Podzimní KP dorostu a dospělých

před závody

před závody

Žanetka

Žanetka

vyhlášení 50K ženy - 3. Julie Krejčová (v jejím zastoupí A. T.)

vyhlášení 50K ženy - 3. Julie Krejčová (v jejím zastoupí A. T.)

vyhlášení 50P ženy - 1. Adéla Tomášková, 2. Jana Kandusová (cenu přebírá Ž. G.)

vyhlášení 50P ženy - 1. Adéla Tomášková, 2. Jana Kandusová (cenu přebírá Ž. G.)

konstruktivní diskuse

konstruktivní diskuse

vyhlášení 200Z ženy - 1. Tereza Skuhrová

vyhlášení 200Z ženy - 1. Tereza Skuhrová

vyhlášení 200Z muži - 2. Ondřej Smetana

vyhlášení 200Z muži - 2. Ondřej Smetana

vyhlášení 400K ženy - 1. Tereza Skuhrová, 2. Žaneta Guthová

vyhlášení 400K ženy - 1. Tereza Skuhrová, 2. Žaneta Guthová

plánování Krnova

plánování Krnova

vyhlášení 400K muži - 1. Pepa Kučera, 3. Vašek Bartůněk (v zástoupení J. N.)

vyhlášení 400K muži - 1. Pepa Kučera, 3. Vašek Bartůněk (v zástoupení J. N.)

vyhlášení 100M muži - 3. Ondřej Smetana

vyhlášení 100M muži - 3. Ondřej Smetana

vyhlášení 200PZ muži - 2. Pepa Kučera

vyhlášení 200PZ muži - 2. Pepa Kučera

vyhlášení 50Z ženy - 1. Adéla Tomášková

vyhlášení 50Z ženy - 1. Adéla Tomášková

Břendík suší plavky

Břendík suší plavky

vyhlášení 200K ženy - 1. Tereza Skuhrová

vyhlášení 200K ženy - 1. Tereza Skuhrová

Smetáček

Smetáček

vyhlášení 100P ženy - 1. Tereza Skuhrová, 3. Žaneta Guthová

vyhlášení 100P ženy - 1. Tereza Skuhrová, 3. Žaneta Guthová

vyhlášení 100P muži - 1. Martin Břenda

vyhlášení 100P muži - 1. Martin Břenda

vyhlášení 200M muži - 2. Josef Kučera, 3. Ondřej Smetana

vyhlášení 200M muži - 2. Josef Kučera, 3. Ondřej Smetana

vyhlášení 100PZ ženy - 2.- 4. Adéla Tomášková (v zastoupení P. T.)

vyhlášení 100PZ ženy - 2.- 4. Adéla Tomášková (v zastoupení P. T.)

vyhlášení 100PZ muži - 3. Martin Břenda

vyhlášení 100PZ muži - 3. Martin Břenda

vyhlášení 1500K ženy - 1. Tereza Skuhrová

vyhlášení 1500K ženy - 1. Tereza Skuhrová

vyhlášení 1500K muži - 1. Pepa Kučera

vyhlášení 1500K muži - 1. Pepa Kučera

vyhlášení 50M muži - 3. Ondřej Smetana

vyhlášení 50M muži - 3. Ondřej Smetana

vyhlášení 400PZ ženy - 1. Tereza Skuhrová

vyhlášení 400PZ ženy - 1. Tereza Skuhrová

vyhlášení 400PZ muži - 2. Pepa Kučera

vyhlášení 400PZ muži - 2. Pepa Kučera

vyhlášení 100K muži - 2. Tomáš Dvořák

vyhlášení 100K muži - 2. Tomáš Dvořák

vyhlášení 200P ženy - 1. Tereza Skuhrová

vyhlášení 200P ženy - 1. Tereza Skuhrová

vyhlášení 100Z ženy - 2. Jana Kandusová

vyhlášení 100Z ženy - 2. Jana Kandusová

Přihlášky na příměstské tábory

jsou na prázdniny otevřeny v Intranetu, nová volba "Rezervace na akci".
POZOR! Z důvodu neočekávané a nutné rekonstrukce technologií bazénu na začátku srpna, jsou termíny č. 5, 6 a 7. bohužel ZRUŠENY. Informace byly zaslány rodičům na email.

Nábor nováčků do přípravky a kurzu a pokračování v kurzu plavání

Od září přijímáme nové plavce do kurzů (nezávodního plavání) a přípravky (závodního) plavání. Zájemci o kurzy se hlásí i ti co pokračují.
Máte-li zájem o přihlášení, dejte nám o sobě vědět do formuláře a my se Vám ozveme
[ODKAZ]
Informace u hlavního trenéra Jana Srba 777852196.

Přihlášky na Úvodní soustředění

klasicky v Intranetu v menu Závody.
Rádi bychom jej udělali na Vinohradech, ale možná bude změna do Podolí. Záleží na rychlosti rekonstrukce Vinohrad.

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů