Zimní Mistrovství ČR dorostu

Michal Ledl v cíli 50K

Michal Ledl v cíli 50K

Michal Ledl

Michal Ledl

výsledky finále 50K

výsledky finále 50K

vyhlášení 50K starších dorostenců - 1. Michal Ledl

vyhlášení 50K starších dorostenců - 1. Michal Ledl

vyhlášení 50M starších dorostenek - 1. Tereza Hromádková

vyhlášení 50M starších dorostenek - 1. Tereza Hromádková

vyhlášení 4x100PŠ dorostenky - 1. Klára Pavelková, Aneta Fritscheová, Tereza Hromádková, Petra Bauerová

vyhlášení 4x100PŠ dorostenky - 1. Klára Pavelková, Aneta Fritscheová, Tereza Hromádková, Petra Bauerová

vyhlášení 50P mladších dorostenek - 2. Aneta Fritscheová

vyhlášení 50P mladších dorostenek - 2. Aneta Fritscheová

vyhlášení 50P starších dorostenek - 2. Tereza Hromádková

vyhlášení 50P starších dorostenek - 2. Tereza Hromádková

vyhlášení 50P mladších dorostenců - 1. Ondřej Piskač

vyhlášení 50P mladších dorostenců - 1. Ondřej Piskač

vyhlášení 50P starších dorostenců - 1. Michal Ledl

vyhlášení 50P starších dorostenců - 1. Michal Ledl

David Hennlich

David Hennlich

Petra Bauerová

Petra Bauerová

vyhlášení 200K starších dorostenců - 2. David Hennlich

vyhlášení 200K starších dorostenců - 2. David Hennlich

start finále 100M starších dorostenek

start finále 100M starších dorostenek

vyhlášení 100M starších dorostenek - 2. Tereza Hromádková

vyhlášení 100M starších dorostenek - 2. Tereza Hromádková

Aneta Fritscheová

Aneta Fritscheová

Viktor Vaněček

Viktor Vaněček

vyhlášení 200P mladších dorostenek - 2. Aneta Fritscheová

vyhlášení 200P mladších dorostenek - 2. Aneta Fritscheová

vyhlášení 200P starších dorostenců - 2. Viktor Vaněček

vyhlášení 200P starších dorostenců - 2. Viktor Vaněček

Terka, Simča a Káča

Terka, Simča a Káča

vyhlášení 50Z starších dorostenek - 2. Klára Pavelková

vyhlášení 50Z starších dorostenek - 2. Klára Pavelková

vyhlášení 100K starších dorostenců - 1. Michal Ledl

vyhlášení 100K starších dorostenců - 1. Michal Ledl

vyhlášení 50P mladších dorostenců - 2. Ondřej Piskač

vyhlášení 50P mladších dorostenců - 2. Ondřej Piskač

vyhlášení 100P mladších dorostenek - 1. Aneta Fritscheová

vyhlášení 100P mladších dorostenek - 1. Aneta Fritscheová

Aneta a Simona v cíli 200 PZ

Aneta a Simona v cíli 200 PZ

Simona Švandelíková

Simona Švandelíková

vyhlášení 200PZ mladších dorostenek - 2. Aneta Fritscheová, 3. Simona Švandelíková

vyhlášení 200PZ mladších dorostenek - 2. Aneta Fritscheová, 3. Simona Švandelíková

vyhlášení 4x100K dorostenci - 3. Viktor Vaněček, David Hennlich, Bernard Heinitz a Michal Ledl

vyhlášení 4x100K dorostenci - 3. Viktor Vaněček, David Hennlich, Bernard Heinitz a Michal Ledl

vyhlášení 4x100K dorostenky - 3. Klára Pavelková, Aneta Fritscheová, Tereza Hromádková, Petra Bauerová

vyhlášení 4x100K dorostenky - 3. Klára Pavelková, Aneta Fritscheová, Tereza Hromádková, Petra Bauerová

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Termínová listina 2024 - 1. pololetí

zveřejněna v menu Závody.
Ještě vybereme nějaké závody mimo Prahu.
Má-li někdo nějaký tip, ozvěte se trenérům.

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku