Semifinále Mistrovství ČR družstev

Tereza Martínková

Tereza Martínková

Terinka

Terinka

Terinka

Terinka

Terinka

Terinka

Martina Moravčíková

Martina Moravčíková

Martina

Martina

Martina

Martina

Marián Draguň

Marián Draguň

Marián

Marián

Marián

Marián

Martin Medo

Martin Medo

Martin

Martin

Martin

Martin

Martin

Martin

Martin

Martin

Tereza (Wilma) Tučková

Tereza (Wilma) Tučková

Tereza

Tereza

Tereza

Tereza

Kačka Dlabačová

Kačka Dlabačová

Dlába

Dlába

Dlába

Dlába

Petr Kučera

Petr Kučera

Svačinka

Svačinka

Fandění

Fandění

Pedro

Pedro

Terka

Terka

Spokojený trenér

Spokojený trenér

Tereza Hromádková

Tereza Hromádková

Dlába

Dlába

Alžběta Řehořková

Alžběta Řehořková

Martina

Martina

Pedro si přispal

Pedro si přispal

Petr Novák

Petr Novák

Petr

Petr

Zázemí pořadatelů

Zázemí pořadatelů

Co to ten počítač píše?

Co to ten počítač píše?

Pedro

Pedro

Petr

Petr

Petr

Petr

Petr

Petr

Petr

Petr

Terka a Ába se skoro naší Aničkou

Terka a Ába se skoro naší Aničkou

Petr

Petr

Ába a Martina

Ába a Martina

Terinka a Terka

Terinka a Terka

Štafeta Ába, Martina, Terinka a Terka

Štafeta Ába, Martina, Terinka a Terka

Pozdrav štafety

Pozdrav štafety

Ába

Ába

Start štafety

Start štafety

Terinka

Terinka

Ába

Ába

Ternika

Ternika

Předávka Ába - Terinka

Předávka Ába - Terinka

Terinka

Terinka

Terka

Terka

Předávka Terinka - Terka

Předávka Terinka - Terka

Martina

Martina

Terka

Terka

Předávka Terka - Martina

Předávka Terka - Martina

Martina

Martina

Martina

Martina

Kíťa a Andy

Kíťa a Andy

Tomáš Havránek

Tomáš Havránek

Tomáš aneb jak si nasadit brýle

Tomáš aneb jak si nasadit brýle

Tomáš aneb jak si nasadit brýle

Tomáš aneb jak si nasadit brýle

Start štafety

Start štafety

Petr

Petr

Předávka Tomáš - Petr

Předávka Tomáš - Petr

Pedro

Pedro

Petr

Petr

Předávka Petr - Pedro

Předávka Petr - Pedro

Martin

Martin

Předávka Pedro - Martin

Předávka Pedro - Martin

Spokojenost

Spokojenost

O dohmat třetí místo

O dohmat třetí místo

Vybíráme legitky od Podolí

po odevzdání dostanete zpět zálohu.
Nutné odevzdat do 3.7.

Kondiční soustředění v polovině srpna

se uskuteční.

2007-2011 Annín (14.- 20. 8.) - vedoucí trenér Míra Vrána. Info byly poslány mailem rodičům.
2000-2006 Veľký Meder - posun na od 15., vedoucí Jan Dolejš (Carda). Přihlášené osloví přímo.
1997-2006 Ramsau - změna termínu na 8.-14.8. Vedoucí kondiční trenér Jiří Král. Přihlášení dostali info mailem.

Plavci ST, ODA, G

se v Intranetu v Rezervacích na akci přihlásí na týdenní tréninkové bloky během prázdnin.
O podrobnostech budume informovat přihlášené.

Podporují nás

   

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku