Podzimní KP žactva 94-96

Majka Rajtrová

Majka Rajtrová

Adéla Tomášková

Adéla Tomášková

Terka Skuhrová

Terka Skuhrová

vyhlášení 200K žáci 94 - 1. Tomáš Dvořák, 3. Patrik Jirát

vyhlášení 200K žáci 94 - 1. Tomáš Dvořák, 3. Patrik Jirát

vyhlášení 200K žáci 96 - 2. Jakub Jiroušek, 3. Matěj Kozubek

vyhlášení 200K žáci 96 - 2. Jakub Jiroušek, 3. Matěj Kozubek

vyhlášení 200K žačky 94 - 3. Jana Kandusová

vyhlášení 200K žačky 94 - 3. Jana Kandusová

vyhlášení 200K žačky 96 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 200K žačky 96 - 1. Kristýna Beringerová

Adéla Tomášková

Adéla Tomášková

Dan Červenka

Dan Červenka

Matěj Kozubek

Matěj Kozubek

Tereza Čudová

Tereza Čudová

vyhlášení 100P žáci 94 - 1. Tomáš Podborský

vyhlášení 100P žáci 94 - 1. Tomáš Podborský

vyhlášení 100P žáci 95 - 1. Daniel Červenka

vyhlášení 100P žáci 95 - 1. Daniel Červenka

vyhlášení 100P žáci 96 - 3. Lukas Pavlov

vyhlášení 100P žáci 96 - 3. Lukas Pavlov

vyhlášení 200M žáci 94 - 3. Patrik Jirát

vyhlášení 200M žáci 94 - 3. Patrik Jirát

vyhlášení 100P žačky 94 - 1. Adéla Tomášková

vyhlášení 100P žačky 94 - 1. Adéla Tomášková

Terka Skuhrová přebírá medaili

Terka Skuhrová přebírá medaili

vyhlášení 200M žačky 94 - 3. Jana Kandusová

vyhlášení 200M žačky 94 - 3. Jana Kandusová

vyhlášení 100PZ žáci 96 - 1. Matěj Kozubek

vyhlášení 100PZ žáci 96 - 1. Matěj Kozubek

vyhlášení 100PZ žáci 95 - 3. Daniel Červenka

vyhlášení 100PZ žáci 95 - 3. Daniel Červenka

vyhlášení 100PZ žáci 94 - 2. Tomáš Dvořák, 3. Tomáš Podborský

vyhlášení 100PZ žáci 94 - 2. Tomáš Dvořák, 3. Tomáš Podborský

Tomáš Podborský plave netradičně znak v polohové štafetě

Tomáš Podborský plave netradičně znak v polohové štafetě

a Patrik Jirát prsa

a Patrik Jirát prsa

David Pitipáč se vlní při motýlkovém úseku

David Pitipáč se vlní při motýlkovém úseku

vyhlášení 100PZ žačky 94 - 2. Jana Kandusová

vyhlášení 100PZ žačky 94 - 2. Jana Kandusová

vyhlášení 100PZ žačky 95 - 3. Kamila Blažková

vyhlášení 100PZ žačky 95 - 3. Kamila Blažková

vyhlášení 100PZ žačky 96 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 100PZ žačky 96 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení štafeta 4x50K - 1. Jana, Adéla, Kamila a Julča

vyhlášení štafeta 4x50K - 1. Jana, Adéla, Kamila a Julča

vyhlášení štafeta 4x50PŠ - 2. Tom Pod, Patrik, Piti a Dvořka

vyhlášení štafeta 4x50PŠ - 2. Tom Pod, Patrik, Piti a Dvořka

vyhlášení 400K žáci 94 - 2. Tomáš Dvořák, 3. Patrik Jirát

vyhlášení 400K žáci 94 - 2. Tomáš Dvořák, 3. Patrik Jirát

vyhlášení 400K žáci 96 - 2. Matěj Kozubek

vyhlášení 400K žáci 96 - 2. Matěj Kozubek

vyhlášení 800K žačky 94 - 3. Terka Skuhrová

vyhlášení 800K žačky 94 - 3. Terka Skuhrová

vyhlášení 800K žačky 96 - Kristýna Beringerová

vyhlášení 800K žačky 96 - Kristýna Beringerová

vyhlášení 50K žačky 95 - 2. Kamila Blažková

vyhlášení 50K žačky 95 - 2. Kamila Blažková

vyhlášení 50K žačky 96 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 50K žačky 96 - 1. Kristýna Beringerová

naše prsařky Adéla a Terka

naše prsařky Adéla a Terka

Jana Kandusová

Jana Kandusová

vyhlášení 50K žáci 94 - 1. Tomáš Dvořák, 3. David Pitipáč

vyhlášení 50K žáci 94 - 1. Tomáš Dvořák, 3. David Pitipáč

vyhlášení 200PZ žačky 94 - 2. Jana Kandusová

vyhlášení 200PZ žačky 94 - 2. Jana Kandusová

Tereza Skuhrová

Tereza Skuhrová

Kamila Blažková

Kamila Blažková

vyhlášení 200PZ žáci 94 - 2. Tomáš Dvořák, 3. Tomáš Podborský

vyhlášení 200PZ žáci 94 - 2. Tomáš Dvořák, 3. Tomáš Podborský

vyhlášení mladší žáci 200PZ - 3. Matěj Kozubek

vyhlášení mladší žáci 200PZ - 3. Matěj Kozubek

vyhlášení 100Z žačky 94 - 2. Jana Kandusová

vyhlášení 100Z žačky 94 - 2. Jana Kandusová

vyhlášení 100Z žačky 95 - 3. Kamila Blažková

vyhlášení 100Z žačky 95 - 3. Kamila Blažková

vyhlášení 100Z žačky 96 - 2. Kristýna Beringerová

vyhlášení 100Z žačky 96 - 2. Kristýna Beringerová

vyhlášení štafeta 4x50PŠ - 2. Bohemka A a 3. Bohemka B

vyhlášení štafeta 4x50PŠ - 2. Bohemka A a 3. Bohemka B

chalpci jsou veselí a hraví

chalpci jsou veselí a hraví

vyhlášení štafeta 4x50K - 1. Tom Pod, Patrik, Piti a Dvořka

vyhlášení štafeta 4x50K - 1. Tom Pod, Patrik, Piti a Dvořka

vyhlášení 1500K žáci 96 - 1. Matěj Kozubek, 2. Jakub Jiroušek

vyhlášení 1500K žáci 96 - 1. Matěj Kozubek, 2. Jakub Jiroušek

vyhlášení 200Z žačky 94 - 1. Terka Skuhrová, 2. Jana Kandusová

vyhlášení 200Z žačky 94 - 1. Terka Skuhrová, 2. Jana Kandusová

vyhlášení 200Z žačky 96 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 200Z žačky 96 - 1. Kristýna Beringerová

Tereza Čudová

Tereza Čudová

Tomáš Dvořák

Tomáš Dvořák

Mája Rozmarová

Mája Rozmarová

Majka Rajtrová

Majka Rajtrová

Terka Skuhrová

Terka Skuhrová

Adéla Tomášková

Adéla Tomášková

vyhlášení 100M žačky 94 - 3. Jana Kandusová

vyhlášení 100M žačky 94 - 3. Jana Kandusová

vyhlášení 100M žáci 94 - 2. Tomáš Dvořák, 3. Tomáš Podborský

vyhlášení 100M žáci 94 - 2. Tomáš Dvořák, 3. Tomáš Podborský

Tomáš Podborský

Tomáš Podborský

Tomáš Podborský

Tomáš Podborský

vyhlášení 200P žačky 94 - 2. Adéla Tomášková

vyhlášení 200P žačky 94 - 2. Adéla Tomášková

vyhlášení 200P žačky 95 - 3. Majka Rajtrová

vyhlášení 200P žačky 95 - 3. Majka Rajtrová

Jana Kandusová

Jana Kandusová

Adéla Tomášková

Adéla Tomášková

Kristýna Beringerová

Kristýna Beringerová

Tomáš Podborský

Tomáš Podborský

vyhlášení 200P žáci 94 - 1. Tomáš Podborský

vyhlášení 200P žáci 94 - 1. Tomáš Podborský

vyhlášení 200P žáci 95 - 1. Daniel Červenka

vyhlášení 200P žáci 95 - 1. Daniel Červenka

vyhlášení 200P žáci 96 - 3. Lukas Pavlov

vyhlášení 200P žáci 96 - 3. Lukas Pavlov

vyhlášení 100K žačky 96 - 1. Kristýna Beringerová

vyhlášení 100K žačky 96 - 1. Kristýna Beringerová

Tereza Skuhrová

Tereza Skuhrová

Jana Kandusová

Jana Kandusová

Jana Kandusová

Jana Kandusová

Janina radost v cíli

Janina radost v cíli

už se těší na výhru :)

už se těší na výhru :)

vyhlášení 100K žáci 94 - 1. Tomáš Dvořák, 3. David Pitipáč

vyhlášení 100K žáci 94 - 1. Tomáš Dvořák, 3. David Pitipáč

vyhlášení 100K žáci 95 - Daniel Červenka

vyhlášení 100K žáci 95 - Daniel Červenka

vyhlášení 100K žáci 96 - 1. Jakub Jiroušek

vyhlášení 100K žáci 96 - 1. Jakub Jiroušek

Matěj Kozubek

Matěj Kozubek

Patrik Jirát

Patrik Jirát

Tomáš Podborský

Tomáš Podborský

Tomáš Podborský

Tomáš Podborský

vyhlášení 200PZ žačky 94 - 2. Jana Kandusová, 3. Terka Skuhrová

vyhlášení 200PZ žačky 94 - 2. Jana Kandusová, 3. Terka Skuhrová

vyhlášení 400PZ žačky 96 - 2. Kristýna Beringerová

vyhlášení 400PZ žačky 96 - 2. Kristýna Beringerová

nový hlasatel - Peťan Tomášků

nový hlasatel - Peťan Tomášků

vyhlášení 400PZ žáci 96 - 2. Matěj Kozubek

vyhlášení 400PZ žáci 96 - 2. Matěj Kozubek

Sobotní tréninky v Podolí

jsou v lednu 8. a 15. 1.

Potvrzení o ne COVID19 pro vstup na bazén

pro vstup do veřejného provozu bazénu je potřeba mít k dispozici:
Plavci 18 let a starší:
i) potvrzení o prodělaném covidu ne starším 180 dnů nebo
ii) potvrzení o aplikaci očkování a uplynutí 14 dnů od druhé dávky, případně po první dávce u jednosložkové vakcíny (J&J)
Plavci 12-17,99 let:
i) a ii) jako dospělí, nebo
iii) potvrzení z certifikované laboratoře o negativním PCR testu (ne starším 3 dnů, registrovaní sportovci oficiálními sportovními kluby (což Bohemians je) platí oficiální PCR test 7 dnů.
Vše se musí prokázat buď přímo v aplikaci Tečka v mobilu či v tištěné formě s platným QR kódem (bude kontrolováno). Nelze se prokazovat vyfoceným potvrzením.
Jedná se o oficiální pravidla dle nařízení Vlády ČR a Ministerstva zdravotnictví.
Plavci do 12. narozenin:
splňují "pouhé" pravidla o bezinfekčnosti.
Doporučujeme všem, kdo nemá kontraindikace, absolvovat očkování.

Podporují nás

   

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku