Podzimní KP žactva 98-2001

rozplavání

rozplavání

rozplavání

rozplavání

rozplavání

rozplavání

nástup rozhodčích

nástup rozhodčích

před závody

před závody

před závody

před závody

Anežka Zmátlová

Anežka Zmátlová

Tereza Guthová

Tereza Guthová

start

start

Anča Šrámková

Anča Šrámková

vyhlášení 100Z žačky 2000-1 - 3. Natálka Klessy

vyhlášení 100Z žačky 2000-1 - 3. Natálka Klessy

Vítek Buroň

Vítek Buroň

Damián Vrbický

Damián Vrbický

Vítek Buroň

Vítek Buroň

vyhlášení 50P žačky 2000-1 - 2. Danuše Horká

vyhlášení 50P žačky 2000-1 - 2. Danuše Horká

vyhlášení 100PZ žačky 2000-1 - 3. Tamara Grecová

vyhlášení 100PZ žačky 2000-1 - 3. Tamara Grecová

vyhlášení 200K žačky 1998 - 3. Simona Beringerová

vyhlášení 200K žačky 1998 - 3. Simona Beringerová

vyhlášení 800K žačky 1998 - 1. Simona Beringerová

vyhlášení 800K žačky 1998 - 1. Simona Beringerová

Vítek Buroň

Vítek Buroň

Damián Vrbický

Damián Vrbický

Šimon Pařízek

Šimon Pařízek

Natálie Klessy

Natálie Klessy

Tamara Grecová

Tamara Grecová

Kamila Šolínová

Kamila Šolínová

Danuše Horká

Danuše Horká

Danuše Horká

Danuše Horká

Danuše Horká

Danuše Horká

Kamila Šolínová

Kamila Šolínová

Simona Beringerová

Simona Beringerová

Vítek Buroň

Vítek Buroň

Šimon Pařízek

Šimon Pařízek

Anežka Zmátlová

Anežka Zmátlová

Danuše Horká

Danuše Horká

Anežka Zmátlová

Anežka Zmátlová

Jana Bachtíková

Jana Bachtíková

Simona Beringerová

Simona Beringerová

Anna Šrámková

Anna Šrámková

Anča

Anča

Franta Podborský

Franta Podborský

Franta Podborský

Franta Podborský

Anča Šrámková

Anča Šrámková

Natálie Klessy

Natálie Klessy

Tamara Grecová

Tamara Grecová

Kamila Šolínová

Kamila Šolínová

vyhlášení 100P žačky 1999 - 2. Anna Šrámková

vyhlášení 100P žačky 1999 - 2. Anna Šrámková

Šimon Pařízek

Šimon Pařízek

Franta Podborský

Franta Podborský

vyhlášení 50Z žačky 2000-1 - 3. Natálka Klessy

vyhlášení 50Z žačky 2000-1 - 3. Natálka Klessy

Simona Beringerová

Simona Beringerová

start štafet

start štafet

Šimon přebírá štafetu

Šimon přebírá štafetu

Šimon Pařízek

Šimon Pařízek

Damián přebírá štafetu

Damián přebírá štafetu

Vítek přebírá štafetu

Vítek přebírá štafetu

Simona Beringerová

Simona Beringerová

vyhlášení 200K žáci 2000-1 - 2. František Podborský

vyhlášení 200K žáci 2000-1 - 2. František Podborský

vyhlášení 400K žačky 1998 - 2. Simona Beringerová

vyhlášení 400K žačky 1998 - 2. Simona Beringerová

Vybíráme legitky od Podolí

po odevzdání dostanete zpět zálohu.
Nutné odevzdat do 3.7.

Kondiční soustředění v polovině srpna

se uskuteční.

2007-2011 Annín (14.- 20. 8.) - vedoucí trenér Míra Vrána. Info byly poslány mailem rodičům.
2000-2006 Veľký Meder - posun na od 15., vedoucí Jan Dolejš (Carda). Přihlášené osloví přímo.
1997-2006 Ramsau - změna termínu na 8.-14.8. Vedoucí kondiční trenér Jiří Král. Přihlášení dostali info mailem.

Plavci ST, ODA, G

se v Intranetu v Rezervacích na akci přihlásí na týdenní tréninkové bloky během prázdnin.
O podrobnostech budume informovat přihlášené.

Podporují nás

   

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku