Pastvinský maratón + Superfinále žactva DP

autor fotek

autor fotek

Bomemáci DP_Pastviny

Bomemáci DP_Pastviny

Alžbeta po 1.kole 5km

Alžbeta po 1.kole 5km

Alžbeta po 1.kole 5km

Alžbeta po 1.kole 5km

Alžběta do do cíle 5km

Alžběta do do cíle 5km

Alžběta 1. místo 5km masters

Alžběta 1. místo 5km masters

Max start 1km

Max start 1km

Max v cíli 1km

Max v cíli 1km

Max_Štěpán_start 1km

Max_Štěpán_start 1km

Max 1. v ročníku 2006 na 1km

Max 1. v ročníku 2006 na 1km

Petr v cíli 5km

Petr v cíli 5km

Petr v zastoupení_1. místo 5km masters

Petr v zastoupení_1. místo 5km masters

Radka Srbová pro 1.kole 5km

Radka Srbová pro 1.kole 5km

Radka Srbová pro 1.kole 5km

Radka Srbová pro 1.kole 5km

Radka v cíli 5km

Radka v cíli 5km

Radka v cíli 5km

Radka v cíli 5km

Radka 2. místo 5km masters

Radka 2. místo 5km masters

Start 1 a 3km

Start 1 a 3km

Start 1 a 3km

Start 1 a 3km

Start 5 a 10km

Start 5 a 10km

Start 5 a 10km

Start 5 a 10km

Štěpán v cíli 1km

Štěpán v cíli 1km

Štěpán v cíli 1km

Štěpán v cíli 1km

Táborák krmení po 5km

Táborák krmení po 5km

Táborák do posledního kola

Táborák do posledního kola

Tereza_Tomáš_start 3km

Tereza_Tomáš_start 3km

Tereza_Tomáš_start 3km

Tereza_Tomáš_start 3km

Tereza start 3km

Tereza start 3km

Tereza po 1.km

Tereza po 1.km

Tereza po 1.km

Tereza po 1.km

Teraza v cíli 3km

Teraza v cíli 3km

Teraza v cíli 3km

Teraza v cíli 3km

Trenér start 3km

Trenér start 3km

Trenér po 1.km

Trenér po 1.km

Trenér po 2.km

Trenér po 2.km

Trenér po 2.km

Trenér po 2.km

Trenér v cíli 3km

Trenér v cíli 3km

Trenér v cíli 3km

Trenér v cíli 3km

Tomáš v cíli 3km

Tomáš v cíli 3km

Tomáš 1. na 3km

Tomáš 1. na 3km

Tomáš po 1.km

Tomáš po 1.km

Tomáš krmení pro 5km

Tomáš krmení pro 5km

Tomáš krmení pro 5km

Tomáš krmení pro 5km

Tomáš po 5km

Tomáš po 5km

Tomáš do posledního kola

Tomáš do posledního kola

Sprint do cíle po 10km

Sprint do cíle po 10km

Tomášův vítězný dohmat po 10km

Tomášův vítězný dohmat po 10km

Trenér 2. místo 3km Masters

Trenér 2. místo 3km Masters

Vanesa 2. místo 5km ml. dorost

Vanesa 2. místo 5km ml. dorost

Výjezd na šlapadla

Výjezd na šlapadla

Výsledková listina ČP DP žáci

Výsledková listina ČP DP žáci

Vítězové ČP DP ročník 2006_1.Max_2.Kuba v zastoupení

Vítězové ČP DP ročník 2006_1.Max_2.Kuba v zastoupení

Vítěz Tomáš

Vítěz Tomáš

Vybíráme legitky od Podolí

po odevzdání dostanete zpět zálohu.
Nutné odevzdat do 3.7.

Kondiční soustředění v polovině srpna

se uskuteční.

2007-2011 Annín (14.- 20. 8.) - vedoucí trenér Míra Vrána. Info byly poslány mailem rodičům.
2000-2006 Veľký Meder - posun na od 15., vedoucí Jan Dolejš (Carda). Přihlášené osloví přímo.
1997-2006 Ramsau - změna termínu na 8.-14.8. Vedoucí kondiční trenér Jiří Král. Přihlášení dostali info mailem.

Plavci ST, ODA, G

se v Intranetu v Rezervacích na akci přihlásí na týdenní tréninkové bloky během prázdnin.
O podrobnostech budume informovat přihlášené.

Podporují nás

   

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku