Pastvinský maratón - superfinále žactva DP

vyhlášení 1km mladší žáci - Tomáš Kozubek

vyhlášení 1km mladší žáci - Tomáš Kozubek

vyhlášení 3km ženy - Tereza Pastorková

vyhlášení 3km ženy - Tereza Pastorková

3km Hanka Veselá

3km Hanka Veselá

vyhlášení 3km starší žačky - Majka Rajtrová

vyhlášení 3km starší žačky - Majka Rajtrová

vyhlášení 3km starší žáci - Matěj Kozubek

vyhlášení 3km starší žáci - Matěj Kozubek

vyhlášení celkového pořadí ČP DP - starší žáci 1996 - 1. Matěj Kozubek

vyhlášení celkového pořadí ČP DP - starší žáci 1996 - 1. Matěj Kozubek

vyhlášení celkového pořadí ČP DP - maldší žáci 1998 - 1. Tomáš Kozubek

vyhlášení celkového pořadí ČP DP - maldší žáci 1998 - 1. Tomáš Kozubek

vyhlášení 5km muži - Peťa Tomášek

vyhlášení 5km muži - Peťa Tomášek

Peťa potvrzuje převzetí šeku

Peťa potvrzuje převzetí šeku

vyhlášení 5km mladší dorostenky - Jana Kandusová

vyhlášení 5km mladší dorostenky - Jana Kandusová

vyhlášení 5km ženy absolutně - Simona Švandelíková a Káča Haláková

vyhlášení 5km ženy absolutně - Simona Švandelíková a Káča Haláková

Simča usvědčena z přijímání úplatků

Simča usvědčena z přijímání úplatků

Halajda taktéž

Halajda taktéž

vyhlášení 10km ženy - Adéla Kolínská

vyhlášení 10km ženy - Adéla Kolínská

vyhlášení 10km starší dorostenky - Žaneta Guthová a Tereza Martínková

vyhlášení 10km starší dorostenky - Žaneta Guthová a Tereza Martínková

vyhlášení 10km mladší dorostenky - Tereza Skuhrová

vyhlášení 10km mladší dorostenky - Tereza Skuhrová

vyhlášení žen na 10km

vyhlášení žen na 10km

vyhlášení mužů 10km

vyhlášení mužů 10km

Břenďák po vyhlášení 10km

Břenďák po vyhlášení 10km

příprava na závod

příprava na závod

příprava na závod

příprava na závod

příprava na závod

příprava na závod

příprava skupinové fotky

příprava skupinové fotky

skupinová

skupinová

skupinová

skupinová

skupinová

skupinová

skupinová

skupinová

skupinová

skupinová

Kikina a Olga

Kikina a Olga

Vybíráme legitky od Podolí

po odevzdání dostanete zpět zálohu.
Nutné odevzdat do 3.7.

Kondiční soustředění v polovině srpna

se uskuteční.

2007-2011 Annín (14.- 20. 8.) - vedoucí trenér Míra Vrána. Info byly poslány mailem rodičům.
2000-2006 Veľký Meder - posun na od 15., vedoucí Jan Dolejš (Carda). Přihlášené osloví přímo.
1997-2006 Ramsau - změna termínu na 8.-14.8. Vedoucí kondiční trenér Jiří Král. Přihlášení dostali info mailem.

Plavci ST, ODA, G

se v Intranetu v Rezervacích na akci přihlásí na týdenní tréninkové bloky během prázdnin.
O podrobnostech budume informovat přihlášené.

Podporují nás

   

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku