Vánoční čtyřboj

začínáme

začínáme

mladší plavci

mladší plavci

starší plavci

starší plavci

čekající plavci

čekající plavci

nejstarší plavci

nejstarší plavci

všichni plavci

všichni plavci

a ještě jednou

a ještě jednou

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Naty a Míša

Naty a Míša

.

.

.

.

Matěj

Matěj

.

.

.

.

Kristián a Denis

Kristián a Denis

Helča

Helča

Kristián a Metoděj

Kristián a Metoděj

Kristián a Metoděj

Kristián a Metoděj

Helča a Kristián

Helča a Kristián

Kristián

Kristián

Helča

Helča

Metoděj

Metoděj

Mariana a Honza

Mariana a Honza

Matouš, Daniil a Eliáš

Matouš, Daniil a Eliáš

Tonda, Dáša, Daniil, Eliáš

Tonda, Dáša, Daniil, Eliáš

Eliáš

Eliáš

Daniil

Daniil

Dáša

Dáša

Klárka

Klárka

Tomáš a Matouš

Tomáš a Matouš

Honza a Honza bojují s plavkami, Matyáš

Honza a Honza bojují s plavkami, Matyáš

Tomáš,  Matouš, Honza, Matyáš

Tomáš, Matouš, Honza, Matyáš

Klárka

Klárka

Matouš

Matouš

Fany, Matteo a P+P

Fany, Matteo a P+P

Míša

Míša

Lenča

Lenča

ruka VR

ruka VR

Marcela, Olina, Mařena

Marcela, Olina, Mařena

ségry, bráši a Kíťata

ségry, bráši a Kíťata

Emma a Monča

Emma a Monča

skoro důchodci

skoro důchodci

od ledna důchodci i na č.1 a 3

od ledna důchodci i na č.1 a 3

Cagi první pod vodou

Cagi první pod vodou

Mates a Škochy

Mates a Škochy

Škochy

Škochy

mladší a Tom

mladší a Tom

a starší

a starší

vítěz Cagi

vítěz Cagi

první tři: Cagi, Petr, Mates

první tři: Cagi, Petr, Mates

Škochy a vítězná Ába

Škochy a vítězná Ába

nejlepší desítka (1.- 10.) - Cagaň, Novák, Kozubek M., Břenda, za Kučeru Skuhrová K., Buzin, Smetana, Škoch, Řehořková, Tomášek

nejlepší desítka (1.- 10.) - Cagaň, Novák, Kozubek M., Břenda, za Kučeru Skuhrová K., Buzin, Smetana, Škoch, Řehořková, Tomášek

nejlepší žákyně Kíťa

nejlepší žákyně Kíťa

nejlepší žák Tomáš

nejlepší žák Tomáš

druhá desítka (11.- 20.) - Martínková, Hackl (chybí), Namyslov, Horská, Jiroušek, Zenáhlík (chybí), Hromádková, Kozubek T., Šram, Dlabačová

druhá desítka (11.- 20.) - Martínková, Hackl (chybí), Namyslov, Horská, Jiroušek, Zenáhlík (chybí), Hromádková, Kozubek T., Šram, Dlabačová

vítězové

vítězové

nejlepší muž: Štěpán Cagaň, žena: Alžběta Řehořková, žákyně: Kristýna Horská, žák: Tomáš Kozubek

nejlepší muž: Štěpán Cagaň, žena: Alžběta Řehořková, žákyně: Kristýna Horská, žák: Tomáš Kozubek

třetí desítka (21.- 30.) - Muselová T., Verchiere, Boudník, Skuhrová K. (chybí), Skuhrová T., Hrunek, Treglerová, Kallmünzerová, Doubková K., Martinů

třetí desítka (21.- 30.) - Muselová T., Verchiere, Boudník, Skuhrová K. (chybí), Skuhrová T., Hrunek, Treglerová, Kallmünzerová, Doubková K., Martinů

čtvrtá desítka (31.- 40.) - Kotěšovcová, Klessy N., Štveráková, Lipovská, Horká, Šolínová, Brožová, Vrána, Klessy E., Šťastná

čtvrtá desítka (31.- 40.) - Kotěšovcová, Klessy N., Štveráková, Lipovská, Horká, Šolínová, Brožová, Vrána, Klessy E., Šťastná

pátá desítka (41.- 50.) - Remešová, NEsvadbová, Chalupa, Ticháčková, Tarhoniy, Muselová V., Bakošová, Horský, Sakhová, Hála

pátá desítka (41.- 50.) - Remešová, NEsvadbová, Chalupa, Ticháčková, Tarhoniy, Muselová V., Bakošová, Horský, Sakhová, Hála

šestá desítka (51.- 60.) - Zaňková, Machová, Jarešová, Vít (chybí), Judickij, Zíka, Trčka, Ort, Doubková B., Hager Matteo

šestá desítka (51.- 60.) - Zaňková, Machová, Jarešová, Vít (chybí), Judickij, Zíka, Trčka, Ort, Doubková B., Hager Matteo

hosté - Hrdlička, Daňková

hosté - Hrdlička, Daňková

nejmenší (61.- 73.) - Dračka, Krčmář, Březina, Hošek, Kříž, Kuča, Smetanová, Srb Š., Čermák, Jakeš,, Červenka, Novotný, Jehlička

nejmenší (61.- 73.) - Dračka, Krčmář, Březina, Hošek, Kříž, Kuča, Smetanová, Srb Š., Čermák, Jakeš,, Červenka, Novotný, Jehlička

porada prostředních s trenérem

porada prostředních s trenérem

porada prostředních s trenérem

porada prostředních s trenérem

Maršál a Terinka

Maršál a Terinka

Ába v obložení

Ába v obložení

Dlába

Dlába

Hromádka

Hromádka

Dita a Mia

Dita a Mia

zvukař Pavel Srb (SB sound)

zvukař Pavel Srb (SB sound)

VR

VR

uklízeči lajn

uklízeči lajn

rozdávači cen a diplomů

rozdávači cen a diplomů

chlupáč a hlaďounkej ;-)

chlupáč a hlaďounkej ;-)

trenéři

trenéři

.

.

.

.

JaS

JaS

.

.

.

.

.

.

.

.

u stromečku s cukrovím

u stromečku s cukrovím

.

.

.

.

nejstarší

nejstarší

.

.

.

.

Adélka

Adélka

.

.

Kryštof

Kryštof

.

.

Lukáš a Kryštof

Lukáš a Kryštof

.

.

Terka (Muselka)

Terka (Muselka)

.

.

Tomáš

Tomáš

příprava štafet

příprava štafet

.

.

.

.

.

.

.

.

Přihlášky na příměstské tábory

jsou na prázdniny otevřeny v Intranetu, nová volba "Rezervace na akci".
POZOR! Z důvodu neočekávané a nutné rekonstrukce technologií bazénu na začátku srpna, jsou termíny č. 5, 6 a 7. bohužel ZRUŠENY. Informace byly zaslány rodičům na email.

Nábor nováčků do přípravky a kurzu a pokračování v kurzu plavání

Od září přijímáme nové plavce do kurzů (nezávodního plavání) a přípravky (závodního) plavání. Zájemci o kurzy se hlásí i ti co pokračují.
Máte-li zájem o přihlášení, dejte nám o sobě vědět do formuláře a my se Vám ozveme
[ODKAZ]
Do přípravky praktické vyzkoušení 1. a 3. září nebo o týden později dle dohody.
Informace u hlavního trenéra Jana Srba 777852196.

Přihlášky na Úvodní soustředění

klasicky v Intranetu v menu Závody.
Rádi bychom jej udělali na Vinohradech, ale možná bude změna do Podolí. Záleží na rychlosti rekonstrukce Vinohrad.

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů