Kroufkův memoriál

start štafet

start štafet

start štafet

start štafet

odstartované štafety

odstartované štafety

čekání na předávku

čekání na předávku

předává Hanka Jitce

předává Hanka Jitce

Hanka Veselá

Hanka Veselá

Terka Skuhrová

Terka Skuhrová

čekání na předávku

čekání na předávku

žáci se připravují na start

žáci se připravují na start

odstartováno

odstartováno

odstartováno

odstartováno

Míša a Míša na mole, klokanice v cíli

Míša a Míša na mole, klokanice v cíli

vyhlášení 1km mladší žáci - 3. Tomáš Kozubek

vyhlášení 1km mladší žáci - 3. Tomáš Kozubek

vyhlášení 5km ženy M-C - 2. Katka Skuhrová

vyhlášení 5km ženy M-C - 2. Katka Skuhrová

příprava na start nedělní desítky

příprava na start nedělní desítky

start desítky

start desítky

odstartováno

odstartováno

dohmat na 10km - 3. Kežo z Plzně a těsně 4. Pepa Kučera

dohmat na 10km - 3. Kežo z Plzně a těsně 4. Pepa Kučera

Dana Kozubková

Dana Kozubková

Pepa Kučera

Pepa Kučera

Pepa Kysilka v cíli za Terkou Skuhrovou

Pepa Kysilka v cíli za Terkou Skuhrovou

svěží Terka, unavený Pepa

svěží Terka, unavený Pepa

start trojky

start trojky

vyhlášení 3km muži M-C - 1. Radek Táborský, 2. Honza Kozubek

vyhlášení 3km muži M-C - 1. Radek Táborský, 2. Honza Kozubek

vyhlášení 3km muži M-D - 3. Michal Kandus (medaili převzal Honza)

vyhlášení 3km muži M-D - 3. Michal Kandus (medaili převzal Honza)

vyhlášení 3km ženy M-B - 3. Radka Srbová

vyhlášení 3km ženy M-B - 3. Radka Srbová

vyhlášení 3km ženy M-C - 1. Katka Skuhrová

vyhlášení 3km ženy M-C - 1. Katka Skuhrová

vyhlášení 3km mladší žáci - 3. Tomáš Kozubek

vyhlášení 3km mladší žáci - 3. Tomáš Kozubek

vyhlášení 5km starší žáci - 3. Matěj Kozubek

vyhlášení 5km starší žáci - 3. Matěj Kozubek

vyhlášení 10km mladší dorostenky - 2. Terka Skuhrová

vyhlášení 10km mladší dorostenky - 2. Terka Skuhrová

vyhlášení 10km starší dorostenci - 1. Pepa Kučera

vyhlášení 10km starší dorostenci - 1. Pepa Kučera

vyhlášení 10km muži M-C - 1. Ace Blair a 2. Pepa Kysilka (oba zastoupil Pavel)

vyhlášení 10km muži M-C - 1. Ace Blair a 2. Pepa Kysilka (oba zastoupil Pavel)

vyhlášení 10km muži M-A - 3. Pavel Srb

vyhlášení 10km muži M-A - 3. Pavel Srb

Úvodní soustředění od 24. 8.

ještě jsme otevřeli možnost se nahlásit.
Poslali jsme mail s podrobnostmi. (není ve spamu?) Po výborné zkušenosti s našimi příměšťáky, uděláme něco podobného i na konci prázdnin. A protáhneme program do odpoledne a bude i společný oběd. Čekáme na Vaše rezervace v Intranetu (rezervace na akci vpravo nahoře pod menu) nebo pošlete jen mail. :-)

Nábor nováčků do přípravky a kurzu a pokračování v kurzu plavání

Od září přijímáme nové plavce do kurzů (nezávodního plavání) a přípravky (závodního) plavání. Zájemci o kurzy se hlásí i ti co pokračují.
Máte-li zájem o přihlášení, dejte nám o sobě vědět do formuláře a my se Vám ozveme
[ODKAZ]
Do přípravky praktické vyzkoušení 1. a 3. září nebo o týden později dle dohody.
Informace u hlavního trenéra Jana Srba 777852196.

Závody v Intranetu

je možné se hlásit na zbylé DP závody (ale stále není rozpis na některé, ačkoliv se uskuteční) a nově je závod 31. 8.

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku