Veselská hodinovka DP

autoři fotek

autoři fotek

Prezentace na startu

Prezentace na startu

Terka

Terka

Pavla

Pavla

Pepa

Pepa

Alžběta Dvořáková

Alžběta Dvořáková

Šárka a Jitka

Šárka a Jitka

Zdenka

Zdenka

Do špinavé vody se moc nechtělo

Do špinavé vody se moc nechtělo

Terka

Terka

Šárka

Šárka

Mates

Mates

Luděk

Luděk

Peťan

Peťan

Start

Start

Odstartováno

Odstartováno

Tereza Zaňková

Tereza Zaňková

Terezka

Terezka

Alžběta v cíli

Alžběta v cíli

Alžběta

Alžběta

Alžběta

Alžběta

Vyhlášení 10km ml.dorci: 2. Tomáš Kozubek

Vyhlášení 10km ml.dorci: 2. Tomáš Kozubek

Vyhlášení 10km st.dorci: 1. Matěj Kozubek, 2. Davide Molinaro

Vyhlášení 10km st.dorci: 1. Matěj Kozubek, 2. Davide Molinaro

Vyhlášení 10km ženy: 2. Tereza Skuhrová, cenu přebírá Peťan

Vyhlášení 10km ženy: 2. Tereza Skuhrová, cenu přebírá Peťan

Vyhlášení 10km muži masters: 2. Josef Kysilka

Vyhlášení 10km muži masters: 2. Josef Kysilka

Peťan s diplomem

Peťan s diplomem

Vyhlášení 10km muži absolutně: 2. Matěj Kozubek

Vyhlášení 10km muži absolutně: 2. Matěj Kozubek

Vyhlášení 1km starší žačky: 1. Elisabetta Molinaro, 2. Kamila Šolínová, cenu přebírá Dana

Vyhlášení 1km starší žačky: 1. Elisabetta Molinaro, 2. Kamila Šolínová, cenu přebírá Dana

Vyhlášení 1km ml.dorci: 2. Tomáš Kozubek

Vyhlášení 1km ml.dorci: 2. Tomáš Kozubek

Vyhlášení 1km st.dorci: 1. Matěj Kozubek, 2. Davide Molinaro

Vyhlášení 1km st.dorci: 1. Matěj Kozubek, 2. Davide Molinaro

Vyhlášení 1km ženy masters: 1. Daniela Kozubková

Vyhlášení 1km ženy masters: 1. Daniela Kozubková

I za poslední místo se dává diplom: Vyhlášení 1km muži masters: 2. Jan Kozubek

I za poslední místo se dává diplom: Vyhlášení 1km muži masters: 2. Jan Kozubek

Sdělování dojmů po závodě

Sdělování dojmů po závodě

Vyhlášení 1km absolutně: 1. Matěj Kozubek, 3. Tomáš Kozubek

Vyhlášení 1km absolutně: 1. Matěj Kozubek, 3. Tomáš Kozubek

Vybíráme legitky od Podolí

po odevzdání dostanete zpět zálohu.
Nutné odevzdat do 3.7.

Kondiční soustředění v polovině srpna

se uskuteční.

2007-2011 Annín (14.- 20. 8.) - vedoucí trenér Míra Vrána. Info byly poslány mailem rodičům.
2000-2006 Veľký Meder - posun na od 15., vedoucí Jan Dolejš (Carda). Přihlášené osloví přímo.
1997-2006 Ramsau - změna termínu na 8.-14.8. Vedoucí kondiční trenér Jiří Král. Přihlášení dostali info mailem.

Plavci ST, ODA, G

se v Intranetu v Rezervacích na akci přihlásí na týdenní tréninkové bloky během prázdnin.
O podrobnostech budume informovat přihlášené.

Podporují nás

   

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku