky - 2. Majka, Kamča, Julča, Kikina, 3. Kíťa, Olga, Andrea, Adéla

vyhlášení 4x50PŠ žáci - 1. Lukáš, Lukas, Mates a Kuba

vyhlášení 4x50PŠ žáci - 1. Lukáš, Lukas, Mates a Kuba

vyhlášení 800K žačky 1996 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 800K žačky 1996 - 1. Kristýna Beringerová

Julča Krejčová

Julča Krejčová

Olga Vaníčková

Olga Vaníčková

Julča

Julča

a zase Julča

a zase Julča

Olga

Olga

Kíťa Horská

Kíťa Horská

Lukáš Poš

Lukáš Poš

Dan Červenka

Dan Červenka

Dan

Dan

Kamila Blažková

Kamila Blažková

Kristýna Horská

Kristýna Horská

vyhlášení 50K žačky 1997 - 1. Kristýna Horská, 2. Olga Vaníčková

vyhlášení 50K žačky 1997 - 1. Kristýna Horská, 2. Olga Vaníčková

vyhlášení 50K žačky 1995 - 1. Kamila Blažková

vyhlášení 50K žačky 1995 - 1. Kamila Blažková

vyhlášení 50K žačky 1996 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 50K žačky 1996 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 50K žáci 1996 - 2. Jakub Jiroušek

vyhlášení 50K žáci 1996 - 2. Jakub Jiroušek

vyhlášení 50K žáci 1995 - 1. Dan Červenka, 2. Adam Ayoub

vyhlášení 50K žáci 1995 - 1. Dan Červenka, 2. Adam Ayoub

vyhlášení 200PZ žačky 1997 - 1. Kristýna Horská, 2. Olga Vaníčková

vyhlášení 200PZ žačky 1997 - 1. Kristýna Horská, 2. Olga Vaníčková

vyhlášení 200PZ žáci 1995 - 3. Dan Červenka, 3. Vašek Sika

vyhlášení 200PZ žáci 1995 - 3. Dan Červenka, 3. Vašek Sika

vyhlášení 100Z žačky 1997 - 1. Kristýna Horská, 3. Olga Vaníčková

vyhlášení 100Z žačky 1997 - 1. Kristýna Horská, 3. Olga Vaníčková

vyhlášení 100Z žačky 1996 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 100Z žačky 1996 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 100Z žačky 1995 - 1. Kamila Blažková

vyhlášení 100Z žačky 1995 - 1. Kamila Blažková

vyhlášení 100Z žáci 1995 - 3. Vašek Sika

vyhlášení 100Z žáci 1995 - 3. Vašek Sika

vyhlášení 400K žačky 1996 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 400K žačky 1996 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 1500K žáci 1996 - 1. Matěj Kozubek, 2. Jakub Jiroušek

vyhlášení 1500K žáci 1996 - 1. Matěj Kozubek, 2. Jakub Jiroušek

vyhlášení 4x50K žáci - 1. Lukas, Mates, Kuba a Červ

vyhlášení 4x50K žáci - 1. Lukas, Mates, Kuba a Červ

Děvčata lezou na třetí místo. Udrží se?

Děvčata lezou na třetí místo. Udrží se?

vyhlášení 4x50PŠ žačky - 3. Kikina, Majka, Julča a Kamča

vyhlášení 4x50PŠ žačky - 3. Kikina, Majka, Julča a Kamča

vyhlášení 200Z žačky 1997 - 3. Pavla Churá

vyhlášení 200Z žačky 1997 - 3. Pavla Churá

vyhlášení 200Z žačky 1996 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 200Z žačky 1996 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 200Z žáci 1996 - 2. Matěj Kozubek

vyhlášení 200Z žáci 1996 - 2. Matěj Kozubek

Lukas Pavlov

Lukas Pavlov

vyhlášení 100M žačky 1997 - 1. Kristýna Horská, 2. Olga Vaníčková, 3. Adéla Zvěřinová

vyhlášení 100M žačky 1997 - 1. Kristýna Horská, 2. Olga Vaníčková, 3. Adéla Zvěřinová

vyhlášení 100M žačky 1996 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 100M žačky 1996 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 100M žáci 1996 - 3. Lukas Pavlov

vyhlášení 100M žáci 1996 - 3. Lukas Pavlov

vyhlášení 200P žačky 1997 - 1. Kristýna Horská, 3. Adéla Zvěřinová

vyhlášení 200P žačky 1997 - 1. Kristýna Horská, 3. Adéla Zvěřinová

vyhlášení 200P žáci 1995 - 1. Dan Červenka

vyhlášení 200P žáci 1995 - 1. Dan Červenka

vyhlášení 100K žačky 1997 - 1. Kristýna Horská, 2. Olga Vaníčková

vyhlášení 100K žačky 1997 - 1. Kristýna Horská, 2. Olga Vaníčková

vyhlášení 100K žačky 1996 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 100K žačky 1996 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 50K žáci 1996 - 2. Jakub Jiroušek

vyhlášení 50K žáci 1996 - 2. Jakub Jiroušek

vyhlášení 100K žáci 1995 - 2. Dan Červenka

vyhlášení 100K žáci 1995 - 2. Dan Červenka

8 zlatých Kristýny Horské

8 zlatých Kristýny Horské

Kuba Jiroušek

Kuba Jiroušek

8 zlatých Kristýny Beringerové

8 zlatých Kristýny Beringerové

Kíťa, Kubík, Kikina a Olga

Kíťa, Kubík, Kikina a Olga

vyhlášení 400PZ žačky 1995 - 3. Julie Krejčová

vyhlášení 400PZ žačky 1995 - 3. Julie Krejčová

Vybíráme legitky od Podolí

po odevzdání dostanete zpět zálohu.
Nutné odevzdat do 3.7.

Kondiční soustředění v polovině srpna

se uskuteční.

2007-2011 Annín (14.- 20. 8.) - vedoucí trenér Míra Vrána. Info byly poslány mailem rodičům.
2000-2006 Veľký Meder - posun na od 15., vedoucí Jan Dolejš (Carda). Přihlášené osloví přímo.
1997-2006 Ramsau - změna termínu na 8.-14.8. Vedoucí kondiční trenér Jiří Král. Přihlášení dostali info mailem.

Plavci ST, ODA, G

se v Intranetu v Rezervacích na akci přihlásí na týdenní tréninkové bloky během prázdnin.
O podrobnostech budume informovat přihlášené.

Podporují nás

   

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku