Velká cena města Plzně (foto Martin Siebert)

.

.

společně před závody

společně před závody

.

.

Tomík Březina

Tomík Březina

Tomík Březina

Tomík Březina

Pepina Pistulková

Pepina Pistulková

Johana Křížová

Johana Křížová

Terka Bielecká

Terka Bielecká

Terka Bielecká

Terka Bielecká

Jolanka Zaňková

Jolanka Zaňková

Jolanka Zaňková

Jolanka Zaňková

Barča Škopová

Barča Škopová

Sofča Michu

Sofča Michu

Bára

Bára

Bára

Bára

Sofča

Sofča

Kája Weisser

Kája Weisser

Kája

Kája

Kája

Kája

Kája

Kája

Adam Jirsák

Adam Jirsák

trenér Břenďák

trenér Břenďák

trenér Břenďák

trenér Břenďák

trenér Břenďák

trenér Břenďák

.

.

trenér JaS

trenér JaS

Patrik Boháč

Patrik Boháč

Reissík

Reissík

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Tomík

Tomík

vyhlášení 100 P muži - 1. Tomáš Březina

vyhlášení 100 P muži - 1. Tomáš Březina

Páťa

Páťa

.

.

Kuba Chára

Kuba Chára

.

.

Váša Eybl

Váša Eybl

.

.

.

.

top rozplavba 1500 K muži

top rozplavba 1500 K muži

Radek Šimsa

Radek Šimsa

Reissík

Reissík

Reissík

Reissík

Ráďa

Ráďa

Ráďa

Ráďa

Kája

Kája

.

.

.

.

Kája

Kája

.

.

.

.

vyhlášení 1500 K žáci - 1. Patrik Boháč

vyhlášení 1500 K žáci - 1. Patrik Boháč

.

.

.

.

.

.

.

.

Áďa McDonnell

Áďa McDonnell

.

.

.

.

Pepča

Pepča

.

.

.

.

.

.

Johy

Johy

.

.

.

.

.

.

.

.

Jolča

Jolča

.

.

.

.

Barča

Barča

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Pepča

Pepča

.

.

.

.

.

.

.

.

Terka

Terka

.

.

.

.

.

.

.

.

Tomík

Tomík

.

.

Váša

Váša

.

.

.

.

Páťa

Páťa

.

.

.

.

.

.

.

.

Jolča

Jolča

.

.

.

.

Sofča

Sofča

Terka

Terka

Verča

Verča

vyhlášení 100 M muži - 3. Jakub Chára (zaskočil Páťa)

vyhlášení 100 M muži - 3. Jakub Chára (zaskočil Páťa)

.

.

.

.

Laura Siebertová a Nikol Svobodová

Laura Siebertová a Nikol Svobodová

.

.

.

.

.

.

vyhlášení 100Z žačky - 2. Barbora Škopová

vyhlášení 100Z žačky - 2. Barbora Škopová

.

.

vyhlášení 100 M žáci - 1. Patrik Boháč

vyhlášení 100 M žáci - 1. Patrik Boháč

.

.

.

.

Elen Svobodová

Elen Svobodová

Soňa Nováková

Soňa Nováková

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Hanka Jurčáková

Hanka Jurčáková

.

.

.

.

.

.

.

.

Nikita Kalivodová

Nikita Kalivodová

.

.

top rozplavba 1500 K ženy

top rozplavba 1500 K ženy

Terka Čermáková

Terka Čermáková

Terka

Terka

.

.

.

.

Elen

Elen

.

.

.

.

Pepča a Johy

Pepča a Johy

.

.

JOhy

JOhy

Pepča

Pepča

vyhlášení 1500 K ženy - 2. Tereza Čermáková

vyhlášení 1500 K ženy - 2. Tereza Čermáková

Sobotní trénink v Podolí

až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Pátek 24.5. v Podolí

nejsou tréninky, koná se MČR juniorů.
Můžete se přijít podívat.

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku