Přehled přihlášek
Podzimní rožeň, Superfinále žactva a kadetů DP
Přihlášeno lidí: | 39 |
Počet startů: | 50 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
AUGUSTOVÁ Kateřina (1971) | |||||
1 | 3 | 3000 m volný způsob (3 km) | - | - | - |
BEJČEK Martin (1998) | |||||
1 | 2 | 5000 m volný způsob (5 km) | - | - | - |
1 | 4 | 3000 m volný způsob (3 km) | - | - | - |
BROŽOVÁ Olga (1962) | |||||
1 | 3 | 3000 m volný způsob (3 km) | - | - | - |
CARDA Jan (2005) | |||||
1 | 4 | 3000 m volný způsob (3 km) | - | - | - |
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
1 | 4 | 3000 m volný způsob (3 km) | 50:03,50 | 2. 4. 2017 | Praha - Podolí |
DRAČKA Vojtěch (2003) | |||||
1 | 2 | 5000 m volný způsob (5 km) | - | - | - |
DROZD Michael (1968) | |||||
1 | 2 | 5000 m volný způsob (5 km) | - | - | - |
DVOŘÁKOVÁ Alžběta (1961) | |||||
1 | 1 | 5000 m volný způsob (5 km) | - | - | - |
1 | 3 | 3000 m volný způsob (3 km) | 44:50,00 | 12. 2. 2017 | Vysoké Mýto |
EYBL Václav (2006) | |||||
1 | 4 | 3000 m volný způsob (3 km) | - | - | - |
GREGOŘICA Jan (2005) | |||||
1 | 4 | 3000 m volný způsob (3 km) | - | - | - |
HRUNEK Tomáš (2001) | |||||
1 | 2 | 5000 m volný způsob (5 km) | - | - | - |
KOPECKÁ Nikola (2001) | |||||
1 | 1 | 5000 m volný způsob (5 km) | - | - | - |
KOZUBEK Matěj (1996) | |||||
1 | 2 | 5000 m volný způsob (5 km) | 54:11,80 | 5. 11. 2016 | Krnov |
1 | 4 | 3000 m volný způsob (3 km) | 32:31,00 | 5. 11. 2016 | Krnov |
KOZUBEK Tomáš (1998) | |||||
1 | 2 | 5000 m volný způsob (5 km) | 59:26,00 | 5. 11. 2016 | Krnov |
1 | 4 | 3000 m volný způsob (3 km) | 35:26,70 | 5. 11. 2016 | Krnov |
KUČERA Petr (1990) | |||||
1 | 2 | 5000 m volný způsob (5 km) | - | - | - |
LAHODA Jakub (2000) | |||||
1 | 2 | 5000 m volný způsob (5 km) | - | - | - |
1 | 4 | 3000 m volný způsob (3 km) | - | - | - |
LAJČUK Leonard (2000) | |||||
1 | 2 | 5000 m volný způsob (5 km) | 1:03:29,90 | 2. 4. 2017 | Praha - Podolí |
1 | 4 | 3000 m volný způsob (3 km) | 37:50,60 | 2. 4. 2017 | Praha - Podolí |
NOLL David (1999) | |||||
1 | 2 | 5000 m volný způsob (5 km) | - | - | - |
1 | 4 | 3000 m volný způsob (3 km) | - | - | - |
NOVÁKOVÁ Pavlína (1996) | |||||
1 | 1 | 5000 m volný způsob (5 km) | - | - | - |
PLESKOTOVÁ Julie (2002) | |||||
1 | 1 | 5000 m volný způsob (5 km) | 1:07:09,30 | 2. 4. 2017 | Praha - Podolí |
SEDLÁČEK Max (2006) | |||||
1 | 4 | 3000 m volný způsob (3 km) | - | - | - |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 4 | 3000 m volný způsob (3 km) | - | - | - |
ŠOLÍN Pavel (2002) | |||||
1 | 4 | 3000 m volný způsob (3 km) | - | - | - |
ŠOLÍNOVÁ Jitka (1972) | |||||
1 | 3 | 3000 m volný způsob (3 km) | - | - | - |
ŠOLÍNOVÁ Kamila (2000) | |||||
1 | 1 | 5000 m volný způsob (5 km) | - | - | - |
SRB Jan (1976) | |||||
1 | 4 | 3000 m volný způsob (3 km) | - | - | - |
SRB Pavel (1980) | |||||
1 | 4 | 3000 m volný způsob (3 km) | - | - | - |
SRB Štěpán (2004) | |||||
1 | 4 | 3000 m volný způsob (3 km) | - | - | - |
SRBOVÁ Helena (2007) | |||||
1 | 3 | 3000 m volný způsob (3 km) | - | - | - |
SRBOVÁ Radmila (1976) | |||||
1 | 1 | 5000 m volný způsob (5 km) | - | - | - |
ŠTĚRBA Vojislav (2001) | |||||
1 | 2 | 5000 m volný způsob (5 km) | 58:41,50 | 2. 4. 2017 | Praha - Podolí |
1 | 4 | 3000 m volný způsob (3 km) | 34:47,60 | 2. 4. 2017 | Praha - Podolí |
ŠVEHLOVÁ Kateřina (2003) | |||||
1 | 1 | 5000 m volný způsob (5 km) | 1:23:43,70 | 2. 4. 2017 | Praha - Podolí |
1 | 3 | 3000 m volný způsob (3 km) | 49:32,80 | 2. 4. 2017 | Praha - Podolí |
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
1 | 3 | 3000 m volný způsob (3 km) | - | - | - |
TÁBORSKÝ Matyáš (2005) | |||||
1 | 4 | 3000 m volný způsob (3 km) | - | - | - |
TÁBORSKÝ Radek (1971) | |||||
1 | 2 | 5000 m volný způsob (5 km) | - | - | - |
1 | 4 | 3000 m volný způsob (3 km) | 44:17,00 | 14. 2. 2016 | Vysoké Mýto |
TIKOVSKÝ Denis (2005) | |||||
1 | 2 | 5000 m volný způsob (5 km) | - | - | - |
1 | 4 | 3000 m volný způsob (3 km) | - | - | - |
TOMÁŠEK Petr (1985) | |||||
1 | 4 | 3000 m volný způsob (3 km) | - | - | - |
ZAŇKOVÁ Tereza (2002) | |||||
1 | 1 | 5000 m volný způsob (5 km) | - | - | - |
ZENÁHLÍK Aleš (1979) | |||||
1 | 4 | 3000 m volný způsob (3 km) | - | - | - |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
BŘENDA Martin (1988) | |||||
HÁJKOVÁ Nikola (1988) | |||||
ŠIMSA Radek (2006) |
Sobotní trénink v Podolí
27.4. je od 7:00 a vede jej trenér Srb.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |