Kroufkův memoriál

start štafet

start štafet

start štafet

start štafet

odstartované štafety

odstartované štafety

čekání na předávku

čekání na předávku

předává Hanka Jitce

předává Hanka Jitce

Hanka Veselá

Hanka Veselá

Terka Skuhrová

Terka Skuhrová

čekání na předávku

čekání na předávku

žáci se připravují na start

žáci se připravují na start

odstartováno

odstartováno

odstartováno

odstartováno

Míša a Míša na mole, klokanice v cíli

Míša a Míša na mole, klokanice v cíli

vyhlášení 1km mladší žáci - 3. Tomáš Kozubek

vyhlášení 1km mladší žáci - 3. Tomáš Kozubek

vyhlášení 5km ženy M-C - 2. Katka Skuhrová

vyhlášení 5km ženy M-C - 2. Katka Skuhrová

příprava na start nedělní desítky

příprava na start nedělní desítky

start desítky

start desítky

odstartováno

odstartováno

dohmat na 10km - 3. Kežo z Plzně a těsně 4. Pepa Kučera

dohmat na 10km - 3. Kežo z Plzně a těsně 4. Pepa Kučera

Dana Kozubková

Dana Kozubková

Pepa Kučera

Pepa Kučera

Pepa Kysilka v cíli za Terkou Skuhrovou

Pepa Kysilka v cíli za Terkou Skuhrovou

svěží Terka, unavený Pepa

svěží Terka, unavený Pepa

start trojky

start trojky

vyhlášení 3km muži M-C - 1. Radek Táborský, 2. Honza Kozubek

vyhlášení 3km muži M-C - 1. Radek Táborský, 2. Honza Kozubek

vyhlášení 3km muži M-D - 3. Michal Kandus (medaili převzal Honza)

vyhlášení 3km muži M-D - 3. Michal Kandus (medaili převzal Honza)

vyhlášení 3km ženy M-B - 3. Radka Srbová

vyhlášení 3km ženy M-B - 3. Radka Srbová

vyhlášení 3km ženy M-C - 1. Katka Skuhrová

vyhlášení 3km ženy M-C - 1. Katka Skuhrová

vyhlášení 3km mladší žáci - 3. Tomáš Kozubek

vyhlášení 3km mladší žáci - 3. Tomáš Kozubek

vyhlášení 5km starší žáci - 3. Matěj Kozubek

vyhlášení 5km starší žáci - 3. Matěj Kozubek

vyhlášení 10km mladší dorostenky - 2. Terka Skuhrová

vyhlášení 10km mladší dorostenky - 2. Terka Skuhrová

vyhlášení 10km starší dorostenci - 1. Pepa Kučera

vyhlášení 10km starší dorostenci - 1. Pepa Kučera

vyhlášení 10km muži M-C - 1. Ace Blair a 2. Pepa Kysilka (oba zastoupil Pavel)

vyhlášení 10km muži M-C - 1. Ace Blair a 2. Pepa Kysilka (oba zastoupil Pavel)

vyhlášení 10km muži M-A - 3. Pavel Srb

vyhlášení 10km muži M-A - 3. Pavel Srb

Sobotní tréninky v Podolí

jsou v lednu 8. a 15. 1.

Potvrzení o ne COVID19 pro vstup na bazén

pro vstup do veřejného provozu bazénu je potřeba mít k dispozici:
Plavci 18 let a starší:
i) potvrzení o prodělaném covidu ne starším 180 dnů nebo
ii) potvrzení o aplikaci očkování a uplynutí 14 dnů od druhé dávky, případně po první dávce u jednosložkové vakcíny (J&J)
Plavci 12-17,99 let:
i) a ii) jako dospělí, nebo
iii) potvrzení z certifikované laboratoře o negativním PCR testu (ne starším 3 dnů, registrovaní sportovci oficiálními sportovními kluby (což Bohemians je) platí oficiální PCR test 7 dnů.
Vše se musí prokázat buď přímo v aplikaci Tečka v mobilu či v tištěné formě s platným QR kódem (bude kontrolováno). Nelze se prokazovat vyfoceným potvrzením.
Jedná se o oficiální pravidla dle nařízení Vlády ČR a Ministerstva zdravotnictví.
Plavci do 12. narozenin:
splňují "pouhé" pravidla o bezinfekčnosti.
Doporučujeme všem, kdo nemá kontraindikace, absolvovat očkování.

Podporují nás

   

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku