Mistrovství ČR na 5 km, 20 km, štafet (foto Pavel Štverák)

Patrik Boháč

Patrik Boháč

Kuba Štverák

Kuba Štverák

kouč JaS

kouč JaS

Tadeáš Neliba

Tadeáš Neliba

tři klokani

tři klokani

Vašek Eybl

Vašek Eybl

pět klokanů

pět klokanů

Radek Šimsa

Radek Šimsa

Ráďa a Kuba

Ráďa a Kuba

klokani

klokani

Cardič

Cardič

Kuba Štverák

Kuba Štverák

Kuba Štverák

Kuba Štverák

Vojko Štěrba

Vojko Štěrba

Vojko Štěrba

Vojko Štěrba

Tomáš Reissmüller

Tomáš Reissmüller

Tomáš Reissmüller

Tomáš Reissmüller

Jan Carda

Jan Carda

Radek Šimsa

Radek Šimsa

Vašek Eybl

Vašek Eybl

Radek Šimsa

Radek Šimsa

Vašek Eybl

Vašek Eybl

Kuba Štverák

Kuba Štverák

Kuba Štverák

Kuba Štverák

Patrik Boháč

Patrik Boháč

Patrik Boháč

Patrik Boháč

Tadeáš Neliba

Tadeáš Neliba

Jan Carda

Jan Carda

Radek Šimsa

Radek Šimsa

Radek Šimsa

Radek Šimsa

Hanka Jurčáková

Hanka Jurčáková

Kája Weisser

Kája Weisser

Lenka Pavlacká

Lenka Pavlacká

Terka Čermáková

Terka Čermáková

Nikita Kalivodová

Nikita Kalivodová

Nikita Kalivodová

Nikita Kalivodová

Nikita Kalivodová

Nikita Kalivodová

Lenka Pavlacká

Lenka Pavlacká

Nikol Svobodová

Nikol Svobodová

Nikol Svobodová

Nikol Svobodová

Hanka Jurčáková

Hanka Jurčáková

Hanka Jurčáková

Hanka Jurčáková

Hanka Jurčáková

Hanka Jurčáková

Kája Weisser

Kája Weisser

Kája Weisser

Kája Weisser

Ába Dvořáková

Ába Dvořáková

Ába Dvořáková

Ába Dvořáková

Kačka Augustová

Kačka Augustová

Kačka Augustová

Kačka Augustová

Lenka Pavlacká

Lenka Pavlacká

Lenka Pavlacká

Lenka Pavlacká

Lenka Pavlacká

Lenka Pavlacká

Lenka Pavlacká

Lenka Pavlacká

vyhlášení 5 km starší dorostenci - 3. Tomáš Reissmüller

vyhlášení 5 km starší dorostenci - 3. Tomáš Reissmüller

vyhlášení 5 km kadeti - 3. Jakub Štverák

vyhlášení 5 km kadeti - 3. Jakub Štverák

stupínky

stupínky

vyhlášení 5 km ženy - 1. Lenka Pavlacká

vyhlášení 5 km ženy - 1. Lenka Pavlacká

vyhlášení 5 km ženy masters E-H - 1. Kačka Augustová, 1. Alžběta Dvořáková

vyhlášení 5 km ženy masters E-H - 1. Kačka Augustová, 1. Alžběta Dvořáková

vyhlášení 5 km ženy masters A-D - 1. Lenka Pavlacká, 3. Michaela Ulipová

vyhlášení 5 km ženy masters A-D - 1. Lenka Pavlacká, 3. Michaela Ulipová

vyhlášení 5 km mix štafety OPEN - 3. Tereza Čermáková, Lenka Pavlacká, Vojislav Štěrba, Tadeáš Neliba

vyhlášení 5 km mix štafety OPEN - 3. Tereza Čermáková, Lenka Pavlacká, Vojislav Štěrba, Tadeáš Neliba

Táda a Eňa

Táda a Eňa

Patrik Boháč

Patrik Boháč

Patrik Boháč

Patrik Boháč

Ondřej Šimsa

Ondřej Šimsa

Mára a Páťa

Mára a Páťa

převlíkání na vyhlášení

převlíkání na vyhlášení

vyhlášení 5 km mix štafety masters 160-234 - 1. Andrea Boháčová, Pavel Srb, Kačka Augustová, Pavel Štverák

vyhlášení 5 km mix štafety masters 160-234 - 1. Andrea Boháčová, Pavel Srb, Kačka Augustová, Pavel Štverák

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Termínová listina 2024 - 1. pololetí

zveřejněna v menu Závody.
Ještě vybereme nějaké závody mimo Prahu.
Má-li někdo nějaký tip, ozvěte se trenérům.

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku