Přehled přihlášek
Krajský přebor žactva B
Přihlášeno lidí: | 29 |
Počet startů: | 152 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
AMBROŽOVÁ Klára (2006) | |||||
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:40,36 | 11. 12. 2016 | Plzeň - Slovany |
1 | 11 | 100 m polohový závod | 01:41,60 | 13. 11. 2016 | Praha - Radlice |
2 | 18 | 100 m volný způsob | 01:37,00 | 13. 11. 2016 | Praha - Radlice |
2 | 26 | 50 m motýlek | 00:48,30 | 22. 12. 2016 | Praha - Vinohrady |
BOUČEK Štěpán (2006) | |||||
1 | 2 | 100 m znak | 01:57,50 | 5. 11. 2016 | Kralupy nad Vltavou |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:44,70 | 5. 11. 2016 | Kralupy nad Vltavou |
BŘEZINOVÁ Veronika (2006) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | 01:51,80 | 13. 11. 2016 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:42,00 | 22. 12. 2016 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 100 m polohový závod | 01:39,00 | 11. 4. 2017 | Praha - Vinohrady |
2 | 18 | 100 m volný způsob | 01:42,60 | 13. 11. 2016 | Praha - Radlice |
2 | 20 | 100 m prsa | 02:00,80 | 13. 11. 2016 | Praha - Radlice |
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:34,26 | 14. 1. 2017 | Neratovice |
1 | 12 | 100 m polohový závod | 01:33,60 | 11. 4. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 14 | 400 m volný způsob | 06:11,21 | 10. 12. 2016 | Plzeň - Slovany |
2 | 17 | 100 m volný způsob | 01:16,70 | 25. 3. 2017 | Litvínov |
2 | 25 | 50 m motýlek | 00:43,40 | 22. 12. 2016 | Praha - Vinohrady |
2 | 32 | 800 m volný způsob | 13:14,98 | 4. 3. 2017 | Plzeň - Slovany |
ČMEJLOVÁ Julie (2006) | |||||
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:36,80 | 13. 11. 2016 | Praha - Radlice |
1 | 11 | 100 m polohový závod | 01:30,10 | 11. 4. 2017 | Praha - Vinohrady |
2 | 18 | 100 m volný způsob | 01:30,10 | 13. 11. 2016 | Praha - Radlice |
2 | 20 | 100 m prsa | 01:44,80 | 13. 11. 2016 | Praha - Radlice |
2 | 26 | 50 m motýlek | 00:45,70 | 22. 12. 2016 | Praha - Vinohrady |
EYBL Václav (2006) | |||||
1 | 2 | 100 m znak | 01:43,80 | 13. 11. 2016 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:37,80 | 25. 3. 2017 | Litvínov |
1 | 14 | 400 m volný způsob | 06:43,40 | 25. 3. 2017 | Litvínov |
2 | 17 | 100 m volný způsob | 01:23,90 | 25. 3. 2017 | Litvínov |
2 | 29 | 200 m volný způsob | 03:09,50 | 25. 3. 2017 | Litvínov |
FUČEKOVÁ Karolína Eugénia (2007) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | 02:19,60 | 29. 5. 2016 | Praha - Eden |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:50,80 | 22. 12. 2016 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 100 m polohový závod | - | - | - |
2 | 18 | 100 m volný způsob | 02:08,00 | 29. 5. 2016 | Praha - Eden |
2 | 24 | 50 m znak | 00:54,60 | 22. 12. 2016 | Praha - Vinohrady |
HEJNÝ Jan (2006) | |||||
1 | 2 | 100 m znak | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:57,49 | 1. 4. 2017 | Praha - Podolí |
2 | 17 | 100 m volný způsob | - | - | - |
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:48,42 | 6. 5. 2017 | Mladá Boleslav |
1 | 11 | 100 m polohový závod | - | - | - |
1 | 13 | 200 m volný způsob | - | - | - |
2 | 18 | 100 m volný způsob | 01:49,68 | 6. 5. 2017 | Mladá Boleslav |
2 | 20 | 100 m prsa | 02:01,32 | 6. 5. 2017 | Mladá Boleslav |
2 | 24 | 50 m znak | 00:54,90 | 22. 12. 2016 | Praha - Vinohrady |
2 | 26 | 50 m motýlek | 01:06,90 | 22. 12. 2016 | Praha - Vinohrady |
KREJČÍKOVÁ Mariana (2006) | |||||
1 | 3 | 200 m prsa | 03:22,50 | 25. 3. 2017 | Praha - Radlice |
1 | 11 | 100 m polohový závod | - | - | - |
1 | 13 | 200 m volný způsob | 03:23,40 | 29. 5. 2016 | Praha - Eden |
2 | 18 | 100 m volný způsob | 01:28,70 | 13. 11. 2016 | Praha - Radlice |
2 | 20 | 100 m prsa | 01:35,34 | 25. 3. 2017 | Praha - Radlice |
2 | 22 | 200 m znak | - | - | - |
KUDRNÁČOVÁ Eliška (2007) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | 01:35,58 | 6. 5. 2017 | Mladá Boleslav |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:37,06 | 6. 5. 2017 | Mladá Boleslav |
1 | 13 | 200 m volný způsob | - | - | - |
2 | 18 | 100 m volný způsob | 01:27,60 | 14. 1. 2017 | Mladá Boleslav |
2 | 20 | 100 m prsa | 02:03,05 | 8. 10. 2016 | Praha - Radlice |
2 | 24 | 50 m znak | 00:44,64 | 6. 5. 2017 | Mladá Boleslav |
MARTANOVÁ Vendula (2006) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:45,60 | 13. 11. 2016 | Praha - Radlice |
1 | 11 | 100 m polohový závod | - | - | - |
2 | 18 | 100 m volný způsob | 01:43,20 | 13. 11. 2016 | Praha - Radlice |
2 | 20 | 100 m prsa | - | - | - |
MERHOUT Marek (2007) | |||||
1 | 6 | 50 m prsa | 01:12,80 | 23. 6. 2016 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:58,30 | 22. 12. 2016 | Praha - Vinohrady |
2 | 17 | 100 m volný způsob | - | - | - |
2 | 23 | 50 m znak | 00:57,70 | 22. 12. 2016 | Praha - Vinohrady |
ŘEZNÍČKOVÁ Alžběta (2006) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:46,80 | 22. 12. 2016 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 100 m polohový závod | - | - | - |
2 | 18 | 100 m volný způsob | 01:59,85 | 8. 10. 2016 | Praha - Radlice |
2 | 20 | 100 m prsa | 02:17,90 | 13. 11. 2016 | Praha - Radlice |
2 | 26 | 50 m motýlek | - | - | - |
SEDLÁČEK Max (2006) | |||||
1 | 2 | 100 m znak | 01:33,60 | 13. 11. 2016 | Praha - Radlice |
1 | 12 | 100 m polohový závod | 01:35,30 | 11. 4. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 14 | 400 m volný způsob | 06:05,02 | 10. 12. 2016 | Plzeň - Slovany |
2 | 17 | 100 m volný způsob | 01:21,45 | 11. 12. 2016 | Plzeň - Slovany |
2 | 21 | 200 m znak | 03:15,49 | 25. 3. 2017 | Praha - Radlice |
2 | 29 | 200 m volný způsob | 02:54,10 | 25. 3. 2017 | Praha - Radlice |
SEMANOVÁ Anna (2006) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | 01:32,49 | 10. 12. 2016 | Plzeň - Slovany |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:37,30 | 22. 12. 2016 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 100 m polohový závod | 01:31,20 | 11. 4. 2017 | Praha - Vinohrady |
2 | 20 | 100 m prsa | 01:45,95 | 1. 4. 2017 | Praha - Podolí |
2 | 22 | 200 m znak | - | - | - |
2 | 30 | 400 m volný způsob | - | - | - |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 2 | 100 m znak | 01:47,06 | 8. 10. 2016 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 200 m prsa | - | - | - |
1 | 12 | 100 m polohový závod | - | - | - |
2 | 17 | 100 m volný způsob | 01:30,70 | 25. 3. 2017 | Litvínov |
2 | 21 | 200 m znak | - | - | - |
2 | 29 | 200 m volný způsob | 03:10,50 | 25. 3. 2017 | Litvínov |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 2 | 100 m znak | 01:43,94 | 8. 10. 2016 | Praha - Radlice |
1 | 10 | 100 m motýlek | 01:59,05 | 1. 10. 2016 | Plzeň - Radbuza |
1 | 12 | 100 m polohový závod | 01:53,40 | 13. 11. 2016 | Praha - Radlice |
2 | 17 | 100 m volný způsob | 01:26,10 | 25. 3. 2017 | Litvínov |
2 | 21 | 200 m znak | - | - | - |
2 | 29 | 200 m volný způsob | 03:10,60 | 25. 3. 2017 | Litvínov |
ŠRÁMEK Antonín (2006) | |||||
1 | 2 | 100 m znak | 01:49,97 | 8. 10. 2016 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:44,00 | 29. 5. 2016 | Praha - Eden |
2 | 17 | 100 m volný způsob | 01:40,30 | 29. 5. 2016 | Praha - Eden |
2 | 19 | 100 m prsa | - | - | - |
SRBOVÁ Helena (2007) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | 02:05,30 | 5. 11. 2016 | Kralupy nad Vltavou |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:59,50 | 22. 12. 2016 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:50,10 | 5. 11. 2016 | Kralupy nad Vltavou |
2 | 18 | 100 m volný způsob | 01:58,50 | 1. 10. 2016 | Kolín |
2 | 20 | 100 m prsa | 02:25,40 | 1. 10. 2016 | Kolín |
2 | 24 | 50 m znak | 00:54,80 | 5. 11. 2016 | Kralupy nad Vltavou |
STRELKOVSKYY Yaroslav (2006) | |||||
1 | 2 | 100 m znak | 01:40,70 | 13. 11. 2016 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:39,10 | 22. 12. 2016 | Praha - Vinohrady |
1 | 12 | 100 m polohový závod | - | - | - |
2 | 17 | 100 m volný způsob | 01:30,20 | 13. 11. 2016 | Praha - Radlice |
2 | 19 | 100 m prsa | 01:45,77 | 1. 4. 2017 | Praha - Podolí |
2 | 25 | 50 m motýlek | 00:45,10 | 22. 12. 2016 | Praha - Vinohrady |
SVOBODOVÁ Anežka (2007) | |||||
1 | 5 | 50 m prsa | 01:00,20 | 22. 12. 2016 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 01:01,40 | 22. 12. 2016 | Praha - Vinohrady |
2 | 18 | 100 m volný způsob | - | - | - |
2 | 20 | 100 m prsa | - | - | - |
2 | 24 | 50 m znak | 01:03,70 | 22. 12. 2016 | Praha - Vinohrady |
SVOBODOVÁ Elen (2007) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | 01:41,36 | 6. 5. 2017 | Mladá Boleslav |
1 | 11 | 100 m polohový závod | 01:46,81 | 6. 5. 2017 | Mladá Boleslav |
1 | 13 | 200 m volný způsob | - | - | - |
2 | 18 | 100 m volný způsob | 01:33,58 | 6. 5. 2017 | Mladá Boleslav |
2 | 24 | 50 m znak | 00:49,28 | 6. 5. 2017 | Mladá Boleslav |
2 | 26 | 50 m motýlek | 00:52,82 | 6. 5. 2017 | Mladá Boleslav |
SVOBODOVÁ Nikol (2007) | |||||
1 | 5 | 50 m prsa | 00:53,50 | 6. 5. 2017 | Mladá Boleslav |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:46,69 | 14. 1. 2017 | Neratovice |
1 | 11 | 100 m polohový závod | 01:52,78 | 6. 5. 2017 | Mladá Boleslav |
2 | 20 | 100 m prsa | 01:53,71 | 6. 5. 2017 | Mladá Boleslav |
2 | 24 | 50 m znak | 00:52,68 | 14. 1. 2017 | Neratovice |
VASILJEV Adam (2007) | |||||
1 | 2 | 100 m znak | 02:06,20 | 1. 10. 2016 | Kolín |
1 | 6 | 50 m prsa | 01:03,60 | 1. 10. 2016 | Kolín |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:53,80 | 1. 10. 2016 | Kolín |
2 | 17 | 100 m volný způsob | 02:09,60 | 29. 5. 2016 | Praha - Eden |
2 | 19 | 100 m prsa | - | - | - |
2 | 23 | 50 m znak | 00:58,90 | 23. 6. 2016 | Praha - Vinohrady |
VOJTKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 5 | 50 m prsa | 00:56,30 | 5. 11. 2016 | Kralupy nad Vltavou |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:46,00 | 5. 11. 2016 | Kralupy nad Vltavou |
1 | 11 | 100 m polohový závod | - | - | - |
2 | 18 | 100 m volný způsob | 01:41,30 | 5. 11. 2016 | Kralupy nad Vltavou |
2 | 20 | 100 m prsa | 02:02,40 | 5. 11. 2016 | Kralupy nad Vltavou |
2 | 24 | 50 m znak | 00:53,20 | 23. 6. 2016 | Praha - Vinohrady |
VRÁNEK Matyáš (2007) | |||||
1 | 2 | 100 m znak | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 01:00,69 | 1. 4. 2017 | Praha - Podolí |
2 | 17 | 100 m volný způsob | - | - | - |
2 | 23 | 50 m znak | 01:08,45 | 1. 4. 2017 | Praha - Podolí |
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | 01:35,54 | 8. 10. 2016 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:36,50 | 1. 10. 2016 | Kolín |
1 | 11 | 100 m polohový závod | 01:36,90 | 6. 5. 2017 | Mladá Boleslav |
2 | 18 | 100 m volný způsob | 01:22,50 | 5. 11. 2016 | Kralupy nad Vltavou |
2 | 24 | 50 m znak | 00:43,70 | 22. 12. 2016 | Praha - Vinohrady |
2 | 26 | 50 m motýlek | 00:45,90 | 22. 12. 2016 | Praha - Vinohrady |
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | 01:32,60 | 6. 5. 2017 | Mladá Boleslav |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:47,53 | 6. 5. 2017 | Mladá Boleslav |
2 | 20 | 100 m prsa | 01:44,02 | 6. 5. 2017 | Mladá Boleslav |
2 | 24 | 50 m znak | 00:42,15 | 6. 5. 2017 | Mladá Boleslav |
2 | 26 | 50 m motýlek | 00:53,40 | 22. 12. 2016 | Praha - Vinohrady |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
BAREŠOVÁ Berta (2006) | |||||
CIELECKÁ Nicol (2006) | |||||
KARÁSEK Lukáš (2006) | |||||
KRASAUSKAS Tadas (2006) | |||||
KUKAČKOVÁ Laura (2006) |
Sobotní trénink v Podolí
27.4. je od 7:00 a vede jej trenér Srb.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |