Neratovický pohár

čekání na závody

čekání na závody

Peťa a Terka

Peťa a Terka

nástup na zahájení závodů

nástup na zahájení závodů

nástup na zahájení závodů

nástup na zahájení závodů

Lukáš, Matěj a Lukas

Lukáš, Matěj a Lukas

Patrik a Tomáš

Patrik a Tomáš

Tomáš a Peťa

Tomáš a Peťa

start

start

Olga Vaníčková

Olga Vaníčková

Julie a Terka

Julie a Terka

Adéla

Adéla

Kamila

Kamila

Aneta

Aneta

Tomáš Podborský

Tomáš Podborský

Adam Hochmann

Adam Hochmann

Adéla Zvěřinová

Adéla Zvěřinová

Olga Vaníčková

Olga Vaníčková

Tereza Skuhrová

Tereza Skuhrová

Adéla Tomášková

Adéla Tomášková

Tomáš Podborský

Tomáš Podborský

Tomáš Podborský

Tomáš Podborský

trenér Jan Srb

trenér Jan Srb

Peťa Tomášek

Peťa Tomášek

Ben Heinitz

Ben Heinitz

Lukáš Hrdlička

Lukáš Hrdlička

Adam Hochmann

Adam Hochmann

Adéla a Olga

Adéla a Olga

Kamila Blažková

Kamila Blažková

Aneta Fritscheová

Aneta Fritscheová

Lukáš Poš

Lukáš Poš

David Pitipáč

David Pitipáč

Patrik Jirát

Patrik Jirát

ukázkový start - čí asi? :)

ukázkový start - čí asi? :)

Tomáš Podborský

Tomáš Podborský

Petr Tomášek

Petr Tomášek

Adam Hochmann

Adam Hochmann

Adéla Zvěřinová

Adéla Zvěřinová

Olga Vaníčková

Olga Vaníčková

Julie Krejčová

Julie Krejčová

Aneta Fritscheová

Aneta Fritscheová

Terka a Adéla

Terka a Adéla

Terka Skuhrová

Terka Skuhrová

Adéla Tomášková

Adéla Tomášková

Jana Kandusová

Jana Kandusová

Kamila Blažková

Kamila Blažková

Simona Švandelíková

Simona Švandelíková

Lenka Jarošová

Lenka Jarošová

vyhlášení žaček 100M - 1. Julie Krejčová, 2. Jana Kandusová

vyhlášení žaček 100M - 1. Julie Krejčová, 2. Jana Kandusová

vyhlášení 4boje žáků - 3. Tomáš Podborský, 5. Tomáš Dvořák, 6. Patrik Jirát

vyhlášení 4boje žáků - 3. Tomáš Podborský, 5. Tomáš Dvořák, 6. Patrik Jirát

vyhlášení 4boje mladších žáků - 3. Matěj Kozubek

vyhlášení 4boje mladších žáků - 3. Matěj Kozubek

vyhlášení 4boje žen - 4. Simona Švandelíková, 6. Bára Falařová

vyhlášení 4boje žen - 4. Simona Švandelíková, 6. Bára Falařová

vyhlášení 4boje žaček - 3. Adéla Tomášková, 6. Kamila Blažková (na vyhlášení ji zastoupila Terka Skuhrová)

vyhlášení 4boje žaček - 3. Adéla Tomášková, 6. Kamila Blažková (na vyhlášení ji zastoupila Terka Skuhrová)

Trénink Podolí

Sobota 16.10.
VOLNO.
Jsme na závodech.

Potvrzení o ne COVID19 pro vstup na bazén

pro vstup do veřejného provozu bazénu v Podolí je potřeba mít k dispozici:
i) potvrzení o prodělaném covidu ne starším 180 dnů nebo
ii) potvrzení o aplikaci očkování a uplynutí 14 dnů od druhé dávky, případně po první dávce u jednosložkové vakcíny (J&J) nebo
iii) potvrzení z certifikované laboratoře o negativním antigenním testu (ne starším 72 h) či PC testu (ne starším 7 dnů).
Vše se musí prokázat buď přímo v aplikaci Tečka v mobilu či v tištěné formě s platným QR kódem (bude kontrolováno). Nelze se prokazovat vyfoceným potvrzením.

Předpokládáme, že na podzim budou podmínky totožné. Určitě na hromadné akce (závody).
Doporučujeme si o prázdninách naplánovat očkování.

Podporují nás

   

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku