Jarní Krajský přebor dorostu a dospělých (foto Petr Dvořák)

.

.

.

.

.

.

.

.

Verča

Verča

.

.

Reissík

Reissík

.

.

vyhlášení 50K - 2. Karla Škopová, 3. Natálie Škopová

vyhlášení 50K - 2. Karla Škopová, 3. Natálie Škopová

.

.

.

.

vyhlášení 50K - 2. Ivan Boryslavskyi

vyhlášení 50K - 2. Ivan Boryslavskyi

záskok za 50P za Adama

záskok za 50P za Adama

vyhlášení 200Z - 1. Natálie Zápotocká, 3. Barča Škopová

vyhlášení 200Z - 1. Natálie Zápotocká, 3. Barča Škopová

vyhlášení 200Z - 2. Ivan Boryslavskyi

vyhlášení 200Z - 2. Ivan Boryslavskyi

vyhlášení 400K - 3. Terka Čermáková

vyhlášení 400K - 3. Terka Čermáková

vyhlášení 100M - 2. Karla Škopová, 3. Terka Čermáková

vyhlášení 100M - 2. Karla Škopová, 3. Terka Čermáková

vyhlášení 100M - 1. Kuba Renc

vyhlášení 100M - 1. Kuba Renc

vyhlášení 200PZ - 1. Natálie Zápotocká

vyhlášení 200PZ - 1. Natálie Zápotocká

.

.

vyhlášení 50Z - 1. Karla Škopová, 2. Natálie Škopová, 3. Bára Škopová

vyhlášení 50Z - 1. Karla Škopová, 2. Natálie Škopová, 3. Bára Škopová

vyhlášení 50Z - 1. Matěj Renc, 2. Ivan Boryslavskyi, 3. Kuba Renc

vyhlášení 50Z - 1. Matěj Renc, 2. Ivan Boryslavskyi, 3. Kuba Renc

vyhlášení 200K - 2. Terka Čermáková

vyhlášení 200K - 2. Terka Čermáková

fotograf Pavel Štverák

fotograf Pavel Štverák

Andy

Andy

Andy

Andy

Terka

Terka

vyhlášení 100P - 1. Natálie Zápotocká

vyhlášení 100P - 1. Natálie Zápotocká

vyhlášení 200M - 1. Terka Čermáková

vyhlášení 200M - 1. Terka Čermáková

vyhlášení 200M - 2. Tomáš Reissmüller, 3. Ivan Boryslavskyi

vyhlášení 200M - 2. Tomáš Reissmüller, 3. Ivan Boryslavskyi

vyhlášení 1500K - 1. Tadeáš Neliba, 2. Radek Šimsa, 3. Ondra Šimsa

vyhlášení 1500K - 1. Tadeáš Neliba, 2. Radek Šimsa, 3. Ondra Šimsa

vyhlášení 50M - 1. Karla Škopová

vyhlášení 50M - 1. Karla Škopová

ceremoniáři

ceremoniáři

vyhlášení 50M - 2. Matěj Renc

vyhlášení 50M - 2. Matěj Renc

vyhlášení 400PZ - 3. Andrea Peštová

vyhlášení 400PZ - 3. Andrea Peštová

Kuba

Kuba

Kuba

Kuba

Kuba

Kuba

vyhlášení 100K - 1. Karla Škopová

vyhlášení 100K - 1. Karla Škopová

vyhlášení 200P - 1. Natálie Zápotocká

vyhlášení 200P - 1. Natálie Zápotocká

vyhlášení 100Z - 1. Natálie Škopová, 2. Karla Škopová, 3. Bára Škopová

vyhlášení 100Z - 1. Natálie Škopová, 2. Karla Škopová, 3. Bára Škopová

vyhlášení 100Z - 1. Matěj Renc, 3. Kuba Chára

vyhlášení 100Z - 1. Matěj Renc, 3. Kuba Chára

trenér Břenda

trenér Břenda

trenér Břenda

trenér Břenda

trenér Pták

trenér Pták

vyhlášení 800K - 2. Radek Šimsa, 3. Ondra Šimsa

vyhlášení 800K - 2. Radek Šimsa, 3. Ondra Šimsa

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Termínová listina 2024 - 1. pololetí

zveřejněna v menu Závody.
Ještě vybereme nějaké závody mimo Prahu.
Má-li někdo nějaký tip, ozvěte se trenérům.

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku