Lyžařské soustředění 2024

jediné problematické místo na trati

jediné problematické místo na trati

.

.

.

.

Terka

Terka

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Srbáčkova skupinka

Srbáčkova skupinka

tradiční trenérská

tradiční trenérská

.

.

.

.

Reissík

Reissík

.

.

.

.

.

.

Vojo

Vojo

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Váša

Váša

Dédéčko

Dédéčko

.

.

.

.

.

.

Saša

Saša

.

.

.

.

Barča

Barča

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Vojo a Reissík

Vojo a Reissík

Cardič a Saša

Cardič a Saša

Páťa

Páťa

DD

DD

Elen, Barča, Terka

Elen, Barča, Terka

Natka

Natka

klára

klára

Reissík

Reissík

.

.

Soňa a Ondra

Soňa a Ondra

.

.

.

.

Elen

Elen

.

.

.

.

Jolča

Jolča

.

.

Vojo

Vojo

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Váša

Váša

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

zelení

zelení

fialoví

fialoví

oranžoví

oranžoví

modří

modří

tyrkysoví

tyrkysoví

Ondra

Ondra

Saša

Saša

Áďa

Áďa

Simon

Simon

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Verča

Verča

.

.

Nikol

Nikol

Andy

Andy

Natka

Natka

Natka

Natka

.

.

.

.

Andy

Andy

.

.

Patrik

Patrik

.

.

Cardič

Cardič

.

.

.

.

.

.

.

.

Natka

Natka

Vojo

Vojo

Terka

Terka

Radek

Radek

Diego

Diego

Ondra

Ondra

Váša

Váša

Saša

Saša

Jolča

Jolča

Páťa

Páťa

Sofča

Sofča

Verča

Verča

Andy

Andy

Simon

Simon

Nikol

Nikol

Cardič

Cardič

.

.

.

.

Reissík

Reissík

Vojo

Vojo

Barča

Barča

Julča

Julča

Natka

Natka

Anička

Anička

Radek

Radek

Hanka

Hanka

Ondra

Ondra

Kája

Kája

Diego

Diego

Dédéčko

Dédéčko

Kačka

Kačka

Elen

Elen

Váša

Váša

Eňa

Eňa

Áďa

Áďa

Klára

Klára

Saša

Saša

Páťa

Páťa

Soňa

Soňa

Verča

Verča

Jolča

Jolča

Saša

Saša

Simon

Simon

Sofča

Sofča

Cardič

Cardič

Natka

Natka

Nikol

Nikol

Laura

Laura

Laura

Laura

Julča

Julča

Anička

Anička

Kačka

Kačka

Kája

Kája

Daník

Daník

Áďa

Áďa

vyhlášení absolutně: 1. Tomáš Reissmüller, 2. Vojislav Štěrba, 3. Terka Čermáková

vyhlášení absolutně: 1. Tomáš Reissmüller, 2. Vojislav Štěrba, 3. Terka Čermáková

vyhlášení důchodci: 1. Vojislav Štěrba, 2. Jakub Renc, 3. Lenka Pavlacká

vyhlášení důchodci: 1. Vojislav Štěrba, 2. Jakub Renc, 3. Lenka Pavlacká

vyhlášení skorovelcí: 1. Tomáš Reissmüller, 2. Ondřej Šimsa, 3. Jan Carda

vyhlášení skorovelcí: 1. Tomáš Reissmüller, 2. Ondřej Šimsa, 3. Jan Carda

vyhlášení vzrostlí: 1. Tereza Čermáková, 2. Natálie Zápotocká, 3. Elen Svobodová

vyhlášení vzrostlí: 1. Tereza Čermáková, 2. Natálie Zápotocká, 3. Elen Svobodová

vyhlášení malí: 1. Simon Spusta, 2. Patrik Boháč, 3. Julie Hejná

vyhlášení malí: 1. Simon Spusta, 2. Patrik Boháč, 3. Julie Hejná

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Termínová listina 2024 - 1. pololetí

zveřejněna v menu Závody.
Ještě vybereme nějaké závody mimo Prahu.
Má-li někdo nějaký tip, ozvěte se trenérům.

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku