Pohár karlovarského Vřídla

zahajovací nástup

zahajovací nástup

zahajovací nástup

zahajovací nástup

.

.

Míša Klinková

Míša Klinková

Terka Martínková

Terka Martínková

Olga Vaníčková

Olga Vaníčková

start

start

Terka Martínková

Terka Martínková

Terka Martínková

Terka Martínková

Olga Vaníčková

Olga Vaníčková

Ivan a Michal

Ivan a Michal

start

start

Olga

Olga

v pozadí Lukas

v pozadí Lukas

Patrik Lamacz

Patrik Lamacz

Lukas Pavlov

Lukas Pavlov

start

start

Lukas

Lukas

mladší a starší Pavlov

mladší a starší Pavlov

Patrik

Patrik

Frosa a Ába

Frosa a Ába

Ába a Míša

Ába a Míša

Frosa

Frosa

basic camp :)

basic camp :)

Michal

Michal

Lukas

Lukas

předstartovní pohled do objektivu

předstartovní pohled do objektivu

start

start

Frosa

Frosa

Lukas

Lukas

Patrik

Patrik

vyhlášení 50K starší žačky - 2. Olga Vaníčková

vyhlášení 50K starší žačky - 2. Olga Vaníčková

čekání na ošetření

čekání na ošetření

Ába Řehořková

Ába Řehořková

Patrik Lamacz

Patrik Lamacz

vyhlášení 50K starší žáci - 1. Lukas Pavlov a 3. Patrik Lamacz

vyhlášení 50K starší žáci - 1. Lukas Pavlov a 3. Patrik Lamacz

Ába

Ába

vyhlášení 50M ženy - 1. Alžběta Řehořková, 3. Tereza Martínková

vyhlášení 50M ženy - 1. Alžběta Řehořková, 3. Tereza Martínková

hrníček - cena pro vítěze

hrníček - cena pro vítěze

Patrik Lamacz

Patrik Lamacz

vyhlášení 50M starší žáci - 2. Patrik Lamacz

vyhlášení 50M starší žáci - 2. Patrik Lamacz

vyhlášení 50P ženy - 2. Tereza Martínková

vyhlášení 50P ženy - 2. Tereza Martínková

vyhlášení 50P starší žáci - 1. Lukas Pavlov

vyhlášení 50P starší žáci - 1. Lukas Pavlov

Ába

Ába

.

.

Olga

Olga

Olga

Olga

Olga s brýlemi na krku (tam nemají co dělat)

Olga s brýlemi na krku (tam nemají co dělat)

vyhlášení 50Z ženy - 1. Alžběta Řehořková

vyhlášení 50Z ženy - 1. Alžběta Řehořková

vyhlášení 50Z starší žáci - 1. Patrik Lamacz

vyhlášení 50Z starší žáci - 1. Patrik Lamacz

Terka Martínková

Terka Martínková

Míša Klinková

Míša Klinková

Míša

Míša

Váňa

Váňa

taťka Pavlov

taťka Pavlov

nejzkušenější a nejúspěšnější při rozcvičce

nejzkušenější a nejúspěšnější při rozcvičce

vyhlášení 200PZ starší žačky - 2. Olga Vaníčková

vyhlášení 200PZ starší žačky - 2. Olga Vaníčková

.

.

.

.

.

.

start

start

Míša

Míša

Michal

Michal

Michal

Michal

Lukas

Lukas

Míša a Olga

Míša a Olga

vyhlášení 100M starší žačky - 1. Olga Vaníčková

vyhlášení 100M starší žačky - 1. Olga Vaníčková

vyhlášení 100M ženy - 1. Alžběta Řehořková, 3. Tereza Martínková

vyhlášení 100M ženy - 1. Alžběta Řehořková, 3. Tereza Martínková

Frosa

Frosa

start

start

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Prázdninové tréninky v Podolí

hlaste se v Intranetu -> rezervace (1 TJ za 100Kč, minimální měsíční platba 500 Kč, max 1500 Kč).

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku